Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) PitkyePadvan válasza Faget (#14000) üzenetére


PitkyePadvan
tag

Dehogy, gyűjtöttem őket az évek során :)

Üdv: László

(#14002) Faget válasza PitkyePadvan (#14001) üzenetére


Faget
tag

Akkor hh van bontatlan?

[ Szerkesztve ]

(#14003) PitkyePadvan válasza Faget (#14002) üzenetére


PitkyePadvan
tag

A Persona Q2 -t előrendeltem, a Shantae akciós volt külföldön régebben (5k) másik 2 bontatlan meg anno akciós volt magyar boltban (olyan 6ezer körül).

A többi másodkézből van, főleg eBay, de van amit apróról vagy facebook csoportban vettem, kivéve a DK, amit kaptam a N3DSXL-emhez egy német apróstól :)

Üdv: László

(#14004) Faget válasza PitkyePadvan (#14003) üzenetére


Faget
tag

Döbbenet :-)

(#14005) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

Tegnap végeztem ki a Fire Emblem Echoes: Shadows of Valentia nevű csodát, és valami eszméletesen bejött. Most próbálom a kő alatt eltöltött időmet visszahozni, szóval a sorozattal való ismerkedést az Awakeninggel kezdtem egy bő hónapja, az is bejött, de ez még jobb volt. A következő a sorban a három Fates rész, aztán jöhet a Three Houses a Switchen.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14006) Dr.F.E.R.I. válasza Kai_Rong (#14005) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Király játékok, csak győzzed idővel...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14007) Big Bopper


Big Bopper
tag

Hol lehet most Budapesten New 3DS-t venni? Netes oldalakon sehol sincs raktáron.

(#14008) ldave válasza Big Bopper (#14007) üzenetére


ldave
félisten

Újat lehet hogy már sehol, ha minden igaz, akkor a Nintendo már csak a new 2DS XL-t forgalmazza.

A Slime draws near! Command?

(#14009) g@bo válasza Big Bopper (#14007) üzenetére


g@bo
nagyúr

megszűnt a gyártása... nekem van egy vatta új... :D

(#14010) Big Bopper válasza ldave (#14008) üzenetére


Big Bopper
tag

Ettől tartottam. Évek óta halasztgatom a vásárlást, mire megvenném már nincs forgalomban.
Írtam egy hardveraprós kollégának, de még nem reagált.
A tied eladó g@bo?

(#14011) lanszelot válasza lanszelot (#13961) üzenetére


lanszelot
addikt

Erre tudja valaki a választ?

(#14012) ldave


ldave
félisten

Feri, nem rémlik megvan-e már neked a Radiant Historia: Perfect Chronology digitálisan, de most akciós az eShopban.

És ahogy látom más Atlus játékok is, Persona Q2, Etrian Nexus is.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#14013) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#14012) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Láttam én is. Meg van egyébként, az Atlus viszonylag gyakran akciózik. Arra leszek kíváncsi, hogy jövő csütörtökön, ami pont Halloween-re esik, lesz-e valami nagyobb akció a Shopban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14014) Kai_Rong válasza ldave (#14012) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Wow, jó hogy benéztem :D Amióta megvan a Switch, inkább az pörög, nem volt eszemben, hogy csekkoljam a 3DS shopot is. A Q2-t akkor be is zsebelem, a fizikai változatot aranyárban mérik :(

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14015) planbmokus


planbmokus
senior tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni beárazásban:

-New 3DS XL Fire Emblem Fates Limited Edition + USB töltő kábel + Dock + töltő

-Majora’s Mask Limited Edition bontott

-Pokémon Moon Deluxe bontott
-Pokémon Sun Collectors bontatlan
-Pokémon Y/X bontott
-Pokémon Alpha Sapphire bontott
-Pokémon Omega Ruby bontatlan
-Pokémon White bontott
-Pokémon Black 2 bontott
-Pokémon Ultra Sun bontatlan
-Pokémon Crystal 3DS dobozos, felhasználatlan

-YoKai Watch bontott
-YoKai Watch 2: Fleshy Souls bontatlan

-Xenoblade Chroncles 3D bontott
-TC Ghost Recon Shadow Wars bontatlan
-Rabbids 3D bontott
-Super Mario Sticker Star bontatlan
-Luigis Mansion 2 bontott
-Asphalt 3D bontott
-Combat of Giant Dinosaurs 3D bontatlan
-Lego Marvel Superheroes Universe in Peril bontott
-Yoshis Woolly World Collector +Amiibo bontott
-Kid Icarus Uprising Pack bontott
-Kirby Planet Robobot Pack + Amiibo bontott
-Hyrule Warriors 3DS Collector Pack bontott
-Chibi Robo Collectors + Amiibo

Minden csomagnak mindene megvan, 95% vagy a feletti állapotban.

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#14016) ldave válasza planbmokus (#14015) üzenetére


ldave
félisten

(#14017) mirci18


mirci18
addikt

Sziasztok.
Most vettem többedjére egy Nintendo Ds-t. Első szériásat.
Két problémát vettem észre.
Az egyik az első menü. Ha bekapcsolom a gépet játékot nem mutat de ha átállítom automatikusra akkor elindítja a Ds-es játékokat. Mi lehet a gond?

A másik az érintő képernyő. Valamiért félre van kalibrálva ha bármit megérintek rajta tollal kb 1 cm-rel arrébb mutatja az érintést.
Kalibrálni nem tudom mert a kalibrálás közben az első menünél nem megy tovább.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#14018) megott válasza mirci18 (#14017) üzenetére


megott
tag

Szia!

Én emiatt cseréltem kártyafoglalatot a gépben, megoldotta a problémát. Az érintőn van esetleg fólia? Ha nincs, az is cserélhető egymenetben a foglalattal.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#14019) mirci18 válasza megott (#14018) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ.
Cserélni nem szeretném hiszen működik a Nintendo ds kártya rajta csak valamiért nem mutatja ha berakom és bekapcsolom a gépet.
Az érintőnek mi baja lehet vajon sehogy sem lehet meghekkelni?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#14020) megott válasza mirci18 (#14019) üzenetére


megott
tag

Az érintőnek raszter baja lehet, meghekkelni nem tudod sajnos, a kártyafoglalatnak a foglaltságjelzője lehet beteg ezért nem kezeli a load és eject állapotokat.

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#14021) mirci18 válasza megott (#14020) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
Akkor magyarán nem érdemes bíbelődni vele.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#14022) zitrone88 válasza mirci18 (#14021) üzenetére


zitrone88
aktív tag

érdemes, csak kis hozzáértést, vagy inkább kézügyességet meg youtube videót igényel, ebayről biztos van még alkatrész, de tény, hogy lehet kapsz kicsit többért működőt (de ugye garancia arra sem lesz, hogy patent.. :( )

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#14023) megott válasza mirci18 (#14021) üzenetére


megott
tag

Én nem azt mondtam, hogy nem érdemes vele bíbelődni, én pl kihívásként élem meg ezeket a dolgokat, szívesen javítom a cuccaimat. :)

Aki másnak gedezbider, maga kenész fence!

(#14024) mirci18 válasza megott (#14023) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a válaszokat.
Még egy kérdés.
Ha szétszedem az alsó részét a ds-nek hogy tudom a kijelzőt és a digitizert szétszedni? Melegítéssel?
Vagy könnyen szétjön?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#14025) 1tom válasza mirci18 (#14024) üzenetére


1tom
tag

Szia!
Könnyen lejön. Ne melegítsd mert a kijelzőnek nem tesz jót. Hasonlóan próbáld: [link]

Bunkók kiméljenek! Amiga rulez always!

(#14026) mirci18 válasza 1tom (#14025) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi a választ.
Nagyon nagy segítség volt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#14027) Ciccuka


Ciccuka
veterán

11.12.0-44

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14028) mike1334


mike1334
veterán

Mostanában megint elkapott az érzés, hogy kellene egy ds (a switch topikot tele is offoltam vele szépen :B), de ahogy nézem New 3ds már csak használtan van, ott viszont sok custom firmwares. Lehet ilyen gépeken rendes, kártyás játékokkal játszani? Illetve van bármi hátránya, ha ilyen gépet vennék? Vagy vissza lehet állítani "gyárira"?
Illetve csak egy pár cím érdekelne, és kíváncsi vagyok a 3d-re, de nem tudom, hogy elég lenne-e a "kicsi" vagy sokkal jobb az XL.
Na mindegy, ezen még ráérek gondolkodni, szerintem csak karácsony után lesz igazán aktuális :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14029) zitrone88 válasza mike1334 (#14028) üzenetére


zitrone88
aktív tag

a kisebbnek nagyobb a képpont sűrűsége (mert kisebb kijelzőre jut ugyanaz a felbontás ugye), így annak talán szebb lehet a képe (de élőben nem láttam, így megerősítésre szorul). Ha buherát vennél, érdeklődd meg, ki csinálta rá (bár említés szintjén sem szabad felhozni ezt a témát, de talán így elfér, hogy pont ellene beszélünk), és, hogy el van e neki mentve a régi rendszer (mert alapvetően úgy kéne csinálni). Ha megvan neki, kérd meg, hogy tegye vissza rá, ha hardveresen nem nyúlt hozzá, akkor úgy cakkumpúder eredeti lesz. Ha nincs meg neki ez a régi backup vagy mi, akkor anélkül nem lehet visszaállítani gyárira, de természetesen viszi a kártyákat. Ennél részletesebben vagy pontosabban sajnos nem tudom, de nagy vonalakban ez a helyzet.. A legtisztább, ha vissza tudja neked állítani, mielőtt eladja neked.

Ha válaszra sem méltatsz, legközelebb sem üzletelünk.

(#14030) mike1334 válasza zitrone88 (#14029) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14031) bwoay válasza mike1334 (#14028) üzenetére


bwoay
nagyúr

a mókolt rendszer minden további nékül uninstallálható.
a 3D-t meg érdemes valami ismerős gépén kipróbálni, mert nem rossz, de nem is létszükséglet, és a legtöbb játéknál nem sokat ad hozzá érdemben az élményhez. viszont új (new) 2DS XL-eket használt (new) 3DS XL árban lehet kapni.

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14032) mike1334 válasza bwoay (#14031) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi neked is! :)
Közben belefutottam egy cikkbe, amiben az szerepel, hogy több 3ds címet terveznek kihozni switchre is a Lite sikere miatt, úgyhogy várok inkább kicsit, hátha :)

Nintendo chief Furukawa said company would make more 3DS franchises available on Switch to convey appeal of Lite.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14033) Ciccuka válasza bwoay (#14031) üzenetére


Ciccuka
veterán

2DS XL nekem már túl pixeles. 20%-al több képpont igazán elférhetett volna ekkora felületen. Egy idő után emiatt mindig kiábrándulok belőle.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14034) Kai_Rong válasza mike1334 (#14032) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Én azért óvatosan kezelném ezeket a pletykákat. A 3DS elég nagy libraryt takar, jobbnál jobb címekkel. Én is így indultam neki, mint te, hogy "jajj csak egy pár cím érdekel", aztán hipp-hopp felgyűlt egy csomó cím nálam, amire korábban nem is gondoltam.

Facebook marketplace-t érdemes nézegetni, én is ott vettem az N3DS-t. Buherálatlan, gyönyörű állapotban, kemény 32k-ért két játékkal, nagyjából ez a reális. Az N3DS XL drágább, annak ellenére, hogy abból jóval több kering a piacon... Sima N3DS-t nehezebb találni, de azért havonta egyszer-kétszer szembe jön.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14035) mike1334 válasza Kai_Rong (#14034) üzenetére


mike1334
veterán

És nem túl kicsi, főleg switch után?
Amúgy ezt a dolgot amit linkeltem vmi nintendos főmufti mondta, nem?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14036) Kai_Rong válasza mike1334 (#14035) üzenetére


Kai_Rong
senior tag

Nálam előbb volt a tojás, mint a tyúk - előbb voltam 3DS XL user, amit túl nagynak találtam, ezért azt eladtam / upgradeltem N3DS-re. Az méretben pont jó, vettem hozzá gripet, azzal együtt szélességre közelebb áll egy PS4 kontrollerhez. Ezzel ekvivalensen én a Switchet nem igazán szeretem handheld módban használni, mert túl nagy :( Ha az ágyban fekve játszom vele, úgy pont jó, de a múltkor volt egy 10 és fél órás repülőutam, amin azért nehéznek éreztem.

A Nintendós főmufti annyit mondott, hogy a Pokémont és még néhány franchise-t kidobnak majd Switchre is, de konkrétum nélkül azért a "néhány franchise" rész zavar, mert abba sok mindent bele lehet érteni.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14037) mike1334 válasza Kai_Rong (#14036) üzenetére


mike1334
veterán

No majd meglássuk, hogy mik jönnek :) Da semmi, akkor még mindig vehetek egy ds-t :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#14038) bwoay válasza Ciccuka (#14033) üzenetére


bwoay
nagyúr

ok, de a 3DS XL-nek sem nagyobb a felbontása.
amúgy engem nem zavar, bár a minap vettem egy DSi-t, és meglepett, hogy milyen jól néz ki rajta a New Super Mario Bros. - a képpontsűrűsége nem nagyobb, de a pixelek kisebbek. úgyhogy most vadászhatok 3DS-re is, miközben abszolút élvezem a nagyobb gépek méreteit!

egyébként totál egyetértek abban, hogy 3DS-re olyan bazinagy a kínálat, hogy annak 10%-át átvinni Switchre is szép eredmény lenne.

[ Szerkesztve ]

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#14039) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Megértük az első, BF akciók nélküli évet...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14040) Ciccuka válasza Dr.F.E.R.I. (#14039) üzenetére


Ciccuka
veterán

Mire gondolsz?

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14041) Dr.F.E.R.I. válasza Ciccuka (#14040) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Nincsenek - értelmes - akciós játékok eShopon. Néhány belsős cím mindig volt korábban.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14042) Ciccuka válasza Dr.F.E.R.I. (#14041) üzenetére


Ciccuka
veterán

Switch
2DS

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14043) Joker1977


Joker1977
csendes tag

Tisztelt Fórumozók!Véleményetek szerint most 2019 végén megéri még egy new nintendo 2ds xl?Black Friday akcióban most a Mario Kart 7-el csomagban 31 ezer.6 éves kissrácnak lenne (elsősorban).

(#14044) Ciccuka válasza Joker1977 (#14043) üzenetére


Ciccuka
veterán

28-ért igen
[link]
KIEGESZITOK4
shipping

de igazából 1-et ha visszaolvastál volna...

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#14045) Joker1977 válasza Ciccuka (#14044) üzenetére


Joker1977
csendes tag

Köszi,az árakkal,kuponokkal tisztában vagyok.A kérdés arra irányult,hogy ez most még megéri-e,gondolok a grafikára,a játékokra.

(#14046) Dr.F.E.R.I. válasza Joker1977 (#14045) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Rengeteg jó játék van rá, használtan szerintem nem gond a legtöbbjét megszerezni. A grafika olyan-amilyen, a játékélmény viszont bőven kárpótol érte.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14047) Joker1977 válasza Dr.F.E.R.I. (#14046) üzenetére


Joker1977
csendes tag

Köszi szépen.

(#14048) Kai_Rong


Kai_Rong
senior tag

https://www.pcguru.hu/hirek/nintendo-3ds-ennyi-volt/52040

Mondjuk nem lepne meg, ha tényleg elengedné a 3DS-t a Ninti, kiszolgálta az idejét becsülettel. Engem nagyon az sem izgat, hogy már nem jön ki rá új cím, akkora a DS + 3DS library, hogy akkor is jópár évig kitart, ha 0-24-ben csak játszom (és nyilván nem ez a helyzet :) )
Amúgy én most megint a 3DS-re kaptam rá, pedig most már van Switch is. Esténként a Fire Emblem Fates-et nyomom vagy Bravely Defaultozok. Sikerült beújítanom egy Okamident is, szóval a karácsonyi programom is megvan, az eredeti Okami nálam a top PS2 játékok között van.

PSN ID: KaiRong-Sama / Switch ID: SW-2173-7086-2044

(#14049) Dr.F.E.R.I. válasza Kai_Rong (#14048) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Idén már nem igazán voltak eShop-ban érdemleges akciók. Szóval ez már nem akkora újság. Amennyi játékom van rá, életem végéig simán kitart :)

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#14050) Faget válasza Kai_Rong (#14048) üzenetére


Faget
tag

Én is Bravely Secondözök :C

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.