Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) ldave válasza moli.hu (#1150) üzenetére


ldave
félisten

Nemtom, gondolom bankkártya. Még nincs meg a gép, fehéret keresek, de ahol a DSi-m és a PSP-m vettem anno, ott nem lehet fehér színben kapni, szóval vagy máshol veszem, vagy fekete lesz.

A Slime draws near! Command?

(#1152) ldave válasza ldave (#1151) üzenetére


ldave
félisten

Viszont most ahogy olvasom, a régiózárt, elgondolkoztam, hogy lehet USA gépet kéne vennem, egyik kedvenc kiadóm az Atlus és hát nekik nincs sajna EU-s részlegük, szóval kevés játékuk jut el ide...

Eh, rohadjon meg az N, egy hordozható gépnél a 21. században hogy lehet ilyet csinálni...

A Slime draws near! Command?

(#1153) adalbert1 válasza ldave (#1152) üzenetére


adalbert1
veterán

A 3DS-en minden játék régiózáras? Ez így 2012-ben már kicsit vicces (és még csodálkoznak, hogy virágzik a warez), főleg ha egyik előző handheldjük se volt teljesen az. Egyre inkább úgy látom, hogy napról-napra kisebb az esély arra, hogy 3DS tulaj legyek.

(#1154) moli.hu válasza adalbert1 (#1153) üzenetére


moli.hu
őstag

hat, vegulis a wii-n is talalkoztam olyannal, aminek a regioja none vagy valami ilyesmi volt, de a jellemzo es a hivatalos az, hogy zaras.

(#1155) ldave válasza adalbert1 (#1153) üzenetére


ldave
félisten

Sajnos az egész gép az, szóval EU-ban vásárolt gépen csak EU-s játék megy, az importok nem :( Nekem is nagy dilemma ez, mert sok játék ami szerettem DS-en az vagy egyáltalán nem (Radiant Histora, Devil Survivor), vagy csak nagyon későn (Layton-ok pl.) jött ki EU-ban. És hát semmi nem garantálja, hogy ez a trend meg fog változni.

A Slime draws near! Command?

(#1156) Bpisti84


Bpisti84
tag

Sziasztok!

Hétvégén vettem egy 3DS-t, de a DS Lite-omat eladtam mielőtt frissítettem volna az Acekard-ot. Lehet valahogy frissíteni DS Lite vagy DSi nélkül?

[ Szerkesztve ]

(#1157) ldave válasza Bpisti84 (#1156) üzenetére


ldave
félisten

Nem lehet.

A Slime draws near! Command?

(#1158) ldave


ldave
félisten

Ez a Theatrhythm Final Fantasy valami csoda, ahogy néztem róla gameplay videókat és felcsendültek a klasszikus zenék... ááá.
Nem kedvelem a ritmusjátékokat, de ez kell, megveszem azt a 3DS-t, aztán max eladom, ha nem jön rá ami kell.

A Slime draws near! Command?

(#1159) moli.hu


moli.hu
őstag

bejelentettek az uj 3ds-t
ezek nem raktak ra masodik analogot...

[ Szerkesztve ]

(#1160) Karma válasza moli.hu (#1159) üzenetére


Karma
félisten

Valami jó játékot jelentettek be mostanában? Az NSMB2-t leszámítva nem igazán várok semmit pillanatnyilag, ami azért nyugtalanít egy ilyen drága konzol megvétele után :U

Valami 3D-s Pokémon esetleg? :D

“All nothings are not equal.”

(#1161) ldave válasza Karma (#1160) üzenetére


ldave
félisten

Layton :)

Nintendo lendülete kezd alábbhagyni (azért ez elmúlt fél évet nagyon megtolták, Zelda 3D, Mario Land, Kart, Tenis, Kid Icarus), a 3rd party címek meg lassan jönnek, ha egyáltalán jönnek EU-ba...

A Slime draws near! Command?

(#1162) Karma válasza ldave (#1161) üzenetére


Karma
félisten

Hehe, a felsorolt játékokból pont az első három van meg :)

Most egy kicsit belegondolva végülis nem is olyan vészes a helyzet. Az említett Kid Icarus mellett ott van még az MGS: Snake Eater 3D is amit meg akarok szerezni.

“All nothings are not equal.”

(#1163) moli.hu válasza Karma (#1160) üzenetére


moli.hu
őstag

(#1164) moli.hu


moli.hu
őstag

nsmb2 video
valaki emlitette, hogy miert nem wario-jatek lett, es teljesen igaza van..

[ Szerkesztve ]

(#1165) Ocarina válasza moli.hu (#1164) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Talán Mario neve ismertebb, vele jobban el lehet adni a játékot. Amúgy tényleg Wario a pénzéhes. :)

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#1166) Slap válasza Ocarina (#1165) üzenetére


Slap
csendes tag

Wario jobb lett volna mert nagy aranymániás és be lehetett volna tenni egy kis csavart a szereplőknél (Wario társa természetesen Waluigi lett volna). Ismert ő, meg népszerű is, a maga módján. ;]

moli.hu

"2. Confusion — Wait, this isn't a Pokémon game..."

lol

ldave

a 3rd party címek meg lassan jönnek, ha egyáltalán jönnek EU-ba...

A többség jobb is ha nem jön. Én a Rockstartól várom a GTA-t (van rá némi esély) és a Dementiumot 3DS-re (addig a Resident Evil is elmegy, bár még nézek gameplay videókat, mielőtt döntök).

(#1167) moli.hu válasza adalbert1 (#1120) üzenetére


moli.hu
őstag

(#1168) mirci18


mirci18
addikt

Üdv mindenkinek

Nemsokára (1-2 héten belül) szeretnék egy nintendo ds lite-ot vagy éppen dsi-t venni.
És ezzel kapcsolatban lenne pár kérdésem.

Mindegy hogy milyen flash kártáyt veszek hozzá r4 vagy ttds stb?

Mire figyeljek használatakor?
Gondolok itt arra hogy nehogy egy frissítéssel vagy egy programmal hazavágjam?

Milyen emulátorok léteznek rá?
Legjobban nintendo 64 érdekelne hogy megy e valahogy rajta.

Lehet itthon kapni max 25-ért valamelyik boltban dsl-t vagy dsi-t?

Van valami tipushibájuk a ds gépeknek?

Milyen ajánlott alkalmazások vannaka géphez?

Válaszokat előre is köszönöm szépen.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1169) PHM válasza mirci18 (#1168) üzenetére


PHM
addikt

Flashkártya: vegyél AK2i-t, nem fogsz benne csalódni.
Frissíteni csak a DSi-t lehet, illetve kell is, ha a pl. shopból akarsz letölteni.
Azért a Nintendo 64 emulátort ugye nem gondoltad komolyan?
Az még egy mai csúcs androidos telefonon sem az igazi.
Gyakorlatilag a 16 bites éráig vannak emulátorok DS-re, s azok sem
mentesek a kompromisszumoktól. (Super Nintendo, Megadrive, stb.)
Ajánlott alkalmazások:
- kedvenc játékok
- Moonshell
- DSOrganize és ami csak megtetszik a kínálatból.
DS-re ugyanis elég szép termés van garázsprogramokból.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1170) mirci18 válasza PHM (#1169) üzenetére


mirci18
addikt

Hello az n64-et azért mertem megkérdezni mert olvastam hogy elvileg van psp-re.
De így belegondolva tényleg hülyeség.

Megfogadom a tanácsaidat.
Egyébként van olyan oldal itthon vagy külföldön ahol garázsprogramok vannak összegyűjtve.

Az r4-es kártyák mennyire jók mert ahogy nézem elég elterjedtek.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1171) mirci18


mirci18
addikt

Ja még azt szeretném megkérdezni hogy a játékot rá kell másolni a kártyára és kész?

Egyébként köszi a válaszokat

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1172) moli.hu válasza mirci18 (#1168) üzenetére


moli.hu
őstag

van tipushiba, a zsaner. az enyem is pontosan milimeterre ugyanazon a helyen repedt el, mint masoke.

(#1173) mirci18 válasza moli.hu (#1172) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1174) mirci18


mirci18
addikt

Olvasgatom a fórumokat és ahogy látom két lehetőségem van vásárláskor egyszer a ds light gép a másik pedig a dsi gép a 3 ds sajnos most még szóba sem jöhet mert nem tudnék rá játékot pakolni.

A dsi-nél azt olvastam hogy ha minden igaz a hardvere kétszer erősebb mint a sima ds mégis azt olvasom hogy nem írták a ds-i re sebb szebb játékokat.

Ez tényleg így van?
Magyarul nem érdemes dsi-t venni a szebb grafika miatt.

Másik kérdésem hogy ds-re melyik a legjobb grafikájú játék szerintetek?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1175) PHM válasza mirci18 (#1174) üzenetére


PHM
addikt

A DSi hardvere valóban erősebb, de ezt tudtommal csak nagyon kevés
játék használja ki. Cserébe már nincs rajta GBA port.
Előnye viszont, hogy van benne kamera, + extra tartalmakat lehet rá letölteni.
Ha kiemelt fontosságú a grafika, inkább PSP-t vegyél.
Warezolni azon is lehet...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1176) mirci18 válasza PHM (#1175) üzenetére


mirci18
addikt

Hello

Lehet hogy rosszul írtam de nekem nem elsődleges a grafika én nintendo párti vagyok már egy ideje.
Minden konzolos haverom hülyének nézett mikor tavaly gamecubeot vettem és nem x-box-ot vagy éppen ps2-őt.
Nagyon tetszik az hogy a nintendo gondolkozik.
Hiszen ő nem a grafikára megy rá hanem a játékélményre és arra hogy ötleteke vigyen bele.
Azért is lett jó gép a ds és a wii is.Hiába a gyengébb hardver.

Nekem személy szerint sokkal jobban tetszik a ds formája multimédiás tulajdonságokkal ugyanúgy fel lehet ruházni mint a psp-t.

Egyébként azért érdekelt volna hogy szerintetek melyik a legjobb grafikájú ds játék mert kiváncsi lettem volna hogy mit tudtak ebből a kicsi gépből a fejlesztők kihozni.

Warezról meg annyit hogyha nem lenne olyan drága egy játék akkor megvenném egy dsn-él 3-5 e ft-nál többet nem szánnék egy játékra nekem sok 10 e ft-ért.

A gamecubeom-hoz csak eredeti játék van mert nem minden a warez.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1177) hdman


hdman
őstag

Sziasztok!

Van egy NDS Lite-om, amihez van egy r4i3d kártya (www.r4i3d.com), amivel elvileg mennie kellene a wifinek. Látja is a hálózatot, de sajna nem akar csatlakozni. Próbáltam manuálisan is, de ugy sem sikerül. :(

Ötlet?

Köszi

Sopron city :)

(#1178) Karma válasza hdman (#1177) üzenetére


Karma
félisten

Milyen hálózathoz akarsz vele csatlakozni?
A WPA-t nem támogatja a DS Lite.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#1179) hdman válasza Karma (#1178) üzenetére


hdman
őstag

wpa2-psk :(

Köszi azért! :R

Sopron city :)

(#1180) hdman


hdman
őstag

Hát gyerekek, én nagyon rákattantam a picross 3d-re. Budin ideális kikapcsolódás :DDD

Ti mivel toljátok manapság?

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#1181) Karma válasza hdman (#1180) üzenetére


Karma
félisten

Jó cucc, én mondjuk háromnegyede tájékán beleuntam, barátnőm nulláról 100%-ig végignyomta :) Én mostanában nem nagyon tudtam a (3)DS-emen játszani, utoljára a Professor Layton and the Diabolical Boxba öltem pár órát.

Az egész sorozat elég jó agytorna :D

(Minden tekintetben über játéknak meg a The World Ends With You-t tudom ajánlani, az volt az elsődleges cél, ami miatt anno megvettem a DSi-met.)

“All nothings are not equal.”

(#1182) ldave válasza Karma (#1181) üzenetére


ldave
félisten

Hehe, nekem is a TWEWY volt az egyik fő cím amiatt miatt DS-t vettem :)

A Slime draws near! Command?

(#1183) hdman válasza Karma (#1181) üzenetére


hdman
őstag

Én a sima Picrosst nyomtam végig annó, Plants VS Zombiest meg a Hotel Dusk-Room 215-öt toltam sokáig.

Nekem csak egy DS Lite-om van, kb 1 éve szereztem mert kihagyhatatlan ajánlat volt: egy fekete gép,doboz, minden tartozék, egy w***zkártya 2gb microsd-vel, 3 játékkal ( GH Decades+ kontroller, Mario Kart DS, Unsolved Crimes) 25k volt. Pár hétig szinte naponta használtam, aztán elmúlt a varázs, és ment a szekrény mélyére. Most a napokban eszembe jutott, és megint nagy az öröm :)

Nekem leginkább a GTA és az új Super Mario jött be, ezeket még első héten beszereztem. Cooking Mama és a LEGO játékok is aranyosak szerintem :D

Én most egy 3ds-en gondolkozom, főleg most hogy jön a 3ds xl, talán lenyomja az árát, bár nem tudom, hogy kihasználnám-e. Fél évente 1-2 hét miatt felesleges :)

ldave: Ezt a játékot nem ismertem, mindjárt ránézek YT-on.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#1184) adalbert1 válasza hdman (#1183) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem ezek tetszettek a legjobban: New Super Mario Bros., Mario Kart, Might & Magic: Clash of Heroes, Metroid Prime Pinball. A GTA se volt rossz, de számomra nem annyira húzócím. Amit még végig akarok játszani, az a Chrono Trigger. Néha még elkezdem a konzolra kijött Contra részt, de brutálisan nehéz, általában az első 1-2 pályán nem jutok túl (a NES-re megjelent azért könnyebb volt).
3DS-em úgy néz ki, hogy nem lesz, az én szememmel nézve nincs egy system seller cím se. A DS-sel is az a problémám, hogy van pár tényleg nagyon jó játék, de ezeken kívül kevés olyan tartalom van, amivel szívesen játszanék.

moli #1167: nem találok olyan smileyt, ami kifejezné az érzéseim.

(#1185) mirci18


mirci18
addikt

Üdv

Lenne egy kérdésem sima ds-el kapcsolatban:
usb-n keresztül lehet tölteni?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1186) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Kérdésem lenne a szagértő urakhoz!

Nintendo ds lite-hez hol lehet használt játékot venni?

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1187) mirci18 válasza bitpork (#1186) üzenetére


mirci18
addikt

Vatera teszvesz a legnagyobb és legolcsóbb felület.
Továbbá vannak konzolboltok de azok elég drágán mérik.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1188) bitpork válasza mirci18 (#1187) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ehh, akkor én esélytelen vagyok, mert Vaterával rosszban vagyok, teszvesz meg vatera :))

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1189) mirci18 válasza bitpork (#1188) üzenetére


mirci18
addikt

Ez magyarország 2 legnagyobb aukciós portálja ahol használt cuccokat tud az ember szerezni olcsón.
Manapság már regisztráció nélkül is vársárolhatsz pusztán egy email cím segítségével ajánlom ezt neked.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1190) moli.hu válasza mirci18 (#1185) üzenetére


moli.hu
őstag

igen.

(#1191) hdman válasza bitpork (#1186) üzenetére


hdman
őstag

Szia Kolléga :)

Www.jatekaim.hu
www.gamer365.hu

Vatera és teszvesz után ez a két legnagyobb oldal, próbáld meg itt! Én innen szoktam csipegetni, néha nagyon olcsó cuccokat lehet találni.

[ Szerkesztve ]

Sopron city :)

(#1192) bitpork válasza hdman (#1191) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Köszönöm az 5letet.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1193) adalbert1 válasza bitpork (#1186) üzenetére


adalbert1
veterán

Esetleg nagyobb konzolboltokat is érdemes megpróbálni, ahol foglalkoznak használtjáték-kereskedelemmel.

(#1194) mirci18 válasza adalbert1 (#1193) üzenetére


mirci18
addikt

Ja csak úgy ne járj mint én gyöngyösön heves megye egy konzolbolt van és nintendo gamecubeomra kerestem játékot.
A szart adták 3000 e ft-ért a mariot meg a többi exkluzív nintendo játékot 11 ért ekkor döntöttem el hogy vatera és teszvesz marad ahol a legdrágább jétk is max 5-6 e ft

A kérdésem még mindig áll egyébként:
Lehet e tölteni usb-ről ds classicot?

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1195) hdman válasza mirci18 (#1194) üzenetére


hdman
őstag

Már válaszoltak, hogy igen.

Sopron city :)

(#1196) mirci18 válasza hdman (#1195) üzenetére


mirci18
addikt

Tényleg bocs azt hidtem a vaterás hozzászólásomra reagált

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1197) PHM válasza bitpork (#1192) üzenetére


PHM
addikt

Azért a Hardveraprót se felejtsd el megnézni.
Néha itt is vannak jó árban játékok.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1198) bitpork válasza PHM (#1197) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mán búvom is. :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1199) mirci18


mirci18
addikt

Lenne még egy kérdésem ds light-al kapcsolatban.
R4-es flashkártya vásárlását tervezem és érdekelne mekkora micro sd kártya mehet bele maximum. Azt halottam 2 gb érdemes.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1200) mirci18


mirci18
addikt

Közben akadt egy másik kérdésem r4ds kártyával kapcsolatban:
Az 1.34-es szoftver a legújabb? Mert az már 2 éves.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.