Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) mirci18 válasza boost (#3973) üzenetére


mirci18
addikt

Már ne haragudj.
Mi köze a gép árának az állapotához.
A gépet a cég beárazta.
Leírta hogy hibátlan gép garanciával.
Nem értem miért véded a céget.
Ha veszek egy gépet ne kamuzzanak már nekem az állapotáról az árára hivatkozva.

Olyanról még nem hallottál hogy valaki azért ad el valamit gyanúsan olcsón mert hirtelen kell a pénz.
És nem feltétlen lelakott vagy hibás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4002) g@bo válasza mirci18 (#4001) üzenetére


g@bo
nagyúr

az ár jellemzően tükrözi a termék korát és állapotát.

ez az amortizáció. :D tehát jelen esetben nem alkalmi vételről volt szó, hanem reális áron eladtak egy bontott, javított gépet.

itt a tájékoztatásnál volt a baj.

mellékesen, volt egy totálkárra vágott 7 éves nissanunk /család/.... elvitték, 1 hónap múlva figyelt a használt-autón, hogy garázsban tartott sérülésmentes verda eladó, kevés kilométerrel. ;]

ennyi szipi.

(#4003) mirci18 válasza g@bo (#4002) üzenetére


mirci18
addikt

Általában tükrözi de hadd ne legyek már hibás hogyha egy olcsón vásárolt terméknél hibátlan működéssel leírt gépnél sz.rt kapok.
Ez egy ilyen kaliberű boltnál azt jelenti hogy tojnak arra hogy mit adnak el ezáltal a bolt saját magát égeti.

Ügyeskedők mindíg lessznek azt hogy az autótok így eladták gratula nekik de ezt ki lehet küszöbölni egy alapos vásárlás előtti ellenőrzéssel.

Itt a konzolnál is azért akadtam ki mert hivatalos boltból volt az illetőnek leírással de nem személyes vétellel.
És ezét eggyes fórumozók még őt nevezték ki hibásnak hogy miért vette olcsón meg.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4004) ldave válasza ldave (#3986) üzenetére


ldave
félisten

Na, az angol Metro is ír már a hírről :) Ez amúgy egy egész jó híroldal játék ügyben.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#4005) g@bo válasza mirci18 (#4003) üzenetére


g@bo
nagyúr

olcsó húsnak híg a leve. örök érvényű mondás.

olyan egyszerűen nincs, hogy te egy jó terméket bagóért megkapj. kivétel akadhat, körülményektől függően.

nem védem a boltot, de valamit eladott haszonnal, relatív olcsóért. itt keményen benne volt a zsákban, hogy nem fitt holmi.

nem kell csodálkozni azon a szilveszteri virslin se, aminek kilója 150 forint...

(#4006) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#4005) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

olyan egyszerűen nincs < > kivétel akadhat

Most akkor van vagy nincs? :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4007) Bogyi007 válasza g@bo (#4005) üzenetére


Bogyi007
veterán

A kivételeket linkeltem - igaz én mindig utánajárok a cuccoknak amit megveszek.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#4008) g@bo válasza Dr.F.E.R.I. (#4006) üzenetére


g@bo
nagyúr

a kivétel nem törvényszerű. kivétel alatt a véletlen eseményt értem.
eladhatom én is a 3ds gépem 9 ropiért, ami majdnem új, mert éppen és azonnal kell a pénzt vazelinre, de ez nem lesz mindennapos esemény és nem is meghatározó tényező a teljes "piacra" nézve.

az én, vagy más alkalmilag árult jó terméke nem húzza fel az ócska piac minőségi színvonalát. ;]

tehát az tény, hogy olcsón kizárólag hulladékot kapunk, és ez mindenre igaz. drágán is van hulladék..

lehet alkalmanként téliszalámi parizer áron, de az már éppen avasodni készül...

[ Szerkesztve ]

(#4009) mirci18 válasza g@bo (#4008) üzenetére


mirci18
addikt

Figyelj te valamit megint nem értesz.
Miért akarod a saját hülyeséged megmagyarázni.
Kit érdekel az hogy az az olcsónak hitt konzol amit megveszek most az eseményszerű vagy nem.
Lehetnek gyors pénzkeresések készletkisöprések.
Nagyon sokszor vettem már Tescoban harmad áron 9-1000 ft-ért wii játékot ami 4000 ft lett volna de vettem már ott konzolt 20 helyett 6 e ft-ért is.
Tehát légyszives egy dolgot érts meg senki nem azt nézi hogy milyen gyakran van gyanúsan olcsó ajánlat.
Egy a lényeg ami olcsó nem feltétlenül rossz.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4010) mirci18 válasza Dr.F.E.R.I. (#4006) üzenetére


mirci18
addikt

Ezt magyarázom.
Egy mondaton belül saját magát meghazugtolja.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4011) g@bo válasza mirci18 (#4009) üzenetére


g@bo
nagyúr

akkor ez is készletkisöprés volt, csak vackot kapott, ennyi. neked van igazad.
használt cuccnak volt hirdetve, nem értem mit nyavajogsz a teszkó akcióival.

(#4012) RangerFox


RangerFox
veterán

Nehogy összevesszetek már ezen.... Most úgy látszik, hogy minden megoldódik a vásárlónak, akkor most min vitatkoztok? :U

(#4013) moli.hu válasza RangerFox (#4012) üzenetére


moli.hu
őstag

meleg van..

(#4014) mirci18 válasza RangerFox (#4012) üzenetére


mirci18
addikt

Összeveszni nem fogunk csak rühellem ha valaki azt szajkózza hogy olcsó húsnak híg a leve főleg mikor ellenpéldákat is felsorolt egy fórumozó.
Így ez nem veszekedés hanem kulturált egy picit hevesebb véleménynyilvánítás.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4015) mirci18 válasza g@bo (#4011) üzenetére


mirci18
addikt

A tesco akcióval csak azt akartam sugallni amit sok eladó tesz.
Eladom tört árban a hibátlan terméket csak hogy szabaduljak tőle.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#4016) matej013


matej013
csendes tag

Emberek jól van, semmi probléma, már kezelést alatt áll az ügy. :) Ha ez így megy tovább szétoffoljuk az egész topicot. Köszönöm mindenkinek, aki segíteni akart, és megfogadom a tanácsaitokat. Szegény Dr.F.E.R.I. meg Idave már próbálják visszaterelni a témát a régi kerékvágásba. :)

Na de, akkor még egy kis kedvcsináló. Emlékeztek még a pár nappal ezelőtti DS Lite akcióra? :DDD Itt van még egy gyöngyszem! :D

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#4017) Dr.F.E.R.I. válasza matej013 (#4016) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ezek biztosan azért kerülnek ennyibe, mert gyűjtői darabok. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4018) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#3992) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Ma jöttek ki a hardver számok, Jókai karórája felpörgette kicsit Japánban a 3DS-t, 60e körül adtak el belőle múlt héten. A Vita is nekilendült, közel 40ezerrel a második helyet csípte meg.

Szerk.: ja, link lemaradt... :B

[ Szerkesztve ]

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4019) RangerFox válasza Dr.F.E.R.I. (#4018) üzenetére


RangerFox
veterán

A japók szeretik az ilyen játékokat... :DD
A Vitának szintén örülök, a Freedoom Wars nagyot ütött. nem meglepő hogy felpörgette az eladásokat.

(#4020) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#4018) üzenetére


ldave
félisten

Azért durva, hogy a Yokai második részéből több fogyott már az első héten, mint az első részből összesen egy év alatt :Y

A Slime draws near! Command?

(#4021) matej013


matej013
csendes tag

Csak én várom, hogy az Attack on Titan megjelenjen itthon is? :D
Ezért már egy 3DS-t is vennék.

Vidi róla.

[ Szerkesztve ]

A sörben kevés a vitamin. Ezért kell sokat inni belőle.

(#4022) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Ha esetleg még valaki nem látta volna: 14.-én új Trailer jött a novemberben érkező Pokémon Omega Ruby és Pokémon Alpha Sapphire játékhoz: YouTube.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4023) gyuszaa válasza ViharVadász (#4022) üzenetére


gyuszaa
őstag

Pikachu cosplay.. ;] :DD

(#4024) moli.hu válasza ldave (#4004) üzenetére


moli.hu
őstag

ebben a cikkben a legkevesbe erdekes az, hogy amd, ennel sokkal erdekesebb ez a resz: """they’ve hinted that whatever their next handheld is it will share the same operating system as their next home console, in the same way that the iPhone and iPad both run iOS – and therefore the same games and apps."""

egyreszt, ha architektura-valtas lesz, akkor mind a 3ds, mind a wiiu elveszti a generaciok ota fennallo visszafele-kompatibilitasat, masreszt -es ez a fontos- a legtobb jatek crossplatformos lesz.

(#4025) Dr.F.E.R.I. válasza moli.hu (#4024) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A Nintendo konkrét lépései is ezt vetítik előre. Miyamoto és Iwata egyaránt nyíltan beszéltek az uniformizálás előnyeiről, valamint mostanra össze is költöztettek 300 konzol- és handheld mérnököt az újonnan épített irodaházukba. Valószínű, hogy ez is fog megvalósulni vagy egy ehhez nagyon hasonló forgatókönyv.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4026) Linkh válasza Dr.F.E.R.I. (#4025) üzenetére


Linkh
tag

Kaptam Tomodachi Life Welcome Version kódot a Nintendotól. Most töltöm az eshopból, kiváncsi vagyok milyen állatság lesz ez a "játék":)
(DrFeri, bocs véletlen lett válaszüzenet neked ez a hsz)

[ Szerkesztve ]

(#4027) Dr.F.E.R.I. válasza Linkh (#4026) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Akiknek kellően elborult az agya hozzá, azoknak állítólag tetszik. :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4028) ldave válasza moli.hu (#4024) üzenetére


ldave
félisten

Beszéltünk már erről, amúgy én minden gond nélkül feláldoznám a visszafele kompatibilitást egy egységes otthoni- és kézikonzol rendszerért.

A Slime draws near! Command?

(#4029) ViharVadász


ViharVadász
őstag

A Nintendo eShop-on megjelent egy új videó, a The Cat Mario Show. Ahogy nézem főként gyerekeknek szánták az egészet, 7 perces. Majd este megnézem az egészet, ha lesz idegzetem. :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4030) adalbert1 válasza Linkh (#4026) üzenetére


adalbert1
veterán

Én is kaptam kódot, szerintem ma-holnap meg is tekintem, hogy mit tud ez a játék. Elég elborult lehet, az ilyen mondatok alapján: "My mother fell in love with Bowser". :DDD

(#4031) AndrewBR


AndrewBR
senior tag

Mellékes info:

Ha DSi-tek van, és rakoncátlankodik az R és az L gomb,
akkor a videó szerint járjatok el! :DDD

Nekem működik!!! :C

[Video itt]

A.

(#4032) Dr.F.E.R.I. válasza AndrewBR (#4031) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Sosem jutott még eszembe, hogy szájharmonikázzak a géppel :N

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4033) AndrewBR válasza Dr.F.E.R.I. (#4032) üzenetére


AndrewBR
senior tag

Én is viccesen nézhettem ki egy DS-el a számban...

:DD

... de megy, és még csak szét sem kellett szedni érte a gépet.

A.

(#4034) boost válasza adalbert1 (#4030) üzenetére


boost
addikt

Èn próbáltam a Tomadachi Welcome verziót, de szerintem önmagában nagyon korlátozott a játék. Azért ha lesz több ido"m, mégegyszer megpróbálkozok vele. Egyelo"re Professor Laytonnal töltöm a nyaralós, alszik már a család estéket.

(#4035) Linkh válasza boost (#4034) üzenetére


Linkh
tag

Szerintem én is maradok inkább az Animal Crossingnál.

(#4036) Faterkam válasza Dr.F.E.R.I. (#4032) üzenetére


Faterkam
addikt

Nekem se, de a sűrített levegő igen! Na avval viszont nem működik!. Evvel a módszerrel is el lehet lenni, csak legyen tiszta a Dsi. :D Amúgy szerintem ez Dsi népbetegség! :/

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#4037) AndrewBR válasza Faterkam (#4036) üzenetére


AndrewBR
senior tag

:) Igen, ajánlott hozzá egy tiszta gép. :)

A.

(#4038) RangerFox


RangerFox
veterán

Honnan lehet szerezni Tomodachi Life kódot? Valaki megszánna egyel? :)

(#4039) ViharVadász válasza RangerFox (#4038) üzenetére


ViharVadász
őstag

Szia! Kell egy kód esetleg? Maradt nekem feleslegbe 1 darab:) Bocsi, privátnak akart menni:D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#4040) VargaT


VargaT
csendes tag

Pokémonosoknak:
X/Y-ba Charizard+megakő szerezhető némi wifi trükközéssel. Csak EUR/AUS régió.
Részletek itt.

(#4041) BulletBill27 válasza VargaT (#4040) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Kösz az infót :)
Mellesleg nem úgy volt, hogy mindenki megkapja a testvérkiadás Charizard megakövét?
Diance is nemsokára megérkezik, remélem azzal nem kell trükközni.

(#4042) Picco válasza VargaT (#4040) üzenetére


Picco
addikt

Most kezdem ujra belelovallni magam pokemonba, ujrakezdtem a jatekot, van ennek valami elofeltetele h megkaphassam en is?

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#4043) ldave


ldave
félisten

m1-en, F1 után lesz egy jónak ígérkező japán dokumentumfilm: A videojátékok forradalma

A Slime draws near! Command?

(#4044) ImpersonatoR

Pokemon ba melyik lény tudja megenni (gondolom) a bokrot ami az utamba van? Illetve a köveket elmozdítani?

(#4045) PHM válasza ImpersonatoR (#4044) üzenetére


PHM
addikt

Bokor kivágás: CUT; kőtörés: ROCK SMASH.
A régi játékokban HM volt, az X/Y-ban TM mindkettő, ha jól emlékszem.
Ezeket a képességeket egyszerűen meg kell tanítani a megfelelő pokémonnal.
Azaz kiválasztod a tulajdonságot és alkalmazod a pokémonodon.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#4046) ImpersonatoR válasza PHM (#4045) üzenetére

Pokemon X igen azt nem mondtam. CUT megvolt azt meg is tanítottam az egyiknek. a Rock Smash viszont nincs meg mindjárt rákeresek hol lehet megtalálni. Route 8 nal vagyok itt meg tele van rakva kővel szóval jól jönne.

(#4047) gyuszaa válasza ImpersonatoR (#4046) üzenetére


gyuszaa
őstag

Ami eltorlaszolja a fő útvonalat általában nem ezek a szétzúzható sziklák (azok inkább zsákutcába vezetnek, a végén valami jutalommal), hanem a nagy dögök, amit a gödörbe kell beletaszítani (ahhoz meg a strenght kell).

Ambrett townban kapod meg a rock smash-t amúgy, a pokécenter mellett adja egy kiscsaj.

(#4048) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

pokemon x/y 3ds, érdemes /valamelyiket/ megvenni újonnan? 10k körül megy.... jó gém? erre irányult a kérdés. ;)

(#4049) Dr.F.E.R.I. válasza g@bo (#4048) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én feleannyiért vettem+posta. Mivel könnyű játéknak mondják mindenhol, ezért nem mertem boltban megvenni. Csak kipróbáltam eddig, majd később kerítek rá sort. Apróhirdetések közt aránylag gyakran látni, mivel rengetegen megvették és emiatt olcsó is, 6k fölé nem nagyon lövik az árát egyik változatnak sem.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#4050) boost válasza Dr.F.E.R.I. (#4049) üzenetére


boost
addikt

Nálam is ez lesz a kovetkezo", a Professor Layton, és a Fire Emblem befejezése után. Szóval valamikor májusban. :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.