Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) n000rbi válasza ldave (#6999) üzenetére


n000rbi
senior tag

Onnan csak az OST van, az meg kevés egy ambassador-i poszthoz :)

(#7002) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A 3DS eladásai a Vgchartz szerint dec.27-én még nem, de év végére valószínűleg elérték az 50 millió darabot. Ezt a január végi Nintendo gyorsjelentésnek még alá kell támasztania, de jó eséllyel a kis gép már beelőzte a Super Nintendót, amiből 49,1 milliót adtak el. Ha valamilyen csoda folytán idén emelkednének a 3DS eladások (bár ez konzolokra nem igazán jellemző már ebben az életgörbe-szakaszban), akkor jövő év végére akár a NES-sel is holtversenybe kerülhet, 62 millió tájékán. Utóbbiban azért kicsit szkeptikus vagyok, de az életciklusa végére megcélozhatja még a GBA és a PSP teljesítményét 80 millió környékén.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7003) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#7002) üzenetére


boost
addikt

Az lenne a mérvadó, ha a DS-t elérné, de szerintem azt ma´r nem fogja. èn 75-80at jóslok.

(#7004) boost


boost
addikt

Ezt ismeritek?

Persona Q Premium Edition

69 font [link]

[ Szerkesztve ]

(#7005) ldave válasza boost (#7004) üzenetére


ldave
félisten

Én csak azt nem értem, hogy ha már az Atlus egy jó ideje a SEGA része, akkor miért a NIS America a kiadó EU-ban?

A Slime draws near! Command?

(#7006) boost válasza ldave (#7005) üzenetére


boost
addikt

Èn azért ennél több mindent nem értek. :D :D :D :D

(#7007) sz.balazs.95 válasza boost (#7004) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem ismerem. :B És ez "mit tud"? :D

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7008) PandaMonium


PandaMonium
őstag

A Monster Hunter 4 Ultimate már előrendelhető az Amazon-ról, $30 jelenleg, itthon nyilván 11.000Ft körül fog nyitni.

És itt a Collector's Edition-ről egy kép:

Fincsi. :B

[ Szerkesztve ]

What I cannot create, I do not understand

(#7009) bagszi_lucas


bagszi_lucas
tag

V-ADi barátom tapasztaltai a New3DS-ről:
"A 3DS nagyon menő. Sötétben egy kis piros infra lámpa vilagít :D
A web browsert frissítették, az sokkal menőbb. Támogatja a vektoros ikonokat, tehát bekapcsolom, hogy a Pokéneten a New3DS-en mar azok megjelenhetnek.
És nagyon gyors a böngésző!
A Smasht nem tudtam elindítani, mert update-elni kéne(9.0.0án van alapból) a Smash-t rajta, szóval a C-Sticket nem tudtam kipróbálni élesben.
Amúgy meg a gombok stabilabbnak tűnnek, a belső részének a tapintása nekem jobban bejön.
És sokkal smooth-abb a kattánasa, amikor kinyitod. Valahogy érzed, hogy jobban össze van rakva."
Január végén hazahozza és lehetőségem lesz kipróbálni.:D Rendkívül érdekel, nekem még az első Aqua blue 3DS van. (Bár még mindig egy Pikachus XL az álmom)

(#7010) ldave válasza boost (#7006) üzenetére


ldave
félisten

Kérdezz csak bátran, így együtt biztos tudunk választ adni ;)

A Slime draws near! Command?

(#7011) Dr.F.E.R.I. válasza bagszi_lucas (#7009) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Veszel rá egy pikachus fedlapot. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7012) ldave válasza bagszi_lucas (#7009) üzenetére


ldave
félisten

Nálam az lesz a lényegi kérdés, hogy az XL után a kisebb kijelző milyen érzés lesz. Minden más jobb az új gépen az eddigi infó szerint.

A Slime draws near! Command?

(#7013) n000rbi válasza ldave (#7012) üzenetére


n000rbi
senior tag

Kíváncsian várom a véleményed, én is XL-ről váltanék erre. (vagy nem :) )

(#7014) bagszi_lucas válasza Dr.F.E.R.I. (#7011) üzenetére


bagszi_lucas
tag

Nincs olyan. :( Remélem majd lesznek Custom fedlapokat gyártó boltok.

(#7015) Dr.F.E.R.I. válasza bagszi_lucas (#7014) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Szerintem kismillió fajta lap lesz rá, miután átállnak teljesen az Új modellek gyártására.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7016) slick-adam


slick-adam
aktív tag

ééééééééééééssss............................

MEGJÖTT !!!AZ!!! E-MAIL!!! :)) :DD :R :Y :))

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7017) boost válasza slick-adam (#7016) üzenetére


boost
addikt

kiráááály, gratula. ùgy látszik van második kör is.

(#7018) slick-adam válasza boost (#7017) üzenetére


slick-adam
aktív tag

par napja irtam mailt nemet nintendonak, hogy mi a helyzet ezzel az akcioval. irtak, hogy nem aruljak el mi szerint valasztanak, de folyamatos a kivalasztas. nem hazudtak.:)
nem hiszem, hogy a mailem miatt kaptam volna.

amugy maga a gep 170 euroba kerul, az teljesen rendben van, hiszen egy mostani XL is siman 180-190.
a hatlapokkal es toltoallomassal egyutt 200 (+ kis posta).

[ Szerkesztve ]

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7019) Dr.F.E.R.I. válasza slick-adam (#7018) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Valószínűleg a Club Nintendós aktivitásból próbálják meg kiszűrni a nehezebb erszényű alanyokat. Én talán a tizedik körbe beleférek majd :D , de szerintem maradok továbbra is az Új grafitos XL mellett.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7020) ayo válasza Dr.F.E.R.I. (#7019) üzenetére


ayo
addikt

nekem a cserélhető hátlap meg a színes gombok bejönnek, de soha se tudnék kisebb képernyőt venni a nagy után :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#7021) Dr.F.E.R.I. válasza ayo (#7020) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Tudom, mit érzel. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7022) RangerFox válasza mirci18 (#6995) üzenetére


RangerFox
veterán

Most nem találtál jó kedvemben, mondjuk ez igaz az elmúlt pár napra is. Most nem tudnék objektíven hozzáállni a dologhoz, majd holnap... Elöljáróban annyit, hogy ennél benább érvet már rég nem hallottam. :DDD
Az a MH4U Collector kiadás jön Mo-ra?

(#7023) slick-adam


slick-adam
aktív tag

volt mar (nem a teny, hogy nagyobb az uj kepernyoje, hanem összehasonlitas :) )?

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7024) Dr.F.E.R.I. válasza slick-adam (#7023) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezeket miről lőtték, okosórákról? :D

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#7025) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#7024) üzenetére


boost
addikt

Még így is durván nagyobb az XL.

Tegye fel a kezét, aki még nem szerzett be egy amiibo-t se!

[ Szerkesztve ]

(#7026) sz.balazs.95 válasza boost (#7025) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7027) ImpersonatoR válasza boost (#7025) üzenetére

Szerintem sok embernek nincs. En például nem bírom felfogni ezt az egész super smash brost. Sosem vágom mit kéne csinálni nagyon idegen számomra az egesz.

(#7028) ldave válasza slick-adam (#7023) üzenetére


ldave
félisten

new 3DS és XL összehasonlítva:

régi és new 3DS:

A Slime draws near! Command?

(#7029) n000rbi válasza slick-adam (#7016) üzenetére


n000rbi
senior tag

ÁÁÁÁÁÁÁ :C

(nekem sajna semmi :O :((( )

(#7030) slick-adam válasza n000rbi (#7029) üzenetére


slick-adam
aktív tag

elsö körben valszeg tul kevesen eltek a lehetöseggel, ezert kuldtek ujakat (ebbe en beleestem). meg siman lehet wave 3. szoritok neked. erzem, hogy szeretnel egy sájni nyú tridíeszt,;)

parfüm fórum: https://bit.ly/2Pd6VEu

(#7031) mirci18 válasza RangerFox (#7022) üzenetére


mirci18
addikt

Nem akarok vitatkozni veled.
De nem is lehetsz objektív mert eddig is nagyon szeretted a Vita-t.
Én sem lehetek objektív mert én meg a Nintendo-t szeretem.
Plussz nekem közeli ismertségem van a psp-vel de a Vita-val nem.
De.
És ez a legfontosabb ezt a múltkor is leírtam.
Kívülállóként két dolog biztos.
Az eggyik az hogy ilyen eladási számokkal a Vita esélytelen a túlélésre arra hogy legyen belőle valami és erről maga a cég tehet a Sony hogy nem támogatja kellőképpen játékokkal.
Másik dolog az pedig hogy az a véleményem kívülállóként hogy pusztán csak online elérhető játékokkal előállni nem jó lemezeseket vagy kártyásakat is kellett volna kiadni természetesen arra a gépet felkészítve.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7032) boost válasza mirci18 (#7031) üzenetére


boost
addikt

[ Szerkesztve ]

(#7033) mirci18 válasza boost (#7032) üzenetére


mirci18
addikt

Nocsak mi volt ilyen vicces fejtsd már ki bővebben légyszives.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7034) RangerFox válasza mirci18 (#7033) üzenetére


RangerFox
veterán

Az hogy nem érted...

(#7035) mirci18 válasza RangerFox (#7034) üzenetére


mirci18
addikt

Azon mit értsek hogy van egy véleményem és kinevet de meg nem indokolja hogy mivel nem ért eggyet.
Az ilyen szmájli meg gifberakós dolog egyébként is gyerekes hozzáállás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7036) Sirandrish válasza mirci18 (#7035) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a gyerekes hogy nem tudsz leszakadni végre a témáról, és a véleményedet az elmúlt néhány hónapban már számtalanszor leírtad mert úgy látom fizikai fájdalmat okoz ha nem pöröghetsz azon hogy milyen kevés Vitat adtak el. Százszor leírtad már hogy a 3DSből mennyivel több kelt el, és hogy Nintendo rajongó vagy, ahogy azt is leírtad már vagy 86szor hogy vitád még nem volt de PSP-d igen. Ez persze nem gátol meg abban hogy véleményt nyilváníts róla holott ugye saját bevallásod szerint is teljesen inkompetens vagy a témában,

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7037) mirci18 válasza Sirandrish (#7036) üzenetére


mirci18
addikt

Tudod mi a gyerekes egyáltalán?
Azt hogyha leírok valamit Vitáról negatív véleményt akkor egyből letámad a topiktárs szabo111 mert védeni kell a gépet mert erről nem lehet rosszat írni.

Ezek szerint akkor én jogosan csak akkor szólhatok egy gépről hogyha nekem is van olyan persze akkor mások véleménye és újságcikkek alapján nem is lehet véleményem.

Másik dolog örülnék neki ha nem kötnél bele folyton abba amit írok mivel én a tényeket írom le.
Eladásszámmal és játékfelhozatallal kapcsolatban.
Vagy akkor ugyanazt az álláspontot véleményt már nem is szabad újra leírnom.

Én próbálok itt a fórumon kedélyesen beszélgetni veletek néha egy kicsit vitatkozni de nem arrogáns módjára.
Légyszives próbálj meg te is így viszonyulni hozzám és nem folyton engem kioktatva ledegradálva a személyem megmagyarázni a dolgokat.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7038) Podolski1998 válasza mirci18 (#7037) üzenetére


Podolski1998
csendes tag

Nem az a probléma hogy vitatkozni próbálsz hanem az, hogy ezt ennyire csökönyösen teszed. Mindannyiunknak megvan a véleménye a témáról és egyikünknek sem az a célja hogy a sajátját a másikra kényszerítse. Elvégre semelyik cég fizetett szószólói nem vagyunk. Ezt kellene tiszteletben tartani.

(#7039) mirci18 válasza Podolski1998 (#7038) üzenetére


mirci18
addikt

A többiek és a te véleményed megértettem és tiszteletben tartom és majd ez alapján igazítom a véleményem de ezt elvárom akkor a fórum összes tagjától is.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7040) Sirandrish válasza mirci18 (#7037) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem áll módomban veled vitázni mert meddő vita. Egy dolgot hajtasz már fél éve.
Csak egy kérdésre válaszolj már nekem. Ha nem a flamekeltés a cél akkor mégis minek kell állandó jelleggel és havi rendszerességgel neked felhozni a PS Vita eladási témát egy 3DS topikban?

Akárki megemlíti a PS Vitát, te ott termessz és elkezded pengetni az egy húros gitárt.
4millió eladott PS vita míg 3DS-ből 5billiárd..a sony mehet a levesbeee ésatöbbi ismételve végtelen ciklusban..

"Én próbálok itt a fórumon kedélyesen beszélgetni veletek"

Akkor lehet meg kéne próbálni a témához hozzászólni és nem a PS vitát ócsárolni amikor csak időd engedi. Szerintem jobban járnál vele. :K

"A többiek és a te véleményed megértettem és tiszteletben tartom és majd ez alapján igazítom a véleményem"

Ez megint mit jelent? Nekünk kell megformálni a te véleményedet? :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7041) SzDavid99 válasza boost (#7025) üzenetére


SzDavid99
tag

Én nem vettem, hanem nyertem egyet. Akkor most feltegyem a kezem, vagy ne? :D

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#7042) mirci18 válasza Sirandrish (#7040) üzenetére


mirci18
addikt

Szivesen válaszolok a kérdésedre.
Amikor leírtam a véleményem akkor azért írtam le mert reagáltam az eggyik topiktárs gondolatára a csökkenő Japán konzolpiacról.
Ezután jegyeztem meg az eladási számokat és azt hogy vajon miért bukott ez a cég ennyire meg szerintem a kézikonzolpiacon.

Akkor lehet meg kéne próbálni a témához hozzászólni és nem a PS vitát ócsárolni amikor csak időd engedi. Szerintem jobban járnál vele. :K

Hidd el így teszek majd mert annyira a gép nem érdekel csak számomra furcsa hogy az én negatív véleményem nem helyénvaló de egy-egy topiktárs komoly védőbeszéde egy olyan gép melett ami nem is Nintendo még se probléma.
Eddig azt tartottam hogy egy jó vitánál van két vélemény két ellenvélemény pontosabban.

De akkor ezek szerint itt a fórumon a negatív kritikának helye nincs.
Pont mint a politikában ahol hangoztatják Magyarország jobban teljesít. Aki mást mond az meg hazudik.

"A többiek és a te véleményed megértettem és tiszteletben tartom és majd ez alapján igazítom a véleményem"

Ez megint mit jelent? Nekünk kell megformálni a te véleményedet? :U

Ez pusztán annyit jelent hogyha gond hogy van psp Vita-ról véleményem és ez ennyi embert zavar de ez lehet más téma is akkor moderálom magam és nem erőltetem feleslegesen.
Vagyis alkalmazkodok a tömeghez.Mert nekem nem az a poén hogyha itt a feszültséget generálom hanem az ha megvitatunk konzolos témákat.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7043) boost válasza SzDavid99 (#7041) üzenetére


boost
addikt

Grat, és mi pottyant a kezedbe? :) Nekem tetszenek az amiibo-k, de ugye az összeset nem lehet összegyu"jteni, meg nincs is annyi pénz, másik, hogy akkor miért pont azt.. majd ezt rábízom a fiamra, ha nagyobb lesz. Ha neki megtetszik és amelyik megtetszik, veszünk, és az tutti nekem is fog tetszeni. (azért majd orientálom a nekem tetszo" franchise-ak felé, mint mario, zelda :D )

(#7044) mirci18 válasza boost (#7043) üzenetére


mirci18
addikt

Bár az én fateromat érdekelték volna ezek akkor már gyerekként játszhattam volna nes-en de így maradt általános iskola közepére a tv-játék.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#7045) boost válasza bagszi_lucas (#7009) üzenetére


boost
addikt

èn még mindig ezt találom a legszebb 3DS-nek, bár a pikachu is korrekt

(#7046) sz.balazs.95 válasza boost (#7045) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nekem a fekete + zöld tetszik, azaz a Yoshi-s vagy a Luigi-s. :)

Nekem ez már túl díszes.

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#7047) anddrew


anddrew
tag

Garfikai szempontbol a sima N3DS-t vagy az XL a szebb? Videok alapjan keptelenseg eldonteni. Nintendo eseten nagy kepernyohoz nagyobb pixelek tarsulnak nem? meg nem volt szerencsem XL-en jatszani :(

π

(#7048) ldave válasza anddrew (#7047) üzenetére


ldave
félisten

Grafikában nincs különbség, a két kijelző felbontása ugyanakkora. Viszont akik mindkettőt próbálták már, azok szerint a nagyobb kijelzőn jobban működik a 3D effekt.

A Slime draws near! Command?

(#7049) RangerFox


RangerFox
veterán

Na jól van most már elég legyen. mirci..... Most mit mondjak? Minden szavadba bele lehetne kötni... Na jó, az tény, hogy többet adtak el 3DS-ből, de minden másba bele lehet kötni. :U

A Vitát lehet bántani, csak meg kéne indokolni... Ez nem nagyon megy neked. Nem 4 millió Vitát adtak el, hanem 9,5 milliót. (VGCHartz-ról ellenőrizd!) Nem tudom honnét szedted ezt az ostobaságot.... A másik vicces dolog, hogy te "kívülállóként" objektíven tudsz hozzáállni a dologhoz, persze aztán ki is jelented, hogy Nintendós vagy, és a Nintendot jobban csíped, de még azt is állítod, hogy én, aki mind a két konzollal rendelkezik, nem tudok objektíven hozzáállni a dologhoz. :N Kicsit ellentmondásos, nem de? Felvetettél egy nehezen értelmezhető mondatot, miszerint Vitán drágán játszanak az emberek. Ha valamilyen rejtett metafora lett volna, akkor nem jött össze. Ha viszont tényként írtad le, akkor nem indokoltad. Vagyis igen, valahogy így hangzott: GTA van mobilra is, ott olcsóbb. [OMG, WHY???] Tisztázzunk valamit: Vitára nincs GTA. A PsP-re kiadott 3 játékot lehet Store-ból letölteni. A Chinatown Wars-t ugyan le lehet tölteni telóra, de a VCS/LCS-t nem. Mobilra csak a sima Vice City, a III, a San Andreas meg a Chinatown van. (Halkan megjegyzem, hogy leakciózva Store-on 1200Ft volt nemrég a PsP-s GTA részek, mobilokra meg valami 1800Ft körül vannak) ;] Ezzel nem csak hogy nem mondtál igazat, de még vicceset sem. Csak hülyeséget. Ezek szerint neked csak GTA játékok vannak Vitára? Nem is értem, már magát a kifejezést sem, bármelyik Sony konzolt olcsóbb eltartani, mint a Nintendo konzoljait. A Store-on elég hamar kerülnek leárazásra a legfrissebb címek is, (pl.: Freedom Wars decemberben 4k volt Store-on, holott ősz közepe táján jelent meg). De nem csak erről van szó, 2-3k-ért kapsz leakciózva AAA játékokat STORE-on, R&C HD Collection, GoW HD, Killzone, Freedom Wars, LBP, UC, Gravity Rush, Wipeout stb stb. Mind ennyibe került az elmúlt pár hónap folyamán, mindegyik le volt árazva. Ezzel szemben a Nintendo játékainak nem mennek le az áraik, mindegyik dobozos játék 10-11k a boltokban, hiába megjelenés napi, vagy ez évben megjelent játékról van szó. eShop-ban sem szoktak túl nagy leárazások lenni, 8k körüli volt a legnagyobb, amit láttam eddig. (Asszem az ACNL-t vitték le ennyire az ünnepek alatt.) Ergó ez az állításod téves, Vitán könnyebb és olcsóbb beszerezni a játékokat, egy szóval nem, Vitán nem játszanak drágán az emberek.

A PsP sem tudta megszorongatni a DS-t, alig több mint fele annyit adtak el belőle, mint a DS-ből. A Sony nem várt csodákat a géptől, nem volt a szándéka, hogy megszorongassa a 3DS-t, ezért hülyeség, hogy mindig az eladásokkal jössz. Valamiről hadováltál, hogy a Sony kijelentette, hogy a a Vita sz*r, meg nem foglalkoznak vele. Valójában ezt Yoshida mondta, de nem ezekkel a szavakkal, sőt, nem is ezt mondta, csupán a szaksajtó így hozta nyilvánosságra. Azt mondta, hogy a Freedom Wars után egy ideig nem fejlesztenek a belsős stúdiók Vitára játékot. Ezt mondta, rá egy hónapra ezt megcáfolta. Erre nagyszerű példa, hogy a Resident Evil Revelations 2 Vitás portját a Sony intézi, a Capcom csak a nevét adta hozzá, így az is belsős fejlesztésű játék. Még mondtál valamit... Ja, mondtál valami bődületes hülyeséget arról, hogy kellett volna "lemezes" játékokat készíteni Vitára, nem csak Online játékokat. Van dobozos játék Vitára, nem is értem mire gondoltál. Azt mondod hogy ez egy semmi konzol, ha többet adtak volna el belőle, akkor lehetett volna belőle "valami". Ez is, akkora sületlenség, hogy az nem igaz. Azt a 9,5 millió gépet nem hülyeségből vették meg...

Feri: Felvetetted ezt a külön szabványú memória kártyát a Vitánál. Szóval ez egy újratervezett M2-es szabványú kártya. Tudni kell, hogy a Sony már a kezdetektől veszteséggel árulta a konzolt, a memóriakártya árán akarták visszahozni a veszteséget. Ezért nem lett volna jó az SD, Micro SD kártya a gépbe. mirci: (megint) A hozzászólásodban felhoztad a játékfelhozatalt. Már így is bőven túlmentem az off-olás határán, nem is erőltetném ezt az egészet, ha gondolod, privátban csak neked, csak most leírom erről a véleményem. Írtad hogy nincs Vitád. Se 3DS-ed. Kicsit nehéz elmagyaráznom, de nekem olyan érzés az egyik után a másikat elővenni, mintha beülnél egy Camaro-ba (Vita), majd egy fapados lakókocsi hátsó ülésébe. Mind a kettő gurul, de az egyik stílusosabban. Holnap majd írok erről egy blogot, majd belinkelem ide is, had olvasson a nép. :)

Talán gyerekes a hozzáállásom, de nem szeretem, ha önjelölt megmondóemberek olyanokat állítanak a Vitáról, ami nem igaz. Ha meg ilyeneket állítanak, akkor kéretik megindokolni! Köszönöm! Tulajdonképpen nem szeretek ilyenekkel foglalkozni, megtehettem volna azt is, hogy két sorral elintézem ezt a kis "vitát" (Ami amúgy csak szerinted vitatkozás, szerintem nem az.), de nem tettem, hanem leírtam erről a véleményemet. (Sokadjára.) Hogy miért? Mert ilyen kedvem volt. Mint már említettem, mostanában nincsenek jó napjaim, de például ezt már tegnap is leírhattam volna, de ahelyett, hogy a (legtöbbször) alaptalan vádjaidat cáfoltam volna meg, egy nagyon kedves (és meseszép) lánnyal beszélgettem. :B Asszem jól döntöttem, hogy rá "fecséreltem" az időmet, minthogy erre a kis "vitatkozásra".

(#7050) RangerFox válasza anddrew (#7047) üzenetére


RangerFox
veterán

Nagyobb kijelző--->pixelesebb kép.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.