Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) lorcsi válasza Brutforsz (#3150) üzenetére


lorcsi
veterán

:R
importálás bejött :))

(#3152) Brutforsz válasza Obus (#3149) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A profilod főkönyvtárában található signons2.txt fájl tartalmazza a jelszavaidat kódolt formában. A kódoláshoz használt kulcs az ugyanezen mappában elhelyezkedő key3.db fájlban található. E két állomány átmásolása szükséges a jelszavak költöztetéséhez.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3153) Brutforsz válasza Brutforsz (#3152) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Visszaolvasva észleltem, hogy nem Firefoxot használsz.
A Mozillánál nincs közvetlen tapasztalatom a jelszavak migrálásában, de úgy gondolom, ott is működik a két érintett fájl átmásolásának módszere. A dokumentáció szerint ugyanúgy a key3.db tartalmazza a kulcsot, de a jelszófájl neve ezúttal nem signon2.txt, hanem signon.txt.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3154) rdi válasza Obus (#3149) üzenetére


rdi
veterán

szerintem van rá kiterjesztés is nem?
mert FF -hez van.

[ Szerkesztve ]

Fej! Tor! Potroh!

(#3155) Obus válasza Brutforsz (#3152) üzenetére


Obus
tag

Köszönöm!

De a signons2.txt file nincs abban a mappában. :( De még a korábbi másolataimban is csak a key3.db-t látom ebben a mappában.

Honnan tudod, hogy tudod?!?

(#3156) Obus válasza Brutforsz (#3153) üzenetére


Obus
tag

Sajna, ilyen txt sincs abban a könyvtárban. csak cookies.txt

Honnan tudod, hogy tudod?!?

(#3157) Brutforsz válasza Obus (#3156) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Az előbb akkor mégsem a Mozilla, hanem a régi Firefox leosztását sikerült megtalálnom.
Ez már jó lesz. Leírják pontosan, mit kell tenned a jelszavakat tartalmazó (valamilyen szám).s fájl átültetéséhez, kicsit munkásabb, mint a későbbi megoldások.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3158) canniball


canniball
nagyúr

Erre valaki?

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3159) Brutforsz válasza canniball (#3158) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ha nem diszkréciót igénylő helyeken mászkáltál, akkor próbáld ki ezt. A japó srác írt egy kis webalkalmazást a problémád megoldására, ha feltöltöd hozzá a sérült session.rdf fájlt, állítása szerint visszanyeri neked a dolgokat.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3160) canniball válasza Brutforsz (#3159) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem szoktam én olyan helyeken mászkálni. :D
Kipróbáltam: "Couldn't get a file: 413 Request entity too large" :(

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3161) cowboy_bebop


cowboy_bebop
őstag

Most raktam újra a windows-t, így a firefox-ot is, de előjött egy olyan zavaró dolog h. a könyvjelzők automatikusan ABC sorrendbe rendezi holott én erre nem kértem.
Tudna valaki segíteni? :)

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#3162) canniball válasza cowboy_bebop (#3161) üzenetére


canniball
nagyúr

Micsoda zavaró dolog! ;] Inkább meséld el mit csináltál vele, mert nekem meg nem akarja így rendezni... :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3163) cowboy_bebop válasza canniball (#3162) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Még szép h. zavaró dolog, mikor csoportosítva voltak a linkek téma szerint. :W

Amúgy jobb egérgomb egy linken, és rendezés név szerint, de én nem kértem rá, és mégis úgy van, és nem is engedi átrendezni sem. :W

[ Szerkesztve ]

(#3164) canniball válasza cowboy_bebop (#3163) üzenetére


canniball
nagyúr

"Amúgy jobb egérgomb egy linken, és rendezés név szerint..."
Bázz, hát ez megint működik. :B Korábban a nemtommelyik frissítés után semmi áron nem akarta az igazat.

"Még szép h. zavaró dolog, mikor csoportosítva voltak a linkek téma szerint."
Miért nem csinálsz mappákat a témaköröknek?
Könyvjelzők->Könyvjelzők kezelése->Nézet->Rendezetlen->tetszés szerinti húzogatás nem oldja meg a problémád?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3165) cowboy_bebop válasza canniball (#3164) üzenetére


cowboy_bebop
őstag

Basszus.... :W Köszi! :R

(#3166) canniball válasza cowboy_bebop (#3165) üzenetére


canniball
nagyúr

Én is! :)

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3167) Traxx


Traxx
őstag

sziasztok!

Lenne egy golyan gondom, hogy meghülyült a firefox :( Arról szól a történet, hogy telepítettem a winrar-t, és ez után ha letöltöttem tömörített fájlt, akkor a letöltés után auto-ban megnyitotta a RAR. Az meg csak hab a tortán, hogy nem oda mentette, ahova én a firefox-ban beállítottam, hanem a Local Settings / Temp-be...
Jó mondom, akkor RAR le...de ez után is folytatta a megnyitósdit :W annyi eltéréssel, hogy mivel már nem volt RAR a gépen, ezért csak felugrott a kis ablak, hogy milyen progival akarom megnyitni. Ezután leszedtem a firefox-ot is, töröltem a Local settings / Application data mappában lévő profilt is. De ettől még a jelenség megmaradt :O
Mit csinálok rosszul?

Előre is köszi :R

Mod: zip-nél nem csinálta, azt szépen bepakolta, ahova kell...

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#3168) Jazz


Jazz
veterán

Hali!

Jelenség:
- FF, ezer ablak megnyitva. Pl. most is amikor írom a szöveget, minden normál, Cpu terhelé minimál. Azonban egy idő után tálcán látom (feladatkezelő megnyitva) hogy kis zöld csík 50% terhelésig felmegy (miközben itt és most gépelek).
- Feladatkezelő gyors megnyit, és látom hogy FF evett 50% Cpu időt. De amint megnyitottam, azonnal abba is maradt, illetve már csak a maradékát láttam hogy szép lassan pár mp. alatt kúszott lefele és visszaállt egy alap 01%-ra.

Ez mi?? Mitől van? (cisvc, "optimize Hdd when idle" kiakapcsolva, spy...semmi találat). Miért az FF? Auto frissítés sincs bekapcsolva meg semmi.
Thx!!

free your mind

(#3169) Traxx válasza Traxx (#3167) üzenetére


Traxx
őstag

Tárgytalan...f@szláma voltam :O :W

Tanulság: este fél 12-kor nem pH-zok :U :D

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#3170) Winner_hun válasza Jazz (#3168) üzenetére


Winner_hun
félisten

A sok lap közül nincs olyan amelyik újratöltött? Esetleg több, ami újratöltött?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3171) Obus válasza Brutforsz (#3157) üzenetére


Obus
tag

Nagyon köszönöm, nem volt könnyű, de hála a segítségednek, no meg a GetDataBack-nek, sikerült a jelszvakat megmenteni. :R :))

Nagyon szépen köszönöm!

Honnan tudod, hogy tudod?!?

(#3172) Pubszon


Pubszon
veterán

Csá.
A hasznaltauto.hu oldalon miért nem lehet megnézni az autókról a képet ha rá kattintok? Csak egy fehér ablak nyílik meg. :F

[ Szerkesztve ]

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3173) Brutforsz válasza Pubszon (#3172) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Nagy valószínűséggel az Adblock Plus, annak is egy külső szűrőcsomagja okozza ezt a jelenséget.

Próbaképp feltettem az EasyList összeállítást, ezzel sikerült a fehér ablak jelenséget előidézni. Ennek az az oka, hogy a lista tartalmaz egy &partner$subdocument láncot, míg a hasznaltauto.hu képeinek nézegetésekor a felugró ablakban megjelenő keret url-je http://www.hasznaltauto.hu/...&partnerkod=..., ezért megfogja az Adblock.

Vegyél fel egy új szűrőt @@hasznaltauto tartalommal, ez valószínűleg megoldja a problémádat.

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#3174) Pubszon válasza Brutforsz (#3173) üzenetére


Pubszon
veterán

Köszi a gyors választ, így jó. :C :R :R

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#3175) Atomgeszi


Atomgeszi
veterán

Heló!
Tettem új rendszert! Feltettem a firefoxot is gyors, meg vissza a régi pluginokat. Ám, amikor ráakarok menni a gmailra, firefox hibátészlelt ezért leállt. És nem tudom mi a fene baja van, eddig jó volt... :S De vicc, most már másik lapokon is elkezdte ezt..

Valaki pls segítsen! Köszi!

(#3176) Winner_hun válasza Atomgeszi (#3175) üzenetére


Winner_hun
félisten

Újratelepítés nem segít? Vagy csak a js3250.dll file cseréje? Gugliban találsz, nekem nem egyszer volt, hogy megoldotta a problémát.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3177) Atomgeszi válasza Winner_hun (#3176) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Újratepelíteni nem próbáltam. Vagyis csak annyit, hogyleszedtem a legújabbat, és rátelepítettem. Nincs kedvem visszarakni még 54 plugint..de ha az különlementhető akkor nincs gond..

Közbe leszedtem azt a dll-t. és most meg ezt írja ki:

(#3178) Winner_hun válasza Atomgeszi (#3177) üzenetére


Winner_hun
félisten

FEBE

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3179) Atomgeszi válasza Winner_hun (#3178) üzenetére


Atomgeszi
veterán

KöszI! Csak ez a gyakorlatba sehogy se müxik, mert még a firefox se akar elindulni! :F
Esetleg ha eltudnád küldeni a Te dll fájlod, azt megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#3180) PazsitZ válasza Atomgeszi (#3179) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link]

Ez a firefoxos.
Találtam egyébként egy másikat is az openoffice könyvtárában.

Én egyébként msotanában úgy raktam újra az FF-et, hogy kimásoltam és telepítés után visszamásoltam a C:\Documents and Settings\PazsitZ\Application Data\Mozilla\ könyvtárat, így megmaradtak kiterjesztések.

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#3181) Winner_hun válasza Atomgeszi (#3179) üzenetére


Winner_hun
félisten

:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3182) Atomgeszi válasza PazsitZ (#3180) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Köszi! Így már működik, de még mindig lefagy mikor beakarok lépni a gmailbe. Lehet valamit elfelejtettem telepíteni xp rakás után?
Winner: Ez a febe már háromnegyed órája menti le a cuccokat, ez normális? :F

(#3183) Winner_hun válasza Atomgeszi (#3182) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem használom azt a kiterjesztést, de szerintem nem. Esetleg a gmailos kiegészítőt távolítsd el és egy régebbi verziót tegyél fel, hátha a legújabbnak van valami hibája

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3184) Atomgeszi válasza Winner_hun (#3183) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Leszedtem a gmail kiegészítőt, de még mindig hibával kilép. :((
Közbe feltettem ezt: Firefox Portable 3 beta4 Ennek semmi baja, simán belép gmailba...
Nemtom mi baja lehet, javából is legújabb van fent, net framework az összes fent van(előtte is kilépett mielőtt feltettemvolna őket), elvileg flash playerből is legújabb van fent. Vagyis az amit a firefox még felrakott...

mod:Na újabb fejlemény: Belépek youtubera, ahogy betölti az oldalt, firefox hibával kilép...lehet a flash player a ludas?
mod2: Felraktam legújabb adobe flasht. Még mindig nem jó...mi a fene baja lehet???

[ Szerkesztve ]

(#3185) canniball


canniball
nagyúr

Ha jól emlékszem volt már a kérdés, de most persze nem találom :o : hogy lehet XP-ről Vistára áttenni a profilt? :F

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3186) Winner_hun válasza canniball (#3185) üzenetére


Winner_hun
félisten

kézi mentés

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3187) Winner_hun válasza Atomgeszi (#3184) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem tudom, teljes reinstall megoldaná.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3188) Atomgeszi válasza Winner_hun (#3187) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Teljes xp?

(#3189) Winner_hun válasza Atomgeszi (#3188) üzenetére


Winner_hun
félisten

Firefox
Csak ugye a kiterjesztéseid... Használd a beta-t, bár ott meg a kiterjesztések nem igazán mennek (még)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3190) Atomgeszi válasza Winner_hun (#3189) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Megvan a megoldás! :D A piclens nevü kiterjesztés miatt rosszalkodott a FF. Letöröltem, és már nem is csinálta a hülyeségeit! :R

(#3191) canniball válasza Winner_hun (#3186) üzenetére


canniball
nagyúr

Odáig eddig is ment, hogy XP alól kimásoltam, de Vista alatt hova kell betenni? (Ott nincs app.data mappa...)

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3192) Vitus válasza canniball (#3191) üzenetére


Vitus
őstag

users/felhasználó/appdata/roaming

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#3193) dni


dni
őstag

Sziasztok!

Megtudnátok mondani, hogy hogyan lehetne elővarázsolni a könyvjelzők eszköztáron az oldalak ikonjait (a mac-es témáknál tűnik el)?

(#3194) canniball válasza Vitus (#3192) üzenetére


canniball
nagyúr

Nem találtam ilyet. :( De lehet a Pista "sajátgép"-ével van bibi, mindjárt feldobok egy TC-t.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3195) Stalker76


Stalker76
csendes tag

Sziasztok!

Egy olyan gondom lenne, hogy a Mozilla az egyik napról a másikra hirtelen nem akarja lejátszani a videókat (YouTube, IndaVideo...). Tudtok tippet adni, hogy mit és hol ellenőrizzek?

Előre is köszi!

Isten szerethette az együgyü embereket, hisz olyan sokat teremtett belőlük.

(#3196) canniball válasza Vitus (#3192) üzenetére


canniball
nagyúr

TC megmutatta. Köszi! :R

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3197) Vitus válasza canniball (#3196) üzenetére


Vitus
őstag

Nincs baj a Windows Explorerrel csak be van állítva, hogy ne mutassa a védett tartalmú dolgokat és rendszerfileokat. Érdemes használni mert sokkal gyorsabb mint a Total commander. Csak megszokás kérdése.

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#3198) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Üdv!

Miért van az hogy egyszercsak a Firefox mindent elfelejt egy update után????MINDENT, minden jelszót, beállítást, még az addonokat is kiszórja...ez kurva idegesítő, már másodszor csinál velem ilyet... :(( :(( :((

Ja igen A plusz az egészben hogy az induláskor a legújabb kiadást hozza be ugyebár ami ezesetben február hetedikét jelent... :O

[ Szerkesztve ]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#3199) canniball válasza Vitus (#3197) üzenetére


canniball
nagyúr

"...a védett tartalmú dolgokat és rendszerfileokat."
Ez kettő? Mert a rejtett file-okat engedélyeztem, de mégsem láttam őket...

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#3200) Juhtúró


Juhtúró
tag

vki tudja hogy lehet módosítani az oldalon belüli keresés (ctrl+f) által megtalált elemek kijelölésének színét?

http://linuxtutorialok.blogspot.com/

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.