Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:01

LOGOUT.hu


Ez a topik a DAP (Digital Audio Player), vagy közismertebb néven MP3 lejátszókkal foglalkozik. A témához kapcsolódnak a FÜLhallgató topic és FEJhallgató topik is, amennyiben valamelyikre szükséged van ott kérhetsz segítséget a választásban. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#520) Mosómedve válasza bwoay (#517) üzenetére


Mosómedve
tag

A beállítás: Menü->General->USB Charging-> On/Off (sajnos utóbbin merült le).
A tünet gépredugásnál: megpróbál elindulni a lejátszó mintha bekapcsolnám, be-boot-ol és amint megjön a menü->low power->automatikusan kikapcsol. Hiába hagyom rajta, próbál mindig beindulni, de nem megy szegénykének....még a reset gomb sem segített (bár gondolom az nem állít át semmit, csak ujraindítja, igaz?). Mivel a lejátszó el sem jut addig h felálljon a rendszer, ezért a gépem értelemszerűen mégcsak nem is érzékeli a lejátszót
De álljunk meg egy baráti szóra, ti azt állítjátok, hogy a PengeMoto töltője fullra megegyezik a H320-éval? 5V-ra alakít, belül:+, kívül:- (polaritásra gondolok) és még a csatlakozója is full ugyanaz? Barátnőm barátnőjének V3-asa van, akkor kibróbálom véle...ez jó ötlet....bár azért sztem kéne egy nem USB-s, állandó töltő is. Elvégre nem vihetem magammal mindenhov a gépem, mégha notebook, akkor sem. Nem tudjátok véletlenül amúgy mennyi egy H320-as hálózati tültő?

Történetesen a ''külön töltő'' nem is ''külön'', szériatartozék, csakhát mivel használtan vettem, se azt, se tokot nem kaptam hozzá.

[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.