Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Bici válasza DemonDani (#1500) üzenetére


Bici
félisten

Mondjuk, ez a GPU gyorsítás valszeg nem csak nV karikon fog menni. :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1502) Abu85 válasza Zeratul (#1495) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Chris mondta, hogy vittek egy működő Fermit az eseményre. Azért nem azt mutatták meg, mert be volt szerelve a gépbe, de kb. úgy néz ki, mint amit Huang papa mutatott.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1503) DemonDani válasza Bici (#1501) üzenetére


DemonDani
addikt

Majd kiderül...
A Pontos megoldástól függ... Ha CUDA akkor igen, Ha csak Win7 alatt fog menni akkor nem, ha az Ati féle book+ vagy ki tudja hogyishívjákra is megcsinálták akkor nem.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1504) DemonDani válasza Abu85 (#1502) üzenetére


DemonDani
addikt

Hát kénytelenek voltak vinni...
De ha nem értik akkor nem értik :P

Na videózzatok kicsit.

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1505) Bici válasza DemonDani (#1503) üzenetére


Bici
félisten

Szerintem pedig sima DX vagy OpenGL megoldás lesz, ahogy a Silverlight-ban is csinálták. :U

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1506) DemonDani válasza Bici (#1505) üzenetére


DemonDani
addikt

Lehet. CS-re nem gondolnám, de OCL lehet, és akkor lesz minden Platformon.
De ezt is inkább későbbiekben gondolnám... Első körben sztem Csak NV lesz, aztán belátható időn belül sor kerülhet a kiterjesztésére...

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1507) Bici válasza DemonDani (#1506) üzenetére


Bici
félisten

Neem. :N OpenGL, vagy DirectX (nem OpenCL, és CS :N ). Legalábbis, szerintem.
Kötve hiszem, hogy az Adobe kitol magával, és nem tesz elérhetővé egy olyan funkciót minden hardveren, amit a konkurencia (silverlight) már régen tud. :U
Ráadásul, a Flash plyerben van már GPU gyorsítás szintén sima DX és OGL segítségével. Ezek jól bejáratott cuccok, szerintem, fölösleges lenne vadiúj cuccokkal vezsődni, hiszen, sem a támogatás nem elég széleskörű, és nem is valószínű, hogy olyan sokat javít a sebességen. Majd pár év múlva. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1509) biggamer


biggamer
veterán

PhysX bemutatók NVIDIA GT300 (Fermi) GPU-val : [link]

Fermi is faster in games than 5870 : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1510) FragMaster válasza biggamer (#1509) üzenetére


FragMaster
addikt

Csak drágább se legyen. Egy pár teszteredmény se ártana.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1511) westlake válasza FragMaster (#1510) üzenetére


westlake
félisten

az 5870-tol tuti, hogy dragabb lesz.. en meg azt sem tartom kizartnak, hogy meg az x2-nel is dragabb lesz..

Play nice!

(#1512) Bici válasza biggamer (#1509) üzenetére


Bici
félisten

Azért, arra kiváncsi lennék, hogy milyen játékokra gondoltak. dx9?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1513) FragMaster válasza biggamer (#1509) üzenetére


FragMaster
addikt

No elvileg a csobogós physx videó előző generációval készült, nem a fermivel. Az egyetlen fermivel demózott cucc ez volt: [link]
Kis ferdítés bejátszik akkor :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1514) Crytek válasza westlake (#1511) üzenetére


Crytek
veterán

Ők nyilatkozták nem szeretnék azt amit régen elkurtak hogy baszott magas áron inditották utnak a karikat.Szal nem kell parázni nem lesz sokkal drágább mint az 5870.
De sajnos mire jön addigra 5870-es ára csökenni fog szal akkor már jóval drágább lesz :(

Next PC Upgrade: 2022

(#1515) rocket válasza Bici (#1512) üzenetére


rocket
nagyúr

Sok felere, nem irrealis, hogy veri majd a jatekok jelentos tobbsegeben a HD5870-net, meg ugyis, hogy nem elsosorban grafikara keszult, a nagyobb kerdes inkabb az, hogy milyen aron teszi majd ezt, illetve az NV es partnerei oldalarol nem lesz mind1, hogy mekkora a GPU meret/teljesitmeny aranya, mert ha 20%-kal gyorsabb, de 60%-kal nagyobb, akkor az meg mindig nem lesz tul fenyes.

NV-nek mindenkeppen kell nyernie teljesitmenyben a GF100-ra epulo leggyorsabb 1 GPU-s termekkel, hogy eltudja adni az ujonnan erkezo DX10.1-es kartyait a DX11-es Radeonok ellen.
Jelen allas szerint ha elerik a pletykalt orajeleket 650/1700 (kicsi az esely a shader orajel kapcsan) ~2.6Tflops teljesitmenye lesz a leggyorsabb 1 magos kartyajuknak, ez nagyon kozel van nyers teljesitmenyeben a HD5870-hoz, ami biztato lehet szamukra, ha nem is javulna az effektivitasa az architekturajuknak a GT200-hoz kepest az egalhoz a HD5870-nel ~1.9Tflops kellene, es itt jon kepbe a HD5870X2, aminek ha a CypressPRO-ra epul es az orajeleket is onnan orokli tobb mint 4Tflops teljesitmenye lesz, amivel az AMD fogja vinni a "kinek er messzebb" kategoriaban a palmat, dual GF100 kartyara a kovetkezo 6 honapban az esely a 0-hoz all nagyon kozel.

Az AMD-nek nem nagy gond ha bejon a papirforma, a Cypress (mint ahogy az RV770 se) nem High-End hanem Performance GPU, most csak azert tunik High-End GPU-nak, mert az NV elozo generaciojaval kell megkuzdjon.

#1509: A 2. link hirerteke 0, csak azt mondja amit mondania kell, ha lassabb lenne bizos elarulnak honapokkal a megjelenes elott :DDD
Hazudnia se kellett mint az R600 szappanoperaban az ATi-tol tettek, mert PhysX jatekok alatt biztos gyorsabb lesz mint a Radeonok :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1516) biggamer


biggamer
veterán

NVIDIA GT300 (Fermi) GPU fogyasztási spekulációk és Tesla képek : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#1517) Bici válasza rocket (#1515) üzenetére


Bici
félisten

Értem a gondolatmenetet, de honnan jön a ~2.6Tflops érték?
Azt olvastam, hogy a DP teljesítmény ötszörös, mint az előzőél. Ha 1/2szeres a DP, akkor ebből 1,3TF jön ki kb.
Vagy tévedek? Hol?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1518) rocket válasza Bici (#1517) üzenetére


rocket
nagyúr

Annyi valoban, rosszul szamoltam, bocsi :B
Akkor viszont jelentosen kell novelniuk az effektivitast.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1519) Adiking


Adiking
tag

Ez a GT300 jobb lesz a játékokban, mint a HD5870? Mert eddig olyanokat olvastam róla, hogy a tesszellációt nem támogatja teljes körűen, meg hogy ez igazándiból videóvágásra, ps-ra, meg ilyenekhez lett tervezve, nem játékokhoz.

Off: Az ilyen cikkeket olvasva egyre jobban elgondolkozom azon, hogy érdemes-e még egyáltalán "Nvidiapártinak" maradni.

(#1520) zuchy válasza Adiking (#1519) üzenetére


zuchy
őstag

DX11 alatt nem biztos, hogy jobb lesz, de DX9 alatt tuti. De elvégre az már kifutóban lévő API.
( a második mondatomra jöhetnek az ellenérvek is, vitára készen állok. :D )Szvsz a játékok platformján nem. Ha csak nem DX9-es játékokat tolsz, és az újak nem érdekelnek. :P

PC-STYLE.hu

(#1521) janos666 válasza Adiking (#1519) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Még csak pletyka, hogy mit emulál, és mit nem. (De van, amit a Cypress is emulál, ez önmagában még nem hirtelen halál. Korábban is volt, hogy SM2.0-ból emulálták a korábbi API-t, és hasonlók...) Ha nyers erőben felülmúlja (pedig felül fogja), és hatékonyan tud DX11-et emulálni, akkor végeredményben legyűrheti a kisebb és hatékonyabb hardware-t is.
Nagyobb lesz, drágább lesz (nem feltétlen nekünk, csak a gyártónak előállítani), de mire fut a játék, és nézed az FPS számlálós grafikonokat, lehet még többet is mutat a Ferminek (akár még DX11-ben is tesszelálás mellett, de a nagy átlag inkább mértékadó, mit kiszúrni 1 játékot, ahol szarul fut, ha 9 másikban jobban, vagy ugyan úgy...).
Vagy nem, de én most bízom bennük, hogy alkottak valami nagyot (már úgy magukhoz mérten), és még ha nem is GPU-nak csinálták, de annak is elég jó lesz. (kár, hogy addig nem várok a VGA vásárlással, mire kijön)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1522) zuchy válasza janos666 (#1521) üzenetére


zuchy
őstag

Azt szerintem ne várd, hogy le nyomja majd a Fermi a Cypress ~7éve fejlesztett hardveres teszelátorát emulálással. :N Ráadásul a textúrázó egységei sem fix funkciósak.

PC-STYLE.hu

(#1523) janos666 válasza zuchy (#1522) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

De azt sem várom, hogy most hirtelen a tesszelálás lesz a főlényeg, nem "Tesselator Unit"-ot veszünk, ez csak egy új feature a sok közül, a rengeteg régi mellé.
Szép, meg jó, persze, de pl STALKER képeken annyit láttam, hogy nem szögletes, hanem hengeres a gázmaszk szűrőrésze. Csodás, csak épp a maszk gyártása során is egyszerűbb lett volna szögletes öntőformát tervezni, és jobban is passzol a környezetbe az ilyen elnagyolt gyártástechnológia. Továbbá Abu Cypresses cikkébe szúrt képen a szörnyike háta nekem első ránézésre úgy fest, hogy jobban tetszik a simább baloldali, mint a tesszelált jobboldali, jobban megnézve pedig mindegy, egyik ilyen, másik olyan, de se jobb, se rosszabb egyik se, csak más. :))
Persze ez most csak poén, hogy a STALKER-ben többet árt, mint használ, hogy erőltetik, más játékban mutathat majd olyat, amire azt mondjuk: "na, ezért megérte új VGA-t venni", de nem vennék mérget erre sem, ahogy arra se, hogy ez a játék nem futna játszható sebességgel Fermin is (Stormrise-okból nem sok van).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1524) VinoRosso válasza janos666 (#1523) üzenetére


VinoRosso
veterán

Az xray 1.6 iszonyatosan durva lett, még simán dx10ben is, dx11 meg olyan részletességet visz a játékba sebességveszteség nélkül, hogy beszarás. Amit még nem tudok pontosan, hogy az A-life használ e compute shadert, az egyik atis dián láttam egy sejtető utalást róla, viszont ha igen, akkor szerintem simán az év játéka lehet.

(#1525) Abu85 válasza rocket (#1515) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A Fermi 1700 MHz-es shader órajellel 1,7 TFLOPS-os. 512 CUDA Core van és mindegyik tud 1 FP MAD/FMA-t. De amúgy ez nem fontos. Mert a Fermi tud párhuzamosan Int számítást is. Órajelenként 512-t. Face-2-face GFLOPS összehasonlításnak most nagyon kevés jelentősége van. :) A dolog a tesszelláláson fog múlni és a textúrázó kapacitáson, mert nem látok az SM-ben textúrázót. :)

janos666: A szörnyike az nem tesszalált, hanem az AMD HDAO algoritmusával árnyalt. A baloldali a SSAO (Crytek-es algoritmus).
A tesszellálásból csak a felette lévő kép van, de az is Detail Tessellation.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1526) zuchy válasza janos666 (#1523) üzenetére


zuchy
őstag

Szerintem azért jó a teszelálás, lehet hozzászoktunk a sok szögletes, meg tűéles árnyékhoz, (amik sötét részében olyan fekete volt, hogyha beállítasz egy négert akkor világít a negró a szájában.) pl a FEAR 1-2-ben volt ilyen, én eléggé valóság hűtlennek találtam.
A Stalker-ben meg az egész katona feje van teszelálva, vagy inkább az egész komplett katona, és a szörnyek.
Ezek az új futior-ök már csak finomhangolások inkább, már ami a látványt illeti.
Meg a teszelálás csak közelre lesz alkalmazva. Erre írta valaki, hogy jó lenne ha messzire is, pl egy nagy víztartály, ami alapból szögletes lenne, de nem kell olyan részletességgel ráteszelálni...

PC-STYLE.hu

(#1527) Med1on


Med1on
aktív tag

Nvidia GF100: 128 TMUs und 48 ROPs

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#1528) Abu85 válasza Med1on (#1527) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Egyelőre ezt a TMU dolgot érdemes pihentetni, mert az NVIDIA az SM-re 16 int8 kitöltést adott meg órajelenként. Ez ugye 256 csatorna. A jelenlegi adatok alapján egy SFU képes 4 címzésre, és a textúrázás a Shader Core-on van emulálva.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1529) Med1on válasza Abu85 (#1528) üzenetére


Med1on
aktív tag

Akkor ez jobban "larrabee" mint gondoltam. :)

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#1530) Abu85 válasza Med1on (#1529) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Hát a felépítése alapján én erre gondolok, de ez nem biztos. Egyelőre annyi az infó, hogy 256 int8 kitöltés. Minden TMU-ra vonatkozó adatot érdemes pletykaként kezelni. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1531) Hakuoro


Hakuoro
aktív tag

(#1532) drakkar11


drakkar11
tag

ÜDV mindenkinek!

Megtudná nekem irni nekem valaki, hogy pontosan milyen hosszú Sapphire HD5870-es
videokártya? :)
Elöre is köszi :R

(#1533) Jack O'Neill válasza Abu85 (#1525) üzenetére


Jack O'Neill
tag

Abu! Megtennéd, hogy felhomályosítasz a TFLOPS számítási metódusáról? Csak mert nem egészen vagyok képben. A régi gt200-ban volt 240 komplex shader egység és az terjedt el, hogy 900 x gigaflopsot tud. A hd 4000 széria meg valahol 1,2-1,4 TFLOPS-nál járt. Az új Atik megduplázták a shader számukat (800-1600) közel azonos frekin és most 2,6Tflopsot rebesgetünk itten. Hogy van az hogy az NV esetén több mint 2x-es a shader egyésgek számának a növekedése, magasabb frekikről beszéltek 1700MHz. és messze nem lineárisan interpolálunk (1,7TFLOPS). Ennyivel butábbak lettek a magok, hogy órajelenként kevesebbet tudnak végrehajtani??? :F Csak mert nem értem a metódust, hogy hogy jön ki. Nem úgy volt, hogy a magokat továbbfejlesztették? Azt értem, hogy a DP teljesítményből indultatok ki, amire azt mondták, hogy 8x-os min. Csak nem értem, hogy hogy van összhangban a feldolgozóegységek számnak ilyen radikális megnövelése a számított TFLOPS-okkal. Bocsi, ha hülye vagyok, de szerintem kérdezni nem szégyen :) Csak elakarom kerülni a káoszt a fejemben, mert püfölöm a számológépem és nem jön ki sehogy :DD :DD :DD Köszi a választ előre is...

JAJJMÁÁÁÁ

(#1534) rocket válasza Abu85 (#1530) üzenetére


rocket
nagyúr

Hardware-infos "hireit" egyebkent is pletykakent erdemes kezelni, semmivel nem jobbak mint Fudzilla, BSN, SemiAccurate, a 4 musketas :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1535) rocket válasza Jack O'Neill (#1533) üzenetére


rocket
nagyúr

A pletykalt orajelek alapjan akkor a GF100 512x2x1700=1740800Gflops ami 1.74Tflops, a HD5870 1600x2x850=2720000Gflops ami 2.72Tflops.
Ez csak nyers ero, a konkurenciahoz valo elmeleti osszehasonlitashoz a GT200 vs RV770-bol kiindulva erne valamit ha nem valtozott volna az architekturajuk.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1536) Bici válasza rocket (#1535) üzenetére


Bici
félisten

Tényleg, van arra valami publikus magyarázat, hogy az AMD miért nem választotta külön a SP-k órajelét, és az nV miért tett így?

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#1537) janos666 válasza Jack O'Neill (#1533) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, szerintem 512 * 3 fpo * 1700*10^3 1/s = 2611 fpo/s = 2,61 TLOPS, de ebből csak az 512 a biztos, az 1700 is lehet még kevesebb, mondjuk ~1300, és azt sem tudjuk, hogy CUDA magonként 3 FLOPS van-e itt is, mint GT200-nál, lehet hogy csak 2, mint G80-nál, és Cypressnél, vagy netán több is (bár azt nem mondja meg semmi varázsgömb, miként lenne több, mert nemigen lehet). Ha csak 2, akkor 1,74-re jön ki, ha pedig nem megy, csak mondjuk 1350Mhz-en, akkor 1,38 lesz. De ez nagyon elméleti teljesítmény, sok nem múlik rajta.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1538) janos666 válasza Bici (#1536) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az AMD TGPU-t (Tesselation and Graphic ...), az nv cGPU-t (Computing and Graphich Processor Unit) akar eladni. :))
Az AMD szerint tesszelátor nélkül nincs grafika, olyannyira, hogy ezért kettényeséssel duplázzák a háromszögelést, és minél magasabbra erőltetik az órajelet. Az nv pedig inkább beleöl egy kazal tranzisztort is ha kell, de a minél nagyobb valós számítási teljesítményre hajt, így magasabb órajelen járatja az SP-ket, ha már lehet.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#1539) FragMaster válasza drakkar11 (#1532) üzenetére


FragMaster
addikt

Jó helyre jöttél ez ügyben :DDD Amúgy a hűtéssel együtt olyan 28cm.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#1540) rejewski válasza drakkar11 (#1532) üzenetére


rejewski
tag

Elég Off-os a téma, de amúgy igen kb annyi. :D

[ Szerkesztve ]

------/------/------/------/xxxxxx/------

(#1541) Jack O'Neill válasza janos666 (#1537) üzenetére


Jack O'Neill
tag

Köszönöm az infókat...Én is így számolgattam....Akkor Abuék abból indulhattak ki, hogy csak 2flops van, de akkor visszalépés volt ezen a téren :F Abu?

JAJJMÁÁÁÁ

(#1542) Bluegene


Bluegene
addikt

technikai oldalról talán izgalmasabb termék a Fermi az RV870-nél

spéci, olcsó szuperszámítógépeknél jó lesz illetve a tervezőknek, grafikusoknak

játékosoknak is elvileg jó lesz, tehát egy komplex, "okos termék" lesz

de talán játékosoknak mégse lesz annyira jó, hisz egy átlagember elsősorban játékra vesz nagyteljesítményű grafikus kártyát, másodlagos meg harmadlagos hogy ha jól tud foldingolni pl

mégha játékra erősebb is lesz mint az 5870, az AMD bizonyára kihozza az 5890est(megemelt órajelek, saccra 1Ghz ref, 1,1 Ghz OC változat), amivel válaszol, nyílván ha ez sem lesz elég, olcsóbban adja :)

aztán ott van az Ati stream is, ami átlaguser-nek bőven jó(pl videokonvertálni majdnem ugyanúgy tud a radeon is), szal sztem ez az új nvidia nem éppen a játékosoknak lesz kitalálva, csak másodlagosan

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#1543) keIdor válasza Bluegene (#1542) üzenetére


keIdor
titán

Ez főleg Teslába megy majd.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1544) DemonDani válasza Bluegene (#1542) üzenetére


DemonDani
addikt

Igazság szerint a jövőben ez az elgondolás teljesen át fog alakulni, és igen is fontos dolog lesz a GPGPU.
Gyakorlatilag pár év és minden processzor főleg ilyen célból grafikus magot kap (majd egybe is olvadnak teljesen), persze első sorban még a játék áll, ez tény és való, de pl én már inkább GPGPU célból fejlesztenék mivel a vgam LOAD:IDLE aránya olyan 5%:95%. És több ember van ezzel így mint gondolnád csak azok az emberek még nem tudnak róla... (gamereken kívül mindenki de ők nem is a tipikus "vga tudósok"/ph bújók)
Persze a csúcsvadak biztosan a gamer szférát képviselik még 4-5évig (meg a gazdagokét :) )
Persze mind ez még mesze van bár pont holnap lesz egy kicsit komolyabb jelentőségű tégla a GPGPU birodalom épüléséhez...

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1545) zuchy


zuchy
őstag

Fermi: Nincs GPU a borítás alatt.

Akkor ezért volt a kavar a tápcsatival kapcsolatban, csak egy levágott nyák. :DDD :(

Így nem tudom, hogyan lesz 2009 Q4-ben nekünk Fermin. Szvsz sehogy.

PC-STYLE.hu

(#1546) Iron Funeral válasza zuchy (#1545) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ha külön adnák a gyári hűtőt, én vevő lennék egyre :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#1547) Abu85 válasza Jack O'Neill (#1541) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Eddig is két Flops volt csak az SFU tudott néha egy harmadikat (MUL). :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#1548) laci666 válasza zuchy (#1545) üzenetére


laci666
senior tag

Hát ez nagyon égő,kész röhej amit az Nvidia csinál :DDD ;]
Annyi eszük nem volt hogy az egész kártyát műanyag borítással burkolják körebe,hogy ne legyen átverés szaga az egésznek.De úgy látom erre is képtelenek.

ASUS Prime A320I-K,AMD Ryzen3 2200G ,2x8GB 3000MHz DDR4 Corsair ,240 GB Kingston HyperX Savage SSD,LG 27MP59G,SilverStone Raven Z RVZ02,Bequiet Shadow RockLP(Gyári AMD hűtő hely hiány miatt),Huawei Nova 5T, XBOX ONE X,MSI GS63 7RF Stealth

(#1549) DemonDani


DemonDani
addikt

Nvidia has been demonstrating builds of the GPU-accelerated Flash player around, and it's making an announcement on October 5.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1550) FragMaster válasza DemonDani (#1549) üzenetére


FragMaster
addikt

No, pontosan mikor lesz ma ez a bejelentés, lehet tudni?

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.