Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-25 10:47:59

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55804) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Switch 2 (találgatós) topik újra megnyílt, hátha nem hiába ;)

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

Hozzászólások

(#50651) draco31 válasza 30z.Samu (#50648) üzenetére


draco31
veterán

Nekem úgy van benne 90 körüli órám, hogy mér csak a madár van meg, a többit még nem piszkáltam, de már találkoztam velük.
Bár lassan egy hónapja pihenget.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#50652) Rage47 válasza draco31 (#50651) üzenetére


Rage47
veterán

jó lassú vagy :D

(#50653) 30z.Samu válasza draco31 (#50651) üzenetére


30z.Samu
félisten

Impa küldetésénél pontosan mit kéne csinálni? Le kéne kamerázni a helyeket, amiket anno Zelda lefényképezett?

Sic Parvis Magna

(#50654) draco31 válasza Rage47 (#50652) üzenetére


draco31
veterán

Nem is sietek, meg inkább a shrine-okat csinálgattam, és a kis izéket keresgéltem, hogy legyen több fegyver hely :D

30z.Samu
Még nem találkoztam vele :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#50655) 30z.Samu válasza draco31 (#50654) üzenetére


30z.Samu
félisten

Tényleg Korok keresgélés is megy. Vagyis nem megy direkt, de egy-egynél már sejtem hogy valószínűleg korok van. :D

Sic Parvis Magna

(#50656) Rage47 válasza draco31 (#50654) üzenetére


Rage47
veterán

így a botw után már én is tudom, hogy kell játszani ezt, megyek, aztán lesz valami :D így a legjobb, 45 órám van már a totk-ban, észre sem vettem, nem sokat haladtam

(#50657) cactuar válasza 30z.Samu (#50653) üzenetére


cactuar
aktív tag

Pontosan azt a helyet kell megkeresned, ahonnan a fénykép készült. Ott találsz majd valamit. :)

(#50658) Rage47 válasza cactuar (#50657) üzenetére


Rage47
veterán

ez most beugrott, jó küldetések voltak

(#50659) 30z.Samu válasza cactuar (#50657) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ja hogy ott lesz valami. Király, köszi.

Sic Parvis Magna

(#50660) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

SanDisk 1TB microSDXC-Card
Zelda TotK verzió.

Természetesen csak a dizájn az extra.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50661) consono válasza ρσгτσ (#50660) üzenetére


consono
nagyúr

Pedig már kérdezni akartam, hogy a játék is rajta van e :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#50662) ρσгτσ válasza consono (#50661) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Vajon a előrendelők között van olyan, aki azt hiszi rajta van a játék is? :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50663) icemad válasza ρσгτσ (#50660) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

150 usd? :Y
Oké, hogy megkell fizetni a licencet, de ez egy kicsit túlzás.

Szerk. : tutira veszem, hogy sokan azt gondolják. Ennyi pénzért elvárható lenne...

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50664) ρσгτσ válasza icemad (#50663) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Sokkal érdekesebb úgy az ár, ha megnézed a kártya adatait.

"- Add games fast with write speeds up to 90MB/s (Based on internal testing; performance may be lower depending upon host device interface, usage conditions and other factors. 1MB = 1,000,000 bytes.)
- Start playing fast with read speeds up to 100MB/s (Based on internal testing; performance may be lower depending upon host device interface, usage conditions and other factors. 1MB = 1,000,000 bytes.)"

Persze oké, nem kell a Nintendo -hoz brutális kártya, de azért...

...házon belül is húzós kifizetni a vásárlónak ennyit a logóért, grafikáért. Jó, nyilván a nagy rajongók kiperkálják már ezért is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50665) icemad válasza ρσгτσ (#50664) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez meg 36 euró volt:

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50666) hombre[EU] válasza icemad (#50665) üzenetére


hombre[EU]
veterán

az 512 a sandisk ultrából is ~40€ :D azok 1terások

Life, Uh, Finds A Way

(#50667) icemad válasza hombre[EU] (#50666) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De 105 euróért inkább veszek 3 darab 512 gb-ost és rajzolok rá magamnak valamit. A switchben úgy sem látszik, hogy mi van benne. :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50668) Scholes9 válasza icemad (#50667) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#50669) hombre[EU] válasza icemad (#50667) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ez igaz :D de akkor sem lesz 1darab 1terás kártyád ;]

Life, Uh, Finds A Way

(#50670) ρσгτσ válasza icemad (#50667) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az a baj, hogy már 2 db kártya sem fér bele. Nem hogy 3. Vagyis belefér, de nem igazán akar kijönni. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50671) icemad válasza hombre[EU] (#50669) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Bánja a kánya, szerintem 256 GB-ra is ráfér az összes Nintendo exkluzív cím. Külsős címeket meg biztos nem ezen fogok játszani.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50672) hombre[EU] válasza icemad (#50671) üzenetére


hombre[EU]
veterán

nekem is 512 van és a 200-300 gb helyem még biztosan van

Life, Uh, Finds A Way

(#50673) tboy93 válasza icemad (#50671) üzenetére


tboy93
nagyúr

fizikai jatekokkal kell többségben jatszani, igy en elvagyok 64gb-al is :P

(#50674) icemad válasza tboy93 (#50673) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Azzal sok a macera.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50675) tboy93 válasza icemad (#50674) üzenetére


tboy93
nagyúr

Na de milyen jol mutatnak a polcon? :DDD

(#50676) Scholes9 válasza tboy93 (#50673) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én meg a 32-vel ;] :DDD Sosem járt micro SD kártya a gépben :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#50677) icemad válasza tboy93 (#50675) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hát én inkább Hitleres bélyeget meg birodalmi német márkát tartok a polcon. Azt megnézik a vendégek is. Volt egy polcom tele régi játékkal, de a kutyát nem érdekelte.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50678) spacelab


spacelab
tag

Sziasztok,
switch online family csoportba van esetleg valakinél két hely?

(#50679) consono válasza Scholes9 (#50676) üzenetére


consono
nagyúr

Dettó :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#50680) koncsik


koncsik
MODERÁTOR

Én jól szórakozok, de figyeljünk a sok off-ra, vagy legalább, hogy off-nak legyenek jelölve. Vagy mi. Köszönet.
(Igen, igazából ez is off. Kiemelt off. :DDD )
(Nintendo offtopic)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#50681) BusinessGuy válasza ρσгτσ (#50660) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ennek mi értelme van? Még egy 256-os kártyát sem tudok telerakni a játékok zöme pár gigás 1-1 kivétel ami átlépi a 10 gigát. Annak meg sok értelme nincs hogy a gépen 10-15+ játék legyen mert minek... Tört switchen talán van értelme ha mondjuk filmeket is teszel rá hogy nézd de a 720p/1080p filmek sem foglalnak brutál helyet....
1 tera még a ps5-ben is elég ahol 50+ gigás de sokszor 100+ gigás játékokat raksz.

[ Szerkesztve ]

(#50682) BusinessGuy válasza icemad (#50639) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Honnan veszed hogy sokkal jobb lett minden téren ha csak 8 órád van benne? :)
Hasonló hibát követtem el én is a BotW-el kb 10-15 óra után azt hittem ennyi az egész közben jó ha 20 óra alatt kibontakozik.. :)
2 hete kezdtem újra bele, eddig belement 40 óra és csak ámulok hogy mennyire félreismertem a játékot azzal a 10-15 órával és mi minden van benne.

Én most azt mondom, senki helyében nem hagynám ki pláne hogy a tears után sokminden hiányozni fog ha akkor esnél neki az elődnek. A BotW annó a hibái ellenére is joggal kapott olyan értékeléseket kár kihagyni és rögtön a Trars-nek esni.

(#50683) Szabi® válasza BusinessGuy (#50681) üzenetére


Szabi®
addikt

A két Wolfenstein 50-60 GB közt kér, a Donkey Kong 12 GB, Mlb the show 23 25GB . . . És ez csak 4 játék de már 100 GB le van foglalva.
És akkor még hol vannak az olyan játékok mint a NBA 2K21 - 41.6 GB, L.A. Noire, ami 30 GB, Skyrim20 GB, Hellblade 19 GB, Witcher 3 32 GB, Mortal Kombat 11 - 32.5 GB .
Sokan megveszik storeból, és ahogy ők is, én is szeretem a gépen tartani, akkor nem kell kínlódni már a letöltéssel.

(#50684) icemad válasza BusinessGuy (#50682) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Onnan, hogy 8 órám van benne, nem 100. Ha egy játék 8 óra alatt nem tetszik meg, akkor nem fogom erőltetni. Sokkal drágább nekem az időm, hogy olyanra pazaroljam, ami nem tetszik.

Tárhely meg olyan, mint a tv kijelző. Sosem lehet elég nagy. :)
Neked elég 1tb a ps5-nek is, nekem meg állandóan sakkozni kell vele.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#50685) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Metal Gear :DDD

Live-Die-Respawn

(#50686) ρσгτσ válasza BusinessGuy (#50681) üzenetére


ρσгτσ
őstag

1TB mondjuk nekem is nagyon sok lenne, de 512 -es kártya éppen optimális. Vagyis a 256 pont nem lenne elég. Főleg azért, mert a konkurens gépekhez képest (meg úgy általában nézve is) lassú a letöltés, és ha mondjuk cipelem is a gépet, akkor ne kelljen ezzel szórakozni.

Nekem már például egy Borderlands legnagyobb csomag letöltése is örökkévalóság.

Szóval igen, az 1TB nekem is baromi sok és felesleges lenne, de el tudom képzelni, hogy van néhány ember, aki kihasználja. Főleg, ahol van pár gyerek, többen is használják a konzolt.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50687) DevilAqua

Nekem ennyivel telt be 512 Gb(az összes cím digitális, kivéve a RIME)

[ Szerkesztve ]

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

(#50688) 30z.Samu válasza DevilAqua (#50687) üzenetére


30z.Samu
félisten

RIME-ot imádtam. :C

Sic Parvis Magna

(#50689) zombei válasza DevilAqua (#50687) üzenetére


zombei
aktív tag

256GB-s ennyivel telt meg. (Nyilván nem tinfoil a lényeg, hanem a többi :DDD ) A Witcher 3 pedig kártyásan van benne.

(#50690) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Miért tölt le valaki ennyi játékot? Nálam max 1-2 játék fut, amíg azokkal nem végzek nem kezdek bele újabba. Nem értem mi értelme, egyidejűleg ennyi sztorira sem lehet figyelni, meg csak össze keveri az embert. Olyat tudok elképzelni, hogy van gyerek vagy több felhasználó és mindenki mást szeret

ps topikban szoktam olvasgatni, hogy ki milyen ssdt vesz a gépbe. Tényleg nem értem múltkor jött extrába csomó játék, kíváncsiságból leszedtem vagy 8at amiből kb 6ot nem játszottam és úgy is elfért minden

[ Szerkesztve ]

(#50691) ρσгτσ válasza Bencus88 (#50690) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Mert lassú a letöltés Switch -en a konkurens gépekhez képest. Így sokan tárolnak több játékot az eszközön. Mellesleg ez ugye hordozható eszköz, így mondjuk nem kell a letöltéssel bajlódni, ha másfél órát kell várnod a Dembinszky utcában a kocsiban. :D

Szerk.:
Egyébként PS -en és Xbox -on is vannak olyanok, akik a gyenge otthoni net miatt töltenek le sok mindent. Sajnos azért Magyarországon nem mindenhol jó minőségű a netszolgáltatás. Még Budapesten nézve sem.

Meg aztán odaát vannak elég nagy játékok is, így előfordulhat, hogy már az említett 6 játék sem fér el. Attól függ, hogy ki mivel játszik.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50692) Bencus88 válasza ρσгτσ (#50691) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Én ezt értem, de ha valaki szeretne egy játékkal játszani azt nem azonnal gobdolja ki, és csak tud várni pár órát amíg leszedi addig ott a többi game. Lehet valaki ennyire változatosan szeret játszani, én mindig ha bele kezdek valamibe akkor nem szeretem keverni. Főleg nem 30 másik játékkal :DDD

Mikor roszabb volt a netem se töltöttem le mindent. Mikor úgy álltam hogy lassan végzek a játékkal elkezdtem.

[ Szerkesztve ]

(#50693) 30z.Samu válasza Bencus88 (#50692) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én max két játékot játszom párhuzamosan.

Sic Parvis Magna

(#50694) Bencus88 válasza 30z.Samu (#50693) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Szerintem a legtöbben Így gondolkodnak, annyival kiegészíteném, hogy megértem ha valaki, mondjuk egy rpg mellett néha fps játszik, vagy megjön a kedve valami ügyességi játékhoz, de mondjuk aki a witchert tolja a zelda mellett azt már annyira nem :DDD Meg magát ezt a sok játék tárolást sem, de hát változatos a világ ezért is kérdeztem rá, hogy miért, mert nem értem és nem is kötekedésből.

(#50695) Norb79 válasza Bencus88 (#50692) üzenetére


Norb79
őstag

Tengerparton nem tudod leszedni pl. Vagy buszon, vagy szállodában, vagy bárhol ami nem otthon, ott azért futod ezt a kockázatot, hogy nem lesz értelmes net, na nem mintha az segítene a switchen, ami tetű lassú net kapcsolatos, és azért sokaknak egy tényleg kézikonzol.

Mondjuk nekem minden kártyás ami csak lehet, ha veszek vmit berakom, beváltom a pontokat és letöltöm a patchet. A kártyás cuccok többnyire alig foglalnak helyet, pár kivételtől eltekintve. És a tokban mindig ott az összes kártya, de amúgy pont így vagyok vele ahogy mondod, egyszerre egy játék, ha kész, jöhet a következő. Sose fogom utolérni magam mondjuk. :)

(#50696) ρσгτσ válasza Bencus88 (#50692) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Borderlands kollekciója, ha jól emlékszem közel 50 giga. Szerintem az 1 évszázados letöltéstől az ember szívesen megkíméli magát, ha van rá lehetősége. Switch -en azért egészen más letölteni, mint az említett PS5 -nél.

De mint azt említettem ez egy hordozható gép (is), tehát tárolás szempontjából egészen más téma, mint egy fix. asztali konzol.

PS -en és Xbox -on nekem is jóval kevesebb játék van letöltve. Bár odaát meg nem kell otthon lennem a letöltéshez, tudom távolról is kezelni a gépet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#50697) Bencus88 válasza Norb79 (#50695) üzenetére


Bencus88
nagyúr

De a tengerparton ki játszik? :DDD Meg amennyit az ember ott játszik bőven elég 1-2 játék. Majd ha azokat kijátszotta újra letölti otthon az újabbakat. Persze ha huzamosabb ideig nincs jó netkapcsolata megértem, hogy 4-5 játék is rajta van a gépen, de nem 30 :DDD

Én is így képzeltem el, hogy kijátszok egy játékot letörlöm jöhet a kövi kártya. Én se érem kb sosem utol magam, de amíg nem végzek valamivel nem kezdek bele egy újabba, mert akkor tényleg mégnagyobb a káosz.

porto: Szuper, elfogadom :R

[ Szerkesztve ]

(#50698) zombei válasza Bencus88 (#50694) üzenetére


zombei
aktív tag

Persze, meg akkor nem említettük a több játékos játékokat amit egyedül nem is nagyon indítana el az ember. (pl. Mario Kart, Golf stb.) Illetve az autós címeket Werckfest, Grid stb. amit mikor kedve van hozzá lehet csak egy-egy karikára indít el az ember.

(#50699) Bencus88 válasza zombei (#50698) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Igen, ezért is mondtam, hogy a 4-5 gamet megértem. Legyen egy autós, ha van pár perce lenyom egy futamot, vagy lövöldözni akar, vagy egy jó rpg. De ilyen hosszabb sztoris gameket keverni vétek. Meg el kell fogadni, hogy mások vagyunk, valakinek ez a kényelmes és megnyugtató.

(#50700) DevilAqua válasza Bencus88 (#50690) üzenetére

Én egyszerre párhuzamosan 10-12 játékkal játszom. Viszont néha előveszek 1-1 címet a hecc kedvéért (pl néha berakok Tetris Effectben 1-1 pályát a budin :D ).
A memóriakártya se volt drága (15 körül volt az 512 Gb), és úgy voltam vele jobb a gépen minthogy letöltögetem egyesével amivel épp majd játszani szeretnék.

Hozzáteszem, hogy a játékokat olyan élethelyzetbe töltöttem még le amikor 600 Kbps-os Wifi-m volt. 6-7 napig tartott és egy pokol volt :D

Ebből kiindulva ha megjönne a kedvem egy kis Doom Eternalhoz akkor azt a 30 Gb-ot nem lenne kedvem kivárni 1 napig :D

Ajándék csónak ne nézd a lapát!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo Switch (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.