Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4501) gabaly válasza S W A T (#4472) üzenetére


gabaly
tag

Én évek óta használom, semmi gond nincs vele. Pár hete fenn van a 3.0, ma frissítette magát (nálam be van kapcsolva az aut. friss. minden ellenvélemény ellenére) 3.0.1-re, semmi gond. Igaz, nem érdekel a 100+100 bővítmény. 1-2 van fenn csak, amire nagyon szükségem van.
Tehát: biztonságos, nem fagy, jó. :)

(#4502) S W A T válasza gabaly (#4501) üzenetére


S W A T
senior tag

Bővitménnyel én se fogom tele rakni van fenn 3 nekem épp elég.

Viszont kinézete ronda. :DDD tiszta csajos.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#4503) Winner_hun válasza S W A T (#4502) üzenetére


Winner_hun
félisten

.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4504) Drizzt válasza Drizzt (#4479) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Na valaki? Vagy rajtam kívül egyáltalán valakinél előjön még ez?

I am having fun staying poor.

(#4505) Winner_hun válasza Drizzt (#4504) üzenetére


Winner_hun
félisten

2-es verziónál nálam is előjött néha-néha, restart kellett szintén (gép) mert más hang se volt, semmi sem szólt. Nem tudom, hogy mitől volt és hogy mi oldotta meg a problémát.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4506) _ak_


_ak_
addikt

Üdv!

Nemrég újra tettem a gépem és már az angol ff3at és thunderbirdöt telepítettem, de egyikhez sem találok most magyar szótárt. :(( Nincs, megszünt? Valahonnan be lehet még szerezni vagy kénytelen vagyok a magyar softot használni? :F

Let's begin, de gozaimasu!

(#4507) Wolverine válasza _ak_ (#4506) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem tudok róla, hogy jelenleg lenne működő magyar helyesírás-ellenőrző FF3-hoz...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4508) S W A T válasza Winner_hun (#4503) üzenetére


S W A T
senior tag

:F :F :F :F

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#4509) Winner_hun válasza S W A T (#4508) üzenetére


Winner_hun
félisten

Volt egy J betű a hozzászólásodban, azt nem értettem, de kiszedted;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4510) _ak_ válasza Wolverine (#4507) üzenetére


_ak_
addikt

:F Dehát a download day-en a végleges ff3-ban benne volt, ha jól emlékszem, csak akkor a magyart szedtem le. Fuck ez a magyarítási mánia kezd unalmas lenni, lassan a gugli is csak magyar oldalakon fog keresni. :((

Let's begin, de gozaimasu!

(#4511) Wolverine válasza _ak_ (#4510) üzenetére


Wolverine
félisten

Önálló addonként biztosan nincs magyar helyesírásellenőrző; a beépítettet nem ellenőriztem egy ideje... :B

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4512) lúzer


lúzer
veterán

Hali!

mobilinternet kapcsolatnál van valami lehetőség a letöltés spórolására, úgy hogy a nagyobb méretű képeket ne töltse le (avatarokat még lássam ) vagy tömörítve menjen a forgalom?
remélem érthető

meg ahol lehet spórolni a megabájtokon

ideje firefoxra váltani + plugin? most ie6 megy ezen a gépen
helpmí

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4513) S W A T


S W A T
senior tag

A kis kereső szolgáltatásokhoz hol lehet hozzá adni azokat amik a mozilla oldalán nincsenek kinn :F Régen volt egy oldal ahol beírhattam a weboldal címét és ha alkalmas volt hozzá adta. De most csak ezt a csili vili oldalt adta ki. Régen pl beírhattam keresőnek az airliners.net-et.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#4514) #41133696


#41133696
törölt tag

Firefox 3.0.1 alatt, hogyan lehet beállítani, hogy ne a C:-re pakolja a gyorsítótárat, és ne oda cache-eljen?

(#4515) canniball válasza #41133696 (#4514) üzenetére


canniball
nagyúr

Ez engem is érdekelne, csak FF2-re.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4516) Vudu3


Vudu3
csendes tag

Szeva Mindenki!

Nemrég raktam fel a frankón belőtt FF2 helyére a FF3.0.1-et. Már majdnem sikerült teljesen belőnöm ezt is,a nekem feltétlenül szükséges kiegészítőket is (29db) felrámoltam amik ezzel a verzióval szaladnak. Az utolsó az autoHideStatusbar volt.Számomra fontos a teljesképernyős üzemmód a könnyen hozzáférhető eszköztár/állapotsor mellett.

Csak egy gondom maradt: hogy lehet megoldani, hogy a FF3 teljes képernyős üzemmódban induljon? A FF2-ben ezt megoldottam,+ külön eszköztárgombot is felraktam neki hogy ne kelljen az F11. A FF3-ban ez az istennek nem sikerül :F
(ha már volt erről szó, akkor sorry de most nem volt időm 4500+ hsz-t végigolvasni,majd pótolom ;) )

Tud valaki segíteni?

Andariel

(#4517) Winner_hun válasza #41133696 (#4514) üzenetére


Winner_hun
félisten

Másik meghajtóra telepítés nem megoldás?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4518) Wolverine válasza Winner_hun (#4517) üzenetére


Wolverine
félisten

A Documents and Settingsbe pakol a Firefox XP alatt, az meg a C-n van...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4519) citkar


citkar
addikt

üdv
tudtok jaánlani vmi progit, plugint, amivel firefox alatt le tudok oldalakról szedni videókat? pl egy hírnél v hasonlónál

feltettem a realplayert, állítólag annak van pluginja ami erre jó, de az általa feltett plugin inkompatibilis, kikapcsoltam az ellenőrzését ahogy az első hsz-ban van, de sajnos nem segített, vmi más kellene
vkinek ötlete?

(#4520) Winner_hun válasza citkar (#4519) üzenetére


Winner_hun
félisten

DownloadHelper

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4521) citkar válasza Winner_hun (#4520) üzenetére


citkar
addikt

köszönöm

(#4522) coolmpi


coolmpi
aktív tag

Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy néha 1-1 kattintásnál az jön fel a betöltés helyett, hogy "index.php megnyitása".

Másik gépen ugyanezen az oldalon nem jön fel ez az ablak. Elég sokat használom az oldalt, és nem működik rendesen. :(

Firefox 3.0.1-et használok.

(#4523) lúzer válasza Winner_hun (#4520) üzenetére


lúzer
veterán

üdv ff mester, erre?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4524) Winner_hun válasza lúzer (#4523) üzenetére


Winner_hun
félisten

Néztem a kiterjesztéseket, de nem találtam erre megfelelőt.:(
Mondjuk találtam helyette másik hasznosat, ami pont az ellenkezőjét csinálja:))

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4525) Winner_hun válasza coolmpi (#4522) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mindkét gépen ugyan az a Firefox van fent? Mindkettőn ugyan azok a beállítások/kiterjesztések vannak?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4526) Dundy válasza lúzer (#4512) üzenetére


Dundy
tag

Szia!

Nem tudom, milyen szolgáltatónál vagy, de a mobil internethez jár olyan program, ami a képek minőségét letöltés előtt tömöríti és ezáltal gyorsítja a böngészést és megspórol adatforgalmat.

De ajánlom, hogy ezt inkább a mobil internetes topicban érdeklődd meg:

[link]

(#4527) lúzer válasza Winner_hun (#4524) üzenetére


lúzer
veterán

mármint piszok nagy forgalmat generál? :))

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4528) mr.dana


mr.dana
aktív tag

hali! meghülyült a mozillám (a 2 -es) nagyon lassan nyitotta meg az oldalakat + alul keletkezett egy 5 centis sáv. nem tudtam helyrehozni inkább rátelepítettem a 3-st . Ez gyorsan működik és kinézetre is jó. Egy gond van hogy 1 oldalon belül nem nyit meg dolgokat mondjuk képeket , ja és ha kilépek a böngészőböl, akkor sokszor nem tom újra megnyitni...ekkor vagy restart vagy a folyamatokban kell bezárni és csak ekkor lehet újra megnyitni. már 1 csomószor újra telepítettem, de nem oldotta meg.

(#4529) Winner_hun válasza lúzer (#4527) üzenetére


Winner_hun
félisten

Amelyik link mögött kép van, azt képpé alakítja. Szóval jah.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4530) lúzer válasza Dundy (#4526) üzenetére


lúzer
veterán

igen, csak a pannon lelőtte az snet szervert :(((
eddig jó volt nagyon, most 6-8× a forgalom ahhoz képest :(

bekapphattyák

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#4531) Winner_hun válasza mr.dana (#4528) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az a pár centis sáv az egyik kiterjesztés frissítése után jelent meg, ha jól gondolom. Azt a kiterjesztést kell újratelepíteni. A felugró ablakoknál nincs valami tiltás?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4532) Bali27


Bali27
addikt

Sziasztok.
Sixpert használom a jelszavak mentéséhez. Ujra kellett rakni a rnedszert.. Rendesen lementettem a FFot..(kimásoltam a profilt).. Az uj 3.01 re visszamásoltam.. Erre kb a 3/4 e nem jön be a jelszavaknak.. Mi lehet a gond?

(#4533) Winner_hun válasza Bali27 (#4532) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mindent kimásoltál aztán vissza, és úgy nem megy? 3.0.1 volt fent előtte is?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4534) Bali27 válasza Winner_hun (#4533) üzenetére


Bali27
addikt

Pontosan igy tettem.. Megy a sxper, csak nagyon kevés oldalnál.. Megcsináltam azt is hogy kitöröltem a sixperböl, és ujra elmentettem.. Azon az oldalon akkor se hozza be.. Ma raktam ujra a rendszert, meg minden rendbe van a géppel, op rendszer is rendbe van..

(#4535) Winner_hun válasza Bali27 (#4534) üzenetére


Winner_hun
félisten

Érdekes, ilyet még nem tapasztaltam. Ha kimásoltál mindent és azt viszsamásoltad akkor annak mennie kéne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4536) Bali27 válasza Winner_hun (#4535) üzenetére


Bali27
addikt

Igen.. kéne de nem jókedvemből és poénbol irtam be ide..:( Érthetetlen..:(
Most már tényleg nem tudom mit használjak.. Több évig Operás voltam.. Bejött az uj Opera, kb ugyan olyan fos lett mint a FF3as.. Marad még a Maxthon, meg az IE re épülő társai:(

(#4537) Winner_hun válasza Bali27 (#4536) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha az új Opera nem tetszik, miért nem használod a régit, amivel nem volt gond?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4538) Bali27 válasza Winner_hun (#4537) üzenetére


Bali27
addikt

Mert per pill sehol se találom.. Én hülye frissítettem. És az eredeti exet letöröltem..

(#4539) Bali27 válasza Winner_hun (#4537) üzenetére


Bali27
addikt

Ehh.. megtaláltam..:)

(#4540) coolmpi válasza Winner_hun (#4525) üzenetére


coolmpi
aktív tag

Igen. Az egyik laptop, a másik asztali. Az asztalival van a gond.

(#4541) Vudu3


Vudu3
csendes tag

Az miért van a FF3.0.1-ben,hogy letöltéskor a mentés helye ablak egy felvillanás után a háttérbe ugrik és ALT+TAB-al kell visszarángatnom? Másnál is jelentkezik ez? Roppant bosszantó.

[ Szerkesztve ]

Andariel

(#4542) S W A T


S W A T
senior tag

Hol lehet letölteni olyan kiegészítőt amivel a weblapok méretét lehet növelni :F (operába alapon benn van....)

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#4543) mr.dana válasza Winner_hun (#4531) üzenetére


mr.dana
aktív tag

nem !!! tul.képpen vmi vírus szerü akármi támadta meg a gépem és azóta szar. azt kiírtottam, de azóta olyan : a régebbi 2. akárhányas.ahol a kiterjesztés van forecast az mondjuk 1cm és afölött még vagy5-6 cm sáv!! ha meg az újabbat 3.0.1 telepítem akkor jön elő ez a gond , hogy oldalakon belül nem tud megnyitni dolgokat! viszont ez vizuálisan normálisan néz ki, és az oldalak is relatíve gyorsan jönnek..

(#4544) Winner_hun válasza S W A T (#4542) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl++?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4545) Winner_hun válasza mr.dana (#4543) üzenetére


Winner_hun
félisten

Teljes reinstall? A topik első hozzászólásában benne van a menete.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4546) Vudu3 válasza birno (#4466) üzenetére


Vudu3
csendes tag

Keresési eredmények új lapon:
[link]

Browser/TabBrowsing -> Open the results in a new...-elé nájki.

Andariel

(#4547) Vudu3 válasza Makaveli (#4458) üzenetére


Vudu3
csendes tag

Hi Makaveli!
Rájöttél már? Mert nekem is ez az egyik gondom, de nem segít senki.(vagy nem tud)
Ha megoldottad lécci írd le, hogy!

Andariel

(#4548) Vudu3


Vudu3
csendes tag

"Az miért van a FF3.0.1-ben,hogy letöltéskor a mentés helye ablak egy felvillanás után a háttérbe ugrik és ALT+TAB-al kell visszarángatnom? Másnál is jelentkezik ez? Roppant bosszantó."

- Na ez a probléma már elhárítva,meg van a bibi.Most már csak a teljes képernyős indulást kell megoldanom és lesz egy stabil/gyors/testreszabott böngészőm. :K

Andariel

(#4549) Winner_hun válasza Vudu3 (#4548) üzenetére


Winner_hun
félisten

Esetleg írd le a megoldást is, hátha másnak még jól jön;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4550) Oliverda


Oliverda
félisten

Sziasztok!

Csak én nem találom vagy tényleg nem lehet azt beállítani a 3as Firefox-ban hogy a keresőbe beírt majd rá entert nyomott cuccra új ablakot nyisson és ne az éppen aktuális nyitott oldal helyére guglizzon?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.