Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) moli.hu válasza ldave (#650) üzenetére


moli.hu
őstag

en az arkadban kertem egyet az eladotol, felbontott egy dobozt.

(#652) ldave


ldave
félisten

Can I play Nintendo 3DS software bought outside the PAL region on my Nintendo 3DS?

No, this is not possible. A Nintendo 3DS bought in the PAL region only plays software from that region.

Ezt sose fogom megérteni hogy miért jó, főleg egy hordozható gépnél...
Nagyon remélem, hogy azért a jövőben azért több hajlandóságot fognak mutatni a kiadók, hogy EU-ban is kiadják a játékaikat, DS-re van pár ami nagy kedvenc (Devil Survivor, Radiant Historia) ami sajna US-only.

A Slime draws near! Command?

(#653) moli.hu válasza ldave (#652) üzenetére


moli.hu
őstag

sajna? a ds megy.
egyebkent ma mar az iranyitasrol szol az egesz, le kell menni nehany generacionak ahhoz, hogy megertsek, hogy a warezban nincsenek ilyen megkotesek. sokan, aki megprobalja megtorni a hardware-t, eleve ez a cel, hogy az ilyen korlatokat ledontsek. ha nem lenne, sokan nem is probalkoznanak - kesobb sikerulne a tores.

(#654) ldave válasza moli.hu (#653) üzenetére


ldave
félisten

Hát ja. Nagygépeknél is beleteszik a konzolba a 320GB-os lemezt, de nincs lehetőség normálisan felmásolni rá egy játékot, inkább a lemez pörögjön, olvasási sebességben pedig elég nagy különbség van. Xenoblade a Wii-n rengeteget töltöget a menüben, teljesen idegtépő, főleg hogy elég gyakran kell benne pakolgatni a cuccokat a karaktereken. USB-re feltéve viszont meg megy simán, a 2 perces műveletből lesz 15 sec, ami nem mindegy...

Amúgy meg fura nagyon, a Nintendo hordozható gépei sose voltak régiózárasak (leszámítva a DSi bizonyos funkcióit). Ez tipikusan egy olyan lépés ami "elősegíti" a gép módosításának igényét. PS3 feltörésének az tényleges igénye azután jelentkezett, hogy megszüntették rajta a Linux lehetőségét, egészen addig jól megvolt vele a "hacker" közösség.

Nem tanulnak ezek semmiből.

A Slime draws near! Command?

(#655) moli.hu válasza ldave (#654) üzenetére


moli.hu
őstag

olyannyira lassu a dvd, hogy en is elkezdtem gondolkodni, hogy rakhatnam hdd-re a jatekaimat. mert van ra megoldas. marpedig, ha a nintendo nem arulja azt nekem penzert, akkor lehet meggondolom a masik utat. tul nagy az elony.

(#656) Ocarina válasza ldave (#650) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Én a Westendben, a MM-ban próbáltam ki.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#657) ldave válasza Ocarina (#656) üzenetére


ldave
félisten

És vettél is? Érdekelni a tapasztalatod a géppel kapcsolatban. Milyen az összeszerelés minősége, mennyire gyűjti az ujjlenyomatokat a borítás, tényleg lemerül 2-3 óra alatt? Ilyesmi :)

Vagy bárki tapasztalata, ha van neki otthon 3DS :)

A Slime draws near! Command?

(#658) moli.hu válasza ldave (#657) üzenetére


moli.hu
őstag

szerintem probald meg lebeszelni magad, vard meg a dual circle pad-es revision-t. sok jatek igenyelni fogja, a kiegeszitovel pedig mar nem hordozhato a gep. es cikin is nez ki.

(#659) ldave válasza moli.hu (#658) üzenetére


ldave
félisten

Hát nemtom, a kiegészítő most év végén jön japánoknál, arról egyelőre nincs hír, hogy mikor jön ide, szóval én nem hiszem, hogy mondjuk 1 éven belül jönne új 3DS variáns, eléggé a Wii U fejlesztése köti le a Nintendo erőforrásait. Meg most lesz csak kapható fehér színben, nem lesz abból sajna egyelőre állandó modell :(

A Slime draws near! Command?

(#660) Ocarina válasza ldave (#657) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ma este, majd írok egy rövid bemutatót Logoutra.

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#661) ldave válasza Ocarina (#660) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, várom nagyon :R

A Slime draws near! Command?

(#662) ldave válasza moli.hu (#658) üzenetére


ldave
félisten

Gondolkoztam ma a dolgon, ezzel a második analóg karral kapcsolatban (ez így értelmes? :) ).

Szóval úgy vélem hogy ez lényegében a touch screen halála lesz. Ha mindkét kézzel a circle pad-et fogja a játékos akkor nem fogja tudni használni az érintőkijelzőt. Lényegében ez csak a fejlesztők lustasága, hisz a játékok 90%-ban a második karral a kamerát vezéreljük, azt pedig a Metroid Prime Hunters nagyon is jól megmutatta, hogy miként lehet érintőkijelzővel kamerát mozgatni. A legtöbb amit elérnek, hogy a Vita-s 3rd party játékoknak lehet most majd "3D version" kiadása. Bár gondolom ennek a befektetők örülnek...

Most hogy így ezt leírva belegondolok lényegében a legnagyobb különbség a DS és a 3DS között a főképernyő helye. 3DS-en elképzelhetetlen egy The World Ends with You folytatás, pedig ez volt az egyik játék amiért anno a DS-t megvettem (most valahol belül sírok). De a DS-es Zelda stílus is véget ér így, ha az akció felköltözik a felső képernyőre, pedig annak is nagyon jó volt a stylus alapú irányítása. Hm. Én szeretek az érintőkijelzőn játszani :(

A Slime draws near! Command?

(#663) adalbert1


adalbert1
veterán

A DSi-nek tényleg annyival gyengébb az aksija mint azt a wikipédián írják?

Gondolkozok ismét egy kézikonzol beszerzésén, először PSP-re gondoltam, de ott a két GTA-n kívül csak pár játékot találtam ami tetszene, így lehet hogy ismét a Nintendo gépe lesz a befutó, csak több problémám is van a választással:
- 3DS-t nem akarok ha nemsokára jön az új változata
- DSi-ben ha tényleg annyival gyenge az aksi nem kell
- DSi XL-t ahol láttam ott baromi drágán adják, kb. 3DS-t lehet venni az árából

Ezek után marad nagyjából a DS Lite, viszont azt csak 1 helyen találtam (vagy a PSP, esetleg ha az új low budget PSP-nek még esik az ára akkor mindkettő).

Tehát akinek volt már többféle DS-e megtenné hogy kiemeli az előnyeit/hátrányait, illetve hogy melyiket venné és miért?

(#664) moli.hu válasza adalbert1 (#663) üzenetére


moli.hu
őstag

ps vita?

(#665) moli.hu válasza ldave (#662) üzenetére


moli.hu
őstag

van benne valami, de most, hogy jon a ps vita, en meg inkabb nem tartanek az erinto halalatol, sot, ma a telefonok es a kinect miatt egyre inkabb ez lesz az elsodleges vezerlesi forma.
viszont az erdekes, hogy a gombok mellett mennyivel jobban mukodik a hatso tapizas, persze hosszu tavon nem tudom mennyire faraszto a keznek.
az biztos, hogy a csak-a-felso-kepernyo-3d miatt az erinto jocskan vissza fog szorulni a 3ds-nel.

(#666) adalbert1 válasza moli.hu (#664) üzenetére


adalbert1
veterán

Nem tűnik rossznak, de egyelőre nekem drága lesz (ha a 250$-os árból indulok ki, itthon lesz vagy 80k kezdéskor szerintem), másrészt attól félek hogy kezdetekben minden feature használatát bele akarják majd fejleszteni a nagyobb címekbe és ez esetleg a játékélmény rovására fog menni. Viszont tény hogy jobb vétel lenne mint a PSP, főleg hogy az már a kifutó gen. és kb. 5-6 érdekes játék lenne rá, és remélhetőleg ezek nagy része legalább letölthető formában meg fog jelenni az új gépen is.

(#667) moli.hu válasza adalbert1 (#666) üzenetére


moli.hu
őstag

"attól félek hogy kezdetekben minden feature használatát bele akarják majd fejleszteni a nagyobb címekbe és ez esetleg a játékélmény rovására fog menni."

te mar oreg roka vagy :)

[ Szerkesztve ]

(#668) ldave válasza adalbert1 (#663) üzenetére


ldave
félisten

Közepes fényerőn használom a DSi-met, átlagban megy 7-8 órát egy töltéssel, esténként 1-1 óra játékkal számolva hetente egyszer szoktam feltenni a töltőre. Lite-ot már úgy tudom nem gyártanak, újonnan már nem nagyon lehet emiatt hozzájutni, használt gép akksija meglehet még ennyire se jó. Meg hát a DSi matt borítású, ami hatalmas plusz pont nálam :)

A Slime draws near! Command?

(#669) adalbert1 válasza moli.hu (#667) üzenetére


adalbert1
veterán

Illetve még annyi jutott eszembe miközben a beharangozott címeket néztem rá hogy számomra nincs egy igazi system seller játék (ilyen szempontból a Nintendo szvsz hatalmas előnyre tett szert a Zelda és Mario játékokkal) rá.

ldave: ez nem hangzik annyira rossznak mint gondoltam. A matt borítás pozitív, gondolom nem gyűjti úgy az ujjlenyomatokat mint a Lite. Használtat alapból nem vennék, ki tudja hogy az előző tulaj mennyit és hogyan használta a gépet és milyen körülmények között.
Viszont az árakkal nem vagyok túlzottan kibékülve, 2 éve a DS Lite-om olcsóbban vettem (30k), mint amennyiért most láttam DS Lite-ot vagy DSi-t. A konzolstúdiónál a vweboldal szerint még van új DS Lite is, persze ki tudja mióta állhat a raktárban.
A 3DS árcsökkenésével meg egy Lite és 3DS között sincs 10k különbség, így már a DSi nem tűnik jó vételnek, de 3DS-t meg nem vennék ha úgyis jön a 2 analóg karos változat.

(#670) Ocarina válasza ldave (#657) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Bejegyzést nem sok időm van írni, ezért inkább ide válaszolok.
Az ujjlenyomatokat csak ott gyűjti ahol nem nagyon taperoljuk a gépet, a felső kijelző körül, illetve a "fedlapon", de ezeken a helyeken sem vészesen. Összeszerelésre nincs nagyobb panaszom, de néha tud recsegni-ropogni. Ami nem tetszik az a stylus helye, ami ugye hátra került. A gombok jók, a circle-padnál jobbat, hordozható gépen elképzelni sem tudok.
A Nintendonak jár a dicséret a 2GB-os kártya, és a töltődokkoló miatt, jó megoldás. Az akksi szerintem rendben van 4 órát tuti kibír.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#671) admin4911


admin4911
tag

ha vki letölteni szeretne játékot ezeket az oldalakat ajánlom:
nintendodsline.co.cc
nds9.com

(#672) ldave válasza Ocarina (#670) üzenetére


ldave
félisten

Nem gond, kösz az infót.
Előrendeltem egy Ice White Super Mario Land kiadást, ha minden igaz december 2-án érkezik.

Szóval majd ha lesz közös játékunk, akkor mehet multi is, egy Mario Kart 7 tuti befigyel majd, de sztem csak jövőre.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#673) Ocarina válasza ldave (#672) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Ha nem vettem volna nyáron, akkor most én is olyat vennék. Mario Kart 7 nekem is csak jövőre lesz, talán karácsonykor. :)

[ Szerkesztve ]

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#674) ldave válasza Ocarina (#673) üzenetére


ldave
félisten

Aranyos még e Zeldás bundle is, de engem valahogy zavar, ha mintás a gép borítója.

A Slime draws near! Command?

(#675) Ocarina válasza ldave (#674) üzenetére


Ocarina
aktív tag

Igen. Az nekem sem kéne. Vagyis a Marios jobban kéne.

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

(#676) Sirandrish válasza ldave (#674) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor elég ha nekem veszel egyet :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#677) adalbert1 válasza adalbert1 (#669) üzenetére


adalbert1
veterán

Közben kipróbáltam a 3DS-t, igaz játék nem volt benne, így csak a menüben garázdálkodtam. Nekem ez a 3D nem tetszett, egyszerűen kettőt láttam mindenből és idegesített is. Fogásra kényelmesnek tűnt, az analóg stick is jó volt.
Viszont a MM enyhén túlárazott, DSi-t akarnak 40k felett eladni, eddig még mindig a konzolstudio tűnt a legolcsóbbnak.

(#678) Sirandrish válasza adalbert1 (#677) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is néztem és én is pont MM-ben.
Itt viszont volt benne játék is viszont valami Street Fighter féle fighter cucc így meg se néztem.
Az viszont látszott hogy más is kipróbálta már mert úgy le volt lakva mintha legalább 3 éves lett volna :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#679) Gaga73


Gaga73
csendes tag

Sziasztok Srácok!
Segítsetek!
Kisfiamnak szeretnék Nintendo vs. PSP játékkonzolt venni, hogy a hosszú utazásokat bírja.
7 éves (mármint a gyerek :)) , szóval valami kezdő, de jó minőségű masinát keresnék.
Várom véleményetek, melyik irányba induljak el...
Köszi.

(#680) PHM válasza Gaga73 (#679) üzenetére


PHM
addikt

Személy szerint a DSLite-ot ajánlom.
Viszonylag sokáig bírja és rengeteg olyan játék van rá, ami egy
7 éves számára emészthető.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#681) admin4911 válasza PHM (#680) üzenetére


admin4911
tag

egyetértek! :)

(#682) Gaga73 válasza PHM (#680) üzenetére


Gaga73
csendes tag

Üdv.
Köszi a gondolatokat.
Ha már én kinőttem a korból, mikor ez megjelent és nem is értek hozzá, igaz nagyon nem is akarok..., milyen kieg kell, kellhet hozzá?
Köszi.

(#683) ldave válasza Gaga73 (#682) üzenetére


ldave
félisten

Egy jó tokot és kijelzővédőt nem árt venni hozzá, amúgy nincs hozza semmi extra kiegészítő, legalábbis ami fontos lenne. Játékokat viszont (ha eredetiben gondolkozol), akkor sokkal olcsóbb külföldről beszerezni, itthon sajna elég drágák a régebbiek is, nemhogy az újak...

A Slime draws near! Command?

(#684) H.B. válasza ldave (#683) üzenetére


H.B.
csendes tag

és hol vegyek? Vamot és dombornyomottat nem tartok itthon.
*jatekot
az mm-ben 45k a piros 3ds. Eleg jo arnak tunik. Ha jo lesz az ev meglepem magamat vele.

[ Szerkesztve ]

(#685) moli.hu válasza PHM (#680) üzenetére


moli.hu
őstag

amiota lathato, hogy a nintendo nem kuzd igazan a warez ellen, en a dsi-t ajanlom. a dslite-nak sokkal rosszabb a kepernyoje, sokkal kisebb a betekintesi szoge, joval (tenyleg joval) hamarabb atbillennek inverzbe a szinek. bar nekem dsixl-em van. a hangja is jobb.
hatrany, hogy kattognak a gombjai, este hangosak, de talan precizebbek.

de meginkabb a 3ds-t, a ds es dsi jatekokat tudja futtatni a 3ds, nagy a jatekkonyvtar. a 3ds-ben van mozgaserzekelo, augmented reality, gyereknek jopofa.

ha a gyerek dobalja a cuccait, akkor nem ajanlom a zsaneros ds-t, inkabb psp vagy android.

[ Szerkesztve ]

(#686) lacko6 válasza Gaga73 (#682) üzenetére


lacko6
senior tag

Csak játékkal kell etetni 10 000ft ért :))

Én azért vennék 1 ilyet,már csak a Super Nintendo és GBA játékok támogatásáért is

SuperCard DSTWO :K

[link]

(#687) H.B. válasza lacko6 (#686) üzenetére


H.B.
csendes tag

az 1.4.3 ezt is letiltotta. :P

(#688) lacko6 válasza H.B. (#687) üzenetére


lacko6
senior tag

Hogy érted,ha 1.4.2. ről frissitek 3-ra akkor para? Mert elméletileg már az is támogatott vagy csak akkor ha elöbb a kártyát frissítem majd a gépet.

(#689) PHM válasza moli.hu (#685) üzenetére


PHM
addikt

7 éves kisfiúnak kell.
Nem fog tudni vigyázni rá, legalábbis nem úgy, mint egy felnőtt.
Szerintem nem éri meg a plusz költséget.
Ráadásul a Lite-ban van a legerősebb akku, és ez is szempont volt.
A DSi-3DS pedig, ha valaki nem csak az eredeti játékokat akarja kipróbálni,
egy hozzá nem értő számára kissé necces.
A PSP-t a szűkösebb játékkínálat miatt hagynám ki.

#687 H.B. : Egy darabig...

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#690) toth87


toth87
tag

Hát ha már rá akadtam erre a topicra szeretném leirni,hogy én a nintendo-val hogy ismerkedtem meg:1998 lehetett amikor az elsö gameboy cuccal találkoztam egy pocket volt,és egy super mario land game volt benne,osztálytársamé volt,amikor megláttuk azonnal bele szerettünk,a hangokba,pályákba(világokba)és a pályákon lelhetö teremtményekbe,mindenféle képpen kelett nekem is egy ilyen cucc,sikerült is oszttársammal düllöre jutni,egy elötte vett zsir újj mountain bike-ot adtam érte,muszályvolt hogy miért? mert felénk ez nagyon ritka cucc volt+plusz vidéki vagyok,montihoz meg bármikor hozzá juthattam,és igy kezdödött a nintendo mánia,többek között handheld téren,amikor már hellyel közzel tudtam hol lehet az országban ilyesmiket kapni,nemsokra rá beruháztam egy gameboy colorra,hihetetlen cucc volt,akkoriban még érezhetö volt hogy ezek a névleges eltérések újjdonságot is hoznak,nem ugy mint most hogy csak újra dizájnolás van,a color mellett mégis a pocketett nyomtam többet,meg persze coloron a donky kong-ot,nagyon jó feelingje volt ezeknek a cuccoknak(főleg mezei sárga kazettás famicom/t1000 gépek mellett) .olyan 2003 körül megjött egy ismerösöm amerikából,és mutatott olyat amit addig nálunk senki nem látott egy gamboy advance volt,húúú kemény dizájn,szebb nagyobb kijelzö,kemény 28000 forintért tudtam hozzá jutni,2 game volt hozzá,egy warioland 4,és egy crash wrath of cortex,nagyon nagy elöre lépés volt handheld téren(csak az a baj ezt sokan elfelejtették),nyühültem egy darabig teltek az évek,kijött a psp(közben persze más gameboyok amiket ez miatt ki hagytam,sp,micro) és beruháztam a sony üdvöskéjére,az öröm hamar elszállt,tekken,most wanted,gta3,melett is nagyon meg untam 3 hónap után+nem találtam rá semmi érdemlegest,vissza nintendohoz,egy ds lite személyében,new super mario,mario 64 ,mario kart,stb gamekkel megspékelve és még nem birtam le rakni,mindig elöveszem . 3ds is lesz de nem most,még vérszegény egy kicsit játéktéren,a psp bulit meg nagyon megbántam,nintendo forever,hisz a gameboy töretlen útja 1989 böl indul,hol van ehhez a psp?sehol csak egy szürke unalmas kópia,ami már soha nem fog olyan széles ösvényt taposni mint a nintendo handheldjei...:) . Annyit még hozzá tennék hogy a psp egyik csunya hátránya hardverileg az adathordozás,undoritó dolog hogy kis lemez megy bele+és egy zárt tokban van,amibe ne adj isten egy kis pöszmöt kerül,egy tortura kihalászni,és nagyon gyorsan karcolodik,ilyen a a cartridge-es gameboy-oknál ds-eknél,elö se tud fordulni(ezzel bezzeg a psp fanok nem dicsekszenek)

[ Szerkesztve ]

(#691) moli.hu válasza H.B. (#687) üzenetére


moli.hu
őstag

nekem megy.

(#692) Gaga73 válasza PHM (#689) üzenetére


Gaga73
csendes tag

EZ IGEN SRÁCOK!

Nem számítottam rá, hogy ennyi segítőkész embert találok ebben a topic-ban! Gratula!

A lényeg..., valóban még csak 7 éves, valóban olykor nem vigyáz úgy a dolgaira. Viszont imádom a gyermekem, és szeretnék olyat adni neki, amit akár hosszabb távon megbecsül és kihasznál.
Mindig az jut eszembe, mikor mi megkaptuk az első kis kütyünket, ami fekete fehérben egyvalami játékot tudott és volt rajta két gomb, amellyel előre-hátra, meg oldalra lehetett mozogni. Aztán jött a Tetris..., mekkora dolog volt! Én még a Commodore 64-en nőttem fel és az is csak a szomszéd srácnak volt...
Szóval jó érzés látni, hogy ebben az agyonfejlesztett világban is van még összetartó csapat, mint itt!

Köszi a segítséget, hajlok a Nintendo felé.
Már csak azt lenne jó tudni, hogy létezik-e olyan forrás, ahol szabad kedvező áru (akár használtat) venni. Az első masinánál jó lenne látni, tényleg leköti-e annyira, hogy ebbe a nem olcsó "iparágba" ruházzunk be folyamatosan. Új játékok, új konzolok, erősebb masinák, stb.

Üdv.

(#693) admin4911 válasza Gaga73 (#692) üzenetére


admin4911
tag

vatera,hardverapró,expressz-en tudsz venni használtat!
akár 10000ft-ért is!

(#694) toth87 válasza Gaga73 (#692) üzenetére


toth87
tag

szia,hát én a helyedbe nem nézném vaterán,hacsak nem Kumite úrtól,vagy Adriántól akarsz venni (nekik jó cuccaik vannak),12000 áron haverom rendelt vateráról, és egy zsirba tocsogó gépet kapott,komoly karcokkal megáldva,az akksit meg cserélni kellett. ahol érdemes megnézni akkor inkább Gamepark.hu 17000 (használt) és tényleg szép állapotban van,vagy a newwawe.hu,ök is elég megbizhatoak,és garancia téren is jól helyt állnak. remélem tudtam segiteni :)

[ Szerkesztve ]

(#695) ldave


ldave
félisten

Hát fájó szívvel, de úgy tűnik inkább egy PS3-at veszek, remélem azért még majd akad még ilyen Super Mario 3D Land bundle valahol elrejtve egy pár hónap múlva is, egyszerre a kettő kicsit most túl sok volna és 1-2 játék miatt most talán még nem éri meg maga a gép, főleg egy DSi mellé.

A Slime draws near! Command?

(#696) Gaga73 válasza toth87 (#694) üzenetére


Gaga73
csendes tag

üdv.
Köszi a tanácsokat, járok utána.
Hamarosan itt a karácsony... :))

(#697) H.B. válasza toth87 (#694) üzenetére


H.B.
csendes tag

"egy zsirba tocsogó gépet kapott"

Cooking Mama bundle. ;]

(#698) kelly7


kelly7
aktív tag

Sziasztok
Kis segítség kéne. Ismerősnek van egy DS XL-je. Van hozzá egy R4i kártya, ami eddig ment is, viszont szerintem lefrissítette a gépet 1.4.3-ra, a kártyája meg 1.4.1. És nem indul el ugye már így. Erre tud valaki valamiféle megoldást, vagy kár volt frissíteni?

(#699) lacko6 válasza kelly7 (#698) üzenetére


lacko6
senior tag

Vagy valaki akinek van Ds-e vagy Media Markt ,Saturn stb...

(#700) Ocarina


Ocarina
aktív tag

Kipróbáltam a 3DS böngészőjét, sokkal rosszabra számítottam. :)

Keelah se'lai | SEN: ZsomleHUN

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.