Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Pletykálják nagyon, hogy a Bravely Default kijön a nyugati piacokra is. Jó lenne, ha a SE hivatalosan is megerősítené.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1752) ldave


ldave
félisten

Hoppácska: lesz angol kiadás a Bravely Default: Flying Fairy-ből! Remélem az SE készít európai kiadást is, de ha nem akkor tényleg beszerzek valahogy egy amcsi 3DS-t aztán akkor az Atlus játékait is normális időben élvezhetem. DS-es a Final Fantasy: The 4 Heroes of Light nagy kedvenc volt, ez a Bravely Default pedig úgy néz ki, mintha annak lenne folytatása.

A Slime draws near! Command?

(#1753) ldave


ldave
félisten

Penny Arcade @ Lugi's Mansion:

:DDD

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1754) A.tessz válasza ldave (#1753) üzenetére


A.tessz
senior tag

:) Ez beteg!

Amúgy milyen a cucc?

[ Szerkesztve ]

(#1755) ldave válasza A.tessz (#1754) üzenetére


ldave
félisten

Nagyon tetszik, harmadik kúria végefelé vagyok. Az eddigi 3 "világ" mind mind teljesen más volt hangulatilag, szóval eléggé változatos is a játék. Az animációk zseniálisak, a zene jó, de ne mondanám kiemelkedőnek.

A Slime draws near! Command?

(#1756) A.tessz


A.tessz
senior tag

Én meg eléggé rácuppantam wii u- n a monster hunternek, olyannyira, hogy fontolgatom a 3ds változat vételét is.

Amúgy a demó alapján, nekem se tetszett, de annyival több van abban a játékban.
Hétvégén kb 8 órát toltam, és egyre jobban tetszik, hatalmas kihívás van benne, konkrétan még egy igazi szörnynek, csak egyszer mentem a közelébe, az is végzetes volt számomra :P

Aki egyébként rpg fan, szereti azokat a játékokat amik lassan épülnek fel , de hatalmas kihívás játékidő van bennük azoknak kötelező.

[ Szerkesztve ]

(#1757) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sziasztok!

Nekem is van ilyen ds és lenne vele egy probléma. Tegnap megjött hozzá a 2 féle c savarhúzó mert valami rodeózott benne. Szétszedtem és szerintem egy ellenállás szakadt le róla. Kicsi, kocka alakú fekete kis mütyür és az A gomb alatt van közvetlenül. A jövőhéten jön meg hozzá az új akku és akkor ki tudom próbálni hogy működik-e.

Ha nem menne a gomb, akkor mivel lehetne javítani? Forrasztással vagy valami mással?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1758) moli.hu válasza Sub-ZeRo (#1757) üzenetére


moli.hu
őstag

ha a gomb alatt van kozvetlenul, akkor az nem a gomb? es fekete.
milyen ds? fotot tudsz?

(#1759) Sub-ZeRo válasza moli.hu (#1758) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem gomb. Az alaplapon van és közvetlen fölötte az A gomb van. Egy kis fekete kocka test, vagy mi esett le onnan. Sajnos a fotó nem játszik, nincs gép + telefon sem.

Szerk: Néztem képeket de sajnos cask kicsik vannak, nincs nagy felbontásban pedig megjelölném melyik lenne az.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1760) moli.hu válasza Sub-ZeRo (#1759) üzenetére


moli.hu
őstag

dsphat, dslite, dsi, dsixl, 3ds, 3dsxl ?

(#1761) Karma válasza Sub-ZeRo (#1759) üzenetére


Karma
félisten

Itt (vagy a többi DS változat aloldalán) nézz szét, vannak jó minőségű képek.

“All nothings are not equal.”

(#1762) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Ds Lite az enyém.
Bepirosoztam ami leesett nekem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1763) PHM válasza Sub-ZeRo (#1762) üzenetére


PHM
addikt

Ha megvan az alkatrész és nem ment tönkre, vissza lehet forrasztani.
Ránézésre tekercsnek mondanám egyébként.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1764) Sub-ZeRo válasza PHM (#1763) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Megvan, cask úgy szakadt le, hogy az oldalsó fém fülecskék letörtek róla. Nem tudom hogyan, de letört. Nem tudom ki forrasztja meg, mert igen miniature.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1765) moli.hu válasza Sub-ZeRo (#1764) üzenetére


moli.hu
őstag

ha nem akarsz penzt ra szanni, hogy szervizben javittasd, akkor szerintem valami hobbimuszeresz-topikban probalkozz egy jotet lelket keresni.

[ Szerkesztve ]

(#1766) PHM válasza Sub-ZeRo (#1764) üzenetére


PHM
addikt

Az baj. Nem maradt rajta semmi fém felület, vagy vezetékvég?
Magán az alkatrészen van valami felirat?

(#1765) moli.hu: Nekem megvolna a felszerelésem és a gyakorlatom is,
csak hát a távolság...

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1767) Karma válasza Sub-ZeRo (#1764) üzenetére


Karma
félisten

Maga az alkatrész nem drága egyébként. Azonos paraméterekkel rendelkező tekercset gondolom itthon is kapni, pláne.

“All nothings are not equal.”

(#1768) moli.hu válasza Karma (#1767) üzenetére


moli.hu
őstag

"common fault with dropped DS's"

hmm...

[ Szerkesztve ]

(#1769) Sub-ZeRo válasza PHM (#1766) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Van a szürke rész 2 oldalt, és pont a kocka meg a lap tövében tort szakadt le. De lehet hogy bátyámmal vagy az apósával meg szervizelem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#1770) Tp_fan


Tp_fan
tag

Sziasztok
Mi a különbség a nintendo ds lite és az dsi között?

Kedves nyugdíjasok! Mi fiatalok, néha rosszalkodunk. Ti két világháborút csináltatok. Akkor most ki szégyellje magát!?

(#1771) ldave válasza Tp_fan (#1770) üzenetére


ldave
félisten

A DS lite tud GBA kazettákat is kezelni, a DSi nem, viszont helyette lehet rá letölteni DSiWare játékokat.

Emellett a DSi kijelzője valamivel nagyobb, burkolata matt, aksi kisebb, van rajta kamera (semmire nem jó), nagyobb a memóriája és gyorsabb a processzora (van pár játék ami ezt kihasználja).

Nekem DSi-m van, kinézetre jobban tetszett mint a lite :)

A Slime draws near! Command?

(#1772) Tp_fan


Tp_fan
tag

Aha.Oké kösz :)

Kedves nyugdíjasok! Mi fiatalok, néha rosszalkodunk. Ti két világháborút csináltatok. Akkor most ki szégyellje magát!?

(#1773) Genius235


Genius235
csendes tag

Nem tudom ki gondolkodott már el azon hogy miért csak n64-es játékból készülnek remakek. Ocarine of Time-nak, és a donkey kongnak egészen örültem. Ahogy az új monster hunternek meg a lords of shadow mirror of fate-nak, de egyik sem annyira néz ki jól. Talán az mh.
Megvalósítható lenene egy gc-s Twilight princess a 3ds-en?,ez lenne az etalonom.

(#1774) Dr.F.E.R.I. válasza Genius235 (#1773) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Biztos megvalósítható lenne, csak semmi értelme nem volna. Ez a játék megjelent Wii-re, de gond nélkül elfut a Wii U-n is, a kompatibilitás miatt. Az N64-es szint már nem nagyon felel meg a mai kornak, azt már muszáj valami eladható formába hozni.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1775) moli.hu válasza Genius235 (#1773) üzenetére


moli.hu
őstag

2 generaciot athidalni ugy, hogy a jatek nagygepes (eros), a platform viszont kisgepes (gyenge), elkepzelhetetlen. altalaban 2 generacio van az emulalt jatekok es az es a platform kozott, de azonos konzoltipusnal.

(#1776) Jeno.L


Jeno.L
tag

Jönnek szépen a hír morzsák az új Etrian Odyssey: Millennium Girl játékról.
Az alap rendszer semmit sem fog változni az eddig részekhez képest magyarul nekünk kell feltérképezni a labirintusokat és a térképet megjelölni.
Persze most is mint a IV részben a harmadikhoz képest még több infot tudunk a térképekhez hozzáadni.
Azonban újítás,hogy most már a karaktereknek lesz hangjuk így az olvasós / elbeszélős kevés párbeszédesből végre kicsit tovább lépünk egy interaktívabb Etrian felé aminek személy szerint én nagyon örülök.

A skill rendszer semmit sem fog változni magyarul minden level up-nál kapunk a egy skill pontot amit eltudunk egy új skillre költeni vagy tovább fejleszteni egy másikat.
Azonban lesz még egy újítás,hogy a class-t játék közben meglehet majd változtatni az alap karakternél! Ennek részletei még nem világosak de ez is egy jó pont mert pl én most unlockoltam ki (lassan haladok, sok a ZH :( ) az Arcanist fajt és a 4 level 38 mellé most van 1 lvl 16-s arcanistom amit nem kicsit kell védeni főleg egy olyan helyen ahol a 38-s warriort is akár 3 csapással leölik. :DDD

Story még semmi extra, ellátogatunk egy Etoria nevű városban ahol föl kell térképeznünk a külső, elhagyott város és labirintus részeket és utána járni,hogy miért lett egyre sűrűbb a földrengés a térségben. Itt fogunk találkozni egy lánnyal aki amnéziás és segíteni kell majd neki vissza szerezni az emlékeit. Erről a lányról most még többet nem tudni, de gondolom kulcs karakter lesz a történet szempontjából.

Jó hír,hogy a menüben a főbb menüpontok már most is angolul vannak így remélhetőleg legkésőbb 2014 tavaszán már Amerikában és később Európában is kapható lesz!

[ Szerkesztve ]

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1777) ldave válasza Jeno.L (#1776) üzenetére


ldave
félisten

Vannak hírek, hogy a NIS America és az Atlus USA megállapodást kötött, miszerint az NISA fogja az Atlus játékokat kiadni EU-ban, ennek előszele most a Vitás P4 Golden és a 3DS-es Etrian Odyssey IV. Bízom benne, hogy ezek után ténylég több Atlus játék eljut hozzánk és nem kell éveket várni.

Amúgy megjött minap a DS Overclocked is, de előbb a Luigi-t szeretném befejezni, csak sajna most hétvégén nem tudom lesz-e időm rá.

A Slime draws near! Command?

(#1778) ldave


ldave
félisten

Na srácok, pénteken ha minden igaz jön a Fire Emblem, remélem itt nem késik majd az 576 bolt 2-3 napot, mint tette azt a Luigi-vel, amit sajna még mindig nem sikerült befejeznem (viszont cserébe kész a lakásfelújítás első szakasza).

DS Overclocked-hoz pedig állítólag kész a patch, jelenleg tesztelik. Kipróbáltam a játékot amúgy, a hangok kissé furák meg látszik nagyon, hogy ez egy első generációs 3DS játék, szinte nincs is benne 3D :(

A Slime draws near! Command?

(#1779) Jeno.L válasza ldave (#1778) üzenetére


Jeno.L
tag

Következő héten veszem meg a Devil Summon Soul Hackert mint szülinapi ajándék (+7főn ZH amin ha nem megyek át akkor bukó van) tőlem magamnak :DD abban sincs sok 3D de ez engem annyira nem zavar, az Etrina IV-ben is kb. sosem használom a 3D.

Devil Summoner Soul Hacker után egy kis szünet következik, Július 16.-ig.
Shin Megami IV és Rune Factory IV :) (igaz ebből a SMT IV az ami tuti vétel, Rune Factory csúszhat)

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1780) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerdán jön egy 3DS Nintendo Direct. Kíváncsi leszek rá, mert valószínűleg az E3-ig már nem jön több. Folytatom már közben a házfelújítást is, úgyhogy nem tudom, mennyi időm lesz majd játszani. A Fire Emblemet egészen biztosan beszerzem, de nem biztos, hogy most rögtön a megjelenéskor. Majd még meglátom, de sokáig nem szeretném halogatni a dolgot.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1781) ldave válasza Jeno.L (#1779) üzenetére


ldave
félisten

Ezeket az USA játékokat neten rendeled vagy él kint egy rokon/ismerős, aki postázza ide?

A Slime draws near! Command?

(#1782) Jeno.L válasza ldave (#1781) üzenetére


Jeno.L
tag

Letölthető verzióban veszem őket eShopból, így megúszom a szállítás és az esetleges vám költségeket.
Persze így nincs meg az igazi gyűjtemény feeling, dehát valamit, valamiért. Mondjuk a Soul Hackeren dobozoson még agyalok

[ Szerkesztve ]

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1783) Jeno.L


Jeno.L
tag

Amúgy ki mennyire ismeri a Puzzle & Dragons iOS / Android játékot a GungHo-tól? :)
Csak mert ma hivatalosan is bejelentették, hogy a játék jön 3DS-re, igaz még csak Japánban, US / EU verzióra, még semmi hivatalos nincs. :)

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1784) ldave válasza Jeno.L (#1783) üzenetére


ldave
félisten

Nem ismerem, de este majd ránézek, hátha iPod-ra is elérhető.

Amúgy gyarapítottam 3DS játékaim, Paper Mario: Sticker Star és a New Super Mario Bros. 2 képében. Nem volt betervezett vásár, de nagyon jó ajánlatot kaptam (igaz német dobozos kiadások, de maga a játék ugye angol nyelven indul). Szóval ha lesz egy 3DS találkozónk, akkor download play-ben jópár címmel játszhatunk majd :)

Tegnap volt időm Luigi-t is folytatni, elértem az 5. kúráig, ha minden jól (értsd: hagynak :) ) megy ma este végigviszem.

A Slime draws near! Command?

(#1785) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1784) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jól belehúztál. :) Paper Mariot láttam, hogy a Gamer365-ön hirdeti egy srác, de az a baj, hogy maga a játék nem tetszik. Amire én nagyon rákaptam, azok a kisebb eShopos játékok, illetve az AAA címek közül csak a Castlevaniát és a Fire Emblemet akarom beszerezni. Majd ha összeröffenünk egyszer, legalább lesz mivel eldicsekedned. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1786) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1785) üzenetére


ldave
félisten

Ha minden igaz, akkor a Level-5 Guild01 gyűjteménye akciós lesz eShop-ban hamarosan, Crimson Shroud-ot meleg szívvel ajánlom, ha kedveled a klasszikus RPG játékokat.

A Slime draws near! Command?

(#1787) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1786) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi, majd meglesem őket. A célkeresztemben most olyan klasszikusok (is) vannak, mint a Plants vs zombies, és a Castle conqueror egy-két újabb része.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1788) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1785) üzenetére


ldave
félisten

Fire Emblem után leállok, legalábbis remélem :D Ennyi játékkal bőven elleszek jó darabig. Következő cím ami érdekel majd a gépre a Mario & Luigi: Dream Team lesz.

A Slime draws near! Command?

(#1789) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1788) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akkor érdekes lesz ez a "leállás", mert a Dream Team is most ezekben a hónapokban jön (talán a holnapi Directben még pontos dátumot is mondanak). Játékvideókon nézegettem ezeket a M&L játékokat (a régebbieket), de valahogy nem tudtak megfogni. Platformernek már nem igazán platform, de RPG-nek viszont túl gyengék, kábé ugyanaz a bajom velük, mint a Paper Marioval.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1790) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1789) üzenetére


ldave
félisten

Dream Team szerintem csak ősszel jön, valahol mintha Q3-at olvastam volna.

Nekem a humor tetszik nagyon ezekben a Mario RPG-kben, főleg a Bowser's Inside Story volt zseniális képi és szövegi humorral megáldva.

A Slime draws near! Command?

(#1791) Jeno.L


Jeno.L
tag

Ahogy Idave is írta,hogy EU eShop-ban jön lassan a GUILD01 árvágás, az US-ban már megvan, Május 30-ig Liberation Maiden és a Crimson Shroud most 4.99 USD az Aero Porter 2.99 USD.
Azt mondják, nyáron jön a GUILD02, aminek nagyon örülnél mert a " The Friday When The Monsters Appear" nagyon is érdekel!!

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1792) ldave válasza Jeno.L (#1791) üzenetére


ldave
félisten

Elég jók lettek a Soul Hackers értékelések, bár azért kiemelik, hogy ez a kiadás igazából SMT rajongóknak készült, nem újoncoknak való.

Tegnap este pedig végére értem Luiginek, most jöhetne az a rész, hogy minden pályát 3 csillagosra csinálok meg és összegyűjtöm az összes drágakövet :)

A Slime draws near! Command?

(#1793) ViharVadász válasza ldave (#1792) üzenetére


ViharVadász
őstag

Sok sikert akkor a csillagok gyűjtéséhez :C

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#1794) ldave


ldave
félisten

Hoppá, most jött sms a boltból, hogy megjött a Fire Emblem példányom :Y pedig hivatalosan pénteken kéne megjelennie.

A Slime draws near! Command?

(#1795) ldave


ldave
félisten

Nézi valaki a 3DS Direct-et? Mik a hírek? Sajna gaming oldalak nem jönnek be a cégnél...

A Slime draws near! Command?

(#1796) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1795) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Shin megami tensei 4, Bravely Default, Zelda: Link to the past 3ds verzió, Yoshi's island 3ds játék, valamelyik Layton jönnek még idén. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1797) Elderath


Elderath
őstag

Full nintendo direct

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#1798) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1796) üzenetére


ldave
félisten

Huhh, egy felülnézetes Zelda nagyon király lehet 3D-ben!

A Slime draws near! Command?

(#1799) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1798) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nem is nézett ki rosszul. Még emlékszem, mikor anno a német adókon nyomatták az eredeti '92-es reklámját, erreföl most újra lehet nosztalgiázni. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1800) Jeno.L


Jeno.L
tag

Japán Nintendo Direct eredmények

Legend of Zelda: Triforce of the Gods 2 3DS (2014)
Mario Party 3DS (2013 Winter)
Mario and Luigi RPG 4: Dream Adventure - Júli 14 - Spéci dizájnolt 3DS LL is jön
Pikmin 3 (WiiU) - Júli 13
Donkey Kong Returns 3D - Június 13

Azért írtam le mert a Nintendo megjelenési dátumok kb megegyeznek mindenhol.
Kép a Zeldáról és a Limitált 3DS LL-ről


Jah és EU 2013 végén kapja ahogy ti is írtátok a Bravely Default-t míg US csak 2014 elején...de emiatt nem veszek EU-s 3DS-t :DDD

[ Szerkesztve ]

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.