Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) mirci18 válasza djzolajr (#1300) üzenetére


mirci18
addikt

Egyértelműen elsősorban a nintendo saját játékok talán a legjobbak rá.
Pl:New Super mario bros,Nintendogs.
Én szerettem a Colin Mcrae rallyt meg a lego indiana jonest.
De sok jó van rá.
Fólia egyébként van a gépen mert nem árt lefóliázni az érintőképernyőt mivel így hamar összekarcolódik és utána használhatatlan.
Ha esetleg érdekel van hozzá egy nem gyári tokom. meg két ceruzám.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1302) ViharVadász válasza djzolajr (#1300) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szia!
Játéknak ahogy előttem is mondták, a Nintendo exkluzív játékokat ajánlom, pl Super Mario, de én mondjuk igen imádom még a Pokémon játékokat is:-)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#1303) PHM válasza djzolajr (#1300) üzenetére


PHM
addikt

"-hogy a ds lite ra game boy advance játékot hogy lehet feltenni?"
- Gameboy Advance játékkazetták segítségével.
"-kell figyelni a régió kódra?"
- Nem.
A többit inkább privátban, ha semmiképp nem boldogulsz.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1304) ldave


ldave
félisten

Konkréten összefostam a bokámat. Na ha ez nem jön ki nálunk, akkor megtanulok japánul.

A Slime draws near! Command?

(#1305) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogy az Orcs & Elves illetve a The Legend of Aang: The Burning Earth Nintendo DS játékoknál hogyan tudnám a mentéseket kitörölni? Mert a menüben sehol nem találom...

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#1309) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Friss DSi tulaj vagyok, azonban kapásból lenne is 2 kérdésem.

Ha SD kártyára fotóznék, azt írja: Data data management file is corrupted

Valamint a mikrofon nem reagál mic testnél.

Esetleg tudtok valami javaslatot/megoldást?

Köszi!

(#1310) moli.hu válasza r3dsnake (#1309) üzenetére


moli.hu
őstag

hasznalt? a mikrofonba uvoltesz? az sd-t formatald le windowsban, utana megy?

(#1311) Jeno.L


Jeno.L
tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, hogy ha nekem van egy US régiós 3DS-m akkor innen a fene nagy EU-ból ha van dombornyomott VISA kártyám (dolláros) akkor tudok vásárolni az eShop-ból és ezzel fizetve vagy mindenféle képen kell US eShop kártyát vennem?

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1312) ldave válasza Jeno.L (#1311) üzenetére


ldave
félisten

Hát ezt nem tudom pontosan, de én UK-s accountra tudtam Nintendo pontokat vásárolni magyar bankkártyával. Legegyszerűbb, ha megpróbálod és megírod nekünk is, hogy sikerült-e :)

A Slime draws near! Command?

(#1313) Jeno.L válasza ldave (#1312) üzenetére


Jeno.L
tag

Vissza írtak a Nintendo-tól és azt írták, hogy ha tudok USA címet megadni számlázáshoz akkor elvileg tudok fizetni a kártyával.
Még sajnos várnom kell, hogy megtudjam az igazat mivel csak Dec.9 körül kapom kézhez a kis piros 3DS-t...ismi csak akkor látogat haza...

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1314) moli.hu


moli.hu
őstag

@kgeek: szemelyes tapasztalatom nincs, de rakerestem a googlen: napi 10 coin (=1000 lepes) limit van es osszesen 300 coin limit van.

[ Szerkesztve ]

(#1315) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Aki 2013.01.15-ig beregisztrálja a 3DS XL gépét a club-nintendo oldalán, letöltheti az alábbi 5 játék valamelyikét:

New Art Academy
Super Mario 3D Land
New Style Boutique
Professor Layton and the Miracle Mask
Freakyforms Deluxe.

Szépséghibája a dolognak, hogy az akcióban hivatalosan 'csak' angol, ír, német, francia, spanyol, olasz, belga, holland, portugál és orosz lakosok vehetnek részt... Ki lehet vajon cselezni, hogy kezdetektől angolnak regisztráljuk magunkat? :F

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1316) ViharVadász válasza Dr.F.E.R.I. (#1315) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szerintem ha United Kingdom-ot választod mint lakhelyet, akkor engedélyezi a letöltést.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#1317) Dr.F.E.R.I. válasza ViharVadász (#1316) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Végülis, egy próbát megérne, talán nem veszítene az ember sokat, ha nem magyar a profilja... Ha azt nézem, hogy a sima 3DS és az XL közt kb 10k HUF a különbség, ezzel a promócióval az ember már egyértelműen jobban járna, ha a nagyobb gépet venné meg. Persze, hacsak valamiért nem ragaszkodik a kisebbik konzolhoz.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1318) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1317) üzenetére


ldave
félisten

Mostanában tervezek 3DS-t venni, úgy gondolom az ára nem nagyon fog változni az elkövetkezendő évben. Alap és az XL modell gondolkozom, simának jobban tetszik a mérete, az XL-nek pedig az anyaghasználata, meg a tesztek szerint ergonomikusabb is, a nagyobb kijelző pedig kedvez a 3D effektnek.

A Slime draws near! Command?

(#1319) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1318) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én olvastam/néztem youtubon vagy két tucat tesztet róluk, és szinte mindegyik megemlíti, hogy az XL kezelőszervei állnak tökéletesen kézre. Egyszerűen azért, mert a sima 3DS kasztniját annyira kicsire szabták, hogy a kezelőszervek mindegyike valamelyik sarkára esik a gépnek, kényelmetlen a fogásuk (plusz a kis gépen többé-kevésbé szögletesek is a sarkok, az XL-en már lekerekítették). Leginkább a D-padet szidják nagyon, ami a bal alsó sarokban elég szerencsétlen helyen van. . Ha kapsz 50k alatt XL-t, az már szerintem nem rossz vétel.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1320) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#1315) üzenetére


Jeno.L
tag

Nem rossz lista, mondjuk az alap 4GB memória kártyára tuti nem fog mind ez elférni :)
Nekem sima 3DS-m lett (lesz Dec 9-től). Az XL nekem túl nagy, na meg ugye töltőt is kellett volna hozzá venni.
Meg már itt is van a képernyő védő fólia + a tok hozzá :DD

[ Szerkesztve ]

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1321) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1319) üzenetére


ldave
félisten

46k-ért látok itt hardveraprón bontatlan XL-t, az jó vételnek tűnik, főleg hogy 1 játék is jár majd ezek szerint mellé. Bár mondjuk fehérben kéne.

A Slime draws near! Command?

(#1322) Dr.F.E.R.I. válasza Jeno.L (#1320) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Csak az egyiket lehet az ötből letölteni, tehát esélyes, hogy elfér :( . Ha viszont azt nézzük, hogy nem gagyi címekről, hanem 10k körüli játékokról van szó, akkor még így sem hangzik rosszul.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1323) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1321) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Fehéret csak a japánoknál tudok, nálam az ezüst-fekete a nyerő szín.

Szerk: a srác elég sokfelé hirdeti, ha garit is ad mellé, akkor rendben van a gép.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1324) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#1322) üzenetére


Jeno.L
tag

Akkor félre értettem sorry :) Igen, egy darab elfér.

Fehér 3DS XL Bundle Pack Mario Kart 7-l már elvileg kapható EU-ban.
Pikachu Limited XL meg még idén érkezik ide is.

[ Szerkesztve ]

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1325) ldave válasza Jeno.L (#1324) üzenetére


ldave
félisten

Én is úgy látom, 2 kiadásban jön a fehér, Mario 3D Land-el és Mario Kart 7-el.

A Slime draws near! Command?

(#1326) Jeno.L válasza ldave (#1325) üzenetére


Jeno.L
tag

Jól látom, hogy külön csak a konzol nem is lesz kapható? :F

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1327) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1325) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Próbaképp betettem kosárba, mit ne mondjak... 73,5k-ért kissé drága bulinak tartom.

Szerk.: ráadásul - ha jól látom - csak gépre telepítve van a játék,nem pedig fizikailag adják hozzá.

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1328) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#1327) üzenetére


Jeno.L
tag

Amazon UK-nak mindig is pocsék árai voltak videó játék téren (szerintem).
Itthon egy oldalon találtam fehér 3DS-t, 52e-t de sima, nem XL.

BTW, Crashmo-t próbálta mát valamelyikőtök?
EU eShop-ban is kapható már :)
[link]

Szerk: a bundle pack-k mostanság sajnos úgy jönnek, hogy nem doboz hanem letölthető verzióban adják a játékokat. Black Friday-n múlthéten volt BestBuy-n piros 3DS Super Mario 3D Land-l, ott is az előre telepített és nem a kártyás verziót kaptad

[ Szerkesztve ]

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1329) Dr.F.E.R.I. válasza Dr.F.E.R.I. (#1327) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Jav.: hülyeségeket beszélek, gépre telepítve nem lehet,mert ennek sincs saját belső memóriája - akkor pedig csak valamilyen kártyán kell a játéknak lennie. Viszont akkor nem értem, hogy a 'pre-installed' hogy értelmezhető ennél a konzolnál :F Talán úgy, hogy a hozzáadott 4GB-os kártyára lehet felmásolva?

Jeno.L.: azt fájlalom az amazonnál, hogy pl. 13Ł a játék, de 6Ł a postázási költsége DARABONKÉNT. Így pedig csak annak éri meg, akinek a pénz számít a legkevésbé. Kár érte, mert egészen ritka játékokat is be lehetne szerezni. :(((

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1330) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#1329) üzenetére


Jeno.L
tag

Igen, a kártyán van előre telepítve.

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1331) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#1329) üzenetére


Jeno.L
tag

Nem képesek egybe küldeni? :Y
Még nem rendeltem EU Amazonról pont az árak miatt, USA Amazonról is mindig csak külön külön rendeltem aztán ismi szépen haza hozta vagy egy csomagban elküldte.
Esetleg Német eBay?

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1332) Dr.F.E.R.I. válasza Jeno.L (#1331) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Úgy van ezeknél a szállítási díjszabás, hogy minden egyes hozzáadott tételhez hozzácsapnak egy ún. csomagolási-postázási költséget. Ez CD/DVD/Blu-ray esetén - asszem - 1,5Ł, minden más esetén 5,6Ł körül van. Tehát hiába jönne mondjuk egyetlen dobozban 10 játék, akkor is ezt a horribilis összeget számítják fel egyenként a 10 tételre. Könyveknél megértem valahol a súly miatt, de ilyen grammokban mérhető áruknál - finoman szólva - nem tartom indokoltnak. Te amúgy PAL-régióból honnét máshonnét szoktál rendelni - ha nem titok?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1333) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#1332) üzenetére


Jeno.L
tag

Nincsenek PAL játékaim. PSP-m és DS Lite-m van az meg régió független és USA-ból (eBay, Amazon és ismihez kiküldték) vagy Hong Kong-ból (játsz-ázsia - direkt írtam így,hogy ne legyen reklámozás) vannak a játékok.
Ez volt a fő indok, hogy US régiós 3DS-t vettem.
Devil Survivor Overclock, Etrian Odyssey 4: Legends of the Titan (2013 Február) stb életbe nem jön EU-ba... :(((

Szerk: Bocsi, vannak PAL játékaim de azok még classic GameBoy-hoz :DD azokat meg Kereszt Anyum küldte Svájcból :)

[ Szerkesztve ]

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1334) Dr.F.E.R.I. válasza Jeno.L (#1333) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Köszi, megfontolandó érvek sajnos ezek is, főleg rpg-téren :(

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1335) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#1334) üzenetére


Jeno.L
tag

Igen, RPG téren sajnos nagyon silány a felhozatal bár US is elvan maradva Japánhoz képest.
Remélem azért a Project X Zone-t legalább ott kiadják és akkor massive import! :C
Lassan már a Rune Factory 4 US bejelentés is jöhetne :)

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1336) Dr.F.E.R.I. válasza Jeno.L (#1335) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Fire emblem: awakening ha kijönne EU-ba, nekem már az is elég volna 'kis' időre, hogy lekössem magam :U . PC-n is a rácsos stratégiák voltak a kedvenceim.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1337) Jeno.L válasza Dr.F.E.R.I. (#1336) üzenetére


Jeno.L
tag

Elvileg Március körül mikor US-ban megjelenik akkor jön EU-ba is :) Engem mondjuk pont ez annyira nem érdekel. Amire még nagyon kíváncsi leszek az a Monster Hunter 3 Ultimate.
Még egy Code of Princess-t is szeretnék beszerezni de a pénztárcám sajnos nem nagyon akarja :(((

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1338) ldave


ldave
félisten

Gondolkoztam sokat, aztán úgy döntöttem megveszem a 3DS-t, de azért lenne pár kérdésem.

A fehér, Mario Kart 7-es csomagot néztem ki és most van ez az akció, hogy ha januárig beregisztrálja az ember a 3DS XL-t a Club Nintendo-ra, akkor kap egy ingyen játék az eShop-ból és többek között a Mario 3D Land is választható.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy az eShop elérhető itthonról? DSi és Wii esetében elég volt UK-t megadni, mint hely és ott működött a dolog, 3DS esetén is így van?

A Slime draws near! Command?

(#1339) ViharVadász válasza ldave (#1338) üzenetére


ViharVadász
őstag

Úgy hallottam, hogy intézkednek ez ügyben (a Nintendo Magyarország Facebook-ján írták ezt), de itthon még nem elérhető az eShop. Szóval UK-t vagy mást kell megadnod.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#1340) Jeno.L válasza ldave (#1338) üzenetére


Jeno.L
tag

UK eShop működik itthonról, több ismerősöm is azt használja (pl mikor volt az árvágás és aki régi áron vette a 3DS-t kapott ingyen csomó játékot, kivétel nélkül mind az UK eShop-ból töltötte le őket)

(+[----]%) ლ(╹◡╹ლ)

(#1341) ldave


ldave
félisten

Köszi az infókat, ez jó hír, lehet holnap akkor már meg is veszem :)

Amúgy ez Nintendo Magyarország eléggé töketlen egy banda, ezt a magyar eShop-ot meg kellett volna oldaniuk a 3DS, de legkésőbb Wii U megjelenésére. Kapásból van pár játék amit tervezek megvenni online, és hát akkor az már angol fiókomhoz lesz kötve, miért váltanék később a magyarra?

A Slime draws near! Command?

(#1342) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1341) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sok közöm nincs hozzá, de biztosan megéri csak a szín miatt a ~15k-s felár?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1343) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1342) üzenetére


ldave
félisten

15k felár, de van hozzá egy Mario Kart 7 is, ami külön lenne 11-12k körül és mindenképp megvenném.

Amúgy ha lenne sima fekete gép, akkor még az jöhetne szóba, de nekem nagyon nem tetszik, hogy eltér a fedlap színe az alap gépeknek és jelenleg ez a fehér kiadás az egyetlen, ami egységes.
(Tudom, tudom, 3rd world problem :) )

A Slime draws near! Command?

(#1344) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1343) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A ~15k a Mario karton felüli rész! :Y Nekem amúgy az az észrevételem, hogy amikor laptopon videot nézek, vagy ablakban játszom, akkor sokkal jobb fekete, mint világos háttér előtt. Lehet, hogy a konzolnál is zavaró(bb) lenne a fehér szín, mint a matt fekete. Nekem tetszik az ezüst-fekete, youtube videókon sokkal jobban néz ki, mint a dobozképe.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1345) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1344) üzenetére


ldave
félisten

Hát, boltban nem nagyon látom 55k alatt a XL-eket (platinumshop 58k, konzolvilág 55k), igaz itt van a hardveraprón ennél egy tízessel olcsóbban, de ekkora különbség nekem gyanús.

A Slime draws near! Command?

(#1346) ldave válasza ldave (#1345) üzenetére


ldave
félisten

Böngésztem még egy kicsit és találtam 64k-ért is egy ilyen fehér XL csomagot. Bár az oldal szerint nincs raktáron, de egy próbát megér.

A Slime draws near! Command?

(#1347) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1346) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Árgépben nézd, ott már 50k-tól kilistázza. Amit találtál, ott valóban a keresett gép dobozképe van, ha tényleg bejönne a dolog, akkor ez már rögtön 10k mínusz lenne a UK-változat árából, nem lenne mindegy...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1348) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1347) üzenetére


ldave
félisten

Utálom, ha egy webshop hétvégén "zárva" van :(

A Slime draws near! Command?

(#1349) ldave


ldave
félisten

3DS-en a játékmentés a kártyára vagy a gép memóriájába kerülnek? Esetleg az SD kártyára?

A Slime draws near! Command?

(#1350) moli.hu válasza ldave (#1349) üzenetére


moli.hu
őstag

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.