Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) Adler


Adler
aktív tag

Sziasztok!

Én a magyar Firefox 3.0 RC3-at használom és alá feltettem ezt az időjárás figyelőt: Forecastfox™ 0.9.7.6 .

De nálam nem akar normálisan működni, mert csak felhőket rajzol ki és semmi időjárási adatot (pl.: hány fok van). ahova a fokokat írná ki ott valami ilyesmit ír ki: ffff.label

A honlapon azt írják hogy kompatibilis a 3.0-val! Mi lehet a gond?

Előre is köszi a segítségeteket

Nikon D40 kit/D90 +18-70mm AF-S IF + 70-300mm ED AF + SB-900 + MB-D80; ASUS Crosshair V Formula + AMD FX-8150 + ASUS GTX660 + Kingston DDR3 KHX1600C9D3K2/8G

(#3752) bnss


bnss
veterán

Használ valaki FF3.0 mellett utorrent WebUI-t? Nekem nem hajlandó működni, csak a betöltésig jut el. Valami ötlet? :R

(#3751) Adler: nálam tökéletesen működik, próbáld meg újratelepíteni.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3753) Winner_hun válasza bnss (#3752) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3754) bnss válasza Winner_hun (#3753) üzenetére


bnss
veterán

Köszönöm! :R

Valóban működik!

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#3755) papa1


papa1
tag

hello.A problémám a következő.Nem akar keresni a böngésző.Hiába írom be a google-ba a szót elindítja a keresést,de olyan lassú hogy csuda.Ha a vágólapra írom be az internetcímet akkor rámegy.De pl ha rámegyek a youtube.ra ott akarok valamit keresni akkor is szarakodik.Eddig ilyen nem volt.

"már előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban...."

(#3756) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Címsorba írjátok be: about:robots ! :DD

[ Szerkesztve ]

(#3757) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Letoltotem a FF 3.1-et viszont az csak angon menuvel rendelkezik, fel is teleptettem, csak a menu igy angol nyelvu. A neve Minefield es a FF 3.0 RC2-re telepult mukodik rendesen.
Azt szeretnem meg kerdezni, hogy az elozo FF 3.0 RC2 holtarolja a magyaritast, mert megprobalnam magyarositani, ha tudnam hol tarolja a FF RC3 a nagyar nyelvi fajlt, azert hogy ha lehet kicserelnem a 3.1-es angol fajlat a magyarra, persze csak akkor ha ez lehetseges.

(#3758) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi ALL!

Van egykis problémám. Tegnap pókerezés közbe feljött valami buborék ablak a foxmarks-tól nagyon nem is figyeltem mi, csak le OK-éztam...

A laptopomról neteztem és mivel elég rég használtam rengeteg frissítés(kiterjesztés) feljött egyszerre, és le is OK-éztam őket, ekkor lehetett valami gubanc , mert most az asztali pc-ről használva az FF-et nincsennek meg a könyvjelzőim:(

Ráadásúl eltüntek a kis gyors könyvjelző ikonjaim is az állapotsorból:(

Egész pontosan így néz ki:

[link]

Valaki tudna megoldást megköszönném...

3njoy the Lif3

(#3759) Goose-T válasza Adler (#3751) üzenetére


Goose-T
veterán

Én a Forecastbar Enhanced-ot használom. Ez a Forecastfox felturbózott változata, nálam tökéletesen működik FF3 RC2-n.

Más. Ma van a Download Day. Hol van a végleges Firefox 3? Mindenhol csak RC3 van.

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#3760) student válasza Goose-T (#3759) üzenetére


student
őstag

a finál ma este lesz elérhető 19.00-tól magyar idő szerint.

(#3761) Napster01 válasza Goose-T (#3759) üzenetére


Napster01
tag

jaja, ma van a download day este 7-kor, mint ahogy student mondta, egyébként itt a hivatalos kiírás a fejlesztők blogján: [link]

_.(-.-)._

(#3762) Winner_hun


Winner_hun
félisten

No bekapcsolom gépet, FF indít, 5 kiterjesztéshez van frissítés. Remek, a véglegesig azért belehúztak a srácok:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3763) Sn00k válasza Winner_hun (#3762) üzenetére


Sn00k
veterán

Szia Winner!

Nem tudsz segíteni a 3758 kérdésemben? elképzelhető , hogy valahogy törlödtek a könyvjelzőim a foxmarkban?

Hiába lépek be a foxmark logginommal, pl: a my foxmarksba nem lát semmit...

Van kézi mentésem az FF-ről de az még a régi 0.0.12-es, ha esetleg újrahúzom a gépet és azt a verziót tenném fel, bemásolnám az akkori profilom elképzelhető, hogy meg lesznek a könyvjelzőim ??

3njoy the Lif3

(#3764) Winner_hun válasza Sn00k (#3758) üzenetére


Winner_hun
félisten

Első körben [KLIKK]

foxmarkot nem ismerem, a könyvjelzőket most is ki tudod deríteni, hogy a mentésből előhozhatóak-e. Egyszerűen a jelenlegi profilod másold ki valahova majd a mentett profilt tedd be a helyére. (X:\Documents and Settings\felhasználói név\Application Data\Mozilla) FF indításnál kiderül, hogy meg vannak-e.
Csak könyvjelzők másolásához a \Profiles\profilodneve\bookmarks.html-t másold csak át.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3765) pzstm


pzstm
titán

[link] :DD

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3766) Winner_hun válasza pzstm (#3765) üzenetére


Winner_hun
félisten

A magyar 3.0-s verzió: [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3767) Sn00k válasza Winner_hun (#3764) üzenetére


Sn00k
veterán

Köszi a HELP-et, , de végül a mozBack-up-al sikerült a könyvjelzőimet helyre állítani....
egy korábbi mentésemnek hála... :D

3njoy the Lif3

(#3768) balintka


balintka
addikt

Nálatok is úgy van, hogy a 3.0-s firefoxban hatalmasak a betűk, ikonok? mert nálam ez van, visza kellett tennem 2.0.0.14-est.

(#3769) Winner_hun válasza balintka (#3768) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+0 után is?

Hmmm 23 mp alatti válasz, ez nálam rekordgyanús:U:D

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3770) shteer válasza Winner_hun (#3766) üzenetére


shteer
titán

hol a MAC-es? :)

szerk: itt :B
mert egyesek azt hiszik Mac Pro-juk van egy leopárdtól :DDD

[ Szerkesztve ]

..szerintem jónak tűnik

(#3771) Nyugdíjas válasza shteer (#3770) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

jajjdearanyos vagy:B:D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#3772) Makaveli


Makaveli
senior tag

Mikortól elérhető? Nem ma jön?

Szerk.: Visszaolvaastam...

[ Szerkesztve ]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#3773) twollah


twollah
nagyúr

Miert csak a regi konyvjelzoim (jo nehany honapos tehat regi elavult) latom a FF 3.0as verzio alatt?
Ha visszarakom a 2.0.0.14et akkor a mostani (par napos, hetes) konyvjelzoimet latom es hasznalhatom.

Otlet?

(#3774) balintka válasza Winner_hun (#3769) üzenetére


balintka
addikt

Azt nem próbáltam, megnézem...

(#3775) WonderCSabo válasza twollah (#3773) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Helo! Nálam is ez volt, de van megoldás a problémára:

A FF beállításai itt vannak:
XP alatt: C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\profilodneve
Vista alatt: C:\Users\felhasználóneved\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\Profilodneve

A 2 db. bookmarkxxx nevű html fájlban vannak a könyvjelzőid. FF3-t megnyitod -> Könyvjelzők -> Könyvjelzők kezelése... -> Importálás és mentés -> HTML importálása -> HTML-fájlból -> Megkeresed a bookmarkxxx.html fájlokat és beimportálod őket. Ezután elvileg meglesz az összes könyvjelződ FF3 alatt is. Ha van mentésed, MozBackuppal is megcsinálhatod.

Üdv

[ Szerkesztve ]

(#3776) balintka válasza Winner_hun (#3769) üzenetére


balintka
addikt

Igen, nem történik semmi... nagyon gáz a 3.0

(#3777) Eagle16 válasza balintka (#3776) üzenetére


Eagle16
addikt

Szerintem jó. Bár még csak az RC3 van fent. Normális méretűek a betűk, és megvan az összes könyvjelzőm is. (html)

És van helyesírás-ellenőrző :D (automatikusan működik, még akkor is mikor ezt a hsz.-t írom)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#3778) WonderCSabo válasza balintka (#3776) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem tökéletesen működik a betű nagyítás-kicsinyítés, és eddig sztem ez a legjobb FireFox. Nem vmi addon zavar be? Próbáltad FireFox safe módban?

#3775-höz: Ezek rejtett fájlok.

[ Szerkesztve ]

(#3779) balintka válasza WonderCSabo (#3778) üzenetére


balintka
addikt

az előzőt uninstalláltam. Nem tudom, mi lehet a baj.

(#3780) WonderCSabo válasza balintka (#3779) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Próbáld újrarakni ezt, végső megoldásként.

(#3781) twollah válasza WonderCSabo (#3775) üzenetére


twollah
nagyúr

Nalam ez nem mukodott.

Azt csinaltam, hogy a 2.0.0.14ben HTMLbe lementettem az osszes konyvjelzom.
Felraktam a 3.0at es letoroltem az osszes konyvjelzot, majd a 2.0.0.14es HTML menteset beimportaltam es minden ok lett.

(#3782) WonderCSabo válasza twollah (#3781) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Érdekes, gyakorlatilag a 2. módszer u.a., mint az első, mégse műxik... :)

(#3783) pzstm


pzstm
titán

Megjött a világrekord kísérletről az E-Mail! :DD :C

Today you'll make history with Firefox
Are you ready to make history? Are you ready to set a World Record? Today is Download Day. To become part of the official Guinness World Record you must download Firefox 3 by 17:00 UTC on June 18, 2008, or roughly 24 hours from now.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3784) Winner_hun válasza balintka (#3776) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nálam tökéletesen működik. Nem lehet, hogy valamelyik inkompatibilis kiterjesztés okozza a problémát?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3785) WonderCSabo válasza pzstm (#3783) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Kár, hogy a Mozilla szerverei meghaltak, így nem nagyon lehet letölteni hivatalosan az FF3-at.

(#3786) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Na műkődnek a szerverek. Hivatalos oldal, közvetlen link, angol verzió. Sajnos az egyéb verziók és a kiterjesztések oldala még nem jött vissza. :(

(#3787) pzstm válasza WonderCSabo (#3785) üzenetére


pzstm
titán

mostmár tökéletesen megy! :-)
[Firefox 3.0]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3788) Steelmanus


Steelmanus
addikt

A vegleges FF 3.0-at hasznalom most de az nagyon zavar hogyha a kereso mezobe beirok egy karaktert, akkor a Konyvjelzokbol keres, es nem a mar elozoleg beirtak kozott.
Mem lehet ezt valahogy kikapcsolni, es csak a mar latogatott oldalakat mutasa?

(#3789) pzstm


pzstm
titán

Könyvjelzőket mentettem végleges 3.0 alól....és vmi JSON formátumot hazsnál...érdekes...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3790) WonderCSabo válasza Steelmanus (#3788) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nyugi, nemcsak a könyvjelzők között. Ez egy új feature az AwesomeBar, azaz a "Fantasztikus címsor": "A leggyorsabb módja egy oldal elérésének – ha valamennyire emlékszik az oldal címére – az intelligens címsor. Az új Firefox 3 címsor használat közben, folyamatosan tanul – éppen ezért szeretjük "Fantasztikus címsornak" hívni. Egy idő után illeszkedik a használathoz, és egyre jobb eredményeket ad. Egy kifejezés bevitelekor az előzményekből, a könyvjelzők közé tett, valamint címkével ellátott webcímekből kiválasztja az ahhoz legjobban illeszkedőket. Például, a "kultúra" szóra megtalálhatja a “www.kulturpart.hu” weboldalt. A keresésre illeszkedő szövegrészek kiemelten jelennek meg, így egyszerűen áttekinthető a gyorskeresés eredménye."

[ Szerkesztve ]

(#3791) balintka válasza WonderCSabo (#3780) üzenetére


balintka
addikt

Feltettem 2x, sajna semmi javulás...

(#3792) Winner_hun válasza balintka (#3791) üzenetére


Winner_hun
félisten

Full reinstall?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3793) pzstm


pzstm
titán

Múltkori ablakok és lapok megjelenítése van bekapcsolva az új végleges verzióban...ehelyett google jön be.....
RC3 nem csinált ilyet.....vkinek esetleg ötlet?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3794) ther válasza pzstm (#3789) üzenetére


ther
aktív tag

Béta verziókban is benne volt ez, dátum szerint lehet visszaállítani a könyvjelzőket, de amúgy ugyanúgy tud .html-t is.

Aálírás

(#3795) YODA mester


YODA mester
senior tag

Szerintem az összes probléma megoldása full FF uninstall és utána Avant Browser full install..!!!

[ Szerkesztve ]

(#3796) vizcsap


vizcsap
tag

Felraktam a FF3-at, nagyon hiperszuper meg minden, viszont a lapok között nem tudok a görgő segítségével váltani :(
Ez másnál is így van?

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#3797) Steelmanus válasza WonderCSabo (#3790) üzenetére


Steelmanus
addikt

Oh akkor mar ertem, igaz csak ma tettem fel, igy gondolom a regebbi FF-bol importal konvjelzokbol keres, mert meg nem volt sok tanulni valoja.
Magat a cimkezest se ertem meg, de majd rajovok kesobb, koszi a valaszt.

(#3798) YODA mester válasza vizcsap (#3796) üzenetére


YODA mester
senior tag

Az Avant Browser-nél nincs így.

(#3799) Lauda válasza YODA mester (#3798) üzenetére


Lauda
félisten

Ez nem a FF topik?

(#3800) YODA mester válasza Lauda (#3799) üzenetére


YODA mester
senior tag

Tudom csak webfejlesztőként utálom az FF-et és kellett egy kis ellenkampány. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.