Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3951) WonderCSabo válasza canniball (#3949) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Igaz, igaz. Már ezért megéri letölteni a 3-at. Hogyhogy Neked még nincs fenn?

Csapi: Így. Kb. 10edszerre írom le. :)

[ Szerkesztve ]

(#3952) Laslow


Laslow
senior tag

Van egy gondom a 3-as FF-al. Az OTPdirekt-be bejelentkezve az elmentett űrlapokat (pl. átutalás esetére) rosszul tölti vissza, ahogy kiválasztom a legördülő menüből. Van, amelyiket sehogy, van amelyiket elrontott ékezetekkel (vagy ilyen UTF-es élére állított téglalapos jel jelenik meg, vagy hosszú kód, ami az adott ékezetes betűt azonosítja vmilyen rendszerben), vagy jól jelennek meg. A 2-es FF-al teljesen jó volt, meg megnéztem most IE-vel is, azzal is rendben van minden. Ez így számomra használhatatlan. Van, amelyikből pl. a számlaszám mezőt nem tölti vissza egyáltalán; nehéz így utalni. Nézet/Karakterkódolást állítgatva sem lett jobb...

Ez a hiba másnál is jelentkezik?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#3953) vallas válasza vallas (#3937) üzenetére


vallas
senior tag

Na végső elkeseredésembe feltettem az RC4-t azzal jó volt, és ráeresztettem utána a redes 3.0-t ,és most jó, szóval nem tudom mi volt a baja, de most megy.

az otthoni gépemen, meg elsőre jó volt :D

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#3954) canniball válasza WonderCSabo (#3951) üzenetére


canniball
nagyúr

Majd ha mindenki azt mondja minden megy flottul felrakom én is. :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3955) WonderCSabo válasza canniball (#3954) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Akkor sohase fogod felrakni. :)

(#3956) canniball válasza WonderCSabo (#3955) üzenetére


canniball
nagyúr

Soha ne mondd, hogy soha! :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3957) jerry311


jerry311
nagyúr

Van FF3 kompatibilis skin amitől úgy néz i az FF3 mint az FF2? :)

(#3958) Red_Bull válasza Csapi007 (#3950) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

sehol :((
Van hozzá addon ami visszacsinálja a régire,de úgyse jó :U

(#3959) Lenry válasza Shad0w (#3948) üzenetére


Lenry
félisten

olvastam ezt amikor legelőször írta be, csak valamelyik kiegészítőm tényleg nem volt kompatibilis és összeomlott a FF... azóta meg nem kísérleteztem vele :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3960) Met


Met
nagyúr

Néztétek az oldalon a térképet, hogy melyik országból mennyien szedték le?
Tök érdekes, pl. Chad-ból ketten szedték le :D

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#3961) Laslow válasza Met (#3960) üzenetére


Laslow
senior tag

Nem az az érdekes, hanem hogy Iránban 250.000-en.

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#3962) dokar


dokar
addikt

az új FF3-ban bezárás után a folyamat nem áll le és magas procihasználattal működik tovább a háttérben vista és xp alatt is. találkoztatok ti is ezzel?

extra - SEXRay

(#3963) pzstm


pzstm
titán

Thanks to the support of the always amazing Mozilla community, we got more than 8 million Firefox 3 downloads in 24 hours. That’s more Firefox downloads than we’ve ever had in a single day -- an impressive feat indeed!

Please be patient while the good people of Guinness review our World Record attempt. This might take a few days so please check back here. And, a huge thanks for all of your support!
:C :R :DD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3964) Winner_hun válasza dokar (#3962) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem lehet, hogy valamelyik kiterjesztés okozza? Miket használsz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3965) Shad0w válasza dokar (#3962) üzenetére


Shad0w
senior tag

Nálam akkor csinálta amikor az FF2-re telepítettem. De aztán letöröltem (program eltávolítása) és újraraktam, azóta nem csinálja.

(#3966) NwL


NwL
tag

Üdv!

Olyat tapasztalt már valaki hogy nem keres a google? :D
Minden oldal bejön rendesen, de ha a google keresésbe írok valamit, a FF csak várakozik...
(expolerben működik a keresés)

(#3967) NwL válasza NwL (#3966) üzenetére


NwL
tag

Megvan a ludas, azért beírom ha valakinek hasonló problémája lenne...
Ha ezt a bővítményt letiltom, minden rendbe jön:
2007 Microsoft Office system
Office Plugin for Netscape Navigator

(#3968) dokar válasza Winner_hun (#3964) üzenetére


dokar
addikt

Adblock Plus
DownThemAll!
Fasterfox
Firebug
FireGestures
Flagfox
Forecastfox
FoxClocks
Foxmarks Bookmark Synchronizer
Foxytunes
Html Validator
Html Validator (based on CSE HTML Validator)
IE Tab
Nightly Tester Tools
phplangeditor
ShowIP
Snap Links
Undo Closed Tabs Button
View Source Chart

extra - SEXRay

(#3969) WonderCSabo válasza dokar (#3968) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem kilépés után pár másodpercig ottmarad, majd kilövi magát. A szürkék mit jelentenek? Azok nem mennek, vagy nem használod?

(#3970) dokar válasza WonderCSabo (#3969) üzenetére


dokar
addikt

a szürke azt jelenti, hogy az le van tiltva, mert még nem kompatibilis az FF3-al

extra - SEXRay

(#3971) Winner_hun válasza dokar (#3968) üzenetére


Winner_hun
félisten

Adblock Plus kompatibilis?:F
Nightly Tester Tools teljesen felesleges

Ha csökkentett módban indítod, akkor is csinál ilyet bezáráskor? Amúgy azt, hogy mi használja a winyót, azt a FileMon megmondja neked.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3972) RpPRO


RpPRO
őstag

Masnal is ennyire idegesitoen swappol FF3?

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#3973) WonderCSabo válasza dokar (#3970) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezt már próbáltad? Így FasterFox, Adblock Plus is teljesen frankón megy. De Adblock Plus már alapból kompatibilis.

(#3974) dokar válasza Winner_hun (#3971) üzenetére


dokar
addikt

ABP kompatibilis, NT-t leszedtem, a hiba csak kb minden 10. bezárás után jelentkezik

extra - SEXRay

(#3975) Winner_hun válasza dokar (#3974) üzenetére


Winner_hun
félisten

Backupoló kiterjesztésre gondoltam, a full reinstallon kívül nincs ötletem.
ABP-nél rájöttem, hogy mi volt a gubanc.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3976) NwL válasza NwL (#3967) üzenetére


NwL
tag

Bocsi mindekinek a posztok miatt. Nem a firefoxal volt összefüggésben.
Valami szemét kis malware-t kaptam be, idáig küzdöttem vele.

(#3977) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Hali!
Ugye van a címsor mellett a házikó(kezdőhonlap), ha erre rámegyek görgővel, mármint úgy, hogy görgővel kattintok, akkor új ablakot nyit meg, nem pedig új lapon nyitja meg! Ugyanez van a könyvjelzőknél is, ott is új ablakot nyit, rohadt idegesítő. Valaki tudja a megoldást?! :F

(#3978) pzstm válasza Atomgeszi (#3977) üzenetére


pzstm
titán

Eszközök>Beállítások>Lapok>>Új oldalak megnyitása>>Új lapon

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3979) Atomgeszi válasza pzstm (#3978) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Pedig erre van állítva! :F

(#3980) WonderCSabo válasza Atomgeszi (#3979) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Helo! about:config - ban így van beállítva ez a 2 változó :
middlemouse.openNewWindow false
browser.tabs.opentabfor.middleclick true ?

(#3981) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Láttátok már ezt? A FF3 összes letöltése felugrott 10,376,178-ra. Ez meg hogy lehet? 2 milliót kihagytak a számolásból?

(#3982) takos


takos
tag

Felraktam az ABP-t, de egyenként kell blokkolgatni, van olyan szerver vagy más megoldás, hogy a reklámokat, flasheket letiltsam egyszerűbben?

A vasam? Lenovo S400U, Intel Core i5-3337M,524HDD+24SSD, 8GB DDR3 1600MHZ

(#3983) Lenry válasza takos (#3982) üzenetére


Lenry
félisten

telepítés után feldob egy ablakot ahonnan ki tudod választani ezt a bizonyos szervert

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3984) Cifu


Cifu
nagyúr

Olvasgatok vissza, de úgy tűnik egyedül vagyok a problémámmal: nekem hiába van beállítva a "főlap" fülnél a "múltkori ablakok és lapok megjelenítése", mégis mindig csak az induló oldalt tölti be. A régi tűzrókának sose volt ezzel gondja. Van valakinek ötlete mi miatt nem jegyzi meg a bezáráskor megnyitott lapokat? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3985) bobace


bobace
őstag

Hihetetlen ez az új Fox. Leszedtem, mert állítólag végre jó a memóriakezelése. Erre 5 böngészőablakkal 215 Mb-ot memóriát eszik, és ha bezárok egyet, akkor is marad 200 felett simán... Vicc...
És mintha reklámok is nagyobb számban jelennének meg most...
Nekem nem jött be, és mi az a 40% prochasználat? Hát ez már sok lesz a jóból... :( :W

Uninstall powa 2-es változat vissza márjeleggel nálam.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3986) WonderCSabo válasza takos (#3982) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Helo! Ez a kiterjesztés folyamatosan frissíti a reklámszűrőt. Én innen szoktam importálni időnként a legfrissebb szűrőlistát. De elvileg az ABP már magától is egy valag reklámot kiszűr.

Cifu: Próbáld meg safe módban hátha egy kiterjesztés zavar be. Ha az se jön be akkor full reinstall.

[ Szerkesztve ]

(#3987) bobace válasza bobace (#3985) üzenetére


bobace
őstag

Hehe, villámgyorsan rá is jöttem a megoldásra. Fast Dial addon... Leszedtem és láss csodát 6 ablak és 100 mega alatt a memória, proc használat 10% alatt-körül.
Visszarakom a jó öreg Speed Dial-t kiváncsi vagyok azzal mit fog mutatni.

Ettől függetlenül tab bezárások után, nem mondanám hogy húde sokat esne a memória használat. Hol van még a tesztekben mutogatott 30-40 mega...

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3988) Cifu válasza WonderCSabo (#3986) üzenetére


Cifu
nagyúr

Köszi!

A safe mode nem nyert, nyomok egy takarítást és reinstall...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3989) WonderCSabo válasza bobace (#3987) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hát a memória használat valóban nem olyan sszuper, mint ahogy azt beharangozták. Kipróbáltam, 1 Index.hu + 2 PH! fórum + 5 db youtube lejátszásban lévő videókkal 150MBot foglal és 40%os procihasználatot igényel. Azért ez nem olyan rossz sztem.

Cifu: Nincs mit, remélem összejön a dolog. Előtte azért mentsd el a dolgaidat pl. Mozbacuppal.

[ Szerkesztve ]

(#3990) bobace válasza bobace (#3987) üzenetére


bobace
őstag

Bocsánat hogy spammelem a hozzászólásokat :U Remélem az utolsó

De hát tesztelésből sosem elég: A speed dial-lal rögötn jobb lett. Ha a Speed Dial és Fast Dial közül kell választani egyértelmű hogy az előbbi. Nem nőtt a proc és memó használat sem. Mégiscsak marad a 3-as egyelőre.

[ Szerkesztve ]

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#3991) Cifu válasza WonderCSabo (#3989) üzenetére


Cifu
nagyúr

Megtörtént köszi. :)

Nem tudom mi okozta a problémát, csak a jelszavakat, a könyvjelzőket és a cookie-kat mentettem el a Mozillabackuppal, majd uninstall firefox, töröltem a könyvtárakat, újra felraktam, a Mozillabackuppal visszaraktam a cuccokat, és megy most tökéletesen. Most már csak arra kéne rájönnöm mi okozta a problémát. :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3992) WonderCSabo válasza Cifu (#3991) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egy dolgot nem raktál vissza, ami bezavarhatott: a kiegészítőket. Vmelyik kieg okozhatta a problémát, de az is lehet, hogy vmiért a FF3 rosszul települt fel elsőre.

(#3993) VladimirR


VladimirR
nagyúr

no, mar meg is talaltak az elso remote exploit bug-ot a vilag legbiztonsagosabb bongeszojenek 3-as verziojaban

(#3994) harylmu válasza VladimirR (#3993) üzenetére


harylmu
őstag

szerencsére még le se szedtem :) várok a 3.0.0.5-re :DDD :DD

(#3995) WonderCSabo válasza VladimirR (#3993) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hol van erről hír? Egyébként ettől még lehet a világ legbiztonságosabb böngészője. ;]

(#3996) VladimirR válasza WonderCSabo (#3995) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hwsw-n
egyebkent nem (csak) ettol all messze a legbinztonsagosabb cimtol

(#3997) LLKobe


LLKobe
veterán

Nemtom mit van mindenki kiakadva. Egy napja jelent meg a FF3, mért várjátok hogy kapásból minden kiterjesztés működjön? Ez teljesen új verzió, nyilvánvaló hogy kell egy kis idő mire frissítik a kiterjesztéseket hogy teljesen kompatibilis legyen vele.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3998) WonderCSabo válasza VladimirR (#3996) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Miért szerinted melyik legbiztonságosabb? Kíváncsiságból kérdezem.

Il-kobe: ez így van, de az RC-k alatt már updatelhették volna a kiterjesztéseiket a fejlesztők...

[ Szerkesztve ]

(#3999) VladimirR válasza WonderCSabo (#3998) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jelenleg, a nepszerubb bongeszok kozul legjobb tudomasom szerint az opera nevezheto legbiztonsagosabbnak (leginkabb azert, mert a felhasznaloi bazisa elhanyagolhato, igy rendkivul keves hibara derul feny vele kapcsolatban)

(#4000) WonderCSabo válasza VladimirR (#3999) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Én is ilyen okokra tippeltem (kevesen használják), köszi a választ.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.