Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) ldave


ldave
félisten

(#1902) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1901) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nagyon helyes!!! :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1903) ldave


ldave
félisten

(#1904) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1903) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Már látom, hogy ez megint nem nekem való. :N Amit nézegettem, az a Donkey Kong 3D, nagyon jó fogadtatásban részesült. Mondjuk azt is írják (amit Te is mondtál), hogy jó nehéz játék. Még így is, hogy elvileg könnyítettek rajta valamit a Wii-verzióhoz képest. Szerintem ez lesz a harmadik játékom a promóciósak közül.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1905) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1904) üzenetére


ldave
félisten

Hja, én is néztem, 8-9-10 pontokat kapott a DKCR 3D, nem gyenge eredmény :) Olcsóbb lenne, megvenném, de a teljes árat sokallom egy olyan játékért, amivel már játszottam régebben.

A Slime draws near! Command?

(#1906) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Na, végigvittem a Castlevaniát. Nagyon hangulatos játék, végig pörög az egész és az animációi előtt le a kalappal. Őszintén nem értem a gyenge eladásokat, de a fejlesztőknek azért minden elismerésem. A stáb tagjai közt felfedezni véltem néhány magyar nevet és Luis Royo is feltűnt a résztvevők között. Egy elvarratlan mellékszálat szerintem szándékosan meghagytak a történet végére, talán egyszer megérünk egy folytatást belőle.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1907) Elderath válasza Dr.F.E.R.I. (#1906) üzenetére


Elderath
őstag

A folytatás a nagygépes lords of shadow 2 lesz. Mondták, hogy ez a rész az első lords of shadow és a második között játszódik

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#1908) Dr.F.E.R.I. válasza Elderath (#1907) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Azért érdekes, hogy a LoS 1-2 minden platformra jön, csak Nintendora nem, ez a Mirror of Fate pedig N-exkluzív cím :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1909) Goldwin


Goldwin
aktív tag

Nintendo DSi vásárlása előtte állok. Szerintetek milyen tartozékokat érdemes venni a gép mellé?

[ Szerkesztve ]

(#1910) moli.hu válasza Goldwin (#1909) üzenetére


moli.hu
őstag

kepernyovedo foliat mindenkepp, mar az elso nap.

(#1911) Goldwin válasza moli.hu (#1910) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Memóriakártya?

(#1912) moli.hu válasza moli.hu (#1910) üzenetére


moli.hu
őstag

en nem szoktam vele fotozni, sem rajta zenet hallgatni, igy nem hasznalok hozza.

(#1913) Goldwin


Goldwin
aktív tag

A játékmentések hová mennek? Van belső memóriája?

(#1914) moli.hu válasza Goldwin (#1913) üzenetére


moli.hu
őstag

a cartridge-re vagy digitalisan vasarolt jateknal a belso memoriara.

(#1915) Goldwin válasza moli.hu (#1914) üzenetére


Goldwin
aktív tag

Nem gondoltam volna, hogy a cartridge-re menti a gép a játékállásokat.
Köszi a segítséget! :R

(#1916) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Gondolkodom rajta, hogy beszerzek a 3DS XL-hez egy circle pad pro-t. Nem találkozott már vele valaki idehaza? Külföldi webshopokban lehet kapni, de itthon nem láttam még senkinél.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1917) Goldwin válasza Dr.F.E.R.I. (#1916) üzenetére


Goldwin
aktív tag

(#1918) Dr.F.E.R.I. válasza Goldwin (#1917) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi, de ez a normál méretű, nekem XL-hez való kellene.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1919) moli.hu


moli.hu
őstag

@zack: ne tedd. a 3ds kijelzojenek merete 4.88 inch, felbontasa 400*240. es zavaro, hogy kihajthato.

(#1920) zack válasza moli.hu (#1919) üzenetére


zack
nagyúr

Ok. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#1921) A.tessz


A.tessz
senior tag

Feri, hogy állsz Monster hunterrel? Én most vagyok az 5ik quest szinten. Megöltem a lagicarust, az első questekben bemutatott vizi lényt, egész jól megy!

(#1922) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#1921) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akkor nagyon keményen nyomod, tegnap este végeztem a kétcsillagos küldetésekkel. Lassan kábé ott fogok járni, ahol Te birkóztál a múltkor azzal a tompa fejű T-rexxel. Vettem egy full rózsaszín jaggi-öltözéket, most azon ügyködöm, hogy teljesítsem az utolsó farmer-kérést (a rovarkeltető dobozt asszem). Ha ez megvan, jöhetnek a három csillagos küldetések. De most azon vagyok, hogy veszek egy kiegészítő analóg kart, különben a víz alatt az életben nem fogok tudni erősebb szörnyet leölni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1923) ldave


ldave
félisten

Bár csak nekem van meg, de jelzem, hogy végre kijött a patch a DS Overclocked-hez :) eShop-ből kell letölteni.

A Slime draws near! Command?

(#1924) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1923) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Mi volt azzal? Úgy emlékszem, lehalt a játék, mikor valami démonokat idézett meg a játékos :F Amúgy én meg azt a híresztelést olvastam, hogy holnap megérkezik a két GBC Zelda játék is.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1925) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1924) üzenetére


ldave
félisten

Aha, csata közben ha új démont hoztál be, akkor lefagyott, meg démonaukcó közben is lefagyhatott a játék, szóval eléggé játszhatatlan volt.

Hja, én is úgy tudom hogy holnap jönnek a Zeldák, mikor még volt GBC-m (azok a szép 2000-es évek), akkor az Oracle of Seasons megvolt, de inkább a Link's Awakening-re emlékszem. Na de majd most :)

A Slime draws near! Command?

(#1926) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#1922) üzenetére


A.tessz
senior tag

Megomondom az őszintét én 3ds el öltem meg a Lagicarust. Kar nélkül, de így is elgondolkoztam a circle pad beszerzésén. Külföldről kell megvenni, mert nálunk sajnos nincs... Lehet együtt kéne megrendelni!

Egyébként a Ds overclocked engem jobban érdekel mint a fire emblem, el is gondolkodtam most a beszerzésén.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#1927) ldave


ldave
félisten

Ez a Project X Zone egészen beteg :) Kár hogy a karakterek nagy részét nem ismerem.

A Slime draws near! Command?

(#1928) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#1926) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Amazon baromi drágán szállít, úgyhogy ezt nézegettem. Idehaza eddig még nem láttam.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1929) stalix válasza Dr.F.E.R.I. (#1928) üzenetére


stalix
csendes tag

Én ebayről rendelnék a helyedben, ez esetleg?

(#1930) Dr.F.E.R.I. válasza stalix (#1929) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ebayről nem szoktam rendelni, mert csak ezzel a paypalos b@szomfüttyel lehet fizetni, olyanom meg nincs (de csak ezért meg nem fogok kreálni magamnak).

U.i.: láttam, hogy már a gépedet is árulod, meguntad esetleg a DS-ezést?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1931) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem is újságoltam még, megvan a Donkey Kong-om! És ez még nem minden: gyönyörű, sárga stresszoldó banán-kulcstartót kaptam mellé ajándékba! :))

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1932) stalix válasza Dr.F.E.R.I. (#1930) üzenetére


stalix
csendes tag

Lehet, hogy kissé meglepő de Ps Vitára váltottam... a 3ds játékok nem nagyon kötnek le mostanában, még a Zelda: OOT-t is meguntam, valahogy nincs kedvem hozzá. Vitán van néhány cím(Soul Sacrafice, MGS, Gravity Rush, LBP, Persona 4) amit mindenképp kipörgetek, aztán majd meglátom mit hoz a jövő, lehet visszatérek Nintendóékhoz.

(#1933) Dr.F.E.R.I. válasza stalix (#1932) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezek inkább HC játékok, ebben a N valóban nem annyira erős (még). Drukkolok a Vitának is, de szerintem a 3DS játékkínálatát nagyon nehéz megkerülnie annak, aki szeret kézikonzolon játszani.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1934) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#1933) üzenetére


A.tessz
senior tag

És milyen a játék?

Monster hunterrel most vagyok a 6. quest lineon, kezd kicsit durvulni.

Most öltem meg duramborost

Rathalos őt meg épp hogy nem öltem le, letelt az idő.
Már le volt vágva a farka, és a szárnyai is megvoltak tépázva.... beszívtam.

Egyébként beszereztem a lan adaptert! Lassan már együtt kell majd tolni, mert kezd már túl nehéz lenni :D

Egyébként ha wii u van, akkor ahhoz hogy netezz csak lan adapter kell meg a 3ds változata a játéknak, nem kell a wii u változat hozzá, csak egy program a wii u ra!

(Wii u változattal amúgy is lehet netezni, adapter nélkül.)

[ Szerkesztve ]

(#1935) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#1934) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Donkey Kongot csak addig próbáltam ki, amíg megnéztem, hogy minden OK vele, végignéztem az intróját és egy-két percet mászkáltam vele az első pályán, kábé ennyi. Majd a MH3 után játszok vele.

Amit a MH3-ról írsz, érdekes, ezek szerint vannak benne hat csillagos küldetések? Nekem a két legnehezebb van hátra a három csillagosokból, el kell fognom a madarat és le kell vágnom a nagy sárga vizigyíkot. De még valamire kíváncsi vagyok: a DLC-ket próbáltad már a játékban?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1936) ldave


ldave
félisten

Akarom, most azonnal!

Amúgy hirtelen ettől a sok álomvilágbeli Luigi-ről Smith ügynök jutott az eszembe :D

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1937) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#1935) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ha jól emlékszem 9 es szintig vannak questek, de a vége már rohadt nehéznek tünik.

Leszedtem őket, de még nem is vagyok ott, hogy kipróbálhassam őket, egyeébként van egy csomó és ingyenesek! (dlck)

[ Szerkesztve ]

(#1938) ldave


ldave
félisten


:D

A Slime draws near! Command?

(#1939) A.tessz válasza ldave (#1938) üzenetére


A.tessz
senior tag

Cane Corso is lehetne benne akkor meg is venném :DD

(#1940) A.tessz


A.tessz
senior tag

Ezt az XLt nézzétek. Baromi jó kis kiadás!

Egyébként a ds overclocked is meglett , nem tudtam nem megszerezni nagyon jó kis játék! :))

[ Szerkesztve ]

(#1941) ldave válasza A.tessz (#1940) üzenetére


ldave
félisten

Azt tolom most én is, a patch tényleg javította a hibákat. A 2. nap elején vagyok, te hol tartasz?

A Slime draws near! Command?

(#1942) A.tessz válasza ldave (#1941) üzenetére


A.tessz
senior tag

Én is a 2. napon, most monster huntert tolom ezerrel, de majd ráállok.

(#1943) Zsoccc


Zsoccc
senior tag

Aki esetleg mostanában (júni 3. - júli 31.) között regisztrál 3DS-t és érdekli egy Monster Hunter 3 Ultimate annak fel tudok ajánlani egy kódot.

(#1944) Dr.F.E.R.I. válasza Zsoccc (#1943) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én szintén, de a részletekért nézzen át mindenki a Monster Hunter topicba! :R

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1945) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A 3dshungary egy jó kis összefoglalója az e3 idevonatkozó részéről.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1946) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Várható 3DS megjelenések:

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1947) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1946) üzenetére


ldave
félisten

Mario & Luigi és a Zelda tuti vétel, a többi annyira nem izgat így hirtelen, bár az AC-ről csak jót lehet hallani, de nem tudom mennyire lenne az én világom.

A Slime draws near! Command?

(#1948) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1947) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Az Animal Crossingot én is fontolgattam, de nekem sincs igazán tapasztalatom vele. Ebbe is bele lehet ölni több száz órát is akár, de tényleg magam sem tudom, mennyire jönne be. Lehet egyébként, hogy úgy járnék vele, mint a Monster Hunterrel - ha megértem a lényegét, akármeddig el tudnék vele szöszölni. Zelda valószínűleg nekem is meg lesz, mert a Link to the past kimaradt anno (nem voltunk milliomosok), a látványvilága pedig mindig is tetszett. Szintén befigyel majd az egyik csimpokomon rész, majd kiderítem melyik lesz a számomra kézre állóbb (X vs Y), eddig is ki akartam próbálni egyet, de sajnáltam volna DS játékra pénzt kiadni. A harmadik biztos befutó a Bravely Default, ami itt valamiért nem szerepel. Ha neadj' Isten kijön még idén a Monster Hunter 4, akkor az lesz a negyedik, de elég sok idő eltelt, mire a hármat kidobták a nyugati piacokra, úgyhogy ebben most akkora bizodalmam nincs. Valamilyen Joker játék még persze lapulhat Iwatáék ingujjában, de ha már ezek így összejönnek, már akkor is tíz darab AAA játékom lesz egy év alatt, konzolon ennyim még sohasem volt.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1949) Zsoccc válasza Dr.F.E.R.I. (#1948) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Animal Crossing tipikusan az a játék amit bármeddig lehet játszani, és bármikor tud újdonságot mutatni. Tény, hogy nem való mindenkinek, de akik kedvelik a Nintendo termékeket azoknak általában bejön.

(#1950) Dr.F.E.R.I. válasza Zsoccc (#1949) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem tudom, mennyire jönne be, de az biztos, hogy nagyon sokan ráizgultak. Tegnap néztem meg az eshopon a ranglistát, az aktuálist messze vezeti, de az all-time listára is már befurakodott pár nap alatt, nem semmi.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.