Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Magnum_ válasza Magnum_ (#4433) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tudtok rá vmi okosságot? :F

I humbly and respectfully decline™

(#4452) Winner_hun válasza Magnum_ (#4451) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hogy szedted le?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4453) Magnum_ válasza Winner_hun (#4452) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a hivatalos oldalrol...

I humbly and respectfully decline™

(#4454) Winner_hun válasza Magnum_ (#4453) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hogy uninstalláltad?:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4455) tzimash válasza Winner_hun (#4432) üzenetére


tzimash
őstag

köszi, irtottam spyware-t, nem csak a spybottal, hanem a-squared-del is, meg superantispyware-rel, spydoctorral és az outpost beépítettjét is használtam. találtak is ezt-azt, de a helyzet nem javult, újratelepitettem az FF-et is már vagy kétszer. operát is leszedtem, megnéztem ott is ez van.
egyéb ötlet?

(#4456) Winner_hun válasza tzimash (#4455) üzenetére


Winner_hun
félisten

Fogalmam sincs. Az írtásokat csökkentett módban csináltad?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4457) Jadro


Jadro
veterán

Valaki meg tudja mondani hogy miért állnak meg az online videomegosztó oldalakon a video-k lejátszása? Tegnap az indán csinálta, ma a Utube-on. Tölti befelé, elkezdi lejátszani és megáll. Ha belepörgetek akkor oké 2 másodpercig és ismételten előjön a probléma. Ie alatt nincs gond, úgyhogy FF problémának minősítem.

Mod: Most éppen jó. Töröltem a cache-t meg minden tárolt adatot. De a törlés után próbáltam az előbb is és akkor nem volt jó. Na majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#4458) Makaveli


Makaveli
senior tag

Be lehet azt valahogy állítani, hogyha megnyitom a Firefox-ot, akkor alapból teljes képernyőre váltson (vagy esetleg már úgy nyissa meg. Ez az F11-es eljárás, ezt be lehet állítani, hogy alapból ilyen legyen?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#4459) localhost


localhost
Közösségépítő

3.0.1

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4460) localhost válasza bucilali (#14) üzenetére


localhost
Közösségépítő

[Önmoderáció]! Töröltem, elnézést!

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4461) canniball válasza chungee (#4332) üzenetére


canniball
nagyúr

Megvan a válasz: a Megaupload Toolbar kever be.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#4462) birno


birno
addikt

Sziasztok!

Ennek az oldalnak a keresőjét hogyan tudom beleszerkeszteni keresők közé?
Az "Add to search bar" add-onnal beleraktam, de nem működik, szerkesztendő xml file megvan, csak nem tudom milyen szintaktikával kell működésre bírni.

(#4463) PazsitZ válasza birno (#4462) üzenetére


PazsitZ
addikt

Ezt a btdig.xml filet másold a C:\Documents and Settings\user\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\profile\searchplugins\ könyvtárba és indítsd újra a böngésződet.
A benne lévő ikon VladimirR fórumtárstól van, egy általa készített keresőfileból alakítottam át.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#4464) snoopy


snoopy
aktív tag

hát nem tudom kinél hogy muzsikál ez új ff de nálam nem igazán vált be.
állandóan leáll alatta a net vagyis nem a net hanem a böngésző. böngészek és fogja magát a következő oldalt már nem hajlandó betölteni és csak tölt, tölt, tölt a világba valamit.
utána leállítani sem tudom. task managerben kilövöm, újra elindítom. semmit nem tölt be. csak ha restartolom a gépet.
vissza is tettem a 2-est.

[ Szerkesztve ]

(#4465) Bali27


Bali27
addikt

Én is rakom vissza az Operát.. felraktam a 3.1 es FFot, és a 6 kiterjesztésböl 2 azonnal nemkompatibilis vele, ami a 3.0án rendesen ment.. Igen érdekes egy böngésző..

:D

(#4466) birno válasza PazsitZ (#4463) üzenetére


birno
addikt

Köszi, az ikont inkább kicseréltem. :)
Amúgy ha annyit mondasz, hogy "{searchTerms}"-t írjak a végére akkor összehoztam volna, az zavart meg, hogy ő automatikusan paraméterként adja meg, amit el is nevez s a btdig keresője nem használ semmilyen plusz kifejezést.

Még egy kérdés, hol lehet beállítani, hogy ne az aktuális fülön indítsa a keresést hanem egy újon?
Meg úgy általában is ha egy linkre kattintok ne az aktuálisat használja hanem egy újat.

(#4467) Winner_hun válasza Bali27 (#4465) üzenetére


Winner_hun
félisten

3.0.1
3.1 évvégén lesz kb.
Első hozzászólásban ott van a megoldás az inkompatibilis dolgokhoz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4468) 7 válasza Bali27 (#4465) üzenetére


7
addikt

Ha ismered a működését, rájössz, hogy nem szokatlan. A bővítményfejlesztőkön múlik, hogy milyen verziószámokig gondolják életképesnek a kiterjesztést. Majd frissítik, ha van rá idejük, de egyébként számtalanszor leírták már ebben a topicban, hogy a böngésző verziójának ellenőrzését hogyan lehet eliminálni, és akkor (minimális kockázat mellett) nem lesz olyan, hogy inkompatibilis kiterjesztés. :U

Ez egyébként inkább a közösségre kenhető, mint a Firefoxra. :P

Ettől függetlenül nem vitatom, lehet neked sokkal kényelmesebb és kézreállóbb az Opera (én mindkettőt használom). :)

[ Szerkesztve ]

(#4469) Gambit válasza Bali27 (#4465) üzenetére


Gambit
őstag

Ez furcsa, nekem semmilyen gond sem volt a kiterjesztéseimmel. Miket használtál, amik behaltak?

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#4470) S W A T


S W A T
senior tag

Hosszú idő után ma váltottam vissza operáról FF-re.

Szerintetek rosszul tettem :F

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#4471) 7 válasza S W A T (#4470) üzenetére


7
addikt

Ez egyénfüggő. Használd egy ideig, keress megoldást a problémáidra, és amikor már úgy érzed, használtad eleget, állapitsd meg, hogy neked megfelel-e :)

(#4472) S W A T válasza 7 (#4471) üzenetére


S W A T
senior tag

Biztonságilag milyen :F Különösebb bajom nincs vele eddig is csak azért operáztam mert belém ültették hogy a FF már veszélyes. Szóval a lényege a kérdésemnek hogy kell e mindenféle csúnya dologtól tartanom ha FF-et használok.

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#4473) Wolverine válasza S W A T (#4472) üzenetére


Wolverine
félisten

Attól függ. Ha rákattintasz minden hülye linkre, akkor semmilyen böngésző nem véd meg :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4474) S W A T válasza Wolverine (#4473) üzenetére


S W A T
senior tag

Ennyire hülye azért ne vagyok. Természetesen normális netezés mellett értettem

Bár a normális netezés fogalma is ember függő én ez alatt normális ártatlannak tűnő site-ok böngészését értem. (nem crack és sex oldal stb...)

[ Szerkesztve ]

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#4475) MichaelSD válasza S W A T (#4472) üzenetére


MichaelSD
őstag

Nem.

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#4476) snoopy


snoopy
aktív tag

mint ma kiderült a tűzfal volt a ludas, miután visszatettem a 2-est az is leállt egy idő után.
szal most jó megy. egyedül a könyvjelző idegesít hogy kiugrál külön ablakba néha vagy majdnem mindig.

(#4477) S W A T válasza MichaelSD (#4475) üzenetére


S W A T
senior tag

kösz.

A polgármesteri hivatal is alátámasztotta Mónika létezését, üvegcsont betegségét és a gyűjtést. Esztergályos Cecília is segít, video: http://href.hu/x/9x9v Ha Te is segítenél: http://href.hu/x/9wol <<< "Peace, Love, Empathy" by Kurt Cobain >>>

(#4478) Winner_hun válasza snoopy (#4476) üzenetére


Winner_hun
félisten

TabMixPlus

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4479) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Miért van az, hogy az embedded videok 2 mp-nél megállnak, s hang sincs? Régebben is volt ilyen, de egy restart megoldotta, mostmár az sem.

I am having fun staying poor.

(#4480) snoopy válasza Winner_hun (#4478) üzenetére


snoopy
aktív tag

egész pofás cucc lenne, de nálam a 301-el nem akar menni ez :(
beinstallálta magát, csak nem müxik.

[ Szerkesztve ]

(#4481) Sdi válasza snoopy (#4480) üzenetére


Sdi
addikt

Sajna csak a 3.0-val működő változat van, a 3.0.1-el már nem műkszik :W

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#4482) Winner_hun válasza snoopy (#4480) üzenetére


Winner_hun
félisten

De megy, az első hozzászólásban ott van a kompatibilitás ellenőrzésének letiltása.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4483) LLaci1990


LLaci1990
csendes tag

Helló. Egy olyan kérdésem lenne, hogy Nektek mennyire stabil a Firefox 3? Mert nekem naponta többször is összeomlik, általában akkor amikor az Előzményekből törölök valamit, de előfordul máskor is. Csak ezért érdekelne.

(#4484) snoopy válasza Winner_hun (#4482) üzenetére


snoopy
aktív tag

azt megcsináltam, különben nem is tudtam volna feltenni az ff-be.

[ Szerkesztve ]

(#4485) Winner_hun válasza LLaci1990 (#4483) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem egyszer töröltem, minden rendben volt. Rég omlott már össze. Milyen kiterjesztéseket használsz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4486) Winner_hun válasza snoopy (#4484) üzenetére


Winner_hun
félisten

És úgy se megy?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4487) LLaci1990 válasza Winner_hun (#4485) üzenetére


LLaci1990
csendes tag

Csak a NoScript van fent, meg az Adobe Flasz Player, semmi más.

(#4488) Sdi válasza Winner_hun (#4486) üzenetére


Sdi
addikt

Nem biza :( , én is szarakodtam vele :O

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#4489) Winner_hun válasza Sdi (#4488) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor ezt a verziót tegyétek fel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4490) snoopy válasza Winner_hun (#4486) üzenetére


snoopy
aktív tag

nem. nem csinál semmit a beállitás gombjára.

(#4491) Winner_hun válasza LLaci1990 (#4487) üzenetére


Winner_hun
félisten

A 2-es verzióra tetted rá vagy újonnan telepítetted?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4492) LLaci1990 válasza Winner_hun (#4491) üzenetére


LLaci1990
csendes tag

Teljesen új, a rendszer is, 2 hetes Windows XP SP2, formázott partíció.

[ Szerkesztve ]

(#4493) snoopy válasza Winner_hun (#4489) üzenetére


snoopy
aktív tag

ugyan az. mind1. biztos lesz hamarosan újabb.
lehet azért megy nálad mert 3.0-ra tetted fel és úgy frissítettél 3.0.1-re.

(#4494) Sdi válasza snoopy (#4493) üzenetére


Sdi
addikt

Nem, mert úgy én csináltam. A 3.0-án simán ment, javítottam 3.0.1-re és meghót.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#4495) Winner_hun válasza LLaci1990 (#4492) üzenetére


Winner_hun
félisten

Valami ilyesmi ablak fogad?

Vagy ilyen?

Ha az előbbi, akkor passz, ha az utóbbi, akkor a kattintson ide résznél ki kéne hogy írja, hogy melyik file-lal van baja.

mod: magyar nyelvű képet sajnos nem találtam.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4496) Winner_hun válasza snoopy (#4493) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kimondottan érdekes, mert nálam megy.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4497) LLaci1990 válasza Winner_hun (#4495) üzenetére


LLaci1990
csendes tag

Az a legszebb, hogy mind a kettő elő szokott jönni. :D
Az előbbi ritkábban, és már az RC-knél is sokszor csinált ilyet. De most hogy így mondod, körül kéne néznem, hogy a Dr. Watson ír-e valamit Thx.

(#4498) Winner_hun válasza LLaci1990 (#4497) üzenetére


Winner_hun
félisten

RC-knél nálam 100 lap körül szálldogált el.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4499) Sdi válasza Winner_hun (#4496) üzenetére


Sdi
addikt

Köszi :R , sikerült elindítani.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/ ..." Nem táncolunk úgy, ahogy Brüsszel fütyül ". Inkább úgy táncolunk, ahogy Moszkva fütyül.

(#4500) Traxx


Traxx
őstag

Na ezen egy jót mosolyogtam: [link] :D

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.