Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) moli.hu válasza adalbert1 (#1099) üzenetére


moli.hu
őstag

de ugy volt..

(#1102) Krisszer


Krisszer
aktív tag

/Közérdekű Közlemény/:Senki ne használja r4 kártyán az iPlayer nevű dolgot! Kinyírja a kártyát!/Közérdekű Közlemény/

[ Szerkesztve ]

- küldve az Atari Portfoliomról

(#1103) moli.hu válasza Krisszer (#1102) üzenetére


moli.hu
őstag

? az mi? van egy iplayer nevu hardver es van egy wii channel.
vagy letoltottel egy dsbricker-t?

(#1104) butyiba


butyiba
csendes tag

Sziasztok,

Hamarosan szeretnék venni a fiamnak egy 3DS-t. Nézegettem az r4i kártyákat de van belőlük jó pár ami a 3DS-hez is jó. Nézegettem melyik mit tud mivel hasonló árban vannak de nem lettem okosabb.( R4i SDHC 3DS , R4i Gold 3DS , R4i TT 3DS )
Van-e valamilyen oldal ahol összefoglalva lehet megnézni melyiknek mi az előnye-hátránya ?
Most egy DS lite-ot nyúz a gyerek M3-al.

BütyiBá

(#1105) ldave válasza butyiba (#1104) üzenetére


ldave
félisten

Azt ne feledd, hogy jelenleg még nincs olyan kártya, ami a 3DS játékok biztonsági mentéseit (ROM-ok) vinné. Ezek az R4-ek annyit tudnak, hogy a DS backup-ok mennek velük 3DS gépen.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1106) butyiba válasza ldave (#1105) üzenetére


butyiba
csendes tag

Köszi,
Értem. És a három közül melyik a "legjobb" ?

BütyiBá

(#1107) ldave válasza butyiba (#1106) üzenetére


ldave
félisten

Ebben sajna nem tudok segíteni, nem merültem el a témában.

Viszont a 3DS-hez eléggé gyakran jön új firmware, szóval simán lehet, hogy a működő kártya egy frissítés után használhatatlan lesz.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1108) moli.hu


moli.hu
őstag

a nsmb2 lesz a nintendo elso digitalisan megvasarolhato AAA jateka.
masreszt tavaly volt a nintendo elso veszteseges eve, amiota komolyan nyomja a videojatek-ipart.
szerintem a ket hir osszefugg.

(#1109) ldave válasza moli.hu (#1108) üzenetére


ldave
félisten

Hát lehet egy darabig nem törődni a trendekkel, de úgy látszik hosszútávon nincs értelme.

Viszont a 3DS-nek ja jól tudom nincs nagy belső memóriája, szóval ehhez akkor kelleni fog egy nagyobb SD kártya.

A Slime draws near! Command?

(#1110) moli.hu válasza ldave (#1109) üzenetére


moli.hu
őstag

szerintem amugy is ertelmetlen belulre flasht rakni, mert vagy 1) tul kicsi volna 2) ha eleg nagy, akkor tul draga volna. ha viszont en veszem sd-n, akkor tudok eloszor kicsit venni, majd 3 ev mulva, mikor felezodtek/negyedelodtek az arak tudok nagyobbat.
csak a savszelesseg a kerdes, de igy is gyorsabb, mint egy dvd :) erdekes, hogy anno a nintendo mennyire nem akart lemezre valtani a cartridgerol, most meg ugy tunik, tenyleg az a jovo. 10 evig elt a lemez.

(#1111) ldave válasza moli.hu (#1110) üzenetére


ldave
félisten

Végülis a PSP esetén is így volt, ott nincs bajom vele.

Amúgy meg nagy kérdés, hogy géphez vagy felhasználóhoz köti-e az N a digitális játékait...

A Slime draws near! Command?

(#1112) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni, hogyan kellene az alap DS-t flashelni, homebrewokhoz? Pl. Colors, Skype, stb.

Köszi!

(#1113) PHM válasza r3dsnake (#1112) üzenetére


PHM
addikt

Nem kell a géppel semmit csinálni.
Flashkártya kell bele, azt pedig itt, a Hardveraprón is árulnak.
2 alapprogramot ajánlok a figyelmedbe: Moonshell, DSOrganize.
A Moonshell egy média lejátszó, a DSOrganize pedig amolyan PDA program.

[ Szerkesztve ]

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#1114) moli.hu


moli.hu
őstag

csokken a dsi es dsixl ara usa-ban.

(#1115) ldave válasza moli.hu (#1114) üzenetére


ldave
félisten

Hm, csökkenjen nálunk is és akkor lecserélem a feketémet egy fehérre :)

A Slime draws near! Command?

(#1116) rudymester válasza moli.hu (#1114) üzenetére


rudymester
senior tag

Lehet gyorsan meg kellene szabadulnom a sima DS Lite-omtól, ha ennyire jó árban adják majd a környéken is.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#1117) adalbert1


adalbert1
veterán

Szerintetek megér egy DSi XL újonnan 20k-t? Az 576kbyte-nál van most akció, hogy ha használt játékot számíttatsz be, akkor ennyiért kapsz DSi-t, vagy XL-t (beszámítós akció nélkül 25k).
Kicsit visszatart, hogy van már egy sima DSi itthon, illetve hogy a New Super Mario Bros. 2 már csak 3DS-re fog jönni, így lehet hogy jobb lenne inkább arra gyűjteni. Viszont 3DS fronton semmi új hír a 2 analóg karos verzióról, lesz ilyen egyáltalán? Illetve az is visszatart, hogy sima DS-en is 4-5 játék van amivel szívesen játszom, igaz azokat nagyon szeretem.
Ami miatt jó lenne, hogy megszabadulnék pár xbox játéktól, amit nincs kedvem egyesével meghirdetni (igaz úgy jobb árakat lehetne kapni, mint amennyiért az 576 beszámítja).

(#1119) adalbert1 válasza moli.hu (#1118) üzenetére


adalbert1
veterán

Köszi a linkeket, elméletileg 56 percen belül indul a sajtókonferencia, remélem ott minden kiderül. Viszont ha csak XL modell jön, akkor én úgy tippelném hogy nem lesz már 2 analóg karos modell (esetleg majd 1-1.5 év múlva, mikor már tényleg mindenki bevásárolt 3DS-ből is - ezt mondjuk ki is nézném a Nintendoból).

(#1120) adalbert1 válasza adalbert1 (#1119) üzenetére


adalbert1
veterán

3DS fronton sok minden nem derült ki, igaz holnap önálló showja lesz, kíváncsi vagyok már. Remélem a New Super Mario Bros. 2-ben nem az arany gyűjtögetése lesz a fő feladat, számomra mindig is egy mellékes része volt a játéknak. Az új Castlevania és Epic Mickey viszont nem tűntek rossznak így első blikkre.
Super Mario Bros. 3 szerintetek megmarad csak wii-re letölthető tartalomként?

(#1121) moli.hu válasza adalbert1 (#1120) üzenetére


moli.hu
őstag

nem ertem, mirol beszelsz, en a videon egy platformjatekot lattam.

(#1122) adalbert1 válasza moli.hu (#1121) üzenetére


adalbert1
veterán

Az "it's all about the gold" részről a videóban, mikor kb. minden arannyá változik, mindenhol új érmék jelennek meg, stb... Én is a szokásos platformjátékot láttam, de remélem nem tűzdelik meg rengeteg, a játékmenet szempontjából szerintem felesleges résszel (legalábbis nekem már túl harsánynak tűnt az egész).

(#1123) moli.hu válasza adalbert1 (#1122) üzenetére


moli.hu
őstag

lattam, de szerintem eltulzod, az lesz kb 1 palya (vagy nem :D )

[ Szerkesztve ]

(#1124) ldave válasza moli.hu (#1123) üzenetére


ldave
félisten

Talán valami challenge mode lesz, hogy nem időre, hanem minél több aranyra kell megcsinálni a pályákat.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1125) adalbert1 válasza moli.hu (#1123) üzenetére


adalbert1
veterán

Az adatlapot megnézve komolyan gondolják a dolgot. Persze lehet, hogy jó móka lesz, de nekem most így ránézésre soknak tűnik. Mindenesetre eddig ez a cím lett volna, ami miatt majd egyszer beruházok 3DS-re, de így lehet hogy megint el lesz napolva a dolog.

(#1126) moli.hu válasza adalbert1 (#1125) üzenetére


moli.hu
őstag

ez a link fura, plz nezd meg

(#1127) adalbert1 válasza moli.hu (#1126) üzenetére


adalbert1
veterán

Nekem jó a link, csak a videó nem jön be (de az eredetileg se futott nálam). Te mit látsz?

(#1128) moli.hu válasza adalbert1 (#1127) üzenetére


moli.hu
őstag

feher hatteren felul egy kek csik benne bal oldalt szurke alapon "other games", alatta egy vonal, majd a feher semmi. ugyanez operaval, chromiummal, firefoxszal is.

(#1129) adalbert1 válasza moli.hu (#1128) üzenetére


adalbert1
veterán

Érdekes, most nálam se jön be a játék oldala... Szerencsére még meg volt nyitva másik ablakban.

(#1130) moli.hu válasza adalbert1 (#1129) üzenetére


moli.hu
őstag

kosz. igazad volt, tenyleg ragyurnak erre a vonalra. ugy latszik, ez lesz a fo tema.

(#1131) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Esetleg van ötletetek hol lehetne eredeti ds ceruzát venni? Sima ds.

Köszi!

(#1132) ldave válasza moli.hu (#1130) üzenetére


ldave
félisten

Megnéztem az E3-as bemutatót, ha jól értelmeztem a látottakat, akkor elsőre csak simán végig kell menni a pályán, mint az első részben, persze minél több aranyat gyűjtve. Aztán a már teljesített pályák bekerülnek egy kalapba, ahonnan a véletlenszerűen 3-at bead a gép challenge mode során és ekkor kell rengeteg érmét gyűjteni meghalás nélkül, mert az így szerzett pontokkal versenyezhetünk másokkal, hogy meg tudják-e dönteni a rekordunkat és így tovább. Meg lesz co-op rész is, csakúgy mint a Wii-s tesóban volt.

A Slime draws near! Command?

(#1133) ldave válasza ldave (#1132) üzenetére


ldave
félisten

Hm, ahogy most olvasom, a jelek szerint nem lesz benne online co-op, csak local, arra meg hát nem sok esélyem lesz :( Lassan felnőhetne már az N az online világhoz.

A Slime draws near! Command?

(#1134) moli.hu válasza r3dsnake (#1131) üzenetére


moli.hu
őstag

eredetit a nemtom.
utangyartottat innen

(#1135) r3dsnake válasza moli.hu (#1134) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

utángyártott rengeteg helyen van, eredeti kellene.

(#1136) Faterkam válasza moli.hu (#1134) üzenetére


Faterkam
addikt

Szia!

Amit linkeltél oldalt, onnan hogy lehetne egy ilyet rendelni és mennyiibe jönne ki szted postával együtt?

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1137) ldave


ldave
félisten

Fehér burkolatú DS-el mi a tapasztalat? Fehér marad vagy elkezd idővel foltosodni, sárgulni?

Hónap végén lehet beruházok egy 3DS-re, fehéret szeretnék, csak most kicsit tartok ettől.

A Slime draws near! Command?

(#1138) Faterkam válasza ldave (#1137) üzenetére


Faterkam
addikt

Ezen elk tudod dönteni. Szerintem nem gáz!

Ds Lite Fefér

Nyitva

A tetején nincs folt, az a vaku :(

Olyan a burkolata, mintha kis átlátszó műanyag lenne rajta.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1139) moli.hu válasza Faterkam (#1136) üzenetére


moli.hu
őstag

berakod a kosarba, regisztralsz, megadod a szallitasi cimed, fizetsz paypallal/googlevel/amazonnal. annyira jon ki, amennyi oda van irva, a postazas benne van az arban. 3 het alatt jon meg. javaslom, olvass utana a sitenak, hogy milyen, mert a fizetesen es a postazason kivul erdemes roluk tobbet megtudni, az elvarhato minosegrol peldaul.

(#1140) Faterkam válasza moli.hu (#1139) üzenetére


Faterkam
addikt

Sajnos nekem nincsenek ilyen regjeim, nem tudok akkor onnan rendelni. De haogy olvasom a véleményed, lehet nem is baj? A minőség nem igazán ok?

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1141) moli.hu válasza Faterkam (#1140) üzenetére


moli.hu
őstag

nekem se volt, de csinaltam, aztan lett.
a minoseg alacsony, de az ar is alacsony. az ar/minoseg arany jobb, mintha magyar kereskedotol vasarolnal.

(#1142) ldave válasza Faterkam (#1138) üzenetére


ldave
félisten

Köszi a képeket!

A Slime draws near! Command?

(#1143) Faterkam válasza moli.hu (#1141) üzenetére


Faterkam
addikt

Ez miatt kérdeztem csak, hogy érdemes e rendelnem felső kijelzőt a Ds Lite-hoz.

A lányéval semmi gondunk, (fehér) a fiúéval (fekete) ez történt pár hónap után. Mindkettőt használtan vettük.
A feketét itt az aprón.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#1144) ldave


ldave
félisten

3DS tulajokhoz egy kérdés: az eShop-ot lehet használni Magyarországról? DSi-nél és Wii-nél ugye elég volt a régiót pl angolra állítani és máris tudtam vásárolni az online játékboltban.
Másik kérdés pedig, hogy a DSi-s pontok használhatóak 3DS játékok vásárlására?

A Slime draws near! Command?

(#1145) moli.hu válasza ldave (#1144) üzenetére


moli.hu
őstag

a nintendo-pontokat barhol el lehet kolteni, de vasarlas elott at kell konvertalni platform-pontokra, azutan csak azon a platformon lehet elkolteni.

(#1146) ldave válasza moli.hu (#1145) üzenetére


ldave
félisten

Van 3000 körüli csillagom a club-ban, akkor azokból ezek szerint 3DS-re is tudok eShop pénzt varázsolni? (Sajna most nem tudom megnézni az N weboldalát, ezért kérdem)

A Slime draws near! Command?

(#1147) moli.hu válasza ldave (#1146) üzenetére


moli.hu
őstag

csillagbol tudsz nintendo pontot, majd nintendo pontbol 3ds pontot. de 3000 csillag az csak 750 pont, azert kapni barmit? nem 800 a kezdo?

(#1148) Karma válasza ldave (#1144) üzenetére


Karma
félisten

Itt is ez van, angol verziót adtam meg regisztrálásnál, hozzáadtam a bankkártyámat, és simán tudok vásárolni. A pontokkal nincs tapasztalatom.

“All nothings are not equal.”

(#1149) ldave válasza moli.hu (#1145) üzenetére


ldave
félisten

"Please note that you cannot use Nintendo Points with a Nintendo 3DS system."
:(

A Slime draws near! Command?

(#1150) moli.hu válasza ldave (#1149) üzenetére


moli.hu
őstag

ez uj, elnezest.
akkor mi van helyette?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.