Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#745) doncortio válasza ldave (#735) üzenetére


doncortio
senior tag

(köcsög psp...)

Ezt kicsit a szívemre vettem. Nekem a PSP-ben a csillogó borítás tetszett meg, valamiért hájtek fílingje van :) Akkoriban az a képminőség, hardver, szélesvásznú képernyő, design... mindent ütött. Még az első kiadású műanyag szappantartó DS-t is. A Lite viszont már bejön, látszik, hogy azzal törődtek a tervezés során és nem csak kísérleti célzattal látott napvilágot. DSi-bek viszont tetszik a matt borítása, a PSP E-1000-et viszont még nem tudom hova tenni, mert még nem láttam.
Amúgy számolgattam egy keveset az 576Konzol magazinok (2006-8) alapján + amiket ismertem és: DS-re 77 értékelhető produktum van, PSP-re 84. Előbbire több a Final Fantasy (én hatot számoltam), stratégia (SimCity, Advance Wars, stb), utóbbira meg az akció (rengeteg autós, God of War, GTA-k, stb).
Ellenben, most a DS az nagyon tetszik, lehet be fogok nevezni egy DSi-re vagy XL-re.

(#736) Sirandrish: én is babusgattam anno a GBAht, de mégjobban a PSP-t :B Lelkük van azoknak a tárgyaknak, törődni kell velük. A PSP-mnek anno meg volt mindene: Sony füles, Sony-s neoprém tok, Sony-s keménytok, PSP-hordtáska (három tok fért bele a PSP+alkatrészei mellett), 8GB-s MS Pro Duo. Beh, de szép idők voltak azok.

(#744) H.B.: mi ezt nevezzük Facebook-minőségnek. Oda pont tökéletes :)

Kérdés: van DS-re valami Office-program? :D Vagy vmi Notepad szerűség.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.