Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27051) tbs válasza pussy_cat (#27049) üzenetére


tbs
addikt

Höhöhö... Akkor jól képzeltem a néveredetet. ;] (Szilveszterpárti lennék szintúgy... :K ) Azért annyira magas labda, hogy óvatosan kénytelen vagyok lecsapkodni... :B

(#27052) tiv83us válasza pussy_cat (#27049) üzenetére


tiv83us
veterán

Reg "lattalak", mizu? :)

Mas; Ma szabadnapos vagyok, erre nem felhiv valami kis murvaspocsu hajnal 5:20-kor? Oszt valami Jonathan-t keres rajtam. Fasza, alhattam volna egy nagyot, erre itt fekszem a sotetben a laptopommal 5:45-kor :U

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27053) NoLF válasza pussy_cat (#27049) üzenetére


NoLF
addikt

értem. érdekes hozzáállás.

adott egy fórum, egy felhasználó, akinek angol nikkje van.
magyarok vagyunk, szokásunk lefordítani a nem magyar dolgokat. a te nicket lefordítva azt jelenti magyarul, mint amit angolul jelent. ezen semmit nem változtat a tény hogy te miért választottad a nicket, a téged ismerő x % tudja és viccelődhet vele, a maradék y % nem tudja, de azt sem hogy ne mviccelődhet vele. már ha egyáltalán viccelődik, lehet hogy nem is viccnek szánja csak simán magyarosítja a neved.

engem is szoktak nolfi-nak becézni, fogalmam sincs hogy miért, utálom is, de nem érzem magamat felhatalmazva arra hoyg ezen megsértődjek.

anno még vmikor réges rég én is szóltam vmit neked, amire sértődés volt a reakció, azért mertem azt állítani hogy felkapod rá a vizet.

no offense, csak szerintem elég nyakatekert dolog ez így.

ha az én nickem dick vagy cock lenne, biztos nem foglalkoznék vele ha vki lefaszozna, legyen az ismert v ismeretlen személy számomra, hiszen az említett nikk kvázi felhívás keringőre.

vagy valami az én szürkeállományomban nincs jól beállítva? :F

mod: most értettem meg a csőrikés hisztorit, nos, gyerekszobám volt, tv-t viszont sem akkor sem mostanában nem néztem sosem, ergo fogalmam sincs a rajzfilmekről.

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27054) Bash válasza pussy_cat (#27049) üzenetére


Bash
őstag

Az öreg bárány már innen is kimarad. :(

http://bashtravel.com/

(#27055) pussy_cat válasza tbs (#27051) üzenetére


pussy_cat
tag

Moszt mit cináljak, ha a világ egyik legédeszebb kiszcicáját isz így híjják... :) Vasárnap délelőttönként akkor Te is a tv előtt ütöd el az időt? :))
A magas labdát értelmesen is le lehet csapni :K

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#27056) 7 válasza pussy_cat (#27049) üzenetére


7
addikt

Sajnos nem vagyok az a kedvesen lovagias típus, aki mindig figyelembe veszi, hogy mit szabad és mit nem. Mindenesetre bocsánat, nem a sértegetés volt a célom. :P

WB-féle Csőrike-Szilveszter asszociációm volt nekem is, de az úgy unalmas lett volna, ha csak arra kérdezek rá. Hogy is mondta Csőrike? "I thought I saw a pussycat." :P

[ Szerkesztve ]

(#27057) Bubu79 válasza tbs (#27050) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor ennyi - a jószándék megvolt :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27058) Verus válasza pussy_cat (#27049) üzenetére


Verus
senior tag

Jogos, kérdezni is tudni kell. És elhiszem, hogy nem esik jól, dehát van aki nem ezen "élvezkedik" :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27059) pussy_cat válasza Bash (#27054) üzenetére


pussy_cat
tag

Nem, nem, nem, sőt... !!!
Bocsánat Bash!! Olyan hevesen gépelgettem... :( Figyelmetlen voltam!

Kedves Mindenki,
Aranyosak vagytok és köszönöm Yeti a bocsánatot!!
Valóban kérdezni tudni kell, sosem tudhatod, hogy milyen kocka ül az éter másik felén... De ez nem csak rám vonatkozik, hanem mindenkire aki nyílvános fórumon fórumozik. Tudom kicsit merész a névhasználat, de úgy gondolom értelmes emberek vagyunk itt a fórumon!

Nos PH! mindörökre :K

Csóközön, Cica

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#27060) poffsoft válasza pussy_cat (#27049) üzenetére


poffsoft
addikt

mielőtt rákérdeztem volna,már válaszoltál is....
(yetike meg sajna olyan, amilyen, én kérek elnézést :DDD )
btw, annó, angolozós pájafutásom legeslegeslegelején, az első okosság volt, amit mektanultam, (bár szemantikailag bizonyosan kimutatható(s kimutatott) az összefüggés) hogy a Pussy és a Cat ha kézenfogva jár, bizony-bizony nem 18+ sokkal inkább 12-

mi lenne, ha inkább erről beszélgetnénk?

[ Szerkesztve ]

(#27061) Racecam válasza NoLF (#27053) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem vagyunk egyformák.
Nekem például eszembe sem jut, hogy "lefaszozzalak". :U
Még így "ismerősként" sem. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27062) tbs válasza pussy_cat (#27055) üzenetére


tbs
addikt

Nem, de mikor alkalmam nyílt rá, EZT mindig igyekeztem megnézni. :B (MekkElek és a "Speibl és Hurvinyek"(?) voltak még a kötelező darabok... :DDD )

(#27063) venember83 válasza 7 (#27056) üzenetére


venember83
nagyúr

Milyen típus tetszik lenni, ha szabad udvariasan megkérdeznem?

AKA Szilveszter: Az értelmes azért túlzás. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27064) NoLF válasza Racecam (#27061) üzenetére


NoLF
addikt

persze hogy nem jut eszedbe, hiszen nolf a nickem, nem dick v cock v penis. érti?

apropó: a nicket meg lehet változtatni vhogy? szeretnék kisbetűs lenni.

tbs:
a pöcsi jobban tetszik :D

Tiv: mivel fentebb elmagyarázták honnan származik, így már tudom hogy mit jelent, nem pedig azt amit eddig hittem, hogy p....-cica.
de bocsáttassék meg azon szerencsétlen júzereknek akik nem néztek kisorukban/manapság meséket v bármi mást a tv-ben...

főpénisz: mostmár azt is tudom hogy nem tudok angolul :D

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27065) 7 válasza poffsoft (#27060) üzenetére


7
addikt

Miattam ne kérj bocsánatot, magamért én vállalom a felelősséget. :)

Hogy mi lenne? Blackie megjelenne. :P

@Matka: Bár nyilvános fórum és értelmes(?) emberek(?) vagyunk, előfordul az ilyen néha(?). Nem érdemes felkapni rajta a vizet, ez az egész nem feltétlenül komolyan veendő. ;)

[ Szerkesztve ]

(#27066) tbs válasza NoLF (#27064) üzenetére


tbs
addikt

No, ezután Faszozni fog mindenki. ;]

(#27067) Racecam válasza NoLF (#27064) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én értettem elsőre is. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27068) tiv83us válasza Bash (#27054) üzenetére


tiv83us
veterán

Ne rijja, latod engem meg valaszra sem meltat :D ;]

Te mi turot csinalsz ilyenkor?

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27069) tiv83us válasza NoLF (#27064) üzenetére


tiv83us
veterán

Neki sem pussy a nickje, hanem pussycat, a ketto kozelsem ugyanazt jelenti.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27070) 7 válasza tiv83us (#27069) üzenetére


7
addikt

Nem pussycat a nickje, hanem pussy_cat, ami, ha feltételezzük, hogy a _ szóközt szimbolizál, mintha picit mást jelenthetne. ;]

De nem feltételezzük, mert az gonosz dolog lenne. :P

[ Szerkesztve ]

(#27071) Bubu79 válasza NoLF (#27064) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig a nickedhez passzol az avatarod is - hiszen senki sem él örökké, ezt senki sem tudja Kenny-nél jobban ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27072) fokukac válasza NoLF (#27043) üzenetére


fokukac
nagyúr

A nikkje azt jelenti, hogy cicamica. Aki mást állít, nem tud angolul :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#27073) Bash válasza tiv83us (#27068) üzenetére


Bash
őstag

Lefeküdtem éjfélkor, felkeltem 4:07-kor, mégis mi a fenét csinálnék itt? Kb. ugyanazt, amit te.

http://bashtravel.com/

(#27074) poffsoft válasza tbs (#27050) üzenetére


poffsoft
addikt

őőő, mégegyszer megemlíteném, bár olvasom az exmefuttatásotokat, nekem ez már pont olyan, mint a gyártó honlapjának eredetije.
(jé, a kisherceg mit keres japánban????)
A szakember eztet akarja bütkölni, csak a doksik nélkül elakadt.
(egyébként az eredetileg 2 cellás töltő lesz megbuherálva tetszőleges számú cella töltésére)
és igen, a nyákon egy csomó egyéb bütök is van, amit sajna én ha a fejembe vernék sem ismernék fel :)
btw:A maszkolt program mit takar? kiolvasható? megfejthető?

urak! szabad ezt? fényes délben faxozni????

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#27075) Janoska26 válasza 7 (#27070) üzenetére


Janoska26
addikt

Gondolom akkor Te lehecc a másik krampusz :U :P

(#27076) tiv83us válasza Bash (#27073) üzenetére


tiv83us
veterán

En aze csinalom azt es amit, amit most, mert valami kis f*sz felkoltott, normal esetben 10-ig siman aludnek az offomon.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27077) Verus válasza Janoska26 (#27075) üzenetére


Verus
senior tag

Te sem vagy az. :D Vénekből nem lesz krampusz :P

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27078) Bubu79 válasza poffsoft (#27074) üzenetére


Bubu79
addikt

Maszkolt program azt jelenti, hogy elektronikusan nem törölhető, fizikailag van beleverve csóresz jószágnak a fejébe, kitörölhetetlenül, hogy mit is kellene csinálnia... Talán éppen ezt jelenti az N utáni betű- és számsor...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27079) 7 válasza Verus (#27077) üzenetére


7
addikt

De lesz ;]

(#27080) Janoska26 válasza Verus (#27077) üzenetére


Janoska26
addikt

a nyuszi megmondta, a valós okát hogy miért nem lehetek :K . És mennyire igaza van :C

(#27081) Bash válasza tiv83us (#27076) üzenetére


Bash
őstag

Jól van, ezt már leírtad ma reggel egyszer. De pl. készíthetnél reggelit is a kedvesednek. :)

http://bashtravel.com/

(#27082) poffsoft válasza tiv83us (#27069) üzenetére


poffsoft
addikt

könnyűannak aki tud angolul... ;]
Mondjuk, mit szólnának a szomszédok, ha beleüvöltenél az éjszakába :
whata cool pussy...................................................................................................cat!

biztos a kiscicára gondolnának azonnal, ugye?

:K

bubuka: aham, és kiolvasható? :C :R

Bash: Te főállásban modolsz??? És Panther mit heggeszt má megin?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#27083) NoLF


NoLF
addikt

na én elmegyek ebédelni, addig nyugodtan mondjon rám bárki azt amit akar.
ha látok az utcán egy macskát, rámosolygok, pedig nem szoktam. (mondjuk a mosolygás most fájni fog...)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#27084) tiv83us válasza Bash (#27081) üzenetére


tiv83us
veterán

Most lepett el dolgozni, amugy ha offos lenne es elkezdenem hajnalban buzeralni reggelivel mikor meg aludna, szerintem lekarmolna az arcomat :U

poffsoft: Jovan, ma ez egy kicsit eroltetett, nemtudok pont-pont-pont-okat kiabalni a levegobe es nem is fogok :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#27085) Bubu79 válasza poffsoft (#27082) üzenetére


Bubu79
addikt

Ezt passzolom - a kontrollerek nem az én asztalom... :)

BlacKSouL: Hadd nyugtassalak meg, nem csak Te dolgozol rossz helyen ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#27086) BlacKSouL válasza 7 (#27065) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Én már rég itt vagyok, de senki nem vesz észre, egész addig, míg teljesen értelmetlen és öncélú módon le nem írom jó vastag betűkkel hogy lóf.asz.. :U ;]
Na mindegy, mentem ebédleni, meg csajozni... ja, azt nem, mert nincs szabad nő... én dolgozom rossz helyen? :U

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#27087) 7 válasza poffsoft (#27082) üzenetére


7
addikt

Most akkor gondolj bele, hogy a Csizmás kandúr angolul Puss in boots. :P

lelkecske: Erre gondolsz?

[ Szerkesztve ]

(#27088) Racecam válasza BlacKSouL (#27086) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Blacki: :(

Basszus!! Most láttam! :D

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27089) Verus válasza Janoska26 (#27080) üzenetére


Verus
senior tag

Úristen :DDD Hová fajul a világ? :D Akkor már pályázok én is valami állásra a Miku mellé. :D Levélfelolvasó vagy ilyesmi :U

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#27090) Racecam válasza Verus (#27089) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te csak egy állásra pályázhatnál, de az most nem aktuális, ahogy gondolom.
De mindegy, tudok várni! :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27091) Lortech


Lortech
addikt

Ne f...ozzatok, mert megisszátok a levét! Nesze neked értelem. :D

Thank you to god for making me an atheist

(#27092) tildy válasza BlacKSouL (#27086) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez nem igaz!
Tegnap is érdeklődtem , mi van veled -igaz az éjszaka nyitvatartó topikban- de a mikulás is csak elhülyéskedtete a helyzetet:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27093) poffsoft válasza 7 (#27087) üzenetére


poffsoft
addikt

yé, én aszittem a kandúrnak kell levágni az Y-jét, hogy jány legyen.. Angoloknál ez is fordítva van???? :U
Még jó, hogy nemtok anglul...

[ Szerkesztve ]

(#27094) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Mit tennétek egy olyan srác helyébe, akit zsarol és azzal fenyeget a 27 éves barátnője, hogy ha el meri hagyni, bosszút áll rajta. 7 vagy 8 évig élt párkapcsolatban a csaj egy alvilági figurával, akivel ugyan a jövőjét nem tudja elképzelni, de jóba maradtak. Magyarul, ha elhinti neki, hogy a srác kihasználta és átverte, az ipse csúnyán lerendezi a gyereket vagy a családját.

A srácnak 24 évesen ez az első (!) kapcsolata, de idegileg már ráment. Depressziós lett, sírógörcsök törnek rá, gyógyszereket kell szednie (amellett is remeg, mint a miskolci kocsonya). A csajtól akkor tudott hazacuccolni, mikor az elment melóba. Utálja a csajt, a csaj is őt, mégsem tágít a sráctól.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#27095) Racecam válasza tildy (#27092) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mit mondtam volna? Látod, hogy "nyugaton a helyzet változatlan" :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#27096) brownus


brownus
veterán

Pussy, pussy, pussy! All pussy must
go. At the Titty Twister we're
slashing pussy in half! This is a
pussy blow out! Make us an offer on our
vast selection of pussy! We got white
pussy, black pussy, Spanish pussy,
yellow pussy, hot pussy, cold pussy,
wet pussy, tight pussy, big pussy,
bloody pussy, fat pussy, hairy pussy,
smelly pussy, velvet pussy, silk
pussy, Naugahyde pussy, snappin'
pussy, horse pussy, dog pussy, mule
pussy, fake pussy! If we don't have
it, you don't want it!

na honnan van? :D

nolf, a pussy cat cicamicát jelent:) nem tanultál meg londonban inglisűl?:D

(#27097) tildy válasza Racecam (#27095) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem kicsi célzás volt bizonyos dolgokra:U Pedig én jókislány vagyok :P

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27098) Janoska26 válasza Racecam (#27090) üzenetére


Janoska26
addikt

biztos, hogy állásra? :U :DD

(#27099) Bash válasza poffsoft (#27082) üzenetére


Bash
őstag

Nem főállásban, csak vagyok olyan lelkiismeretes, hogy este 10-kor odafigyeljek arra, hogy a szex topic-otok el regyen rejtve. Tegnap este viszont a párducunk sikeresen megakasztotta és késleltette ezen teendőm végrehajtási menetét karbantartás címen, és amikor végzett még volt pofája közölni velem, hogy ő akkor el is megy aludni. :(((

http://bashtravel.com/

(#27100) tiv83us válasza RoyalFlush (#27094) üzenetére


tiv83us
veterán

Elinteznem hamarabb, hogy o hagyjon el elobb. /"Elfelejtened" lehuzni a slozit, joizueket finganal szerizes kozben, vennel egy dobszettet amin random modon ejjel 1-4 kozott lenyomnal egy szolot, autista tuneteket szimulalnal, mikozben vegigsetalsz vele egy busy utcan...stb./

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.