Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-03 13:32:02

LOGOUT.hu

A legtöbb kérdésre (igen, talán arra is amit éppen feltenni készülsz) már jó eséllyel megtalálható a válasz valahol a topikban. Mielőtt írnál, lapozz vagy tekerj kicsit visszább, és/vagy használd bátran a keresőt a kérdésed kulcsszavaival!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) Abu85 válasza rumkola (#4999) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Szerinted nincs szükség megfelelő tervre, ha a csúcskategóriás terméked hat hónappal később csak a konkurens felsőkategóriás modelljei ellen jó? A GF100 közelében nem lesz a Hemlock-nak, az eredeti tervek nem váltak be. Át kell gondolni, hogy mi a legjobb forgatókönyv, amíg el nem készül a B1-B2 revízió.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5002) lsc válasza rumkola (#4997) üzenetére


lsc
nagyúr

Utoljára, a képen még mindig csak dobozt látok, kártyát egy darabot sem.

Az élet kegyetlen .

(#5003) rumkola válasza Abu85 (#5001) üzenetére


rumkola
veterán

inkább semmi, hagyjuk, mindent tudókkal és követőikkel nem tudok vitatkozni, ahhoz túl buta vagyok, és igazából nehogymár üres vagy nemüres dobozokon verjem a nyálam :D vicc

[ Szerkesztve ]

(#5004) smkb


smkb
őstag

Nemrossz, átmentünk NV DOBOZ találgatós topicba :) Lassan olyan lesz mint az "Áll az alku" vagy milyen műsor ahol megy a nagy találgatás, vajh van e a táskában valami és ha igen akkor mi? :)

(#5005) rup1u5 válasza rumkola (#5003) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#5006) zuchy


zuchy
őstag

Most komolyan. A dobozokat nem hinném, hogy kinyitva szállítják, hanem összehajtva így sokkal több fér el. :U Kinyitva lenne az összes doboz 50 kamion, összehajtva meg egy. :) Azokban van valami, nyilván a kártyák vannak bennük, de ha most tennék bele, akkor is mi a francér szállítanák így őket, a gyártósor végén van egy gép, ami kihajtogatja a dobozt, és beletolja a kártyát.

Doboz találgatós topik. O.o

PC-STYLE.hu

(#5007) XoZ


XoZ
aktív tag

Egy általam kigondolt lehetséges verzió a Fermi dobozképekre, aminél mindenkinek igaza lehet: a képek az Inno3D gyárában/raktárában készültek, ahol a frissen megkapott BIOS-sal ellátott kártyákat csomagolták be kiszállításra :)

(#5008) rup1u5 válasza zuchy (#5006) üzenetére


rup1u5
nagyúr

A dobozokban belűl van még egy vastag karton doboz és lehet, hogy még egyéb apróságok is. Azonkívűl tisztán látszik a képeken hogy a nagy kartondobozban lévő dobozok nincsenek lefóliázva és leragasztva. Ergo üresek és töltésre várnak. Erre utal az is hogy vegyesen vannak dobozolva a 470-es és 480-as dobozok.

(#5007) XoZ:
Az nem lehet, mert a képek előbb kerültek ki a netre és a végleges 480as biost később hagyták jóvá. Legalábbis ezt mondják a tájékozottak. :U

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#5009) szuper-t válasza westlake (#96) üzenetére


szuper-t
senior tag

Ejja ez a kártya hozza a karim teljesítményét :D
bár érdekelne az élettartama is :U
tuning közben jócskán öregedik az a vas:D
uhha jó régi hsz re válaszoltam:D

[ Szerkesztve ]

(#5010) rup1u5 válasza szuper-t (#5009) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nekem ilyen kártyám van. Nincs vele semmi baj. A garancia meg élettartam, ugyhogy "öregedés" leszarva. ;) 671/1447/1118-on használom.

A listázást meg állítsd be csökkenőre és akkor nem a legrégebbi hsz-eket fogod elsőnek látni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#5011) szuper-t válasza rup1u5 (#5010) üzenetére


szuper-t
senior tag

Hmm:D fincsi kari ahogy láttam csak sajna műszerész vagyok és a saját cuccom nagyon féltem:D
Szakmai "szar" ártalom:D
Kössz a tippet :R

(#5012) XoZ válasza rup1u5 (#5008) üzenetére


XoZ
aktív tag

Igaz, a kép kikerülésének időpontját nem vettem figyelembe.
Összefoglaló az eddig kiszivárgott képekből és teszteredményekből: [link].

(#5013) Vistaboy


Vistaboy
veterán

De jó lehet itt dolgozni. :C

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#5014) G4NXST4 válasza Vistaboy (#5013) üzenetére


G4NXST4
tag

Na azt hiszem ha itt dolgoznánk, már rég kiraboltam volna az egész kócerájt

nagyonromlik

(#5015) Ricco_hun válasza szuper-t (#5009) üzenetére


Ricco_hun
senior tag

Most nem keresem ki az ide vonatkozó logout-os bejegyzést, de:
"Az igazi újonc nem restell ezeréves hozzászólásokra válaszolni" :DDD
Bocs, nem hagyhattam ki. :DD

A nyúl ugrik, a pók mászik, de a teve köp; A vészrendszer nneem működik!; ...ráadásul életveszélyes hazugság. Életveszélyes, mert veszélyes az életre.

(#5016) biggamer


biggamer
veterán

Véglegesek az OpenGL 4.0 specifikációk : [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5017) Crytek


Crytek
veterán

Hát lassan itt a metro 2033 és sehol egy 480 vagy 470 hát igy hogyan toljam majd nincs meg az optimumhoz a VGA :C

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#5018) rumkola válasza Crytek (#5017) üzenetére


rumkola
veterán

hááát, nem metrózunk :D
amúgy is gyanítom, hogy kritikán aluli lesz a játék :P

[ Szerkesztve ]

(#5019) danati válasza Crytek (#5017) üzenetére


danati
senior tag

640*480-ban minimumon csak elfog futni a 88GT-n. :DDD

(#5020) zoltanz válasza Vistaboy (#5013) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Dolgoztam hasonló helyen, annyi, hogy elöbb hozzájutsz a dolgokhoz. Van egy keret minden évben amit nagykeráron levásárolhatsz, úgyhogy nem aranybánya. :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5021) Abu85 válasza rumkola (#5018) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A box-os verziót már kiküldték tesztelésre. Azt mondták nekem, hogy holt lineáris, de nem rossz. Jó a hangulata, mondhatni hosszú és érdekes is. Viszont a lineáris felépítés egyszer játszhatóvá teszi, ami manapság már negatívum.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#5022) TESCO-Zsömle válasza Abu85 (#5021) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

X-Box-os verziót már fel is törték. Tegnap óta elérhető a törvényszegőknek.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5023) keIdor válasza TESCO-Zsömle (#5022) üzenetére


keIdor
titán

;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5024) biggamer


biggamer
veterán

:Y Medal of Honor / 2010 / Exclusive Tier One Trailer : [link] :Y

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5025) Jojo5 válasza biggamer (#5024) üzenetére


Jojo5
őstag

kemény :K

http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

(#5026) danati válasza biggamer (#5024) üzenetére


danati
senior tag

Ezt is a DICE csinálja?

(#5027) J4N! válasza biggamer (#5024) üzenetére


J4N!
tag

ez nagyon beteg ;]

(#5028) caizzz válasza biggamer (#5024) üzenetére


caizzz
aktív tag

Jó ez a Frostbite engine mondom én. :):) No meg örömteli, hogy több realitás van a sztoriban, mint a COD szinte már fantasy világháborúiban.

danati: EA Los Angeles a fejlesztő, de az engine-t a swédek (EA DICE) adják alá.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#5029) Robi BALBOA válasza danati (#5019) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Ja 1024*768-hoz meg már Gtx275/285 kell majd :DDD (ja persze szigorúan csak közepes grafikán! ;] )

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#5030) DeckardCain válasza biggamer (#5024) üzenetére


DeckardCain
senior tag

Nem rossz. Ami még ütős lesz az a Crysis 2.
[GDC 10: CryEngine 3 Tech Trailer]
Zsebbenyúlós lesz az évvége (konfig csere) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5031) nixx-21 válasza biggamer (#5024) üzenetére


nixx-21
senior tag

:C :C :Y

Ati VGA tulajok baráti klubja topik.  Dєsιɢnєd ву Λρρʟє ιn Cαʟιғoяnια.(*) powered by: Nvidia

(#5032) zoltanz válasza Robi BALBOA (#5029) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Vagy Geforce 9800GTX SLI x2 -el akár fullon is 1024*768 ban. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#5033) hugo chávez válasza DeckardCain (#5030) üzenetére


hugo chávez
aktív tag

Ezek meg mit szívtak, mert én is kérnék belőle :DD - Crysis 2 Release Date: Mar 30, 2010 wtf?

"sajnos ez a beszélgetés olyan alacsony szintre jutott, hogy a továbbiakban már nem méltó hozzám" - by Pikari

(#5034) Robi BALBOA válasza zoltanz (#5032) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Akár(!),de csak ha 1gb-osak a karik és jól meg vannak rántva, ja és ha van mindemellett 8bg ram! :DDD
Én az Ati karimmal semmilyen körülmény között nem számíthatok normális sebességre ;]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#5035) DemonDani


DemonDani
addikt

http://img33.imageshack.us/img33/2518/coolerbackcompare.png
http://img218.imageshack.us/img218/8995/coolercompare.png

fermi hűtő összehasonlítás 285 280 es 8800gts ellen

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5036) kpal válasza DemonDani (#5035) üzenetére


kpal
veterán

Mintha a fermi ventije kisebb lenne.

(#5037) moha21 válasza kpal (#5036) üzenetére


moha21
addikt

Lehet kisebb ha jobban pörög.
Én azt a 21w-os ventifogyasztást egy ilyen kis ventinél nem tudom elképzelni. Van 8 cm-es 12V-os 900 mA mellett 5700-at forog 80 CFM légszállítása igaz, de 52 dB a hangja. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5038) biggamer


biggamer
veterán

" A termék legnagyobb előnye, hogy megfelelt az NVIDIA újonnan bevezetett, SLI-re vonatkozó tesztsorozatán, azaz tökéletesen lehűt kettő vagy akár három, egymás mellé szerelt GeForce GTX 480-as grafikus kártyát. " [link]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#5039) Laraxior válasza moha21 (#5037) üzenetére


Laraxior
titán

nagyobb hanggal...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5040) ToBeY válasza DemonDani (#5035) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekem gagyibbnak tűnik a több hűtőhöz képest....

(#5041) moha21 válasza Laraxior (#5039) üzenetére


moha21
addikt

Persze ez egyértelmű sajnos. :(( Ezért is egészítettem ki az irományomat.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#5042) kpal válasza moha21 (#5037) üzenetére


kpal
veterán

Na akkor ennek lesz hangja.

(#5043) 9950es


9950es
aktív tag

B3d-n emlegetik hogy a metros csapatnak jutott 4xx széria elég hamarjában. Ez azt jelenti hogy a kedvenc szimulátor-brigádunknál ( Oleg Maddox) tuti hogy van .

Elvileg dx9 -10- 11 a játék aug/szept környékin'.

Abu, utólag lehet bővíteni a dx11 portját annak dögnek ha állításuk szerint 5évre előre készítik? Lehet hogy lesz dynamic LOD ? Érinti valami az anti aliast a dx11-ből , hogyha eleve erőforrásigényes a játék?

[ Szerkesztve ]

120 fps or GTFO :D

(#5044) DemonDani válasza kpal (#5036) üzenetére


DemonDani
addikt

Szemre a legolcsobb huto talan a 8800gtse meg ami olcsobb lehet de azon is tobb az anyag kiveve a hpok szama...
a borda hasonlo meretu, a venti meg a legkisebb a fermin kérdéh ogy a gtx480on milyen lesz mivel ez a 470é elvileg.
jah és a hofelvevo felulete sem teljesen rez hanem csak a csovek vannak annak kialalkitva a foglalat az alu mint fel is tuntettem

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#5045) Robi BALBOA válasza DemonDani (#5044) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Nem számít csak jöljön már! :DDD
Lehet azért ilyen "gagyi a hűtő mert szereti a meleget! ;] 100fok+ Ó je

[ Szerkesztve ]

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#5046) proci985 válasza DemonDani (#5035) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

hm, nálam a 3870en komolyabb hűtő van jelenleg...

talp egyébként érdekes dolog, vannak alutalpú csúcshűtők is, eléggé jó hőátadással. a hőcsövek viszont nekem vastagabbnak tűnnek, lehet hatékonyabbak lettek.

a venti viszont veszélyes lehet... főleg, hogy a napokban megint lett egy pletyka, hogy az a 225Wos TDP valójában 275W.

biggamer: elölről direkt légcsatorna egy 120x38 vagy 140x38assal... 3000rpmen megvan 40db alatt a 200m3/h, tekintélyes légnyomással, direkte kívülről. na az a nem mindegy. erősebb ventivel ez jóval magasabb is lehet, és ami a fontosabb, magas nyomással. a hangja, na az durva lesz, de a hűtés alapján a vidkarik úgyis elnyomják...

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5047) zuchy válasza DemonDani (#5035) üzenetére


zuchy
őstag

Erősen olcsósítottnak tűnik a GTX470 hűtése... Okos lépés a ventit eltolni, így kedvezőbb lesz a légáramlás. Így kevesebb fémmel, kisebb ventivel megkapják ugyanazt a hűtési teljesítményt. De akkor is az a venti süvíteni fog az tuti. :( Ja és azért ne felejtkezzünk meg a kilyukasztott nyákról sem, így több levegőhöz jut a kártya.

Viszont a GTX480 hűtése komolyabbnak tűnik, kár hogy csak hátulról láttuk. Szerintem abban a venti is nagyobb.

PC-STYLE.hu

(#5048) szuper-t válasza Ricco_hun (#5015) üzenetére


szuper-t
senior tag

ejj a régi szép idők amikor még mindenre válaszoltunk ara is amire nem kellett volna:D

(#5049) szuper-t válasza biggamer (#5038) üzenetére


szuper-t
senior tag

Kicseréled a CM házad lejében a gyári halk ventit egy erősebbre és ugyan ott vagy....

(#5050) 7600 GS


7600 GS
addikt

Eljött az idő, mire megérte várni Azért örülök, hogy van egy pár nagy gyártó is már, de pl az Asus még hiányzik a sorból. Nembaj, az is lesz egyszer. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.