Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42451) gaborbol válasza 66zio (#42448) üzenetére


gaborbol
őstag

Amerikaiak. En szeretem a zsirosdeszkat, mentunk ki bornapokra anno, akkor vorosborral igen jo parost alkottak.
tiv83us: Hat igen azert, a blood sausage durvan hangzik nekik, nagyon eloiteletektol mentesnek kell lennie annak azt megkostolja. Amugy meg nem tudtam olyat csinalni amit ne szerettek volna. Gulyaslevest mindenki szereti, marhaporkolt galuskaval tejfolos uborkasalataval, csirkepaprikas, szivalsgomboc, husleves, mind szeretik.

[ Szerkesztve ]

(#42452) tiv83us válasza gaborbol (#42451) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem csak a veres hurka, hanem ugy altalaban a belsosegektol (sziv, maj...stb) mar kimenekulnek a vilagbol, de altalaban a magyar konyha bejovos nekik.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#42453) concret_hp válasza tiv83us (#42452) üzenetére


concret_hp
addikt

belsőségektől én is :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#42454) nonsen5e


nonsen5e
addikt

Az mitől lehet, hogy van 660 forint a kártyámon (- be vagyok lépve netbankba, ezt írja ki), Steamen van egy játék ami 1.5 euróba kerül, ami bárhogy számolom 500 forint alatt van valamennyivel (475 jelenleg) de a Steam visszadobja, hogy nincs elég pénzem? :F

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#42455) DrojDtroll válasza concret_hp (#42453) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Nekem ez a szó inkább a beleket takarja, mintsem a a májat.

Szóval belsőséget én sem eszem. :(

(#42456) BlacKSouL válasza tiv83us (#42452) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Jó kis velős pacalt etetnék velük, meg a máj-nyelv-tüdő pörkölt kombót, amit faterom tud jól elkészíteni.
Előételnek. Aztán vesepecsenyét meg pirított májat. mod: Desszertnek meg zúzapörköltet.. ;]

Hiába na, náluk ott nemigen volt feketevágás a pincébe', ahonnan még egy szőrszál se igen hullott a szemétbe.

mod2: Anyámat néha direkt kérem, hogy mikor májat csinál, a csirke szíveket is süsse meg, isteni csemege.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42457) EQMontoya válasza nonsen5e (#42454) üzenetére


EQMontoya
veterán

Valszeg nem fogadja el magát a kártyát, pl. nem tudsz vele online fizetni.

Same rules apply!

(#42458) tildy válasza gaborbol (#42451) üzenetére


tildy
nagyúr

A blood sausage durva, hat nem esznek odaat black puddingot vagy huggist ( na jo, inkabb az elsot) ???

Erdekes, itt a (csirke) sziv, maj , zuza nem igazan megy... Bezzeg , ahol nem latjak, ott meg tudotol kezdve minden van (pie).

Belsosegen amugy az eheto belsosegeket ertik, sziv, maj, zuza, netan kakashere ( bloe, ezt utobbit en sem eszem meg) .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42459) NoLF válasza tildy (#42458) üzenetére


NoLF
addikt

Az english breakfast az biza nem american, ott a triple stack pancakes megy crispy baconnel meg juharsziruppal, sztem black puddingrol eletukben nem hallottak :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42460) tildy válasza NoLF (#42459) üzenetére


tildy
nagyúr

Tudom, hogy nem american, ellenben angolszasz, gondoltam ott is divik a black pudding is , meg ezek a mindenfele tudovel, meg belsoseggel toltott pie-ok is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42461) NoLF válasza tildy (#42460) üzenetére


NoLF
addikt

Hat nem :N bizonyara vannak teruletek ahol esetleg elofordul de en 3000 merfoldon keresztul nem talalkoztam hasonloval se :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42462) tiv83us válasza NoLF (#42461) üzenetére


tiv83us
veterán

Anglian kivul sosem hallottam black puddingrol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#42463) Viszlát


Viszlát
addikt

Havazik!!! :C

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42464) kraftxld válasza tiv83us (#42462) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Nálunk is van, én szeretem nagyon

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#42465) ToBeY válasza Viszlát (#42463) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Hol mer itt nem.

(#42466) Viszlát válasza ToBeY (#42465) üzenetére


Viszlát
addikt

North Yorkshire :D

Egesz szepen alakul...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42467) bobsys válasza Viszlát (#42463) üzenetére


bobsys
addikt

Itt is huvos van, fel kellett vennem a farmert ;]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#42468) NoLF válasza Viszlát (#42466) üzenetére


NoLF
addikt

Itt eddig szaraz volt de ma egesz nap esett az eso :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42469) Viszlát válasza NoLF (#42468) üzenetére


Viszlát
addikt

Harom eve nem lattam havat, remelem kitart meg egy-ket orat aztan mehet a hoember epites. :)

Bobsys: luuzer! :P

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42470) ToBeY válasza Viszlát (#42466) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Pfff azt hittem már,hogy a BP gondolsz :P

(#42471) nonsen5e válasza ToBeY (#42470) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nálunk már sosem lesz hó... várj, talán majd márciusban... :DDD

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#42472) Pttypang válasza nonsen5e (#42471) üzenetére


Pttypang
veterán

Feher husvet is lesz? :D

Everybody lies.

(#42473) nonsen5e válasza Pttypang (#42472) üzenetére


nonsen5e
addikt

Az a durva, hogy lehet előbb mint karácsony.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#42474) ToBeY válasza Pttypang (#42472) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Szerintem meg kéne cserélni a két ünnepet és akkor mindig fehér karácsonyunk lenne március-április környékén :DDD

(#42475) nonsen5e válasza ToBeY (#42474) üzenetére


nonsen5e
addikt

Írassunk ki népszavazást, 2/3-dal még az is sikerülhet. :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#42476) Pttypang válasza ToBeY (#42474) üzenetére


Pttypang
veterán

Szolj, szerintem ezzel ellensulyozhatnak a majd akkor sunyiban megis bevezetett netadot. :DDD

Everybody lies.

(#42477) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Mingyá gyün' valamleyik moderátorok gyöngye, osztán jól meg lesztek ám regulázva, hogy ihajj! :)

Same rules apply!

(#42478) Pttypang válasza EQMontoya (#42477) üzenetére


Pttypang
veterán

Az unnepi hangulat kellos kozepebe kepesek lennenek behajitani a hammert a fa alatt sundorgo lelkes fiatalsagba? :O

Everybody lies.

(#42479) fokukac válasza EQMontoya (#42477) üzenetére


fokukac
nagyúr

Én, ha moderátor lennék, betiltanám a törtszámokat is. Tessék az egész számok halmazán beszélgetni :-)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42480) DrojDtroll válasza fokukac (#42479) üzenetére


DrojDtroll
addikt

nulla egész hat hat hat hat :DDD

ebben nincs tört ;]

(#42481) EQMontoya válasza fokukac (#42479) üzenetére


EQMontoya
veterán

Vegulis van benne racio, utana alapelvek szerint is tilos lenne barkit felkegyelmunek illetve feleszunek titulalni. :) Bar a hozzaszolasok tizedelesevel is akadnanak problemak...

Same rules apply!

(#42482) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42483) szőröscica


szőröscica
addikt

Bleki, január elején megyek felétek munkaügyben, addigra légyszi intézkedj a jó időről. :DDD

(#42484) nonsen5e válasza BlacKSouL (#42482) üzenetére


nonsen5e
addikt

Na jah, masszívak azok az orosz dolgok. :C

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#42485) BlacKSouL válasza szőröscica (#42483) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Itt Grönlandon mindig jó az idő ;]
Amúgy Pásztóig van egyféle éghajlat, de ha a Mátra vonalától északabbra jössz, akkor 10 km-en belül szokott váltani az idő napsütéses szárazról szakadó hóesésre.

Így:

:D

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42486) szőröscica válasza BlacKSouL (#42485) üzenetére


szőröscica
addikt

Tarján külső, üveggyár. Oda kérek hóvihart. ;]

(#42487) BlacKSouL válasza szőröscica (#42486) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nagyon jó, ott egy időben mindig egy mikroklíma volt, mert a Szécsény felől jövő légtömegek a völgy felől a 22-es út betorkollásánál találkozott az üveggyapot kéményének "anyagával", és ha még a városban vagy körben máshol jobb is volt az idő, ott mindig kihullott valami ködképződmény, és rendszeresen lefagyott a kereszteződés környéke, kb. 8-900 méteres körzetben. Mostanában meg ott állandó a füst, mert a völgyből minden fatüzeléses füstöt oda hoz be a szél az üveggyárhoz.

Szóval Mordorban is a bányába jössz egyenesen ;]

Amúgy ez teljesen jellemző kép, le is mentettem: [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42488) fokukac válasza BlacKSouL (#42482) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért ez sem rossz. [link]
Gondolom, úgy is túl modern volt a tűzoltó géppark...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42489) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Dicota táskák garanciáztatása hogyan működik? Mivel a közeljövőben lehet szükségem lenne rá. Egy pár éves Dicota Mission-ról van szó, melyet nagy megelégedéssel használok, de a teléjén lévő anyag, a fül alatt, kezd hosszabb szálakban feljönni (1cm x 3-4cm-s területen). Persze manuálisan rendesen rásegítettem, így pár hónap/egy év múlva két lehetőségem van: Lifetime warranty, vagy egy ügyes mesteremberrel átvarratom a tetejét.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#42490) tildy válasza fokukac (#42488) üzenetére


tildy
nagyúr

Utalom a negyest. Hugomek azon mentek haza, de vissza mar inkabb masfelol mennek, egyszeruen hihetetlen, hogy olyan az az ut, amilyen....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42491) fokukac válasza tildy (#42490) üzenetére


fokukac
nagyúr

A négyest mindenki útálja... Amúgy az még nem is annyira rossz rész - már ha nem számítjuk azt, hogy gyakorlatilag 60-nal lehet menni Üllőtől Pilisig - a románok és a kamionok nem arra járnak, hanem az M5 felé.

De ahogy utána olvastam, itt is az volt a hiba, hogy jött szembe egy majom, aki előzött - záróvonalon át, a kanyarodó felüljárón. És a tűzoltó nem akart frontálisan nekimenni, inkább félrerántotta a kormányt. Érted, ezért dől az árokba a 20 tonnás autóval, mert nem akar valakit kilapítani. :Y
Elképesztő, hogy milyen állapotok vannak itt.

Az autós topicban pedig éppen azzal dicsekszik egy újab őrült, hogy mely szakaszokon ment már 200-zal, és milyen jól kanyarodik a verda. Hihetetlen... :(

-----------------------------

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42492) tildy válasza fokukac (#42491) üzenetére


tildy
nagyúr

Nonszensz :( Azt a halalutat meg kene mar csinalni palyanak. Hiaba lenne elvileg " jobb" ott menni, ha gyakorlatilag azon filozom minden egyes pillanatban, ki lesz a kovetkezo orult. Nem. Inkabb fel oraval hosszabb, de nyugis ut.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42493) Tothgera30 válasza fokukac (#42491) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az Astra OPC nem gyengus... :))

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#42494) bandus válasza fokukac (#42491) üzenetére


bandus
veterán

én a futós topikból "ismerem", de ezen most meglepődtem, hogy ennyire el legyen szállva, csöndben is maradok inkább. bár az említett szakaszok egy részét talán még csukott szemmel is levezetném, de akkor sem merném így tolni neki sosem.

bár azért most kicsit sajnálom, hogy nem akkor támadt kedve erősködni, amikor arra mentünk az r35 gt-r-rel ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#42495) fokukac


fokukac
nagyúr

Amúgy pedig elég el vagyok keseredve. Itt vagyok szabin, idén másodszor - de most tényleg nem kell dolgoznom majdnem két hétig. És persze most jön a tél.

Nézegettem, hogy repjegy nélkül hova lehetne menekülni, ahol egy picit melegebb van, és arra jutottam, hogy ~1000 km-en belül nagyjából sehova.

Még Dubrovnikra is ilyet jeleznek előre, hogy eső-eső, hétfő és csütörtök között 0-3 fokos napi maximum és mínusz 7 - mínusz 3 fokos minimumhőmérsékletekkel.

Bizony Isten, ha 10-15 fok lenne ott, mint az elmúlt egy hétben, az megérne nekem egy oda-vissza 2000 km-es utat. :)
Megnéztem, még Észak-Görögországban is fagyni fog, pedig az már 1500 km.

Elb*szott időszaka ez az évnek. Jövőre beszerzek valami jó meleg vidékre szóló repjegyet még időben.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42496) bandus válasza fokukac (#42495) üzenetére


bandus
veterán

egyszerűbb lenne megszeretned a síelést :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#42497) fokukac válasza bandus (#42496) üzenetére


fokukac
nagyúr

Most posztolt egy barátom egy képet, a Chopok-on vannak, mínusz 17 fok van... :)

Amúgy pedig szeretek sielni, csak a b. nejem nem tud.
És 24 év sielős múlttal azt tudom elmondani, hogy sielni is februárban jó, amikor melegebb van, és süt a Nap, és napozhatsz, és sokkal tovább van világos.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42498) bandus válasza fokukac (#42497) üzenetére


bandus
veterán

akkor nem szóltam :D

mi másodikán indulunk hochkarra, ott is -15 környékén van most a hőmérséklet, bár engem aztán marhára nem zavar a hideg, -1-2 fokban ma is futottam egy tízest cicanadrágban :D

amennyire én tudom a pályák meg ígyis-úgyis zárnak 4, fél 5 környékén, de tény, hogy jobb később menni. tavaly (vagyis még idén) február legvégén voltunk, egy felhő nem volt az égen 6 napig, majdhogynem pólóban síeltünk, imádtam. de most így tudtam a legokosabban felhasználni még a maradék szabadságom. bár ha kegyes a sors és megkapom a fizuemelést amire számítok akkor még február-márciusban is elmegyek valahova, az tuti :)

amúgy meg meg kellene tanítanod síelni :K velem sem akart jönni még az akkori asszony mert sajnálta rá a pénzt (:W), mondjuk nem is baj így utólag, az idei évben az volt a legboldogabb hetem :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#42499) tildy válasza bandus (#42496) üzenetére


tildy
nagyúr

En nem tudok sielni - sosem probaltam meg, sokaig nem is volt mibol - megis elvezem a telet. Nem ezen mulik.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.