Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#86901) concret_hp válasza Xpod (#86900) üzenetére


concret_hp
addikt

volt egy ismerős anyuka, aki a 2. gyerek születése után 1 évvel olyan szálkás izmos volt, hogy előtte szerintem sosem :D

buék mindenkinek :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#86902) erdey_a


erdey_a
őstag

Boldog újévet mindenkinek!
Én már lövöm a rakétákat, telepeket. Éjjfélkor majd nézem másét. :)

Vérboci

(#86903) NoLF


NoLF
addikt

BÚÉK!

aki meg errefelé kb este 6 óta abszolút nonstop durrogtat, azt

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#86904) ToBeY


ToBeY
nagyúr

BÚÉK!
Életem legsz@rabb éve volt,örülök hogy végre vége!

(#86905) erdey_a


erdey_a
őstag

...és indul az év legszarabb, leghullaszagúbb, egyben legfeleslegesebb napja: január 1.

Vérboci

(#86906) Akula


Akula
őstag

Mindenkinek BÚÉK!
Front + másnaposság + holnap már dolgozni kell :O áhhh, fekszek vissza :DDD

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#86907) concret_hp


concret_hp
addikt

vettem egy használt lenovo notit, amiben 2 aksi van. nekem gyanús, hogy az egyik vagy mindkettő merül kikapcsolt állapotban is, azon kívül, hogy megnézem hány %-on kapcsolom ki majd X idő múlva be, tudok valamit mérni? azért furcsa mert használat közben amúgy elég jól bírja, volt hogy másfél óra alatt még 60% felett maradt :Y

vagy fullba vagy sehogy :D

(#86908) kraftxld válasza concret_hp (#86907) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Lenovo vantage-ben látszik, hogy melyik akksi hány %-on van.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#86909) fokukac válasza concret_hp (#86907) üzenetére


fokukac
nagyúr

A megoldás engem is érdekelne, mert van itthon egy T480, csütörtökön kikapcsoltuk, a töltőjét elvittem magammal, hogy legyen nálam, majd hazajöttünk, tegnap kapcsoltuk volna be, és csutkára volt merülve.... és ez nem az első alkalom. Amúgy én is használtan vettem, de akkor még csak kb. 2 éves volt...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#86910) concret_hp válasza fokukac (#86909) üzenetére


concret_hp
addikt

hm enyém is t480

vagy fullba vagy sehogy :D

(#86911) Tim82


Tim82
nagyúr

Windows gyorsindítást meg mondjuk BIOS-ban (UEFI-ben) az always-on USB opciót gondolom, kikapcsoltátok.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#86912) fokukac válasza Tim82 (#86911) üzenetére


fokukac
nagyúr

Az usb-t igen, de a gyorsindítást nem. Azt hol kell?
(csak valami olyasmit láttam, hogy a diagnosztikát mindig lefutassa-e, vagy egyből induljon)
Vagy ezt a vindózban kell kikapcsolni?
Thx :B

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#86913) Tim82 válasza fokukac (#86912) üzenetére


Tim82
nagyúr

Windowsban. [link]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#86914) tildy válasza Xpod (#86900) üzenetére


tildy
nagyúr

Akkor sikerült ? Gratulálok !

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#86915) concret_hp válasza Tim82 (#86911) üzenetére


concret_hp
addikt

úgy tűnik segített, köszi :R

vagy fullba vagy sehogy :D

(#86916) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Na B+
https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Legatus-2953
Ezek a nyomik adnak 60,960 $ért
űrhajót star citizenbe.

(#86917) NoLF válasza bobalazs (#86916) üzenetére


NoLF
addikt

Na ma is nehezen alszom el, ezt tudvan…

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#86918) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Hogyan lehetne leszerelni egy full bolond "istenes" nőt? Aki állandóan betalál a hülyeségével?
Első pár alkalommal kulturáltan mondtam neki,hogy nem vagyok vallásos és nem is mozgat meg a téma hagyjon engem.
A sokadik alkalommal üvöltve küldtem el a halál f*szára,amikor a római-part közepén letérdelt és imádkozott és monda nekem is hogy imádkozzak vele, majd jött utánam hiába mentem tovább. :(((
Itt cirkál a környéken és sokszor belefutok heti 1-2 fix.Pár hónapja látom,lehet kiengedek valami intézményből és nem szedi a gyógyszerét szerencsétlen.

Azóta nem futottam össze vele,de nem tudom hogy pofán verjem vagy rendőrt hívjak-e rá zaklatás miatt.Miből értené meg jobban,hogy ne zaklasson random embereket.

[ Szerkesztve ]

(#86919) Pacák válasza ToBeY (#86918) üzenetére


Pacák
senior tag

Figyelnék a hátam mögé is, hogy ez nem csak egy álca és közben hátulról kizsebelik, aki bedől.
Másrészt eszembe jutott apósom, aki egyszer visszakérdezett a becsengető hittérítőknek, hogy:
— Tudják-e, ki volt az első kommunista?
Néznek hülyén.
— Jézus.
Még hülyebben néznek...
Levezette nekik. Amikor Jézus addig szaporította a kenyeret és a halat, hogy ezer ember is jóllakjon belőle. Mindenki szükséglete szerint részesült a javakból, mint a kommunizmusban. Ezzel megfogta őket. :DDD :DDD

Nuclear launch detected

(#86920) ToBeY válasza Pacák (#86919) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem átverés zsebes (lehet jobb lenne) csóró tényleg fletnis erősen...
Elmondta a fél élettörténetét már.
C*vid oltástól beteg lett és lefogyott,majd imátkozott sokat,elment templomban és teljesen felépült.Ezért most mindenkit arra bíztat,hogy imátkozzanak,járjanak templomba és mindenki meggyógyul majd, és minden jóra fog fordulni az életében

[ Szerkesztve ]

(#86921) Akula válasza ToBeY (#86918) üzenetére


Akula
őstag

Mondd neki, hogy ha levetkőzik és hagyja, hogy lefényképezd, akkor szívesen végighallgatod.
Ilyenkor egyből kiderül, hogy tényleg zakkant, vagy csak játssza a fejét és fáraszt.
Ha meg összejön ide is feltöltheted a képet :DDD :DDD :DDD

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#86922) ToBeY válasza Akula (#86921) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Na,azért az én gyomrom se vesz be mindent! :D

(#86923) Akula válasza ToBeY (#86922) üzenetére


Akula
őstag

igen, így utólag belegondolva, én sem tudom, hogy néz ki az "áru" :D

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#86924) Tothgera30 válasza ToBeY (#86918) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Zaklatássá lehet avanzsálni, már ha foglalkoznak vele. Anno feljelentést tettem már (kissé hasonló) esetben ahol "megfenyegettek", de az illetékes nyomozónak annyi volt a válasza hogy nem kell kooperálni. :D

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#86925) ToBeY válasza Tothgera30 (#86924) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Ezt elég lose-lose szituációnak érzem.Ha bejelnteném a rendőrségen,hogy zaklat,akkor lesz@rnák a dolgot.De ha pofán vernén netán hátha abból tanul,akkor viszont simán megrángatnának érte.

[ Szerkesztve ]

(#86926) NoLF válasza ToBeY (#86925) üzenetére


NoLF
addikt

ha pofánvered téged megrángatnak, őt meg nem téríti észre - win-win! :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#86927) Xpod válasza tildy (#86914) üzenetére


Xpod
addikt

Igen. Köszönöm. Ha minden jól megy, január végére lezajlik a papírozás is és végre egy család lehetünk. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#86928) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha valakit érdekel, elvileg publikussá tettem (tesztüzem) a ~1 microsec pontosságú, PPS GPS órán alapuló Chrony/NTP szerverem az f17a.ddns.net-en.
Hogy bármi értélme is legyen használnod, a jászságból kell csatlakoznod, célszerűen a PR-Telekom hálózatán belül (egyébként kb. ugyan olyan magas lesz a ping-ed, mint bármely más random IP-hez, amit az NTP pool domain oszt ki random, bár az általában stratum 2-3, míg ez 1).
De ha valakit nagyon izgat a dolog, akkor Jászalsószentgyörgy környékén tudom ezt tudom szórni ~1 ms (így már csak millisec, nem microsec) pontosággal WiFi-n is. :P

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#86929) erdey_a válasza janos666 (#86928) üzenetére


erdey_a
őstag

Nagy segítség ez a magyar családoknak! :R

Vérboci

(#86930) tildy válasza janos666 (#86928) üzenetére


tildy
nagyúr

Te is onnét?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#86931) janos666 válasza tildy (#86930) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Mi a te címed? Komparáljuk egymást? :D

/ Ma feltaláltam az Unkle Bens pizzát. Sütöttem egy pizzatésztát (zablisztből), aztán réjöttem, hogy kifogytam a paradigyomszószból, úgyhogy ráöntöttem egy üveg Unkle Bens szószt. Egész jó lett. :))(Eredetileg csilis-gombás lett volna.)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#86932) fokukac válasza tildy (#86930) üzenetére


fokukac
nagyúr

ontja a nagyurakat és a nagyúrnőket az a település.... :U :B
lehet, egyszer majd lesz emléktábla is :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#86933) janos666 válasza fokukac (#86932) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hol állítsam fel? :DD
Nem sok tennivaló van a környéken. Csak éldegélünk itt a földjeink (bér)művel(tet)éséből. (És a hobbijainkból.)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#86934) bitpork válasza janos666 (#86933) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Elég csak a f17a.ddns.net-en kiírni az örökkévalóságnak.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#86935) janos666 válasza bitpork (#86934) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hehe. Most esett le, hogy ez az f17a domain is betölti a https://kijelzokalibralas.ddns.net/ oldal index.html-jét, csak HTTPS tanúsítvány nélkül. (Nem komoly weblap, olvasd el a legutolsó sor legvégét. :)) ) Valamikor ~15 éve volt egy "normális" weboldalam ()mármint kész sabloinból indulva volt összerakva, PHP-s fórummal, stb. Ez direkt ilyen. :D

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#86936) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megint sikerült behúznom egy pozitív koronatesztet. Kezd uncsi lenni ez a szar... :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86937) erdey_a válasza parandroid (#86936) üzenetére


erdey_a
őstag

teszttel korona, teszt nélkül megfázás ;)

[ Szerkesztve ]

Vérboci

(#86938) janos666 válasza parandroid (#86936) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az ismeretségi körünk is betegeskedett egy hétig, eszünkbe nem jutott SARS-CO-V2 tesztet csináltatni. Immnurősítő multivitamin, fejfájáscsillapító, szundikálás, aztán ennyi.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#86939) parandroid válasza erdey_a (#86937) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, amúgy kb. Tegnap óta érzem, hogy nem vagyok teljesen jól, ma estére kezdtem kidőlni. Csináltam egy tesztet, mindjárt duplacsíkos lett. Remélem, ennél rosszabb nem lesz, de a pofám tele van, fáj a torkom, meg égnek a szemeim. Az elmúlt pár napban volt egy hülye, tompa fejfájásom, amit nem tudtam hova tenni, így utólag lehet, hogy nem a hidegfont miatt volt, hanem ennek az előjele, de ez lehet véletlen egybeesés is.

Amúgy dec elején is volt egy hasonló tünetes hetem, akkor nem jelzett be a teszt. Szóval valszeg többféle vírus is kering ilyentájt. Szerencsére eljutottunk oda, hogy ez is csak egy a sok influenzavírus közül.

Ezzel együtt pont nézegettem a híreket, igen sok a gyászjelentés, szóval dolgoznak a kórokozók azért… :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86940) Marcsello31


Marcsello31
őstag

Hoztam egy kis vidámságot mára:
[link] :DDD .

(#86941) fokukac válasza parandroid (#86939) üzenetére


fokukac
nagyúr

Jobbulást...!
örülök, ha Neked csak nátha...
engem 4-5 napra úgy kiütött megint, hogy 39 fölötti lázam volt, és bár 6-7 nap után már nagyjából elmúlt, utána még vagy 3 hétig elég komolyan köhögtem, nem volt túl jó....

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#86942) vallas válasza parandroid (#86936) üzenetére


vallas
senior tag

Jobbulást, de szedd össze magad... :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#86943) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez amúgy is egy szar hét. 15 év után ma elbúcsúztam a legjobb barátomtól. Szegényem kicsit már vak volt, és teljesen süket, szívbeteg, vesebeteg, és kissé talán demens is, de roppant önérzetes. Ha pár lépéssel arrébb mentem a lakásban, mar ugrott fel, és jött velem. Fura lesz megszokni, hogy nincs láb alatt állandóan. Csak az vigasztal, hogy hamarosan úgyis csak arra fogok emlékezni, hogy milyen jó volt vele 15 évig, és nem erre az utolsó két napra…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#86944) concret_hp


concret_hp
addikt

:(

vagy fullba vagy sehogy :D

(#86945) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Voltam ma a szolnoki színház "a közönség találja ki, hogy ki volt a gyilkos" előadáson.
Csak a szünet közbeni "kérdezz-felelek" és élő szavazás után derült ki, hogy az álruhás rendőr totál ki van zárva, pedig én tuti úgy írtam volna a story-t, hogy ~50% opció (és mindezt a látottakból, nem csak a "random lukamból kihúzva").

Amúgy ingyen jegyeim vannak ezekre, ezért járok... De a szolnoki igazából ~50% jobb, mint a budapesti Madács. Szolnokon van egy kis kreativitás és normális a hangosítás, Budapesten ~222% hangerőre hangosítanak mindent mostanság digitálisan úgy, hogy a magas hangok ~122%-a le van vágva és érthetetlen az ének.

Persze papíron gondolom a sz@r budapesti 2-3x annyiba kerülne, mint a szolnoki...

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#86946) tope válasza janos666 (#86945) üzenetére


tope
addikt

Ingyen jegy jöhet ide is :)
Szolnoki színház elég neves amúgy, elkéne menni ha már itt lakom...

(#86947) vallas válasza parandroid (#86943) üzenetére


vallas
senior tag

:O :O :O :O :O

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#86948) fokukac válasza parandroid (#86943) üzenetére


fokukac
nagyúr

részvétem...
apám vizsláját is nemrég altatták el, már majdnem 16 éves volt...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#86949) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Akkor holnap jön a 18 fok? Itt már nagyon várjuk

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#86950) tope válasza BlacKSouL (#86949) üzenetére


tope
addikt

Itt szakad, az eső...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.