Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) pite4 válasza Winner_hun (#4648) üzenetére


pite4
tag

Ezt próbáltam eddig is de nem megy :O

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#4652) vipisti válasza Hawk1979 (#4650) üzenetére


vipisti
tag

Jah, 3-ban most valamelyik nap mentem az about:config lapra. Kénytelen voltam felröhögni a gomb szövegén :))

Gnothi seauton.

(#4653) pite4 válasza pite4 (#4651) üzenetére


pite4
tag

Meguntam, töröltem............ :((( :W

Egyszer azt hittem, tévedtem. De tévedtem.....

(#4654) Lenry


Lenry
félisten

FF3-ban ha a címsor melletti kis csillagocskára kattintok, akkor automatikusan a "nem rendezett könyvjelzők" mappába menti az adott oldalt. hogyan tudom átállítani, hogy az alap "Könyvjelző" mappába mentse? tudom, ha kétszer kattintok, akkor megkérdezni, hogy hová mentse, de az minden használatkor újra kell állítani, nem jegyzi meg az utolsót

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4655) Termi16


Termi16
őstag

Sziasztok!

Lenne nekem egy problémám a Firefox 3-al.

Kijött, feltettem, jó volt. Ph!-t is olvasgattam vele.

Elmentem haverhoz, vista install, eredetileg ugye csak ie volt, hát onnan kellett belépnem ide a ph-ra.

Ezután hazajöttem, és azóta a firefox nem lép be a ph-ra, kénytelen vagyok (csak erre...) ei-t használni.

A dolog úgy néz ki, hogy beírom a felhasználónevet meg a jelszót, belépésre katt, az oldal ki is írja, hogy sikerült és továbbít. Megtörénik, de jobboldalt nem látom a menüt, mintha be sem léptem volna...

Fórumozni sem tudok így, mert ha hsz-t írnék, akkor megkér, hogy lépjek be.

Egy ilyen firefoxos belépési kisérlet után ie-ben újra be kell lépnem, de itt minden működik rendesen.

Vki tudna segíteni?
:R

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#4656) Winner_hun válasza Termi16 (#4655) üzenetére


Winner_hun
félisten

Töröld a cookie-kat

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4657) Termi16 válasza Winner_hun (#4656) üzenetére


Termi16
őstag

Mintha ezzel kezdtem volna, de nem működött... :F

Viszont most meg jó lett, köszi. :R

Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

(#4658) ibazsb


ibazsb
tag

Érvénytelen biztonsági tanúsítványú oldalnál nekem Hibakód: sec_error_untrusted_issuer hibaoldal jön és nem kínálja fel a kivétel használatát. :O
verzió:3.0.1 de mintha a 2-nél is lett volna ilyen problémám.

[ Szerkesztve ]

A megkérdezettek közel egyharmada egyetért, viszont a többit nem érti. Az egyharmad azt az egyet se érti.

(#4659) ibazsb válasza ibazsb (#4658) üzenetére


ibazsb
tag

Eszközök->Beállítások->Haladó fül->Tanúsítvány kezelő gomb->kivétel hozzáadása :K
De továbbra se tudom miért nem ajánlja föl a hibaoldalon... :F

[ Szerkesztve ]

A megkérdezettek közel egyharmada egyetért, viszont a többit nem érti. Az egyharmad azt az egyet se érti.

(#4660) Traxx


Traxx
őstag

Ez a gondom sajna még mindig fennáll, és nem lettem okosabb :( Mezei webmail-ről van szó (és nemcsak 1 szolgáltatónál jelentkezik a gond), a feature pedig egyszerű formkiegészítés volna. De nem egészít semmit a kis aljas :O Az "Űrlapokon és keresősávban megadott adatok mentése" be van pipálva, és ezt pl. a google remekül adja is, viszont 3.0.1 óta a levelezésnél nem akarja az igazságot. Ja és a beállításokban változtatást nem csináltam a 3 és a 3.0.1 között, a hármas pedig tökéletesen felajánlotta a feladót, ha a cím első betűjét beütöttem.

Valakinek ötlet? :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#4661) gabaly válasza Lenry (#4654) üzenetére


gabaly
tag

Ott van a kis legördülőbe: "könyvjelzők menü". Erre kattanj és legközelebb már ide teszi.

(#4662) Bluegene


Bluegene
addikt

mi az oka h firefox 3.01-gyel nem képtelenség belépni a PH-ra, míg explorerrel lehet :F

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#4663) Lenry válasza Bluegene (#4662) üzenetére


Lenry
félisten

cookietörlés meg volt már?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4664) Bluegene válasza Lenry (#4663) üzenetére


Bluegene
addikt

kösz aha ccleanerrel leszedtem és most jó

Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

(#4665) Ati007


Ati007
őstag

frissitettem az uj firefoxra es nem muxik a tab mix plus :O minden frissitesnel nem fognak mukodni az addonok :F

(#4666) PazsitZ válasza Ati007 (#4665) üzenetére


PazsitZ
addikt

Előbb-utóbb minden fog működni, alaphelyzetben is.

De addig is a megoldás:
1 hsz-ből:
Kompatibilitás ellenőrzésének letiltása:
Címsorba írd be: about:config (vagy nyomj Alt+C-t)
jobb klikk, új - logikai, írd be oda: extensions.checkCompatibility, melynek értéke legyen false
Böngésző újraindítása után a legtöbb kiterjesztés működni fog (előfordulhat, hogy nem megy 1-2 kiterjesztés, abból meg kell várni a frissítést)

mod: avagy igen, mindenből a legfrissebbet.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#4667) Winner_hun válasza Ati007 (#4665) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK] - ezzel a verzióval menni fog.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4668) Ati007


Ati007
őstag

koszonom szepen a segitseget :R

(#4669) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ha valakinek a PH-n az Opcióknál a név és a kijelentkezés kiemelése nem tetszik, ezt csinálja meg:

Az új kiemelés eltüntetéséhez a régi kinézetet kedvelőknek itt van a megoldás Firefoxszal:

Az alábbi kódot kell a böngésző X:\Documents and Settings\felhasználói név\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\profil neve.default\chrome mappában a userContent.css file-ba bemásolni. Ha nem létezik az a file, akkor létre kell hozni, jegyzettömböt .css file-ként elmentve kész is van:

@-moz-document domain('prohardver.hu'), domain('logout.hu'), domain('itcafe.hu'), domain('mobilarena.hu'), domain('gamepod.hu') {
.access a
{font-weight: normal !important;}
.access b
{color: #000000 !important;}}

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4670) Kicsirics77 válasza Winner_hun (#4669) üzenetére


Kicsirics77
veterán

melyik verzióra érvényes mert nekem nem megy sehogyan sem

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4671) Winner_hun válasza Kicsirics77 (#4670) üzenetére


Winner_hun
félisten

Bármelyikkel jó kéne, hogy legyen. Szvsz valamit elrontottál. XP-t használsz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4672) Kicsirics77 válasza Winner_hun (#4671) üzenetére


Kicsirics77
veterán

ja xp sp3
de sehogyan sem megy
nem érdekes annyira nem zavar
meg 1 .css bemásolásban mit lehet elrontani?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4673) Winner_hun válasza Kicsirics77 (#4672) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jó file-ba másoltad? Van több userCxxxx file is. Böngészőt újraindítottad? Több embernek megy, szóval biztosan működik;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4674) Kicsirics77 válasza Winner_hun (#4673) üzenetére


Kicsirics77
veterán

konkrétan ide másoltam be

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4675) Kicsirics77 válasza Kicsirics77 (#4674) üzenetére


Kicsirics77
veterán

lejárt a MOD
szóval én voltam a figyelmetlen
mondjuk 2 óra alvással nem csodálkozom ezen
mostmár működik :R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#4676) Winner_hun válasza Winner_hun (#4669) üzenetére


Winner_hun
félisten

A régi formát kedvelőknek a változtatás utáni itt van:

@-moz-document domain('prohardver.hu'), domain('logout.hu'), domain('itcafe.hu'), domain('mobilarena.hu'), domain('gamepod.hu') {

.access a
{font-weight: normal !important;}
.access i
{font-style: normal !important;}
.access i
{font-weight: bold !important;}

Az eljárás menete ugyan az.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4677) Vudu3 válasza Winner_hun (#4669) üzenetére


Vudu3
csendes tag

Kinézetre miben is különbözik a "régi" és az "új" ?
Most nem tudom melyik van nálam.

[ Szerkesztve ]

Andariel

(#4678) Winner_hun válasza Vudu3 (#4677) üzenetére


Winner_hun
félisten

A régi így néz ki:

Az új meg úgy, ahogy látod. Az első verzió óta megint variáltak (első verzióban a beléptél és a kijelentkezés is félkövér lett, a nicknév pedig piros, a másodikban dőlt és fekete lett a nicknév)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4679) Vudu3 válasza Winner_hun (#4678) üzenetére


Vudu3
csendes tag

Köszi!
Hogy miket nem vesztek ti észre? :B Fel sem tűnt. Igaz hogy sokáig nem jártam erre.

Andariel

(#4680) Winner_hun válasza Vudu3 (#4679) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rendszeres fórumozás mellett igen zavaró lett számomra az új stílus.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4681) No-kia


No-kia
őstag

ff3ban találkozott már vki olyannal hogy nem engedi belépni a ph-ra? mert belépek, sikeres belépés, és megint kéri a nevet meg a jelszót,mintha nem is léptem volna be, vkinek vmi ötlete? már unom az intertnet explorer 6-ot :(((

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4682) Winner_hun válasza No-kia (#4681) üzenetére


Winner_hun
félisten

Töröld a cookie-kat

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4683) No-kia válasza Winner_hun (#4682) üzenetére


No-kia
őstag

kösz működik, pedig még csak ezt az egy oldalt nyitottam még meg vele

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#4684) gaben


gaben
aktív tag

Vista alatt vagyok,Firefox 3.0-ról frissítettem a legújabb verzióra,közben egy system reinstall is jött.A X:\Users\felhasználói név\AppData\Local\Mozilla\Firefox kimásolom a dolgokat,efelülírom az új rendszeren,de egyetlen könyvjelző sincs meg.Mi lehet a gond?

(#4685) Winner_hun válasza gaben (#4684) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valószínűleg a X:\Users\felhasználói név\AppData\Roaming\Mozilla könyvtár tartalmát kell kimásolni. Egy Vista-val rendelkező felhasználó megmondhatná...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4686) Winner_hun válasza Winner_hun (#4685) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mivel a chrome mappa ott van, ezért valószínűleg az az elérési út lesz a helyes, az első hozzászólás módosításáért ezért már szóltam

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4687) bandiras2


bandiras2
senior tag

Család leült gép elé...
Azóta a yahoo-t használja alapértelmezett címsori keresőnek. Hogyan tudom visszaállítani?
Menüt már végigmazsoláztam. :(

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4688) gaben válasza Winner_hun (#4685) üzenetére


gaben
aktív tag

igen,pont ezt csináltam,de nem jó valamiért.....

(#4689) Skynet258 válasza gaben (#4688) üzenetére


Skynet258
veterán

Az ezen az útvonalon lévő mappát másoltam ki (AppData/Mozilla), nálam is reinstall volt, de megvan minden rendben (könyvjelzők, kiegészítések, jelszavak, minden).
Én notiról másoltam az asztali gépre a jelzett mappát. Próbáld kitörölni, és újramásolni, hátha.

https://geekpulse.hu

(#4690) Winner_hun válasza bandiras2 (#4687) üzenetére


Winner_hun
félisten

about:config-ban
keyword.URL-t változtasd meg

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4691) bandiras2 válasza Winner_hun (#4690) üzenetére


bandiras2
senior tag

Nagyon szépen köszönöm.
Sejtettem hogy erre lesz a megoldás kulcsa, de nem tudtam a sor nevét.
Mégegyszer köszi.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4692) student


student
őstag

ma ugy találta ff hogy ki kell fagyni ha beirom hogy origo.hu. nálatok? hogy javitsam meg?
egy darabig betölti az oldalt aztán beáll.

[ Szerkesztve ]

(#4693) Winner_hun válasza student (#4692) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem is, ha várok egy icsit, akkor jön egy figyelmeztető üzenet, hogy parancsfile nem válaszol, ott a leállításra bökj rá és akkor megy rendesen.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4694) bandiras2 válasza student (#4692) üzenetére


bandiras2
senior tag

Az origo nálam is gyilkolja a rókát. általában akkor, ha egynél több tabot nyitok rá gyors egymásutánban. ha hagyom egyenként betöltődni a tabokat, akkor nem csinálja. de nekem ezt a parancsfile gombot csak ritkán hozza be.
Azokat a mocsok linkeket amik viszont új lapon nyílnak meg, nem szereti, az ilyesmi random jelleggel hanyattlöki.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#4695) canniball válasza student (#4692) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam (2.0.0.16) gond nélkül bejön, akár több lap is egyszerre.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4696) petár


petár
csendes tag

Mióta feltettem a 3-ast, nincs meg az az add-on amelyik az éppen használt oldalhoz leginkább hasonlók cimeit vonultaja fel egy sorban. Már a nevére sem emlékszem, annyit küzködtem az uj rókával. Esetleg valaki tudja... Kösz!

(#4697) Winner_hun válasza petár (#4696) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ennek a topiknak az első hozzászólása:

Kompatibilitás ellenőrzésének letiltása:

Címsorba írd be: about:config (vagy nyomj Alt+C-t)
jobb klikk, új - logikai, írd be oda: extensions.checkCompatibility, melynek értéke legyen false
Böngésző újraindítása után a legtöbb kiterjesztés működni fog (előfordulhat, hogy nem megy 1-2 kiterjesztés, abból meg kell várni a frissítést)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4698) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Sokan kérdezgettétek van-e FF3-ra IE7 téma. Nos a Vista-aero-t frissítették, most már a FF3-al is kompatibilis.

(#4699) petár válasza Winner_hun (#4697) üzenetére


petár
csendes tag

Ezzel kezdtem az olvasást, csak éppen NEM TUDOM melyik az a kiterjesztés ! Az FF3 installja - 3 próbálkozás- alatt elfüstöltem az összes, volt addon-t.

(#4700) student válasza canniball (#4695) üzenetére


student
őstag

már ok dél óta kb

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.