Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42101) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Ohh, paypal, OMG. Eladtam pár cuccot ebayen, de ugye még nem vagyok "sokat látott" eladó, szóval a paypal lockolja a pénzt egy darabig. Igenám, de az egyiknél végülis cancel lett a dologból, refundot kellene küldenem. 35k HUF van a paypalomon, 26GBP lenne a refund, de nem engedi elküldeni, mert "nincs rá fedezet". Ó bazz... Tulajdonképp most tölthetem fel rá azt a pénzt, amit megkapok pár hét múlva ugyanonnan. Fasza, okos, logikus.

Jah, a legszebb, hogy a paypalhez csatolt bankkártyáról viszont nem tudom elküldeni, tehát külön oda kell utalnom a pénzt.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#42102) tildy


tildy
nagyúr

Na csak sikerült itt is elérni a vizsgálatot, igaz a&e-n keresztül és benn is tartottak. Nem kell aggódni, jól vagyok.:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42103) #56474624


#56474624
törölt tag

Sziasztok,

egy fontos kérdésem lenne, hátha ti tudtok válaszolni: tehát több hónapja vettem egy alaplapot + procit + memóriát, ebből most a procit eladnám, csakhogy a garanciajegy mindhárom termékre szól. Hogyan oldható ilyenkor meg a garancia?

(#42104) Winner_hun válasza EQMontoya (#42101) üzenetére


Winner_hun
félisten

Azigen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42105) Winner_hun válasza #56474624 (#42103) üzenetére


Winner_hun
félisten

Garancia kérdés, fogyasztóvédelem

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#42106) fokukac válasza fokukac (#42100) üzenetére


fokukac
nagyúr

a jövő :))
gyalogos bérlet, járdamatricával :D

@Tildy: fiatal létedre sok gondod van... jobbulást!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42107) fokukac


fokukac
nagyúr

"A külföldieknek lesz rossz
ORIGO
Akik átmennek Magyarországon, nem tudnak megyei matricát venni, ők az M0-son is fizetni fognak. Valójában tehát a magyar embereket védjük meg ezzel az intézkedéssel."

:C

én úgy szeretem, hogy mindig megvédenek. :) megvédték a nyugdíjamat is.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42108) Qru


Qru
MODERÁTOR

Felhívom ismételten a szíves figyelmeteket hogy továbbra is tilos politizálni a politikai topikon kívül!

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#42109) EQMontoya válasza Qru (#42108) üzenetére


EQMontoya
veterán

Melyik rész a probléma? Az M0 vagy a magánnyugdíjpénztár számít politizálásnak?
Ezzel az erővel ugye a forintárfolyam és a fonódó villamos is politika, ugye?

Same rules apply!

(#42110) fokukac válasza EQMontoya (#42109) üzenetére


fokukac
nagyúr

minimum.
sőt, az élet maga.

Az Integrával folytatott utolsó privát-üzenetem apropója vajon mi volt?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42111) Gebriel válasza fokukac (#42100) üzenetére


Gebriel
veterán

Hát ha nincs annyi sütni valód, hogy rá gyere kinek is lehet jó ez, akkor kár erről beszélgetünk.

Aki meg át megy az országon az eddig is vette a pályajegyet, most is fogja..
Be is fejezem, mert neked teljesen mindegy, valami ellen lázadnod kell... :U

[ Szerkesztve ]

(#42112) Qru válasza EQMontoya (#42109) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az elkövetője kapott érte szankicót illetve az adott hsz is törlésre került. Az ászf alól ez a topik sem kivétel, mint ahogy semelyik másik sem az.

#nincsbennetarcsi

(#42113) kraftxld válasza Qru (#42108) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Quod licet Iovi, non licet bovi?
[link]

Ja bocsi, duplaban-t kérek mert nem magyarul írok :D

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#42114) EQMontoya válasza Gebriel (#42111) üzenetére


EQMontoya
veterán

sütni valód

Lisztre gondolsz? :)
Btw személyeskedni méginkább tilos, mint politizálni. Ugye, Qru? :P

Same rules apply!

(#42115) Gebriel válasza EQMontoya (#42114) üzenetére


Gebriel
veterán

Pont arra.. ;) Látod megy ez.. :)

(#42116) venember83 válasza EQMontoya (#42109) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyugi, csak az én hsz-em volt. Ennyit a patyolat adatlapról egy freudi félreolvasás és ennek megosztása miatt.

[ Szerkesztve ]

(#42117) Tim82 válasza EQMontoya (#42114) üzenetére


Tim82
nagyúr

A "rá gyere" is prájszlessz a "rájöjj" helyett. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42118) EQMontoya válasza Tim82 (#42117) üzenetére


EQMontoya
veterán

Tényleg, a fórum nyelve nem magyar?
Vagy myvip-magyarul lehet írni? :)

Same rules apply!

(#42119) venember83 válasza EQMontoya (#42118) üzenetére


venember83
nagyúr

Én is úgy vélem, hogy a magyar helyesírás szabályait is integrálni kellene az ÁSZF-be, és keményen lecsapni minden szabályszegőre. :K

[ Szerkesztve ]

(#42120) tildy


tildy
nagyúr

No, itt is minden rendben:) juhhhuuu

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42121) lenox válasza tildy (#42120) üzenetére


lenox
veterán

(#42122) tildy válasza lenox (#42121) üzenetére


tildy
nagyúr

Az éjszakát kórházban töltöttem, szóval ja:)

Nem kell aggódni értem:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42123) Gebriel válasza EQMontoya (#42118) üzenetére


Gebriel
veterán

Ja elírtam, van ilyen. Ezután majd oda figyelek..

"Tényleg, a fórum nyelve nem magyar?"
Mondod ezt úgy, hogy mind a hármótok aláírása angol. lol.. Ezért ez több mint ironikus.. ;]

(#42124) lenox válasza tildy (#42122) üzenetére


lenox
veterán

Csak fitogtattam, hogy kepben vagyok yoohoo-bol, egyik lanyom ezt kert karacsonyra.

(#42125) EQMontoya válasza Gebriel (#42123) üzenetére


EQMontoya
veterán

aláírása angol. lol.

Gyönyörű ám, mikor a saját csapdádba sétálsz bele egy mondaton belül. :) Avagy éljenek az angol rövidítések, ugye?

Same rules apply!

(#42126) lenox válasza EQMontoya (#42125) üzenetére


lenox
veterán

De, miert, o mondta, hogy magyarul kene irni?

(#42127) parandroid válasza Gebriel (#42123) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha az igekötő az ige előtt áll, azt az igével egybeírjuk. Pl.: odafigyelek, vagy a körábbi rájöjj. Szisztematikus hibának tűnik, és az sem mentség, hogy az utóbbi időben durván elterjedt hiba, hiszen a magyarérettségin helyesírásból ez mindjárt 2 hibapont - szöveghossztól függően akár még egy ilyen, és ugrik az ötös.

Az én mentségemre meg azt tudom felhozni, hogy feketeöves nyelvtannáci két generációra felmenőleg az egész család.

Aláírást illetően Montoyáéban nem vagyok biztos, de a másik kettő eredeti nyelvű idézet (már ha Timről és rólam van szó.

Amúgy meg ezt a 'fórum nyelve a magyar't amúgy sem igazán értem, egyrészt informatikai fórum, másrészt volt próbálkozás az angol nyelvű portálrészek indításával is, sőt, némelyik el is rajtolt, bár amennyire fél szemmel figyeltem, sajnos kevés sikerrel. Angol nyelvű hozzászólások viszont születtek az idegen nyelvű hírekhez kapcsolódóan.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#42128) EQMontoya válasza lenox (#42126) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem, az a fórum szabályzata, mint tudjukmióta nemtudjuk. Izé, nemtudjukmióta tudjuk. Vagymi. :)

A hozzászólás tartalma pedig szerintem sokkal inkább tartozik ez alá a szabály alá, mint az aláírás, ami akár nonfiguratív ascii-art is lehet... :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#42129) Gebriel válasza parandroid (#42127) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem rólad volt szó. :N

EQMontoya
Látom te azok az emberek közé tartozol aki mindent megtud magyarázni.. pláne a saját hibáját kimagyarázni..
No mindegy... nem lennék a helyed. :N ;]

Peace és szép napot. :D

[ Szerkesztve ]

(#42130) fokukac


fokukac
nagyúr

Édes IStenem hova jutottunk. :DDD

Nem lehetne inkább a p*nciról beszélgetni?
Az magyar.
És jobb esetben nem fizetős.

És különben is... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42131) Tim82 válasza lenox (#42126) üzenetére


Tim82
nagyúr

Miért, én mondtam olyat? Mégis rám (is) akar hivatkozni... :)

PeterkeT: ja, ja, Ravel Puzzlewell és a Transcendent One párbeszéde a Planescape Torment-ből. Az Advanced Dock meg a hivatalos neve az általam hirdetett Thinkpad dokkolónak. :)

Amúgy meg eddig legalábbis a magyarban nem volt "rá gyere" (igazából ezen még mindig röhögök) a "rájöjj" helyett. :))

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42132) EQMontoya válasza Gebriel (#42129) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez olyan, mint az ellentmondásos axiómarendszer. Bármi bizonyítható belőle, meg az ellenkezője is. Szép halmazok halmaza, meg aztán Zermelo-Fraenkel, ha így mond valamit. :)
Itt is van néhány hasonlóan jól sikerült alapelv, amellyel csak abba nem tudok belekötni, amibe nem akarok.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#42133) Gebriel válasza Tim82 (#42131) üzenetére


Gebriel
veterán

[link] :DD

EQMontoya
Marcus Aurelius erre már rég megmondta a frankót.. ;)

[ Szerkesztve ]

(#42134) parandroid válasza fokukac (#42130) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Te csak hallgass itt az idézgetett angol szövegeiddel, Sammy, aztán "spread your little wings and fly away, fly away, far away".

Eh, meg is hallgattam gyorsan, de asszem berakom a teljes albumot, a News of the World talán a legkiforrottabb a klasszikus régebbi albumaik közül (kb a 80 előttieket értem ezek alatt), főleg a My Melancholy Bluesnak köszönhetően. Azzal együtt, hogy a kettő közül egyik sincs a legnépszerűbb dalaik között, simán a legnagyobb mesterműveik között vannak.

Hozzám hasonlóan pályaelhagyó kolléga, aki ennek ellenére ismét csak hozzám hasonlóan meggyőződéses nyelvtannáci maradt: a wirelessre viszont nincs menséged, az tuti.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#42135) Tim82 válasza parandroid (#42134) üzenetére


Tim82
nagyúr

Jogos, mea maxima culpa megállj te igen nagy pulyka.
:(

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42136) tildy


tildy
nagyúr

No hogy jó hír is legyen itt, a jővő évi programunk Esmeinnel időrendi sorrendben: lakásvásárlás, esküvő, kiskölök. Ha minden jól megy:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42137) e=mc² válasza tildy (#42136) üzenetére


e=mc²
őstag

Gratula! :)

Ambulimax Provider

(#42138) Viszlát válasza tildy (#42136) üzenetére


Viszlát
addikt

:C

Így, ebben a sorrendben tökéletes lesz. :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42139) Verus válasza tildy (#42136) üzenetére


Verus
senior tag

Hát akkor nincs más hátra, csak az, hogy gratuláljunk! :K

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#42140) BlacKSouL válasza fokukac (#42130) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ésb.zmeg, süt a nap :DD

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42141) Tim82 válasza Verus (#42139) üzenetére


Tim82
nagyúr

Dat avatar. :D

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42142) fokukac válasza tildy (#42136) üzenetére


fokukac
nagyúr

Igen, gratula! :)

@Verus, erősen megváltoztál... :P

@Bleki: én már meg is vakulok, úgy besüt ide a Nap, hogy néha nem látom a monitort

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42143) Verus válasza Tim82 (#42141) üzenetére


Verus
senior tag

Szép lettem, ugye? :))

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#42144) tildy válasza Verus (#42139) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszi mindannyiotoknak:)
sűrű egy év lesz:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42145) emvy válasza tildy (#42136) üzenetére


emvy
nagyúr

Szuper, a legjobbakat - nincs is ennel nagyobb buli :). Mikorra varhato?

while (!sleep) sheep++;

(#42146) EQMontoya válasza tildy (#42136) üzenetére


EQMontoya
veterán

:C Gratula!

Same rules apply!

(#42147) concret_hp válasza tildy (#42136) üzenetére


concret_hp
addikt

örö bódottá :))

vagy fullba vagy sehogy :D

(#42148) Tim82 válasza tildy (#42144) üzenetére


Tim82
nagyúr

De jó év lesz. :) Grat!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42149) Verus válasza tildy (#42144) üzenetére


Verus
senior tag

Sűrű, de csodás. :K

Kukuc: Ugyan már, mindig ilyen voltam :P

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#42150) fokukac válasza Verus (#42149) üzenetére


fokukac
nagyúr

...Akkor eddig álarc volt rajtad? :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.