Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) RangerFox válasza boost (#4998) üzenetére


RangerFox
veterán

Aha-aha, és azt honnan szerezzek? :D Próbáltam automatikus generátorral de nem fogadta el..

(#5002) Mister_X válasza RangerFox (#5001) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Fogod a Google Mapset, bezoomolsz Londonba és rákattintasz egy tetszőleges címre. Én is így csináltam, csak Tokióval és egy irodaházat néztem ki.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5003) boost válasza SzDavid99 (#5000) üzenetére


boost
addikt

Igen

(#5004) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kezdi birizgálni a fantáziám ez a free Monster Hunter 3 is..
Viszont nem nagyon tudom eldönteni hogy jó az a cucc vagy kicsit gagyi.
Mert találok videót ami kicsit gagyibbnak tűnik és egyáltalán nem győz meg, de aztán a következő meg jól néz ki :)

Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5005) Mister_X válasza Sirandrish (#5004) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van a 3 Ultimate-ben online multi?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5006) Sirandrish válasza Mister_X (#5005) üzenetére


Sirandrish
legenda

Aztat nem tudom :N
De elvileg igen..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5007) ayo válasza Sirandrish (#5006) üzenetére


ayo
addikt

nem csak a 4-ben van?

http://jateknaplo.blog.hu

(#5008) Sirandrish válasza ayo (#5007) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mint említettem nem tudom :N :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5009) boost válasza Sirandrish (#5008) üzenetére


boost
addikt

haha, igazatok van. Utána néztem, és nincs benne online multi, csak local multi. Akkor meg tényleg no-go. :D Hát, ez az akció nem izgatott fel, Nintendo :D Csak akkor van online multi benne, ha van egy WiiU-d, és veszel valami cuccot hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#5010) ldave


ldave
félisten

Nintendo has confirmed to Eurogamer that it has "no plans to launch these Persona Q or NES controller inspired Nintendo 3DS XL hardware in Europe."

A Slime draws near! Command?

(#5011) Sirandrish válasza boost (#5009) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah de most ettől nem lettem okosabb :D Akkor jó játék vagy kaki?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5012) boost válasza Sirandrish (#5011) üzenetére


boost
addikt

Hát, a játék maga jó, ha szeretsz egymagad 3/4 órán át csapkodni egy szörnyet. Persze, ha van a közelben (távolságban) 3DS-es barátod, akkor jó muri, de nálunk ez annyira nincs elterjedve. Ha lenne benne online multi, akkor megvenném, akkor innen a gamepod-ról találtam volna hozzá társat, biztos.

(#5013) Sirandrish válasza boost (#5012) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ahha..
Hát akkor lehet hogy marad a Kirby.
Vagy a Mario party :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5014) Mister_X válasza boost (#5012) üzenetére


Mister_X
nagyúr

MH4-ben van online multi :)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5015) boost válasza Mister_X (#5014) üzenetére


boost
addikt

Azt mindenképp kipróbálom. Pont addigra jön kb az új 3DS is, a kis pöcökkel.

[ Szerkesztve ]

(#5016) ayo


ayo
addikt

itt a teljes Smash Bros karakterlista

http://jateknaplo.blog.hu

(#5017) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#5011) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nézz át ide, ha van bármi kérdésed a játékkal kapcsolatban. Amúgy szerény véleményem szerint a Fire Emblem mellett az eddigi legjobb játék 3DS-re.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5018) ImpersonatoR

Dragon Questben érdemes egyből felvenni +3 embert a partyba amint lehetséges (lvl 7 -es vagyok akiket felvettem mind lvl 1)
Vagy a történet folyamán mindig kapunk majd szintünkhöz passzolót ahogy haladunk előre és azokkal érdemesebb megtölteni a 3 helyet?

(#5019) ldave


ldave
félisten

Végtelen infó a Smash Bros 3DS-ről angolul: [link]

A Slime draws near! Command?

(#5020) Mister_X válasza ldave (#5019) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Q: Will there be a different character roster between the two versions?
A: We have been told that both versions will have the same characters available.
"

Ennyi. 60FPS is röhögve megvan és nem ronda a játék.

Más: a korábbi játéklistát leszűkítettem két címre: Persona Q és Super Smash Bros. Holnap eldöntöm, hogy melyiket veszem meg, a másikat a következő hónapban fogom.

"Multiplayer > Online
Powered by the Nintendo Network you will be able to connect your Nintendo 3DS online and duke it out with your friends and strangers from all around the world! ...
"

Hát lehet el is dőlt :Y

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5021) Mister_X válasza Mister_X (#5020) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jah, szombaton lehúzom a teljest eShopról, hogy ne kelljen cserélgetnem a kártyákat. Majdnem két órán keresztül toltam a demót és már kezd világosság gyúlni a kezdeti sötétségben. Bár még mindig nem tudom, hogy a szupererőt hogyan lövöm el :DDD Link után Murabito (Villager) lett a kedvenc, azzal nem lehet leesni, mert messzire ütöttek és még erős is. Pikachu nem megy, Rockman (elvileg ő lenne Megaman?) támadásait nem igazán értem, Marionak meg nem tudom, hogy melyik az az ütése, amivel kirepítem a fenébe a legyengülteket. Ellenben Mario-val sikerült a legrövidebb idő alatt letudni a négy fős Sudden Death-t. :D

Még most is előfordul, hogy "belerévedek" a csatába, azaz egyszer csak azt veszem észre, hogy esek lefele és már nem tudom a hibát korrigálni. Szép a játék, a 3D nagyon adja, a karaktereket távolról meg sikerül összekeverni, na. :B

Az biztos, hogy majd ez lesz az első cím, amit a leendő U-ra is megveszek majd.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5022) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Zelda és Sheik még mindig külön karakterként szerepel a Super Smashben..
Eddig sem értettem de még mindig magas nekem :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5023) ayo válasza Sirandrish (#5022) üzenetére


ayo
addikt

mit nem értesz? szívesen segítek :D

http://jateknaplo.blog.hu

(#5024) Sirandrish válasza ayo (#5023) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy miért van mindkettő a választható karakterek listáján amikor a kettő az egy és ugyanaz, ami még nem lenne gond, lévén hogy másfajta mozdulataik/támadásaik vannak, de könyörgöm..meccs közben át tud változni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5025) ayo válasza Sirandrish (#5024) üzenetére


ayo
addikt

az átváltozást nem vágtam, de szoktak hasonló karaktereket berakni mario dr mario stb, szóval nem egyedi az eset.

amúgy van aki smash brosban pro annyira, hogy el tudja nekem magyarázni az értelmét? toltam vele sokat, de valahogy soha se tudtam tisztán átlátni a rendszert :) akár itt v privát

ja és 1 hét múlva hyrule warriors, van rajtam kívül aki vesz? én 15k collection verziót rendeltem elő, 13 normál helyett sztem nem rossz biznisz :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#5026) Sirandrish válasza ayo (#5025) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó de pont ez az hogy Mario nem változik át 2 gomb megnyomásával doktorrá :D

Hogy érted hogy mi az értelme? Ugyan az mint az összes többi verekedős játéknak, csak itt Nintendos karakterekkel és helyszínekkel és bődületes mennyiségű gyűjthető extrával. :K
Én toltam a 64es verziót emulátorra, a GC-sbe 6-800 órát is beletoltam, a WII-sbe kicsit kevesebbet mert eladtam időközben a gépsast, de a lényeg hogy mindegyikkel sokat játszottam és nagy buli ez :C

Egyéb: Fantasy Life Előrendelve!!! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5027) boost válasza Sirandrish (#5026) üzenetére


boost
addikt

1. Smash: ne kötekedj, amit a N kitalált, az úgy jó :D
2. Fantasy Life: gratula

(#5028) Sirandrish válasza boost (#5027) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem zavar a dolog csak érthetetlen számomra..biztos találnának még egy N-es karaktert :D

A Fantasy Lifehoz meg...remélem nem csalódom majd benne, és azt is hogy innen megveszik jó sokan és akkor lehet multizni ezerrel, mert úgy csak bulisabb a buli :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5029) Linkh válasza Sirandrish (#5026) üzenetére


Linkh
tag

Annyira nekem se volt világos a játék. Bár én 1-2 órát játszottam vele. Nekem nagyon nem jött be ez a stílus Százalékokat minek számolja, ha úgyis akkor halsz meg, ha lezuhansz? Akkor van olyan, hogy visszaugrik a lezuhanásból,miért ugrik vissza, miért nem halt meg?

(#5030) Sirandrish válasza Linkh (#5029) üzenetére


Sirandrish
legenda

A % azért számolódik mert minél nagyobb annál nagyobbakat repülsz.
Ergo sokkal könnyebben kirepülsz a picsába mondjuk 150%nál mint 30nál.
És ha ki is ütnek, MINDEN karakternek van (némelyiknek mint pl Kirbynek jobb) legalább egy két lépéses "ugró-repülő" kombója amivel vissza tud ugrálni. Ez alól persze kivételt képez az olyan K.O. amikor vagy elszállsz a "csillagok" felé vagy felkenődsz a képernyőre.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5031) boost


boost
addikt

èn kipróbáltam újra a MH3U demo-t, hogy biztos anno másfél éve nem adtam neki elég ido"t, és már tényleg érdekesebb volt, de ezt az óriásnyuszit nem tudtam letolni. Mindig lejárt az ido". Egyszer már nagyon sántítva menekült. Ez volt a max siker. Ingyenjátéknak mégiscsak jó lesz. Kár, hogy egy fizikai ismero"söm sem tolja.

(#5032) Dr.F.E.R.I. válasza boost (#5031) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem tudom észrevetted-e, de ha aktiválod a Targetcam-et, akkor az L lenyomásával a szörnyre fókuszál a kamera. Így akárhová megy/repül/siklik, mindig egy gombnyomással irányba fogsz tudni állni. Ez sokat segít az elpáholásukban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5033) Sirandrish válasza boost (#5031) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh van demo? AKkor azt megkéne nekem is kukkantanom mert ingyenjátéknak az az egyik lehetőség...vagy Kirby :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5034) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy a Nintendo Clubos címet lehet variálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5035) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#5032) üzenetére


boost
addikt

igen, ez megvan, de csomó mindent nem tudok. meg lassan lejár a 30 perc. meg ahogy neten kiveettem, a bosscsata csak a játék kis része.

(#5036) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Skacok...a Nintendo Clubos címet lehet módosítani? És ha igen hol és hogy?
Most jutott eszembe hogy én amcsi címet adtam meg és azzal nem tudom használni az ingyenjátékos bulit?
Illetve ha megváltoztatom (ha lehet) akkor a Zelda ugye megmarad? Lévén hogy az a kártyán van..

Kicsit bepánikoltam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5037) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#5036) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az az igazság, hogy tegnap megnéztem a saját fiókomat és nem is jelez ki semmilyen címet. Csak a régiót írja ki (United Kingdom/Ireland), de semmi további adat nincs pontos címről. A régiót most nézem, nem engedi megváltoztatni. De ha emiatt hápogna a rendszer, akkor egyszerűbb szerintem új fiókot csinálni, mi ezzel nem veszítünk semmit (úgysem tudunk a csillagokkal mit kezdeni).

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5038) ayo válasza Sirandrish (#5030) üzenetére


ayo
addikt

ha ugyanolyan lenne mint a többi verekedős akkor nem kérdezném hidd el, azokban viszonylag tájékozott vagyok, bár manapság már csak az MK9 megy ezerrel :)

én olyanokra gondoltam, amit pl most is leírtál, mert pár órát toltam, de semmi értelmét nem láttam, hogy mikor ki nyer stb, csak hogy értelmetlenül verekedés, megy aztán vége és valaki nyer. tetszene a játék, csak nem értem. anno wikit olvastam, ott volt pár hasznos infó, de igazából nekem még mindig egy nagy kérdőjel.

http://jateknaplo.blog.hu

(#5039) Sirandrish válasza Dr.F.E.R.I. (#5037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem volt egy ezer éves Clubom..azon volt csillag..ez most egí új ezen nulla csillag van.
Az egyedüli kérdés hogy a Zelda megmarad-e? Illetve hogy esetleg később le tudom-e tölteni még ha fiókot cserélek?

És hol lehet megnézni ezt a régióbizbaszt? :B

ayo Úgy néz ki a pontozás és hogy ki nyer hogy:
Ha kiütsz egy ellenfelet az +1 pont, ha leesel az -1...ha valaki kiütött akkor az neked -1 az illetőnek aki kiütött +1.
Tehát ha mondjuk 5perces meccs alatt téged kiütnek 3szor és leesel magadtól 1szer viszont te 6szor ütöd ki az ellenfeled, akkor neked lesz 2 pontod (4 minusz és 6 plusz) míg az ellenfelednek -3 lesz mert csak 3szor ütött ki, viszont te őt 6szor...
Teccikérteni? :)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5040) ViharVadász válasza Sirandrish (#5036) üzenetére


ViharVadász
őstag

Sajnos nem lehet országot váltani ahogy látom, de ha a Nintendo.co.uk Club Nintendo oldalára regisztráltál be, akkor probléma nem lehet(szerintem). :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#5041) boost válasza Sirandrish (#5039) üzenetére


boost
addikt

WiiU topikban tárgyaltuk ki, hogy most se gép, se fiókcser´nél nem marad meg a digitális játék. Röghözkötés+++++

(#5042) Sirandrish válasza boost (#5041) üzenetére


Sirandrish
legenda

De a kártyáról hogy tűnik el?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5043) boost válasza Sirandrish (#5042) üzenetére


boost
addikt

èn az újratöltésre gondoltam, bocsi.

(#5044) Dr.F.E.R.I. válasza Sirandrish (#5039) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ha a Zelda a gépeden csücsül, akkor az már nem megy onnét sehová. Ez a Club Nintendo lényegében egy géptől független webes felület, semmi interakció nincs a kettő közt. A kódokat/minden egyebet email címre, illetve a webes fiókba kapod, csak rajtad áll, mit kezdesz vele. Ha nem regisztráltad még a gépet, akkor a biztonság kedvéért kreálhatsz megint egy új fiókot egy szintén új gmail fiókkal együtt. A régiódat meg tudod nézni a Club Nintendo 'My Account' menüpontjában.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5045) Mister_X válasza Sirandrish (#5022) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Most... most halálra vagy ítélve. Pusztulj! Ilyen csúnyán bespoilerezni :O

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5046) boost válasza Mister_X (#5045) üzenetére


boost
addikt

De azt nem mondta, hogy melyik kiadásban. Szerintem o" már a következo" smashbrosra gondolt. Ami 2018ban jön. Vagy ez is spoiler? Addigra elfelejted :)

(#5047) ldave válasza Mister_X (#5045) üzenetére


ldave
félisten

Na, egy 16 éves játék esetében azért már elég erős spoiler miatt nehezményezni :)

A Slime draws near! Command?

(#5048) Mister_X válasza boost (#5046) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Zelda és Sheik még mindig külön karakterként szerepel a Super Smashben"

Tehát egy karakter a kettő... És ha jól tudom, Sheik csak egy játékban szerepelt. :((( :O

@ldave: akkor is. Én még nem játszottam ki, de tervben volt a 3D. Ha az idő meg nem számít, akkor például a Metal Gear Solidot is lehet spoilerezni? Vagy a Final Fantasy VII-et?

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#5049) ayo válasza Mister_X (#5048) üzenetére


ayo
addikt

nem az, inkább csak egy érdekes infó számodra, hogy ki is ő, persze még érdekesebb, ha Tetrát is belekeverjük az egészbe :)

régi játékok, másrészt ha neten lógsz ezekkel egyszer úgy is találkozni fogsz, ha érdek a téma.

http://jateknaplo.blog.hu

(#5050) ldave válasza Mister_X (#5048) üzenetére


ldave
félisten

Egy 1-2 éves játék esetében még megértem, ha valaki felkapja a fejét, ha belefut egy spoilerbe, hogy jajj, nem kellett volna. De azért egy 10+ éves játéknál, azért ez már ne legyen gond, függetlenül attól, hogy játszottál-e vele vagy sem.

Akkor most az FF7 esetében spoiler hogy meghal Aeris? Vagy az hogy FF8-ban Squall apja Laguna?

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.