Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42301) Pttypang válasza fokukac (#42300) üzenetére


Pttypang
veterán

Ufortodox

Everybody lies.

(#42302) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Egészséges est:
Pár cikk sajt pár szem koktélparadicsommal egy tálon.
Egy gránátalma pucolva egy bögrében.
Két grapefruit és három narancs facsarva innivalónak.

Jól esett! :) Így az év utolsó munkanapjára, sikerült is este 10kor hazajönni.

Same rules apply!

(#42303) lorcsi


lorcsi
veterán

hétvégén is él vajon a 4 órás átutalási idő ?

bandus:
a szombati legkorábban hétfőre ér át ?

[ Szerkesztve ]

(#42304) bandus válasza lorcsi (#42303) üzenetére


bandus
veterán

nem, csak banki napokon.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#42305) EQMontoya válasza bandus (#42304) üzenetére


EQMontoya
veterán

Vajon kérdezte, ott lehet, hogy él! :D

Same rules apply!

(#42306) Viszlát válasza EQMontoya (#42302) üzenetére


Viszlát
addikt

12" deep ranch bbq pizza, igaz meg nem is ertem haza. :o

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42307) Tim82 válasza lorcsi (#42303) üzenetére


Tim82
nagyúr

Mivel hétfői értéknappal tudod majd megadni, igen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42308) bandus válasza EQMontoya (#42305) üzenetére


bandus
veterán

bazeg mire leesett :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#42309) bobsys válasza Viszlát (#42306) üzenetére


bobsys
addikt

Delelott 11-kor bementem az 5 kilometerre levo irodaba, de csak amiatt, mert volt par megbeszelesem amit a gyerek miatt ithonrol nem tudtam megcsinalni igy mikor vegeztem veluk delutan 2-kor haza is jottem ;]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#42310) Viszlát válasza bobsys (#42309) üzenetére


Viszlát
addikt

Pff, szakaggyameg. :DDD

En reggel 7-re jottem, egyelore meg nem latom a veget, talan 3-4 korul... De mar csak egy het es vege az oruletnek, jee jee.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42311) EQMontoya válasza Viszlát (#42310) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nálunk q2-q3 volt ilyen nagyon őrültek háza idén, azért pár hét alatt elég szépen szét tudja csapni vele magát az ember...

Same rules apply!

(#42312) Viszlát válasza EQMontoya (#42311) üzenetére


Viszlát
addikt

Nalunk az evvege katasztrofa, megorulnek az emberek, eves tranzakciomennyiseg 45-47%-at decemberben dolgozzuk fel.

Mondjuk ugyesen tul is vallaltam magam iden, ez lesz a hatodik honap az evben, hogy 350-370 orat dolgozok egy honapban...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42313) bobsys válasza Viszlát (#42312) üzenetére


bobsys
addikt

Azert az nem egeszseges. 370 ora az napi 12 ora heti het nap, lassitanod kene elegge erosen. Ugorjatok ki Floridaba februar vegen egy hetre :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#42314) EQMontoya válasza bobsys (#42313) üzenetére


EQMontoya
veterán

+1, ennyit tényleg csak akkor, ha keresel vele annyit, hogy 5 éven belül nyugdíjba menj.
Én már a 280 körüli hónapjaimat is erősen sokalltam.

Same rules apply!

(#42315) Viszlát válasza bobsys (#42313) üzenetére


Viszlát
addikt

En se igy terveztem, de ugye uj munkahely, zoldfulu modjara harom projectbe is beleugrottam. :) Azert volt kozben egy 5 hetes szabadsagom, kulonben mar zombi lennek... Olyan szempontbol nem banom, hogy rengeteget tanultam es bar nem jott ossze az amerikai melo, megismertek a cegnel, abszolut mervado a szavam, annak ellenere, hogy tulkepp meg nincs masfel eve sem, hogy itt vagyok. Na meg kivegeztem a devizahitelt egy ev alatt igy... :B

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42316) tildy válasza Viszlát (#42315) üzenetére


tildy
nagyúr

Na meg kivegeztem a devizahitelt egy ev alatt igy... :Y :C :C :C :C Minden tiszteletem a tied, mondtam mar?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42317) Viszlát válasza tildy (#42316) üzenetére


Viszlát
addikt

Koszi, kemeny menet volt, regi/uj baratok nelkul nem is ment volna. ;)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42318) lenox válasza EQMontoya (#42302) üzenetére


lenox
veterán

A paradicsomot mostanaban fikazni szoktak, ha egeszsegrol van szo..

(#42319) NoLF válasza lenox (#42318) üzenetére


NoLF
addikt

Egeszsegukre.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42320) BlacKSouL válasza EQMontoya (#42302) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Indiana Jones filmbe illő menü.

Sajt. Koktélparadicsom. Szem.
Egy tálon.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42321) Tothgera30 válasza lenox (#42318) üzenetére


Tothgera30
Ármester

A hagymát is... pedig nagy kedvencem.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#42322) fokukac


fokukac
nagyúr

sziasztok!

Tegnap este, éjjel 2-kor olyan szédülés jött rám, ha lefeküdtem, forgott a szoba, mintha részeg lennék, pedig egy kortyot sem ittam. Csak háton bírtam elaludni, amint megbillent a fejem valamerre, indult a ringispil. Nem tudom mire vélni a dolgot, még sosem volt ilyenem...
Aggódjak? Vagy fogadjam el, hogy öregszem, és a napi 5 óra alvás a 12 óra munka mellett nem tesz jót?

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42323) ToBeY válasza fokukac (#42322) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nem lehet,hogy csak hirtelen felugrott a vérnyomásod?

(#42324) kraftxld válasza fokukac (#42322) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Iszol te rendesen? :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#42325) BlacKSouL válasza fokukac (#42322) üzenetére


BlacKSouL
addikt

"..pedig egy kortyot sem ittam.."

kár is volt többet írnod ;]

Egyébként meg mit panaszkodsz? 12 óra munka mellett alhatnál akár 12 órát is...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42326) adalbert1 válasza lenox (#42318) üzenetére


adalbert1
veterán

Miért, mi lenne a gond vele (érdekes, pár éve még pont az ellenkezője volt a köztudatban)?

(#42327) parandroid válasza adalbert1 (#42326) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Már a nevében is benne van, hogy para. amúgy gondolom olyan, mint hogy kis túlzással a vörösbor éves váltásban hol a világ legegészségesebb élelmiszere (itala), hol konkrétan méreg. Meg van még egy csomó ilyen cucc, ami időnként oldalt vált.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#42328) NoLF


NoLF
addikt

Azert jo itt angliaban dolgozni, mert mindenki magasrol beleszarik mindenbe. Ma, karacsony elotti utolso szombaton fully booked, erre 6 pincerbol 5 beteget jelent, 5 perccel a shift kezdete elott. Ki kapja torokra a meretes branert? A hulye bevandorlo. Es nem rugjak ki egyiket sem... Nos, ez volt az utolso csepp, januarban takarodok innen is. Dolgozzon ezeknek minimalberert akinek ket anyja van...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42329) tiv83us válasza NoLF (#42328) üzenetére


tiv83us
veterán

Es ha angol lennel, akkor nem csinalnak meg veled? (Nem provokacionak szanom - tenyleg - csak erdekel).

Egyebkent en is dolgoztam itt pincerkent, itt mar akkor is uszott az egesz etterem, ha 8 pincerbol csak egy beteget jelentett, ugyhogy gondolom fajin napod lesz.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#42330) fokukac válasza NoLF (#42328) üzenetére


fokukac
nagyúr

most kéne betolnod, hogy jajj, te sem érzed jól magad.
hogy a tulaj érezze a törődést.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42331) tildy válasza NoLF (#42328) üzenetére


tildy
nagyúr

Kb 12-n benn vagyunk az irodaban. Ebbol kb a fele angol. Mielott belekotne valaki, igen, dolgozunk, nemcsak melegedunk .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42332) sixpak válasza fokukac (#42330) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem is ezt kéne tennem, de nem tehetem meg, mivel hárman vagyunk az irodában és a másik kettővel is kib@sznék.
Reggel 8-ra jöttem, most úgy tűnik, ha szerencsém van, akkor 11-re hazaérek.
Elég kellemetlen lázasan dolgozni.
Ja, és ma van a szülinapom, de mire hazaérek a gyerekek és a feleségem már rég aludni fog...fantasztikus.
Nem panaszkodom, csak a fenti témába vág. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#42333) tildy válasza NoLF (#42328) üzenetére


tildy
nagyúr

Amugy szerintem az sok esetben nem nemzetisegfuggo, sokkalinkabb emberfuggo :( Bar gondolom ez nem nyugtat meg:(
:( :(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42334) BlacKSouL válasza NoLF (#42328) üzenetére


BlacKSouL
addikt

De tudod, hogy amikor a riportban a 75 éves öreg k.rva elmeséli, hogy ő tulajdonképp nem is szeret b.szni, akkor a riporter elnyom a szája szegletében egy mosolyt.

Talán már említettem: "Vadász, vadász, ismerd be, te sz.pni jársz ide.."

Minimálbérért itthon is tudod szopatni magad, ahhoz nem kell külföldi f.szfej. Ha már mindenáron mazo stílusban nyomod, akkor az illető legyen magyar f.szfej :)

Én is addig hagytam magam átbaszni a japán f.szfejek által, míg a végén már többszörösen törvénysértő gondolataim voltak minden ott dolgozóval kapcsolatban, szóval addig kell lépni, míg az első kezed ügyébe eső tárgyat el nem kezded méregetni, hogy hogy mutatna a főnököd fejéből kiállva.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42335) NoLF válasza tiv83us (#42329) üzenetére


NoLF
addikt

Dehogynem, csak akkor en is megcsinalnam. Telibeszarjak hogy a tele etterem hogy boldogul, mennek szepen bulizni. Utana meg sor a szajuk hogy nincs penzuk. Lassan negy ev alatt tan ha egyszer jelentettem beteget, a tobbi esetben meg ha hamarabb kellett bemenni/tovabb maradni, szinte mindig csak en vallaltam el, s elegem van hogy ebbol ok semmit nem ereznek. Mindegy, kettot kirugattam a picsaba mert ugyis hasznalhatatlanok, en meg atmegyek mas teruletre januartol mert vegkepp tele van a tokom az itteni emberekkel, mentalitassal. Elvileg mar 1 honapja team leader vagyok, megsem kerik ki a velemenyem, javaslataim meghallgatjak de nem tartjak magukat hozza, a beigert fiuzemeles sehol nincs, jatt alig van de a karacsonyit amugy is szetosztjuk, nem kell ez nekem tobbe :N

Kukuc: ja megtehetnem, s a legzsirosabban jovedelmezo szombat helyett meg koltenem a penzt, na, ilyen ne vagyok :)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#42336) concret_hp válasza NoLF (#42335) üzenetére


concret_hp
addikt

egyébként arra nem gondoltál h nyitsz 1 saját helyet?

vagy fullba vagy sehogy :D

(#42337) bandus válasza sixpak (#42332) üzenetére


bandus
veterán

akkor már le se írom, hogy a csütörtökön tartott karácsonyi vacsiról majdnem akkor értem haza, amikor normál esetben kelni szoktam, de egy laza 2 és fél órás késéssel azért beértem az irodába, na meg fél órával munkaidő vége előtt le is léptem :D mondjuk nem sok értelme volt bemenni, de gépet nem hoztam haza és ha már én helyettesítem a főnököt akkor csak illett valahogy bevánszorognom :) szóval nálunk kifejezetten laza az év vége a tavalyihoz képest is, amikor azért volt, hogy én is bent voltam párszor este tízig, ami nálunk aztán főleg nem jellemző.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#42338) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Ilyet ki látott már,hogy December közepén villámlik és dörög az ég. :U

(#42339) concret_hp válasza ToBeY (#42338) üzenetére


concret_hp
addikt

ja énis pont ezt akartam írni, de ilyen rendes nyári zápor szintű dörgés volt :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#42340) parandroid válasza BlacKSouL (#42334) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy is van! Mondd meg nekik, hogy magyar seggbe magyar lóf... izé, terméket, nem leszünk gyirmót!

Mondjuk a magyar és a nyugati minimálbér között van azért egy árnyalatnyi különbség (az egyikből nem döglesz éhen, és fedezni tudod a lakhatásodat is, kezdésnek), és bár írhatnám azt is, hogy csak ezért nem érdemes kijönni, sokaknak nemigen van más alternatíva. Arról nem is beszélve, hogy nyelvtudással, és némi szakmai tapasztalattal mindjárt nem minimálbéren leszel, onnét meg mindjárt más lesz kicsit az összehasonlítási alap is.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#42341) 8th válasza ToBeY (#42338) üzenetére


8th
addikt

Felénk tavaly télen is előfordult párszor. Ma például vékony pulóverben sétálgattam délután az utcán és rendesen melegem volt. Úgy látszik idén karácsonykor is pulóveres idő lesz. Tavaly is az volt :/

(#42342) Viszlát


Viszlát
addikt

En meg 26 nap utan eloszor vezettem szaraz uton es idoben, csak nem dolt meg a rekord (2012 november-decemberben 32 nap). :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42343) Pttypang válasza ToBeY (#42338) üzenetére


Pttypang
veterán

(#42344) tiv83us válasza Pttypang (#42343) üzenetére


tiv83us
veterán

Hajad rendben? :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#42345) Pttypang válasza tiv83us (#42344) üzenetére


Pttypang
veterán

Azt pont elfujta a szel :O

Everybody lies.

(#42346) tiv83us válasza Pttypang (#42345) üzenetére


tiv83us
veterán

Tanuld meg, hogy mindig hasznalj Lóreál Párizst!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#42347) Pttypang válasza tiv83us (#42346) üzenetére


Pttypang
veterán

Tegyenek ra egy magyar zaszlot, mar rohanok is par kartonnal beszerzek.

Everybody lies.

(#42348) Viszlát válasza NoLF (#42216) üzenetére


Viszlát
addikt

En pont 20-an ejjel erek haza, de ha esetleg lehetne 21-en osszeroffenni, akkor szivesen csatlakoznek. Tervezek elmenni Szentendrere is, szemelyesen leroni tiszteletemet, ha esetleg valaki betarsulna.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#42349) fokukac válasza Pttypang (#42343) üzenetére


fokukac
nagyúr

de a fehér húsvét még összejöhet...! :-)

@Viszlát: akkor ma este sörözünk?
ui. és Te ilyen dolgokról vezetsz statisztikát, hogy hány napig vizes az út..? :-) azért ehhez kell egyfajta elvetemültség.... :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#42350) Viszlát válasza fokukac (#42349) üzenetére


Viszlát
addikt

Szivesebben szamolnam a napsutetes/szaraz napok szamat, de az olyan ritkan van, kemeny negy nap a csucs. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.