Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Harti


Harti
senior tag

Sziasztok!

Épp a 3.0-ás RC2-t nyúzom, nagyon tetszik, viszont egy dolog nagyon zavar, amikor lenyitom a weboldallistát, a kedvencek végig benne vannak, nagyon idegesít! :) Ki lehet valahogy lőni onnan?

Bocsi kétszer ment el! :B

[ Szerkesztve ]

(#3652) Steelmanus válasza Sdi (#3644) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ezt ird be egy egyszeru szoveges fajlba, es mentsd el userChrome.css neven.

#content > tabbox { -moz-box-direction: reverse; }

Ezutan ezt a fajlt masold be a profilod Chrome mappajaba.

Most olvastam hogy localhost mar keresett megoldast ra.

[ Szerkesztve ]

(#3653) iziboy


iziboy
csendes tag

A 3.0-hoz honnan lehet letölteni témákat? :R :R

(#3654) Winner_hun válasza iziboy (#3653) üzenetére


Winner_hun
félisten

Innen

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3655) iziboy válasza Winner_hun (#3654) üzenetére


iziboy
csendes tag

köszi :R :R

(#3656) csepelball


csepelball
tag

Sziasztok. Küzdök egy apró és idegesítő problémával és jobb témát nem találtam hozzá.
adott win xp sp2.

Volt eddig firefox 2 legújabb, és ie 7.. a dhtml a flash és a sok képpel teli oldal hihetetlenül akad a firefox alatt. Ugyanúgy firefox 3 rc2 alatt is nagyon akad. Feltettem az AVANT böngészőt, ami ugye ie alapú, mert magát az ie-t nagyon utálom. Na a lényeg hogy ott nem akadnak a dolgok. Próbáltam firefoxot csökkentett módban, más témákkal, flash lejátszóval a gépen és nélküle,de nincs megoldás. Egy csiga lassú a dolog, mintha 1megás videókártya se lenne a gépbe.
mi lehet a megoldás??

ui: mint mondtam avanton nem akad,csak firefoxban, opera alatt.

köszönöm előre is!

(#3657) Winner_hun válasza csepelball (#3656) üzenetére


Winner_hun
félisten

Melyik ez az oldal?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3658) csepelball válasza Winner_hun (#3657) üzenetére


csepelball
tag

Minden oldal akad amin sok a kép vagy van rajta flash, esetleg dhtml dolgok.

(#3659) Lauda


Lauda
félisten

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a firefoxban hol tudnám átállítani a billentyűkombinációkat? Persze ha egyáltalán át lehet, mert é sehol se találtam. Konkrétan a Ctrl+T (új lap) érdekelne, mert kitörik az ember keze tőle. :O :DDD

(#3660) Winner_hun válasza csepelball (#3658) üzenetére


Winner_hun
félisten

Próbálj meg egy teljes reinstallt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3661) Winner_hun válasza Lauda (#3659) üzenetére


Winner_hun
félisten

functions for keyconfig
keyconfig

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3662) Lauda válasza Winner_hun (#3661) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi szépen!! :R

(#3663) Tele von Zsinór válasza Lauda (#3662) üzenetére


Tele von Zsinór
őstag

Ha úgy kényelmesebb, akkor a tabbar üres részén duplaklikkre is nyit új fület.

(#3664) Lauda válasza Tele von Zsinór (#3663) üzenetére


Lauda
félisten

Ezt se tudtam, köszike! :K

Egyébként valami nem jó nálam ezzel a keyconfiggal. Csak egy 2006.08.28-as verzió telepedett, mert a többire azt írja, hogy nem kompatibilis a 3-as firefoxal, annak ellenére, hogy az oldal szerint viszont az. Na mindegy, feltelepedett és mikor elindítom csak egy üres kocka jön ki, nem lehet semmit konfigolni. Ez mitől lehet? :O

(#3665) DeltaPower válasza Lauda (#3664) üzenetére


DeltaPower
őstag

esetleg nem kompatibilis a 3-as firefoxszal? :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#3666) Lauda válasza DeltaPower (#3665) üzenetére


Lauda
félisten

De a többi meg egyáltalán nem telepszik, mert csak a beta 3-ig kompatibilisek (ezt most láttam csak). :O :DDD Mer ugye csak azt írják oda, hogy Fixed for Firefox 1.5 - 3.x , azt hogy melyik hármashoz már csak akkor látod, ha rámész a Se All Versions-ra. :U

[ Szerkesztve ]

(#3667) csepelball válasza Winner_hun (#3660) üzenetére


csepelball
tag

Winnerhun: ha elolvasod akkor nem csak a firefoxon lassú hanem operán is..

(#3668) Winner_hun válasza csepelball (#3667) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amikor a melyik oldalt kérdeztem akkor még eszembe volt, ez firefox topik, csak ez volt bennem:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3669) Winner_hun válasza Lauda (#3666) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezt próbáltad?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3670) Lauda válasza Winner_hun (#3669) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi a tippet, :K ki is próbáltam és telepszik is a legújabb, de mikor elindítom, akkor csak ez a felület jön be és nem lehet semmit állítani:

KATT :O :D

[ Szerkesztve ]

(#3671) Winner_hun válasza Lauda (#3670) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor IJB:D
Meg kell várni az újabb verziót.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3672) Lauda válasza Winner_hun (#3671) üzenetére


Lauda
félisten

Akkor megvárom, mást nem igazán tudok tenni.

Köcce a segítséget! :P :B

(#3673) csepelball válasza Winner_hun (#3668) üzenetére


csepelball
tag

Azért köszönöm :) asszem ebből lesz egy Pc to Trash nevű hand program, ami először darabokra töri a gépet, aztán a darabjait elégeti és szétszórja a földön ::D:D:D:D:D:D Amúgy a firefox 3 rc2 stabil nálam és tök jól megy!!! Szóval DOWNLOAD DAY 2008!!!!

(#3674) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

[link]

A lap alján megjelenő szövegdobozt hogyan lehet kikapcsolni?

[ Szerkesztve ]

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#3675) Winner_hun válasza Zolee_70 (#3674) üzenetére


Winner_hun
félisten

Forecastfoxot tedd újra

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3676) Zolee_70 válasza Winner_hun (#3675) üzenetére


Zolee_70
senior tag

THX

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#3677) Laraxior


Laraxior
titán

Újratettem a winem,firefoxot használok,eddig nem is volt vele gond,de mostanában nemigen akarja betölteni dolgokat,mintha valami popup nem engedné,csak ugrál hogy rámenne az oldalra,de mégsem,kerestem már a beállítások között,mindent de nem találtam. nodom és spybotom van,de a rendszeren ugyanazok a programok voltak mint régen,amikor nem volt ilyen... Ez mitől lehet? Valami biztonsági mizéria a firefoxnál? Nem kellett volna frissítenem a firefoxot? :F

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#3678) Pubszon


Pubszon
veterán

Hali.

Kellene nekem FF-hoz olyan kiegészítő ami a Webes uTorrentnek mutatja az össz sebességét. :F
Azt mondják létezik ilyen. :K

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3679) wdtwrd


wdtwrd
tag

Sziasztok, ismerőstől kaptam: ezt, tapasztalt valaki hasonlót? Annyit tudok, hogy pár nap nonstop használat után érte el ezt... :)
A konkrét kérdésem annyi lenne, hogy nálam v3.0b5 van, és elindítás után vagy 20-30 mp-ig izzasztja a merevlemezt (filemon-al néztem és a profiles könyvtárba ír-olvas). 15 lap az átlag ami egyszerre nyitva van. Ez normális?
Kösz.

Philosophers are people who know less and less about more and more, until they know nothing about everything. Scientists are people who know more and more about less and less, until they know everything about nothing. /Robert E. Swain/

(#3680) Winner_hun válasza wdtwrd (#3679) üzenetére


Winner_hun
félisten

[link]
Indítsa újra a böngészőt.
Mennyi kiterjesztésed van? 15 lapnál valamennyi betöltődési idő biztos kell, de fél perc:F Nekem annyi még nem igazán volt.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3681) wdtwrd válasza Winner_hun (#3680) üzenetére


wdtwrd
tag

6 kiterjesztés (adblock, flashblock, downthemall, idokep, textlink, useragentswitcher), engem csak az zavar, hogy ezalatt a merevlemez folymatosan dolgozik (a filemon szerint pedig állandóan a profile mappából a places.sqlite és cookies.sqlite-ot birizgálja) de csak a gép bekapcslása utáni első indításnál, utána már 1-2 mp alatt megvan...

ui: az az 1,8GB már nem semmi :D

Philosophers are people who know less and less about more and more, until they know nothing about everything. Scientists are people who know more and more about less and less, until they know everything about nothing. /Robert E. Swain/

(#3682) ngabor2


ngabor2
nagyúr

van a firefoxnak pendrive-ról futtatható verziója win alá? nem igazán akarnék a gépre telepíteni, de az ie-vel sokkal lassabb a meló, meg a ff-ot már megszoktam itthon.

(#3683) PazsitZ válasza ngabor2 (#3682) üzenetére


PazsitZ
addikt

Van: [link]

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#3684) raskolnikoff válasza PazsitZ (#3683) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Uhh ezt én is megköszönöm... :R

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#3685) ngabor2 válasza PazsitZ (#3683) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszi, hamarosan próba.

mod: hááát, a sebességen em győzött meg. holnap egy gyorsabb pd-val kipróbálom, hátha. mindjárt begyűjtök hozzá némi magyarítást.

viszont legalább a vertical tabbar működik vele.

[ Szerkesztve ]

(#3686) Winner_hun válasza ngabor2 (#3685) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez gyorsabb lesz. Amennyiben 2-es verziót szedtél le.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3687) Steelmanus válasza wdtwrd (#3681) üzenetére


Steelmanus
addikt

Hadd kerdezzem mar meg hogy a textlink mirevalo?
Olyan mint a Linkifikalo? Mert azt mar nem fejlesztik, vagy en nem tudok rola, es kellene a 3.0 ala egy Linkifikalo.

(#3688) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Helo! Bizonyára ismeritek a Vista-Aero témát. Ismer vki ebből a ténából normálisan műkődő verziót FF3RC2 alá? Én nem találtam, attól félek nincs is. Az FF3 nagyon tetszik, de az alaptémája sztem elég rossz lett, főleg a vissza gomb...

[ Szerkesztve ]

(#3689) Winner_hun válasza Steelmanus (#3687) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem működik a Linkification FF3 RC2 alatt is, ezt csináld meg:

címsorba írd be: about:config
jobb klikk, új - logikai, írd be oda: extensions.checkCompatibility, melynek értéke legyen false
Böngésző újraindítása után a legtöbb kiterjesztés működni fog (előfordulhat, hogy nem megy 1-2 kiterjesztés, abból meg kell várni a frissítést)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3690) ngabor2 válasza Winner_hun (#3686) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez is portable? mert az a lényeg, hogy magára a gépre, vagyis a vinyóra semmit ne tegyen fel, csak a pd-re.

[ Szerkesztve ]

(#3691) Winner_hun válasza ngabor2 (#3690) üzenetére


Winner_hun
félisten

Természetesen;)
FF3 RC2-es magyar változat.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3692) Pubszon


Pubszon
veterán

#3678 vki? :F

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3693) 14adam


14adam
addikt

hy. Az mitöl van ,hogy felrakom a firefoxot a gépre és adig jó mig benem zárom.ha bezárom akkor nem nyitja meg mert dll hibát ir ki mindig.több fajtával is megpróbáltam.Meg próbálkoztam az operával is de annál nemirja ki, hogy dll hiba,az nemcsinál semmit amikor megakarom nyitni :D .egyedül az internet expoler jó ami alapból benne van az xp-be,vagy amikor frissiteni akarom az IE-t akkor nemengedi :O :W

(#3694) Winner_hun válasza 14adam (#3693) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ilyet nekem beta után 2-es verzió visszatételénél csinált azzal a különbséggel, hogy el sem indult. FF3 RC3 is csinál ilyet?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3695) 14adam válasza Winner_hun (#3694) üzenetére


14adam
addikt

mindjárt megnézem ;)

(#3696) 14adam válasza Winner_hun (#3694) üzenetére


14adam
addikt

hoho ezaz megjavult :C . nagyon köszönöm :R :R

[ Szerkesztve ]

(#3697) Winner_hun


Winner_hun
félisten

FF3 RC3 HUN

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3698) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

XP PRO x64 op. rendszer alatt nem lehet telepítení az adobe flash player-t FF alá.
Látszólag telepíti, majd újraindítja magát, de semmi, megint kiírja hogy kellene telepíteni a flasht.

FF3 rc1 jelenleg ami fent van, 32 bites xp alatt nem volt gond.

Valami ötlet?

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3699) Fire/SOUL/CD válasza Fire/SOUL/CD (#3698) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Tárgytalan, probléma megoldva.
Le kel tölteni külön a flashplayert és úgy futtatni, az FF bővítménykezelője valószínüleg nem kezeli jól az átmeneti könyvtárat x64 alatt.

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#3700) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#3688) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Erre vki?

AZ RC3 a bugok kijavításán kívül miben jobb?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.