Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31851) eastsider


eastsider
nagyúr

ok akkor semmi :B

[ Szerkesztve ]

(#31852) ngabor2 válasza NoLF (#31850) üzenetére


ngabor2
nagyúr

itt nincs evri, de ha ott van, akkor oké.

eastsider: nem biztos, hogy ezt jó ötlet volt még kitenni.

[ Szerkesztve ]

(#31853) ladybug válasza fokukac (#31808) üzenetére


ladybug
őstag

Akkor tényleg nagyon intelligens vagy. :U

Miért adod el a csajozós autót?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#31854) venember83 válasza ladybug (#31853) üzenetére


venember83
nagyúr

Több az adó rá, mint amennyit ér. ;] Meg a tankolással is duplázódik az értéke. ;] ;]

(#31855) nike_ válasza NoLF (#31846) üzenetére


nike_
addikt

Debrecen felé ment.. :D

;]

(#31856) fokukac válasza ladybug (#31853) üzenetére


fokukac
nagyúr

Még nem adom el a csajozós autót. (a lányaidnak ugye nagyon bejött ;]).... Nagyon szeretem, de előbb vagy utóbb becserélem egy nagyobb komfortot és biztonságot nyújtó gépre.

Ui. az intelligencia vádját visszautasíom! :DDD

Tildy : a suzuki annyira eccerű konstrukció, hogy nem romlik el, csak a kopó alkatrészeket kell néha cserélni, mint mindenhol. Elektronikai bajról még nem hallottam.

Vénember : anyukád csipáját, nem trabant ez, hé! :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31857) Bubu79 válasza venember83 (#31854) üzenetére


Bubu79
addikt

Gonosz Vénember :( :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#31858) Tim82


Tim82
nagyúr

szép jó napot! már ha leszámítjuk, hogy szakad az eső... :U

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31859) fokukac válasza Tim82 (#31858) üzenetére


fokukac
nagyúr

örülj, hogy nem a sivatagban vagyunk.
néha esnie is kell valaminek az égből, hogy zöld legyen minden... :U

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31860) tildy válasza Tim82 (#31858) üzenetére


tildy
nagyúr

Én meg kabát nélkül jöttem.
Szarrá fogok ázni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31861) fokukac válasza tildy (#31860) üzenetére


fokukac
nagyúr

se kabátom, se esernyőm. ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31862) ngabor2 válasza tildy (#31860) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én meg csak azért nem áztam el, mert egy órával hamarabb léptem. ha időben lépek, akkor elázok...

most szóltak, menjek, nézzem meg, nincs-e az udvaron gomba.

mod. megnéztem, nincs. csak a beoltott fában van, de az leghamarabb jövő tavasszal fog jelentkezni.

AMD Power: gondolom te se a linux alatti dd-re vagy kiváncsi... úgyhogy inkább nem válaszolok.

[ Szerkesztve ]

(#31863) AMD Power


AMD Power
titán

Milyen progival érdemes iso-t csinálni egy játék DVD-ből?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31864) frame>24 válasza AMD Power (#31863) üzenetére


frame>24
addikt

ashampoo burning studio x (2007+)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31865) AMD Power válasza AMD Power (#31863) üzenetére


AMD Power
titán

Megoldottam Thx! :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#31866) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Kerestem a topikot, de se a kereső, se pedig én nem találtam, újat meg nem akartan nyitni, ezért ide írok.

Öcsém keresett notebookot, ám az én figyelmeztetésem ellenére használtat vett. Talált egy fél éves HP-Compaq notebookot ami karcmentesnek és hibáátlannak volt meghírdetve. Külsőleg úgy nézett ki, mint egy korábbi notebookom (HP-Compaq nx6325), ami elég erős műanyagból készült és a HP szerintem megbízható márka. Öcsém fel is utazott érte Pestre (1,5k a vonatjegy) és megvette. Természetesen az eladóval aláírtak egy adás-vételit amiben benne van az is, hogy az eladó vállal rá 3 nap garanciát (a gépre amúgy még van 6 hónap Németoteszágba szóló garancia). Mikor hazahozta akkor láttam, hogy a karcmentesnek (és hiba mentesnek) meghírdetett notebook fedlapja elég erősen karcos (nem értem, hogy hogy sikerült az előző tulajnak összekarcolnia, mert elég erős műanyagból van), valamint fekete háttérnél látszódnak halvány halott pixelek...ennyit a karc és hiba mentes notebookról. Jah és az XP telepítő is lefagy :Y
Öcsém vasárnap visszautazott a koliba és akkor újabb hiba jött elő...még több pixel hiba (kb 15 halvány halott pixel)+2x kellett újraindítani, hogy lássa a DVD-RW-t. Jah és Vista se akar bebootolni ha be van dugva USB eszköz.
Nem tartom ésszerűnek egy ilyen notebook megtartását, ezért mondtam öcsémnek, hogy hívja fel az eladót, hogy vegye vissza...igaz még ígyis bukik 3k-t (oda vissza 2x 1,5k a vonatjegy), de ne bukjon 110k-t. Azonban az eladó nem hajlandó visszavenni ezekkel az indoklásokkal:
a) ő nem vállal pixel garanciát
b) biztos szállítás közben sérült meg
c) biztos öcsém kicserélte
d) biztos öcsém szétszedte
Azt javasolta, hogy vigye "szakértőhöz". hmm. Nincs hivatásos papírom róla de meg tudom mondani, hogy mi a szar és mi nem. (Az is jó, hogy nem is a HP álltal XP volt a vásárláskor rátelepítve így ismeretlen eszközből is volt dögivel) Mit gondoltok, jogában van ezt mondani az eladónak annak ellenére, hogy lett írva adás-vételi amiben 3 nap garanciát vállal? (általánosan van megfogalmazva, tehát az nincs benne, hogy pixel garanciát nem vállal)
Mit javasoltok?

u.i.: Azt meg se merem említeni, hogy a gép alja még le is van meszelve(?)....első és utolsó alkalom volt, hogy hagytam öcsémet notebookot venni nélkülem. :(((

[ Szerkesztve ]

(#31867) ladybug válasza fokukac (#31861) üzenetére


ladybug
őstag

De autód igen. :D

És melyik autó lépne eme élményekkel és emlékkel teli autó helyébe?

Jah, és buta kukac vagy. :DDD

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#31868) Bubu79 válasza Darth_Revan (#31866) üzenetére


Bubu79
addikt

Tedd be ide is - hátha előbb látja meg valami zűrös kérdésekben járatos kolléga :)
Ariadne talán tud tanácsot adni a 3 napos garanciával kapcsolatban is :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#31869) Darth_Revan válasza Bubu79 (#31868) üzenetére


Darth_Revan
veterán

ok köszi.

(#31870) 1010 válasza Darth_Revan (#31866) üzenetére


1010
őstag

először
hogy nézte körbe az öcséd ha az alja meszes
és karcos volt
nem lett kipróbálva és pixeles a kijelző?

másodszor
ha nem hajlandó visszavenni
akkor irány a rendőrség és ott megmondják mi a teendő
aztán polgári peres eljárásban lehet dönteni

[ Szerkesztve ]

(#31871) Darth_Revan válasza 1010 (#31870) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Csak fekete háttérnél látszódik, ott is halványan.
A karcot látta, de úgy volt vele, hogy ha már kifizette a vonatjegyet akkor nem hagyja ott...bárcsak azt tette volna. A karc a legkissebb gond (mondjuk nem értem, hogy ilyen óriási karcok mellett hogy merte meghírdetni karcmentesnek az eladó), a pixel hibával van nagy gond...lehet, hogy csak halvány, de attól még látni...(+még a többi apróság amit leírtam)
Direkt azért lett megbeszélve a 3 nap gari, hogy majd itthon jobban átnézi...

[ Szerkesztve ]

(#31872) Tim82 válasza fokukac (#31859) üzenetére


Tim82
nagyúr

én örülök, de ettől még nem szép a nap. ja és én már sz*rrá áztam melóból hazajövet (ma délelőttös voltam).

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31873) nygma válasza Darth_Revan (#31871) üzenetére


nygma
addikt

Véleményem szerint a laptopot jól lestrapálták...

Nem csak porosodott...

Az sem kizárt,hogy párszor leesett..

(#31874) 1010 válasza Darth_Revan (#31871) üzenetére


1010
őstag

mondom irány a rendőrség

(#31875) Verus válasza venember83 (#31827) üzenetére


Verus
senior tag

Ahhoz nincs köze. Kényelmetlen :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#31876) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Köszönöm mindenkinek az eddigi kommentjét, de pls a garanciás topikba folytassuk :)

(#31877) Bash


Bash
őstag

Apple Cinnamon Cheerios Kellogg's Special K Fruit & Yogurt Cereal Kellogg's Rice Krispies with Real Strawberries

A három cereal megfelelő arányú keverékét tömöm magamba kb. 1 quart tej kíséretében. :)

http://bashtravel.com/

(#31878) Verus válasza Bash (#31877) üzenetére


Verus
senior tag

Szalonna, kolbász, pálinka. :D Tápláló és energiadús. Nem tudod mi a jó Baba. :D

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#31879) fokukac válasza Bash (#31877) üzenetére


fokukac
nagyúr

hogy Bendegúzt idézzem az indul a bakterházból : "Hogy jönne rád a hígfosás" :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31880) nike_ válasza fokukac (#31879) üzenetére


nike_
addikt

Hehe :DDD

(#31881) Bash válasza Verus (#31878) üzenetére


Bash
őstag

Tegnapi vacsorám tojásrántotta volt gyulai kolbásszal. :P Pontosan tudom mi a jó, és mi az egészséges.

http://bashtravel.com/

(#31882) Thrawn válasza fokukac (#31879) üzenetére


Thrawn
félisten

De szép színe van kendnek. Olyan szép sárga...
...tudja má' mire gondolok... :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31883) Darth_Revan válasza Bash (#31877) üzenetére


Darth_Revan
veterán

cereal=gabonapehely :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31884) frame>24 válasza Tim82 (#31872) üzenetére


frame>24
addikt

nekem az számít szar napnak, mikor 16:00 környékén rámdobnak még egy egész estés melót, csak hogy ne unatkozzak, like today, e.g.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31885) Verus válasza Bash (#31881) üzenetére


Verus
senior tag

Hát igen, igaz, más a jó és más az egészséges. :) Most mit meg nem adnék egy jó disznótorosért.... :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#31886) VladimirR válasza Bash (#31877) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jeee, madareledel

(#31887) dave93


dave93
őstag

Eszembe jutott hogy tulajdonképpen ha egy összegre azt írjuk hogy pl 60k akkor mit is értünk a "K" alatt? Ha jól tudom az ezer az rugó, a száz meg kiló.

(#31888) frame>24 válasza dave93 (#31887) üzenetére


frame>24
addikt

csak a kilo SI-prefixumként 1000x-est jelent...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31889) ngabor2 válasza dave93 (#31887) üzenetére


ngabor2
nagyúr

a k az a kilo prefixum rövidítése, ami 1000-szerest jelent. az, hogy pár elfajzott emberke a 100-ra kilót mond, az egyéni hülyeség, a kiló az 1000.

(#31890) VladimirR válasza dave93 (#31887) üzenetére


VladimirR
nagyúr

beszedben valoban sokszor jelent 100-at a kilo, de irasban, foleg igy, hogy csak a k szerepel, 1000-rol van szo

ha mar mindenki idezget, en is:
"ralepek a fekre
.......
ramegyek a busszal
vagy kilohusszal"

cenzuraztam, nehogy kozfelhaborodas legyen

[ Szerkesztve ]

(#31891) dave93 válasza VladimirR (#31890) üzenetére


dave93
őstag

Ok, kösz mindenkinek! :R

(#31892) Tim82 válasza frame>24 (#31884) üzenetére


Tim82
nagyúr

bakker, semmi bajom nincs a mai nappal. csak az időjárás nem szép.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#31893) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Ehh micsoda felhőszakadás van :U

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#31894) ladybug válasza Bash (#31881) üzenetére


ladybug
őstag

Lehet, hogy fel kellett volna cserélned. A gabonapehely estére, a tojásrántotta reggelire. Kímélőbb a gyomornak.
Jut eszembe, lehet kint gyulait kapni? Vagy itthonról küldetted magadnak?

Verus: Egy kis párolt savanyókáposztával... :D

[ Szerkesztve ]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#31895) fokukac válasza Thrawn (#31882) üzenetére


fokukac
nagyúr

gondoltam ráér.
meg aztán hun van még karácsony?
;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31896) Verus válasza ladybug (#31894) üzenetére


Verus
senior tag

Látom Te érted miről beszélek. :)) Hurka,kolbász, főtt krumpli, párolt káposzta. :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#31897) fokukac válasza Verus (#31896) üzenetére


fokukac
nagyúr

el nem rontanám ezeket káposztával... :D
és küllönben is, sült krupli, jó vastag szeletekkel, ropogósra sülve.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#31898) Thrawn válasza fokukac (#31897) üzenetére


Thrawn
félisten

Én sem. Viszont pont most ettem karikára vágott, fűszeres sültkrumplit :P

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#31899) Janoska26 válasza Verus (#31896) üzenetére


Janoska26
addikt

Gondoltam, hogy szeressed a kolbászt :K
nem véletlen kerülgeted mostanában a hentes legényt :U
a kis számító ;] :DD

[ Szerkesztve ]

(#31900) fokukac válasza Thrawn (#31898) üzenetére


fokukac
nagyúr

kabbe. :P
én meg itt éhezem az irodában.
de legalább kezdem kiheverni a hétvégi össznépi zabálást :DDD
Katica jól felhízlalt minket...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.