Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most olvasom hogy NES játékokat is kezel a DS?
Ezt nem tudtam..ezt hogy kell elképzelni? kéne rá valami emu vagy online lehet beszerezni rá vagy hogy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#802) moli.hu válasza Sirandrish (#801) üzenetére


moli.hu
őstag

dehogy kezel. nes emulatorokat kezel, a nes jatekot mar a nes emulator kezeli.
vagy nintendo altal a shop-ban kiadott, vegulis beepitett emulatort tartalmazo nes jatekok vannak meg.

(#803) toth87


toth87
tag

igazából sok jó gém van ds -en,ami kihagyhatatlan a new super mario,donkey kong jungle climber,warhammer ,c.o.r.e.,tony hawks proving ground,contra 4,esetleg valamelyik cod,,,,,

én ezt a gémet nem tudtam sehol beszerezni: C.O.R.E DS

nem tudja valaki hogy ez egyáltalán kapható volt nálunk?

(#804) toth87 válasza Sirandrish (#800) üzenetére


toth87
tag

a dragon questre gondolsz? azt ne vedd meg szerintem,vagy ha megveszed akkor nagyon olcsón tedd,,,nagyon kisgyerekes az a game,,ismertem olyan srácot aki megvette 10 ért és még aznap el akarta adni.....

(#805) Sirandrish válasza moli.hu (#802) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az emulátorról érdeklődtem.
AZ tudom hogy a NES kazi nem megy bele a DS-be:D lévén már két DS-em is volt.

toth87 Mit jelent hogy "kisgyerekes" ?:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#806) toth87 válasza Sirandrish (#805) üzenetére


toth87
tag

kisgyerekes? hát azt jelenti hogy a harcrendszer a grafika komolytalan,a karakterek is olyan mese figurák,de nem az a jól kidolgozott (nem erös hárdverü a ds,de többet is kihozhattak volna belöle),majd ha megvan valamelyik ismerösödnek és látod magán a gépen,nem videóba akkor vágni fogod hogy mire gondoltam,na meg a zenéje is gyenge,látszik hogy kisebb korosztályt céloz meg a game......

(#807) adalbert1 válasza toth87 (#776) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi, de én újat szeretnék venni, egy használt készüléknél sajnos nem tudom megítélni hogy mit kapott már az előző tulajoktól.

Sirandrish: nekem a Metroid Prime Pinball is tetszett. A Might & Magic - Clash of Heroes ugyan nem DS exkluzív, de szintén szórakoztató volt.

[ Szerkesztve ]

(#808) ldave válasza Sirandrish (#805) üzenetére


ldave
félisten

DQ 9 érdekes egy cucc, végig nem vittem, sajna nem volt rá időm, azóta meg nem is vettem elő. Igazi klasszikus jrpg, semmi extra úgy igazán. Grafikával nekem nem volt bajom, szép színes :) Ha már DQ akkor inkább a 4 és 5, aminek szintén van DS remake-je, azoknak a története is jobb, meg maguk a karakterek is. DQ 9-ben talán ez volt a legnagyobb negatívum, hogy igazából csak 1 fő karakter van, a party többi tagja mind random emberke, akik csak csatában vannak jelen, a történetben sehol :(

A Slime draws near! Command?

(#809) toth87 válasza adalbert1 (#807) üzenetére


toth87
tag

új is van náluk 35000 asszem,,,,hát igen konzolba én se vettem még használtat,inkább össze sporoltam,nincs is annál jobb mint amikor újat bont ki az ember :))

(#810) Sirandrish válasza ldave (#808) üzenetére


Sirandrish
legenda

És tudsz javasolni valami jóféle RPG-t?
Vagy ilyen real time kardozó miujságot mint mondjuk a Zelda csak LV-up-al komolyan történettel stb?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#811) ldave válasza Sirandrish (#810) üzenetére


ldave
félisten

Hm, real time nem nagyon jut most így hirtelen eszembe, inkább körökre osztott játékok vannak. Youtube-n keress rá a The World Ends with You-ra, az mondjuk keményen realtime, de nem Zelda-szerű.

A Slime draws near! Command?

(#812) doncortio válasza Sirandrish (#798) üzenetére


doncortio
senior tag

én is úgy gondoltam, hogy valamilyen szinten tudod kéne angolul, amilyenel kint boldogulnál az bőven elég egy játékhoz :)

The World Ends With You
SimCity DS
Sonic Rush
Sonic Colours
Advance Wars: Dark Conflict
Hotel Dusk Room 215
Last Window
Ninja Gaiden: Dragon Sword
GTA: Chinatown Wars
Viva Pinata: Pocket Paradise
Impossible Mission

Én ezeket néztem ki :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#813) Sirandrish válasza doncortio (#812) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem az angollal van a fő gond hanem maga a játék nem érdekel.
Olyan az nekem mint a főnik vrájt..
Köszi a listát :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#814) PHM válasza Sirandrish (#813) üzenetére


PHM
addikt

From the Abyss. Szerintem ne hagyd ki.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#815) H.B. válasza Sirandrish (#813) üzenetére


H.B.
csendes tag

Olyan az nekem mint a főnik vrájt..

Igiari! :) Phoenix Wright játékok kiválóak. 3DS-re ha lesz (miért ne lenne) akkor kötelező lesz számomra.

(#816) doncortio válasza H.B. (#815) üzenetére


doncortio
senior tag

De gondolom őt nem izgatja a Point & Click :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#817) ldave válasza H.B. (#815) üzenetére


ldave
félisten

Lesz egy Professor Layton VS Phoenix Wright crossover.

A Slime draws near! Command?

(#818) Sirandrish válasza doncortio (#816) üzenetére


Sirandrish
legenda

Úgy valahogy :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#819) doncortio


doncortio
senior tag

Valaki tudna nekem mesélni a DS GBA-emulációjáról? Melyik képernyőn zajlik, torzul-e a kép, stb.

Aki meg tud az meg a 3DS DS-emulációjáról is szólhatna pár szót :)

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#820) moli.hu válasza doncortio (#819) üzenetére


moli.hu
őstag

ds-en valaszthato a kepenyo, 1:1-es a kep, tehat kisebb, nem tolti ki a kepernyot.
3ds-en valaszthato az arany, hogy 1:1-es legyen, vagy felskalazott, termeszetesen akkor is aranyos, tehat nem tolti ki a felso kepernyot (az szelesebb)

ja, es asszem nem emulacio, hanem egyezik az utasitaskeszlet, igy fel-nativan fut

[ Szerkesztve ]

(#821) doncortio válasza moli.hu (#820) üzenetére


doncortio
senior tag

Köszi! :)
Váá, nosztalgiázásképpen elővettem a GBA-m, öt órán át Advance Wars 2-ztem, most viszont muszáj voltam pihenni, mert költeni kell az elemeket :D

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#822) doncortio


doncortio
senior tag

Azt megkérdezhetem, hogy kinek mi a TOP ... mondjuk 3 játéka DS-re és TOP3 GBA-ra?

Én csak az utóbbira mondhatok magamtól véleményt; Metroid: Fusion, Advance Wars 2: Black Hole Rising, Golden Sun - több nem is nagyon van :( Drága a kártridzs.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#823) ldave válasza doncortio (#822) üzenetére


ldave
félisten

Ha csak 3 játékom lehetne DS-re, akkor ezeket választanám:
Nintedogs: Dachshund & Friends, Lab & Friends és végül pedig Chihuahua & Friends!
:)

A Slime draws near! Command?

(#824) doncortio válasza ldave (#823) üzenetére


doncortio
senior tag

Neszivass, jRPG gamer inkább kutyust mosdat? :D

Legyen TOP n+1 felőlem, a három az azért lett, mert így könnyebb volt kinyögni a GBA-s kedvenceimet, mert csak a fenti 3 "kincs", a többi 4 az "elmegy" kategória :)

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#825) Sirandrish válasza doncortio (#822) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egyelőre:
DS: Zelda PH
Mario and Luigi Party time
Castlevania Dawn of sorrow

De szerintem ez változni fog amint játszok a Zelda ST-vel és az Okamidennel :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#826) doncortio válasza Sirandrish (#825) üzenetére


doncortio
senior tag

Tényleg, megkaptad már a DS-t?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#827) PHM válasza doncortio (#822) üzenetére


PHM
addikt

GBA: Breath of fire 2, Final fantasy 4, Shining soul 2.
DS: Mariokart DS, Final fantasy 3, Metroid Prime pinball.

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#828) Sirandrish válasza doncortio (#826) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szombat-vasárnap nem annyira pörög a posta :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#829) doncortio válasza Sirandrish (#828) üzenetére


doncortio
senior tag

Jatélleg :B
Én már úgy szervezem a DS-vásárlást, hogy legyen majd mellé egy SimCity DS, egy Final Fantasy III és egy Metroid Prime Hunters.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#830) Sirandrish válasza doncortio (#829) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem csak 2 Zeldám meg Okamidenem legyen.
A többit egy darabig lekakilom..
Nah jó egy Caste - Dawn of Sorrow még jöhet :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#831) doncortio válasza Sirandrish (#830) üzenetére


doncortio
senior tag

Te nagy Zelda bu fan lehetsz :) Mondjuk én nem ismerem a sorozatot úgyhogy nem izgat.

szerk.: GameRankingson viszont elég jók az átlagaik.

[ Szerkesztve ]

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#832) Sirandrish válasza doncortio (#831) üzenetére


Sirandrish
legenda

Avataromból vagy aláírásomból nem jött le?:DDD

GR-en a 98as Ocarina még mindig Minden Idők Legjobb Játéka!!!

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#833) doncortio válasza Sirandrish (#832) üzenetére


doncortio
senior tag

Látom.
Hát... egyszer majd lehet tennem kéne egy próbát a sorozattal. Talán az Ocarina of Time-ot meglesem majd 3DS-en, ha lesz :)

3DS-sel is lehet netezni? Mert ha igen akkor lehet eladom a ZTE Blade-em és veszek egy mezei telefont.

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#834) Ocarina válasza doncortio (#833) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Lehet.
Nem rossz vele netezni, jobb, mint pl. egy Samsung butafonnal.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#835) Sirandrish válasza doncortio (#833) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vagy megnézed Emo-val.
Szerintem mindenképp megéri :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#841) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

doncortio =/= Weißturul

A témát kérem mellőzni.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#842) doncortio válasza Ocarina (#834) üzenetére


doncortio
senior tag

Ha egy szkrínsáttal megjutalmaznál (mondjuk prohardver.hu) akkor azt megköszönném :R

(#835) Sirandrish: Emo=emulátor?

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#843) Sirandrish válasza doncortio (#842) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bocs...Emu akart lenni és igen Emulator :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#844) H.B.


H.B.
csendes tag

(#845) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Skacok!
Ti hogy töltitek a DS-t?
Megvárjátok míg piros lesz a led és akkor egy az egybe feltöltitek?
Vagy esetleg szoktatok töltőröl is játszani?
Esetleg amikor épp befejezitek a játékot akkor rárakjátok és ezzel eléritek hogy sose merüljön le?

Én anno az első verziót használtam..
Ti hogy oldjátok meg?

szerK: megvan a DS Lite-om :B
Figyelgettem az inverz színeket és tényleg hamar átfordul.
Ami azért fura nekem mert anno sem (sima DS és Lite) és most sem (lite) nem tapasztalom normális használat mellett.
Tehát ha nekifekszek/ülök akkor nekem sose jön elő..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#846) ldave válasza Sirandrish (#845) üzenetére


ldave
félisten

Általában akkor teszem töltőre, ha már piros. Kivétel ha mondjuk hosszabb vonatútra megyek, akkor mindig feltöltöm előtte, függetlenül az aksi állapotától.

Ja és gratu a géphez :)

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#847) Sirandrish válasza ldave (#846) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszike :)
Szerváltam hozzá egy ilyet is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#848) doncortio válasza Sirandrish (#847) üzenetére


doncortio
senior tag

Szép táska :) És grat a géphez :K

Isten veled Steve, nyugodj békében!

(#849) Sirandrish válasza doncortio (#848) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszike.
Neked nem sikerült még találnod?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#850) doncortio válasza Sirandrish (#849) üzenetére


doncortio
senior tag

Hát eddig jöttek ajánlatok, de nem valami fényesek... Lexarom a Fifákat (főleg DS-en), de egy Lite-ot az egyik díler csakis a három fifájával hajlandó eladni. :W (úgy 23-ra gondolt...)

De lehet a végéb inkább egy 3DS-re gyűjtök. Valaki tudna mesélni arról, hogy milyen netes lehetőségek vannak benne, azaz milyen a Social része, a Ware, milyen a hardver (képernyő is), mik rá most a megvehető cuccok, stb. Esetleg, ha ezt már valaki valahol összefoglalta (magyarul) akkor egy linket megköszönnék :R

Isten veled Steve, nyugodj békében!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.