Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:56:47

LOGOUT.hu

TILOS A WAREZ, EMLÍTÉS SZINTJÉN IS TILOS BESZÉLGETNI GÉPEK TÖRÉSÉRŐL, KALÓZKÁRTYÁKRÓL, ROM-OK FUTTATÁSÁRÓL, MINDEN EZZEL KAPCSOLATOS TÉMÁRÓL!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) moli.hu válasza mirci18 (#1200) üzenetére


moli.hu
őstag

nincs warez a prohardveren.

(#1202) bitpork válasza moli.hu (#1201) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez speciel csak technikai információ kérés volt, nem? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1203) mirci18 válasza moli.hu (#1201) üzenetére


mirci18
addikt

bitpork igazad van

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1204) moli.hu válasza mirci18 (#1203) üzenetére


moli.hu
őstag

a te velemenyed elfogult, igy erdektelen.

az egesz warezban maga a letoltes a legkonnyebb, azt egy majom is meg tudja csinalni. a hardware, beszerzes, kompatibilitas, firmware, crack, patch a legnehezebb, az igenyli a valodi tudast.

kerdezz ra a moderatoroknal.

[ Szerkesztve ]

(#1205) mirci18 válasza moli.hu (#1204) üzenetére


mirci18
addikt

Ahogy gondolod. Én nem azt kérdeztem ezt vagy azt honnan töltsem le. Hanem tényleg technikai infókat.Ezekre erre a két kérdésre nyugodtan lehetne válaszolni bárki nem szeretnék egyből moderátorhoz futni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1206) bitpork válasza moli.hu (#1204) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezek szerint ha egy dvd író firmware-je felől érdeklődök akkor warezolok? Nem lehet hogy csak egy új fícsört szeretnék lenyomozni?
Ha ez igaz akkor a linkeket is tiltani kellene, mivel az esetleges cikkek és információk is jogvédelem v oltalom alá esnek :U

Who knows :R

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1207) moli.hu válasza bitpork (#1206) üzenetére


moli.hu
őstag

kotekszel. nyilvan az a flashcart-nak is van firmware-je, amit frissiteni kell ds update elott.
a warez linkek tiltva vannak.

(#1208) mirci18 válasza moli.hu (#1207) üzenetére


mirci18
addikt

Szerintem meg pont igaza van mert én is az r4ds kártya firmware-je felől érdeklődtem ami tudtommal még nem warez ahogy az sem hogy mekkora micro sd kártya kell bele memóriabővítés miatt.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1209) moli.hu válasza mirci18 (#1208) üzenetére


moli.hu
őstag

egy warez eszkoz firmwareje/merete/szine/alakja/szepsege felol erdeklodni is warez! mivel a firmware nyilvanvaloan a warez eszkozhoz es a warezhoz kell.
azt se szabad kerdezni, hogy hol lehet kapni a mein kampfot, pedig attol meg nem vagy se naci, se tomeggyilkos.

[ Szerkesztve ]

(#1210) bitpork válasza moli.hu (#1209) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Megkérdezni lehet :) Sőt én azt is elárulom neked hogy minden megyei könyvtárban ahol van levéltár találsz egy példányt csak kutatásra ;)
abbafejeztem az offolást

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#1211) hdman válasza moli.hu (#1209) üzenetére


hdman
őstag

Ez hülye érv. Késről, fegyverekről stb. is lehet beszélni, más dolog tanácsot adni vagy segiteni. Sőt ezekkel még ölni is lehet, egy fw-rel meg max megkárositja a kiadót.

A neten amugy minden fent van, segiteni nem fogunk neki, amugy is kismillió r4 kártya van. Pl wood kernel már 1.49 nél jár, az én karimra is lassan egy éve nem jött frissités.

Sopron city :)

(#1212) moli.hu válasza hdman (#1211) üzenetére


moli.hu
őstag

erv?
kesrol/fegyverrol lehet beszelni olyan forumon, ahol engedik.

[ Szerkesztve ]

(#1213) hdman válasza moli.hu (#1212) üzenetére


hdman
őstag

Szerintem hagyjuk is ezt a témát, értelmetlen n+1 vita lenne arról, hogy mi warez, mi nem, vagy éppen a határán vagyunk-e.

Annyit még hozzátennék, hogy minden normálisabb/nagyobb kártyatipusnak van weboldala, rákeresel a nevére és látod a frissitéseket, google a barátod :)

end of story, let's go play

Sopron city :)

(#1214) mirci18 válasza hdman (#1213) üzenetére


mirci18
addikt

Ez is egy szép nap volt eddig.
Én még mindig váltig állítom hogy a két kérdésem nem volt warez témájú.
De majd a google tényleg segít ha már itt senki nem volt hajlandó.
De azért köszönöm az eddigi erőfeszítéseket.
A mein kampf-ről meg annyit hogy én olvastam akkor én már náci vagyok.
Akkor ez már tiltott dolog juj.
szóval érdekes értékitélete van egyes embereknek máskor inkább nem jövök ide kérdezni semmit sem mert úgy látszik itt már minden gyanús warez tiltott stb

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1215) hdman válasza mirci18 (#1214) üzenetére


hdman
őstag

Akkor olvasd el ujra az utolsó hsz-em második bekezdését, és értelmezd. Ott van a válasz a kérdésedre, ne játszd a nagy halált, hogy senki nem segit, és hogy nem jössz ide többet.

Ennél konkrétabban senki nem fog válaszolni, meg linkelgetni, mert arra már tényleg idegesek a modik. Inkább köszönd meg, hogy valaki vette a fáradtságot, és segitett elindulni.

Sopron city :)

(#1216) moli.hu válasza hdman (#1215) üzenetére


moli.hu
őstag

raadasul irtam neki privatot..

(#1217) mirci18 válasza hdman (#1215) üzenetére


mirci18
addikt

Üdv

Köszönöm mindkettőtök válaszát.
Olvastam hozzászólásod második felét is csak én azt hidtem eddig hogy egyfajta r4-es kártya van de most kiderült többen gyártják.
Így mindenhol más a firmware.

Nem szeretném eljátszani a nagy halált másokat sem akartam megbántani csak bepöccentem egy cseppet mivel egész nap nem válaszokat kaptam hanem csak kitérő mondatokat amik nem a kérdésemre adtak választ hanem a warez tényállására.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1218) hdman válasza mirci18 (#1217) üzenetére


hdman
őstag

Nézz körül hardverapron, itt is vannak jó kártyák, általában ott van mellette a fw száma is, nézz minél újabbat.

Peace

Sopron city :)

(#1219) mirci18 válasza hdman (#1218) üzenetére


mirci18
addikt

oké bár én vatera teszvesz párti vagyok.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1220) hdman válasza mirci18 (#1219) üzenetére


hdman
őstag

Akkor ott :P

Sopron city :)

(#1221) mirci18 válasza hdman (#1220) üzenetére


mirci18
addikt

Persze.
Most vettem egyébként egy teszteletlen sima ds-t remélem nem fürdök be vele.
Mondjuk ezt ha kipróbáltam tovább is adom mert sikerült vennem egy ds lite-ot r4-es kártyával de azt csak jövő hónapban kapom meg.
Úgyhogy ha esetleg kell valakinek egy classic ds szóljon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1222) hdman válasza mirci18 (#1221) üzenetére


hdman
őstag

Az a durva, hogy a ds és a ds lite nagyon piti pénzért megy, pár ismerősöm is azért vett nemrég gépet, mert gyakorlatilag fillérekért dobták utánuk. Mennyiért sikerült szerezni a gépeket, ha nem titok?

Sopron city :)

(#1223) mirci18 válasza hdman (#1222) üzenetére


mirci18
addikt

Mennyi a piti pénz?
Szóval szerintetek mennyi a reális ára egy sima és egy lite gépnek?
Mert én alapjáraton töltővel egy sima gépet 9-10 e körül látok lite-ot töltővel esetleg egy játékkal 14-18 e.
Szerintem egy gép töltő játékért a reális ár 14 e ft.
Én a liteot 14 ért vettem ebben a gép van egy töltő sytlus meg egy r 4 kártya még vennem kell memóriakártyát egy tokot na meg kijelzőre fóliát.
Apropó ti nektek van fólia a kijelzőn?
Érdemes venni?

Egyébként a ds 3000 ft-ért vettem de mivel lutri így lehet hogy nem fogok semmit rajta.

Ahogy megnéztem 10 aukcióból 2-3 az ojan ami tényleg nagyon megéri megvenni de azokat 1-2 nap alatt elviszik tehát érdemes gépvásárláskor naponta böngészni az oldalt mert az elmúlt 1 hétben 3 olyan ds lite-ot vittek el amit 10-14 re hirdettek pedig simán megért 20-at is hogy arról a dsi-ről ne is beszéljek amit 20 ért vettek holott 30 a legolcsóbb most

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1224) moli.hu válasza mirci18 (#1223) üzenetére


moli.hu
őstag

folia mindenkepp kell, mar az elso nap. en csak a masodik nap raktam ra, ossze is karcoltam a kijelzot. nem erte meg a turelmetlenseg.

[ Szerkesztve ]

(#1225) mirci18 válasza moli.hu (#1224) üzenetére


mirci18
addikt

Oké az lessz az első gondoltam rá hogy vegyek e de akkor örönmel hallom hogy nem zavaró a játékban.

Tényleg ha már itt tartunk 3ds-en lehet úgy játszani 3 d-s módban hogy a kijelzőn fólia van?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1226) hdman válasza mirci18 (#1223) üzenetére


hdman
őstag

Sima: ~5k
Lite: ~10-15k
xl:~20-25k
3ds: 35k

Mindegyik géppel és töltővel értendő.

Játékok: 3-4k

+ ugye a tartozékok árai.

Nekem is van rajta fólia, alap.

Sopron city :)

(#1227) moli.hu válasza mirci18 (#1225) üzenetére


moli.hu
őstag

nemtom, a felso kepernyore feleslegesnek gondolom a foliat, soha nem ersz hozza, se stylusszal se ujjal. a monitoromon meg tvmen sincs folia...

[ Szerkesztve ]

(#1228) mirci18 válasza hdman (#1226) üzenetére


mirci18
addikt

Sima árát keveslem mert ennyiért most csak hibás van a neten. De a többi az reális.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1229) hdman válasza mirci18 (#1228) üzenetére


hdman
őstag

Azt egy kicsit lehet alábecsültem, de sztem sima ds-t már úgysem vesz szinte senki. Egy ötöst hozzádob és máris a lite-nál van.

Sopron city :)

(#1230) mirci18 válasza hdman (#1229) üzenetére


mirci18
addikt

Én sima ds-el is beérném ha nem lenne csúnya nekem a lite jobban tetszik.
Egyébként meg a lite csak annyival jobb hogy lite újdonságot nem raktak bele tudtommal.
Sokan az árakat is nézik ezért is vesznek régebbi gépeket.

Én sokallnék kiadni egy ps vitáért 80-at de 40-et egy 3ds-ért nem.
Egyébként ha már itt tartunk láttam 3 ds videókba olyan kártyákat amit leraknak az asztalra aztán a 3ds fölé helyezve megelevenedik ezeket a kártyákat gondolom külön kell venni a gép vásárlásakor nem adnak hozzá?

Másik kérdésem ilyen kártya mennyibe szokott kerülni vagy hogy van ez?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1231) Karma válasza mirci18 (#1230) üzenetére


Karma
félisten

Az AR (augmented reality) kártyákat a 3DS-hez és a Vitához is mellékelik a dobozban, nem kell külön venni őket,

“All nothings are not equal.”

(#1232) moli.hu válasza mirci18 (#1230) üzenetére


moli.hu
őstag

ar kartyat lehet bevaltani a nintendo clubban is, jatekhoz is adnak, asszem vasarolni is lehet, tovabba lehet magadnak nyomtatni akar.

a lite nem csak designban kulonbozik a phat-tol, hanem:
21% konnyebb
41% kisebb
vilagosabb a kepernyo
4% nagyobb a kepernyo
30% nagyobb a stylus
tobb fokozatban allithato a hattervilagitas
15% erosebb az akku

(#1233) mirci18 válasza moli.hu (#1232) üzenetére


mirci18
addikt

Pont azért írtam hogy lite hogy kisebb és könyebb ezt jelenti úgy mint a ps2-nél a slim.
Azért a 4 % plussz képernyő nem egetrengető meg az új stylus bár ahogy halottam a simáé elég vékony volt,

szóval akár hogy is nézzük a sima ds olcsóbb a lite verzió pedig javarészt annyival másabb hogy kisebb és könyebb.

Ez érdekes hogy lehet nyomtatni a kártyát akkor ez olyan mint a telefonnal való vonalkód olvasás amit ha beolvasol tartalmakat érhetsz el.

Karma-
Köszi a választ

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1234) moli.hu válasza mirci18 (#1233) üzenetére


moli.hu
őstag

igen, sima kameras vizualis minta-felismeresrol van szo.
pelda1 pelda2

(#1235) Corleone33


Corleone33
aktív tag

Gondolom 3DS-el sztender Nintendo DS kártyák mennek gond nélkül ...

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#1236) moli.hu válasza Corleone33 (#1235) üzenetére


moli.hu
őstag

igen, visszafele kompatibilis.

(#1237) Corleone33 válasza moli.hu (#1236) üzenetére


Corleone33
aktív tag

Rendben, köszi a választ

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#1238) mirci18


mirci18
addikt

Szerintetek ds litehoz melyik webshopban érdemes cuccokat vásárolni. Aukciós oldalakon most nem igazán találtam kedvemre valót.

[ Szerkesztve ]

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1239) mirci18


mirci18
addikt

Üdv

Megjött a DS Classic amit említettem nektek elsőre egész tetszetős kis gép bejön a formája.
Egy dolog furcsa hogy egy picit kicsik rajta a kontroll gombok vagyis a játékgombok.
Nektek nem?

Másik dolog szerettem volna usb-ről tölteni mert azt mondtátok lehet ekkor ez a kép fogadott.
Ehhez milyen kábel kell?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1240) moli.hu válasza mirci18 (#1239) üzenetére


moli.hu
őstag

egy "nintendo_ds_phat - usb" kabel. ...

(#1241) mirci18 válasza moli.hu (#1240) üzenetére


mirci18
addikt

Köszi

Gondolom ilyen kábelt nem egyszerű venni műszaki boltokban tescoban vagy ehhez hasonlóban?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1242) moli.hu válasza mirci18 (#1241) üzenetére


moli.hu
őstag

a phat mar regi, igy mar eleg dragak hozza a kabelek

(#1243) mirci18 válasza moli.hu (#1242) üzenetére


mirci18
addikt

Értem hát majd valahogy megoldom az a baj külföldről nem tudok vásárolni mert nincs bankkártyám pedig ott olcsóbb mint itthon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1244) moli.hu válasza mirci18 (#1243) üzenetére


moli.hu
őstag

(off)elso reakciom: nincs bankkartyad? hogy vasarolsz az abc-ben?(/off)
paypalon bankszamlaval is lehet vasarolni, asszem.

(#1245) mirci18 válasza moli.hu (#1244) üzenetére


mirci18
addikt

Készpénzzel hogy vásárolnék?
Mint minden normális ember.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#1246) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Nektek melyik a kedvenc játékotok Nintendo DS-re? Tervezek venni hamarosan új játékot rá, kíváncsi vagyok, hogy Ti nektek melyik a kedvencetek, hátha nekem is megtetszene :D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#1247) hdman válasza ViharVadász (#1246) üzenetére


hdman
őstag

Picross, super mario, plants vs zombies, cooking mama ( :DDD ) mario kart

Sopron city :)

(#1248) ViharVadász válasza hdman (#1247) üzenetére


ViharVadász
őstag

Plants vs Zombies játékon gondolkodtam, a Mario Kart már megvan(1 éve megvan de még nem tudom megunni :D ) A Picross nagyon jónak tűnik, arról még nézelődök picikét. Köszi! :) :R Cooking Mama-t néztem, igazat megvallva nem nagyon tetszik:D New Super Mario Bros. szintén megvan:D

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#1249) Karma válasza ViharVadász (#1248) üzenetére


Karma
félisten

PvZ kapcsán fontos, hogy kártyán vedd meg, ne a Shopban (vagyhogyishívják a játékboltot a készüléken), mert csak egy herélt verzió érhető el így :( Persze ez csak DSi-től kezdve releváns.

“All nothings are not equal.”

(#1250) ViharVadász válasza Karma (#1249) üzenetére


ViharVadász
őstag

A DSi boltjának neve: DSiWare:D És köszi a jelzést, mert azon gondolkodtam, hogy itt a DSiWare-en venném meg, de akkor dobozost választom. Mondjuk még az se biztos, hogy a PvZ lesz, mert még gondolkodom a Professor Layton and the Last Specter játékba, vagy még a jövőben megjelenő Pokémon Black & White 2-n gondolkodom.

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Nintendo 3DS és DS topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.