Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1850) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Maradt még olyan játék, ami miatt gondolkodtál egy US gépen, de mégsem jön EU-ba? Nekem legalábbis úgy tűnik, mintha egyre több címet küldenének ki Japánból/Észak Amerikából.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1852) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1851) üzenetére


ldave
félisten

Egyelőre nem, ez a kettő volt (SMT IV, Soul Hackers), ami komolyan érdekel, ja meg a Bravely Default, de ugye azt is bejelentették már.

Amúgy 3DS találkozóra megy valaki?

A Slime draws near! Command?

(#1853) Dr.F.E.R.I. válasza ldave (#1852) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Igazából több dolog miatt ágálok a Cseriék bulija ellen, mindamellett, hogy minden elismerésem nekik érte. Egyfelől nem szeretem a nagy tömeget, főleg úgy, hogy senkit nem ismerek onnét, másfelől nem érdekelnek túlzottabban a tombolák, versenyek stb, nem utolsó sorban pedig szintén nem hinném, hogy a streetpass dolgokkal (puzzledarabok, miegymás) sokat nyernék. Ha már összeröffenés, akkor első körben inkább innen a fórumról kellene egy kis találkozót összehozni valami nyugis helyen, akik így páran irkálunk ide. A 3DShungary-féle találkozókon is inkább klikkesedés van, páran ebbe a sarokba, néhányan amoda stb vonulnak félre, akik jobban ismerik egymást, ennyi erővel egy kisebb privát buli jobb lenne szerintem. Persze aki fővárosi, az kíváncsiságból megnézheti, és ha tényleg 'kihagyhatatlan' kategória, akkor második körben oda is elsétálnánk legközelebb. Legalábbis, ez a saját meglátásom a dologról egyelőre.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1854) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1853) üzenetére


ldave
félisten

Nem ismerek onnan senkit, magát a weboldalt se szoktam látogatni. Felőlem szervezhetünk egy találkozót, én szívesen mennék, akár most vasárnap is jó.

A Slime draws near! Command?

(#1855) A.tessz válasza ldave (#1854) üzenetére


A.tessz
senior tag

Thank you for participating in this promotion!
A confirmation email has been sent to the email address linked to your Club Nintendo account. Very soon, you will receive another email from us containing your unique download code for Fire Emblem: Awakening*, as well as further information on how and when to redeem this code. For now though, sit back and enjoy playing your purchased games on Nintendo 3DS!
Your Nintendo Team
* Download codes for unreleased titles will be sent shortly after their European release.

Már csak várnom kell a kódra , majd jrom mennyi idő amíg megjön! :))

(#1856) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#1855) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Én is pontosan ezt az üzenetet szeretném majd látni. :) Melyik játékokat regisztráltad be?

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1857) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#1856) üzenetére


A.tessz
senior tag

Castlevania megvolt!

Luigi meg monster hunter érkezett meg végre!

[ Szerkesztve ]

(#1858) ldave válasza A.tessz (#1857) üzenetére


ldave
félisten

Akkor vegyél fel szépen 3DS-en barátnak és tolhatjuk a Luigi-t :)

A Slime draws near! Command?

(#1859) A.tessz válasza ldave (#1858) üzenetére


A.tessz
senior tag

Felveszlek , de valami friend kódot kér? Tudod esetleg a kódodat?

Megadom az én kódomat, 0232-8078-0372

[ Szerkesztve ]

(#1860) ldave válasza A.tessz (#1859) üzenetére


ldave
félisten

A Friend Code-om: 1950-7490-2178. Csak akkor működik, hogy kölcsönösen bejelöljük egymást a 3DS-en.

A Slime draws near! Command?

(#1861) A.tessz válasza ldave (#1860) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ok bejelöllek még ma! Közben megjött a fire emblem kódom , egy nap az átfutása a dolognak! Közben meg is történt!

[ Szerkesztve ]

(#1862) ldave


ldave
félisten

Itt egy érdekes cikk (angol) egy emberről, aki 'sztereóvak' és a 3DS segítségével képes csak 3D-ben látni.

A Slime draws near! Command?

(#1863) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Most olvasom, hogy 2,16 GB helyet foglal a Donkey Kong 3DS verziója, nem semmi...

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1864) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#1863) üzenetére


A.tessz
senior tag

Az kemény. Lesz benne tartalom!

Egyébként toltam kicsit a luigit, nagyon rendben van! :))

(#1865) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#1864) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Agyalok erősen, miket vegyek be majd a játéktrióba, természetesen a Luigi is számításba jött. Amitől félek, az a single-player rész, mert szerintem nem az a típusú játék, amit sokszor végignyomna az ember X időtávon. Ami miatt mégis jó lehet - erről majd vagy meg tudtok győzni, vagy nem - az a többjátékos mód. Ha el lehet vele hosszabb távon is hülyülni, akkor számításba jöhet.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1866) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#1865) üzenetére


A.tessz
senior tag

Nekem egyenlőre nagyon tetszik, tartalommal kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni.
Ami viszont biztos az eddigi legszebb 3ds játék, (szerintem!)

Én egyenlőre mint wii u , mint pedig 3ds játékok közül a monster huntert érzem a legtartalmasabbnak, én csak azért megszereztem 3ds re is , hogy ha elmegyek otthonról akkor is tudom folytatni az állásaimat 3ds en :D Csak egy save transfer kell hozzá és mehet a questelés 3ds en is, ugyanonnan ahol wii u-n abbahagytam!

(#1867) supercow


supercow
őstag

Sziasztok segítséget kérek a szakértőktől. A fiam nem tud olvasni és nem tud angolul, ezért szinte mindenhez képi segítségre van szüksége. Vettem neki egy DS Lite konzolt a közelgő születésnapjára. A cucchoz van mindenféle extra, közte egy r4-sdhc. A menüben a játéklistához kéne valami megoldás, hogy borítót tudjak tenni a név mellé/helyett.

DSCovered megtaláltam de nem tudom hogy kell letölteni és használni ha ezzel lehet egyáltalán.

A többit privátban ha wareznak minősül.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#1868) PHM válasza supercow (#1867) üzenetére


PHM
addikt

Kérek egy pontos típust, esetleg képet is a kártyáról privátban.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1869) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Na, sikerült beszerezni a Castlevaniát, és a Monster Hunter-t. Mindkettő jól szuperál, már csak a harmadik játék kérdéses. Valamiért a Luigi nem hoz annyira lázba, talán Donkey Kong, vagy Animal Crossing lesz belőle, majd meglátom.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1870) moli.hu válasza supercow (#1867) üzenetére


moli.hu
őstag

a gyari ds jatekok beepitve tartalmazzak az ikont. ekkora eleg, hogy lassa? elso masodik

[ Szerkesztve ]

(#1871) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#1869) üzenetére


A.tessz
senior tag

Na akkor szuperálnak? A donkey kong, az lehet nekem is fog játszani nem 100%, de valószinü beszerzem, viszont akkor a kódot neked adom! So many games akciót csak egyszer lehet felhasználni amúgy is....

(#1872) A.tessz válasza supercow (#1867) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ds litehoz sajnos nem értek de ha találok valamit szólok, 3ds nél , már könnyü a helyzet , mert ott alapból képet is mutat a játék neve mellett, vagyis inkább együtt vele! (a fene azt hittem kifutottam az időből az előző komment óta ):

[ Szerkesztve ]

(#1873) Dr.F.E.R.I. válasza A.tessz (#1871) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Igen, jó lett végül is a Castlevania, minden angolul megy benne, nem is láttam sehol nyelvválasztó opciót. Játszottam is vele úgy másfél órát, tetszik nagyon. Nem nagyon értem, hogy a sok fikatóninak mi a problémája vele, na mindegy... A felajánlást köszönöm, lehet, hogy majd igénybe veszem. :B

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1874) ldave válasza Dr.F.E.R.I. (#1873) üzenetére


ldave
félisten

Nekem csak annyi a bajom vele, hogy a GBA-s/DS-es 2D-s Castlevania grafikai stílusa jobban bejött.

A Slime draws near! Command?

(#1875) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Sziasztok! Tudtok mondani helyeket (BP), ahol tuti ki van állítva 3DS? Eddig csak az Allee 576-ban voltam és ott duplán láttam a képet Ocarina 3D demoban. Pedig régebben egyik volt szomszédommal toltuk közösen a DoA: Dimensiost és ott azzal szórakoztam, hogy változott a perspektíva a csúszka tologatásával és 3D-s volt... Azt akarom megtudni, hogy időközben "immunis" lettem-e a 3D-re, mert szeretnék egy gépet venni, mert pofátlanul olcsón hozzá lehet már jutni egy géphez és van rá Monster Hunter...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1876) ldave válasza Mister_X (#1875) üzenetére


ldave
félisten

Hát mondjuk megnézheted az enyémet, valahol a 3-as metró vonalán :)

A Slime draws near! Command?

(#1877) A.tessz válasza Mister_X (#1875) üzenetére


A.tessz
senior tag

így van a monster hunter az nagy pont!

Egyébként ha pl egy 3ds filmet megnézel és látod normálisan, nem igazán lehet gondod a 3ds el sem.
A csúszkát ha állítod, véleményem szerint elsőre kapcsold ki a 3dt utána szép lassan vidd fel a mélységet, és nem lesz kettős látás! Ha maxra volt állítva simán rendben van hogy kettőt láttál!

[ Szerkesztve ]

(#1878) Drakk


Drakk
tag

Tudtok segíteni, hogy hol lehet találni 3D filmeket (nem trailereket)?

Köszönöm!!

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#1879) Mister_X válasza A.tessz (#1877) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elszöszöltem egy darabig, mire arra a következtetésre jutottam, hogy most wtf is this shit. Direkt levettem és emlékszem, hogy egy hangyafingyit előretolva a csúszkát, már kettőt láttam...

@ldave: thx, 3DS XL-t úgy sem láttam még :D Majd lezsírozzuk.

#más: MH3 Ultimate kinek van meg? Az tipikusan az a játék, amit nem egyedül kell játszani, úgyhogy el kell majd a pár csapattárs :)

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1880) ldave válasza Mister_X (#1879) üzenetére


ldave
félisten

Munkanapokon általában 6 óra után érek rá.

A Slime draws near! Command?

(#1881) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#1879) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

Két csapattárs már biztosan lenne, de a MH3 annyiban trükkös játék, hogy szinte nem lehet kapni. Mikor másfél hónapja megjelent papíron, már akkor is kezdeti készlethiány volt belőle, de olyan szinten, hogy még a Nintendo vezetői is hivatalos elnézést kértek érte. Aztán nagy nehezen kapott EU is egy adagot, akkor itt nálunk is lehetett kapni egy-másfél hétig, azóta megint semmi. Talán 576-nál láttam egyedül dobozost, persze a szokásos aranyárban. Hacsak nem jön újabb adag, akkor a legolcsóbb szerintem külföldről berendelni egy példányt. Nekem szerencsém volt vele, pont aznap tette fel apróba egy srác az övét, amikor kutatni kezdtem utána.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1882) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#1881) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ó, ha kell rátöröm az ajtót a Stadlbauerre :D MH3 nélkül nem is vennék 3DS-t. Nem fogom elkapkodni a vásárlásolat, még PS3-ra is van pár játékom, amikhez hozzá sem szagoltam.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1883) A.tessz válasza Mister_X (#1882) üzenetére


A.tessz
senior tag

Monster hunter az alap! Amióta kipróbáltam rendesen rácuppantam! Nekem megvan 3ds re +wii u ra is! Ha kell kontakt akitől normális áron tudtok szerezni , privátban küldöm!

[ Szerkesztve ]

(#1884) Mister_X válasza A.tessz (#1883) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Jöhet :)

Cross-save van benne? Az lenne a legjobb, ha otthon U-n, útközben meg 3DS-en lehetne nyomni.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1885) A.tessz válasza Mister_X (#1884) üzenetére


A.tessz
senior tag

Van ám azért szereztem be mindkettőre (;

(#1886) Mister_X válasza A.tessz (#1885) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Zsír. :) (Bár nekem nincs U-m, úgyhogy édesmindegy - még)

3DS-re mi a még kihaagyhatatlan?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1887) Dr.F.E.R.I. válasza Mister_X (#1886) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
Topikgazda

A töltő.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#1888) Mister_X válasza Dr.F.E.R.I. (#1887) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja, hogy ebben nem reaktor van? Meg sem veszem...

;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1889) A.tessz válasza Dr.F.E.R.I. (#1887) üzenetére


A.tessz
senior tag

Ez nem vicc volt nem adnak hozzá töltőt! (;

(#1890) Mister_X válasza A.tessz (#1889) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Miiii?! :Y Komolyan kispórolták a töltőt?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1891) ldave válasza Mister_X (#1890) üzenetére


ldave
félisten

XL-hez nem adnak, csak a sima 3DS-hez.

A Slime draws near! Command?

(#1892) Mister_X válasza ldave (#1891) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ja jó, én simát tervezek.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1893) ldave válasza Mister_X (#1892) üzenetére


ldave
félisten

Én lebeszélnének a sima 3DS-ről, minden tekintetben jobb az XL kiadás (akkuidő, 3D effekt, kijelző, ergonómia).

@ Mister_X: jó hát te tudod. Akárkit kérdezel az XL-t fogja ajánlani.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1894) Mister_X válasza ldave (#1893) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Egyelőre ott tartunk, hogy az én agyam nem lehet ilyen bazári trükkökkel becsapni :DDD A két revízió közötti árkülönbözet meg kárpótol.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1895) ldave válasza Mister_X (#1894) üzenetére


ldave
félisten

Amúgy ha mégis a sima 3DS-hez ragaszkodsz, akkor az 576-nál most viszonylag normális áron adják a fehér gépet 3D Land-el és a feketét Zelda 3D-vel.

A Slime draws near! Command?

(#1896) Drakk


Drakk
tag

Szeretnék segítséget kérni.
kb. 2 hete vettem egy XL-t a meglévő 3DS lecserélésére. Péntek óta nem működik a Streetpass a két gép között. Van egy maximum szám, ami fölött nincs több "találkozás"?
Köszönöm a segítséget!
Drakk

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#1897) moli.hu válasza Drakk (#1896) üzenetére


moli.hu
őstag

igen.

(#1898) Drakk válasza moli.hu (#1897) üzenetére


Drakk
tag

Köszönöm! :)

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja.

(#1899) ldave


ldave
félisten

Mario and Donkey Kong: Minis on the Move-ot megvette valaki? Elég jó kritikákat kapott.

A Slime draws near! Command?

(#1900) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Nem vagyok 3DS vak :))

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.