Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38401) gyulank válasza Kékes525 (#38399) üzenetére


gyulank
addikt

De nem a mentett könyvjelzőkről beszéltem, hanem meg volt nyitva valamennyi oldal. Előtte, ha bezártam, majd újra megnyitottam, a FF-ot, a fülek megmaradtak, és többnyire az oldalakat is meg lehetett nézni. Néha néha volt olyan, hogy némelyiknek egyszerűen eltűnt a címe. De a lényeg, hogy most bezártam, töröltem, elindítottam, csak 1 fül volta FF újdonságairól, majd megnyíltak hozzá a kiegészítők lapjai. Megnyitottam a PH-t, megnéztem, hogy jó lett-e, de nem. Bezártam, visszamásoltam, elindítottam, és csak az előző munkamenetet tudtam helyreállítani, vagyis elveszett a munkamenet. Ha ezt tudom előre, lementem az egészet egy könyvjelzőbe, és nem tűnik el.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#38402) Kékes525 válasza gyulank (#38401) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez nem közvetlenül a végrehajtott művelet miatt történt. Ha kilépsz és újra belépsz a Firefoxba és nem állítod vissza az előző munkamenetet akkor a következő belépésnél már nem mutatja. Ez történt most is.

Viszont az előzményekbe ott kell lenniük. :K

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38403) Kékes525 válasza ceia (#38400) üzenetére


Kékes525
félisten

Igen, pedig gyorsítania kellene. Az ilyen "csoda" programok már csak ilyenek.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38404) Matthewus válasza Kékes525 (#38365) üzenetére


Matthewus
őstag

Az a 10 kiegészítős link már rég nem aktuális (2011-es), és akkor sem volt teljesen igaz, voltak problémák azzal a teszttel, amik ezeket az eredményeket produkálták.

(#38405) Kékes525 válasza Matthewus (#38404) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem próbáltam őket. Viszont azt tapasztaltam, hogy például az Adblock Plus bizonyos oldalakt lelassít. Másrészt az is igaz, hogy minél több kiegészítőt használsz annál lassabb a Firefox. Sőt az is számíthat, hogy milyen más Add-On-al együtt van feltéve.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38406) Matthewus válasza Kékes525 (#38405) üzenetére


Matthewus
őstag

Persze, csak ne hivatkozzunk régi cikkekre.
Maga az AdBlock Plus nem lassítja az oldalbetöltést, a szűrők tudják, főleg, ha optimalizálatlanok.
13 kiegészítőt használok és egyáltalán nem lassú a Firefox, csak az induláskor, de ez nem zavar.

(#38407) gyulank válasza Kékes525 (#38402) üzenetére


gyulank
addikt

Nem. Mostanában már azt se szokta kiírni, csak megnyitja az oldalakat magától. Szerencsére. Sőt, most ezt ki is próbáltam, azért kijelöltem, és másoltam a szöveget, ha kell, beilleszthessem. Bezártam, elindítottam, egy pillanatig egy fül volt, aztán az összes többi megjelent, és automatikusan előjött ez az oldal, és még a szöveg is benne volt, csak folytatnom kellett. Azt nem figyeltem, hogy esetleg a kurzor is a végén villogott-e. :D Azzal meg azért nem érek semmit, mert rengeteg oldal van az előzményekbe, és nem abból állt a munkamenet, hogy sorban az utolsó valamennyit megnyitottam, hanem sok mindent, sok mindent aztán bezártam, amik szintén ott vannak, voltak amik napok óta meg voltak nyitva.

Amúgy a ti helyesírás ellenőrzőtök is aláhúzza a pl.;előlről;ál;kalimpáljuk szavakat? A pl.-höz pl. kiadja javításként a pl.-t, és ha rákattintok akkor is aláhúzza, ami mondjuk nem érdekes, hisz pl. maradt.

Amúgy most hogy itt olvastam ezeket, hogy FEBE; Cyberfox;FastestFox telepítettem őket, illetve még nem, mert a FEBE 8 év alatt se menti a dolgokat, aztán mikor percek múlva elkezdtem ide szöveget írni, valahogy abortáltam vele a műveletet. A FastestFox meg nem is csinál hivatkozást az url-ből. Csak, ha kijelölöm, akkor jön elő pár ikon, de azok is keresések.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#38408) HoTaZo


HoTaZo
őstag

Sziasztok! Egy kedves ismerősöm ezzel a hibával keresett meg:

"Mozillát használok,nem nyit meg semmit a böngésző(kapu),mindig átirányít a következő helyre:
http://spns.rotatemyad.com/reaf.php"

Sima fehér oldalt nyit meg. Másképp nem adnék meg olyan linket, ami veszélyes lehet.

Tudtok rá megoldást?

Köszönöm előre is!

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#38409) CPT.Pirk válasza HoTaZo (#38408) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A virustotal szerint: "1 out of 52 scanners detected the site as malicious". Még a gyak. kérdésekben is találni róla: [link]

Röviden végezzen vírus, trójai és kémprogram eltávolítást a gépén, gondolom Windowst használ. Az sem árt, ha böngésző cache-t és a sütiket is törli. Lehet hogy profil resetre is szüksége lesz.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#38410) unravel válasza HoTaZo (#38408) üzenetére


unravel
őstag

Eltávolítanám a kétes eredetű addonokat és programokat. Utána vírus-, adwarekeresés.

¯\_(ツ)_/¯

(#38411) CPT.Pirk válasza unravel (#38410) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ne is mond, most raktam rendbe egy gépet, ahol a Chrome-ban viaskodott egymással az Ask, a Conducit meg a Babylon serach egyszerre. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#38412) gyulank


gyulank
addikt

Telepítettem a CyberFoxot, egyenlőre száguld. Nem értem minek a FEBE, én tudtam szinkronizálni mindent.Amúgy először jó volt vele a PH, de aztán nem. Szóval töröltem minden kiegészítőt, aztán elkezdtem visszatelepíteni. Először azt hittem az Adblock Plus okozza, ezért a Silent Block-ot telepítettem. Ez jobb/rosszabb? De végül rájöttem, hogy a CurrencyConverter okozta. Ja amúgy működik vele minden, a témák is. Annyi a különbség, hogy angol, és gyorsabbnak tűnik, de ez telepítés után nem csoda. Nem állítottam semmit, ebben is megmaradt még a szöveg is csak folytatni kellett.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#38413) HoTaZo válasza CPT.Pirk (#38409) üzenetére


HoTaZo
őstag

Köszönöm! unravel-nek is!

Továbbítottam, most dolgozik rajta.

Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

(#38414) stingy2 válasza gyulank (#38412) üzenetére


stingy2
senior tag

lehet "magyarítani".
innen telepíted a nyelvi file-t:[link]
majd about:config/ general.useragent.locale duplaklikk és átírni hu -ra. újraindít és ok.

INTJ

(#38415) gyulank válasza stingy2 (#38414) üzenetére


gyulank
addikt

Így már nincs különbség. A pénzváltó helyett tudtok jobbat?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#38416) Kékes525 válasza Matthewus (#38406) üzenetére


Kékes525
félisten

Másnál is előfordult, nemcsak nálam, hogy az Adblock Plus lassít. Nem minden oldalt, csak néhányat, másképp fogalmazva nagyon keveset. Pl.: a [link] Nem a szűrök lassítanak, pontosabban az elhanyagolható, hanem maga a program, lekapcsoltam az összes szűrőt és akkor is ugyanúgy több mint 1 percig tartott a fentebb linkelt oldal betöltése. Ez egyértelmű. Az hogy nálad nem lassít, az nem jelent semmit. Nagyon sok más dologtól is függhet, mint írtam. Én amúgy 37 kiegészítőt használok, ez már elég sok ahhoz, hogy esetleg valamelyik összeakadjon a másikkal. Ennek ellenére az indulás nem lassú, mint nálad. Ez sem jelent semmit, mert SSD-ről használom és az nagyon gyors. Amúgy annak, hogy "ne hivatkozzunk régi cikkekre." semmi értelme. A cikk értékét nem a keletkezésének ideje, hanem igazságtartalma határozza meg. Persze lehet, hogy elavult, azt elfogadom.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38417) lck válasza Kékes525 (#38416) üzenetére


lck
senior tag

Adguard-dal beöltés: kb. 1 másodperc. Szűrt elemek száma: 59
Adguard nélkül sokkal lassabban töltődik, de kb. max. 5-6 másodperc.

(#38418) Kékes525 válasza lck (#38417) üzenetére


Kékes525
félisten

Ezt nem néztem. Érdekes, hogy az Adguard gyorsítana is? Melyiket nézted előbb? Ez azért lenne esetleg érdekes, mert esetleg a második mérésnél már a memóriában volt és abból töltötte be.
Amúgy és is az Adguard Adblockert (az Adblock Plust cseréletem le) használom, nagyon bevált.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38419) mikk2000 válasza Kékes525 (#38416) üzenetére


mikk2000
őstag

Meg lehet könnyebbülni, nem az Adblock Plus hibája :) Nekem nincs fenn, mégis azt hittem kicsesztetek velem, mert az oldalt megnyitva a böngésző lefagyott. Olyan fél perc míg magához tért. Ilyen weboldallal még nem találkoztam. A ghostery van csak fenn mint blokkoló itt, kikapcsolva jó lett. Tehát ez az oldal hajlamos reklámszűrőkkel belassulni. Érdekes oldal ez amúgy, semmi nincs rajta, ehhez képest adobe meg silverlight engedélyt kér, meg rakás reklám. Itt jön ki az, hogy aki csak úgy tudás nélkül csinál egy programot (weboldalt) annak ez az eredménye. Sokan használnak valamilyen blokkolót, és ránézve az oldalra megállapítják hogy az oldal sz@r tehát nem mennek oda többet, tehát az oldalon kéne csiszolni szerintem inkább. Amúgy nem tart sokból a kivételek közé rakni egyik blokkolóban sem szerintem. Vagy jelezni a blokkoló kiegészítők írójának ezt az oldalt hogy nézzék már meg mitől lassul be ennyire.

(#38420) Kékes525 válasza mikk2000 (#38419) üzenetére


Kékes525
félisten

Az lehet hogy az oldal hibája is, de mint írtam nem ér semmit az, ha a kivételek közé teszem az Adblock Plusban, mert ha az összes szűrőt is lekapcsolom, akkor is jelentkezik a hiba. Az Adguard Adblockernél pedig nem. Azzal nagyon gyorsan bejön, annak ellenére, hogy 59 elemet szűr.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38421) mikk2000 válasza Kékes525 (#38420) üzenetére


mikk2000
őstag

Ha az "Adblock Plus"-ban a kivételek közé rakva is jelentkezik a hiba, de a kiegészítő nélkül nem, akkor ez az "Adblock Plus" hibája. A ghostery-nek is volt olyan hibája, hogy kikapcsolt állapotában is cseszett el oldalt, jeleztem is a hibát, azóta jó lett.

(#38422) Kékes525 válasza mikk2000 (#38421) üzenetére


Kékes525
félisten

Miért tegyem a kivételek köz? Mit tudok (szeretnék) ezzel elérni? Semmi új információt, segítséget nem ad, ahhoz képest, mint amikor az ÖSSZES szűrőt lekapcsolom?

Amúgy kiegészítő nélkül gyorsabb mint Adblock Plussal amely 0 szűrővel van (nincsenek bekapcsolva a szűrők). Ez sokkal több, mintha a kivételek közé tenném.

Pontosan olyasmi ez a hiba, mint amit a ghostery-vel kapcsolatba írtál. :K

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38423) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hogyan tudom a recovery keyt lementeni a synchez? Az előző fiókommal sikerült valahogy egy .html fájlba, de most sehogy sem találom. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#38424) Matthewus válasza Kékes525 (#38416) üzenetére


Matthewus
őstag

Kipróbáltam a linkelt oldalt a legfrissebb Nightly-val, Adblock Plust tettem még fel és kipróbáltam, ABP nélkül, letiltott szűrőkkel és bekapcsolt szűrőkkel is, mindhárom esetben 5 másodperc alatt megvolt a betöltés. Megosztanád (akár privátba), hogy mi az a 37 kiegészítő, amit használsz?

Van értelme annak, hogy ne hivatkozzunk régi cikkekre, mert azóta sok módosításon átesett a Firefox, és amint mondtam, az a cikk amit linkeltél egy olyan teszt eredményeire hivatkozik, amit már rég nem is használnak.

(#38425) Kékes525 válasza Matthewus (#38424) üzenetére


Kékes525
félisten

Sok ember írta itt a fórumon is hogy az Adblock plus lassítja a Firefoxot néhány lap betöltésénél. Ez gondolom függ attól, hogy ráfutott e olyan oldalra aminél ez kijön, vagy nem és függhet a beállításoktól, kiegészítő környezettől és talán az OP-től is.

Kiterjesztések (30db):
Adguard Adblocker
Autohide Tabbar
Betterprivacy
Blood Vikings
Classic Theme Restorer
Classic Toolbar Buttons
Download Status Bar
Exit Button Firefox
Fastest Search
FEBE
Ghostery
Gyorsítótár ürítése
Hide Tab Bar With Wine Tab
HTTPS-Everywhere
Linkfication
Logitech SetPoint
MinimizeToTray revived
Now Tab Toolbar Button
NoScript
NoSquint
Online Translator Toolbar
pdfit
Private Tab
selectivecookiedelete
Speed Dial
Split Panel
Tabs on Button
Undo Closed Tabs Button
Vacum Placed Improved
Wot

Kevesebb, mint írtam. Az utolsó számolgatás óta gyomláltam egy kicsit. Gondolom lehet még néhányat. Most végignézve már egyet találtam is, a pdfit az amit lekapcsolhatok, mert Bullzip PDF Printert használok.

Bővítményként csak a Shockwave Flash.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38426) Matthewus válasza Kékes525 (#38425) üzenetére


Matthewus
őstag

A Linkification tud problémákat okozni, nálam a WOT is lassított valamennyit régebben.

(#38427) Kékes525 válasza Matthewus (#38426) üzenetére


Kékes525
félisten

Amióta az Adblock Plust lecseréltem nem tapasztalok lassulást. A Linkification milyen problémát okozhat? Az is lassíthat?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38428) szugabor


szugabor
csendes tag

Sziasztok!
Nem találom a választ a következőre:
Megoldható-e a Firefoxban az, hogy úgy működjön a kereső/cím-sáv mint a Chrome-ban, vagyis hogy, ahogy elkezdem írni az általam keresett szót, már dobálja a lehetséges találatokat, egy ponttal kiegészítve meg a konkrét oldalt ajánlja fel (..és Entert ütve rá odaugrik), és nem a Google találati oldalára visz.
Valamit be kell-e ehhez kapcsolni a config-ban, vagy kell-e hozzá valami kiegészítő?
Köszönöm a válaszokat!

Nulla tenaci invia est via

(#38429) unravel válasza szugabor (#38428) üzenetére


unravel
őstag

Szia

Instant keresésnek hívják amire gondolsz. Korábban én is kérdeztem itt.

Ennél jobb megoldást nem találtam: [link]

¯\_(ツ)_/¯

(#38430) szugabor válasza unravel (#38429) üzenetére


szugabor
csendes tag

Erre gondoltam, köszönöm!
Kár, hogy ezt alapból nem tudja a FF :(((

Nulla tenaci invia est via

(#38431) CPT.Pirk válasza szugabor (#38430) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Annyira nem, mert pl. ha gyengébb gépről van szó, még a google pötyögős keresés káros hatásait is lehet érezni.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#38432) Matthewus válasza Kékes525 (#38427) üzenetére


Matthewus
őstag

Régen frissült már, bizonyos oldalakon le tudja lassítani a betöltést, főleg ha sokat kell az adott oldalon dolgozni.

(#38433) Kékes525 válasza Matthewus (#38432) üzenetére


Kékes525
félisten

Tudnál néhány linket adni, hogy megnézzem nálam milyen?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38434) szugabor válasza CPT.Pirk (#38431) üzenetére


szugabor
csendes tag

Nyilván ez is igaz :)
Akkor pontosítok:
Kár, hogy ezt alapból nem tudja a FF, és ha tudná, akkor opcionálisan ki-be kapcsolható lenne.

Nulla tenaci invia est via

(#38435) Matthewus válasza Kékes525 (#38433) üzenetére


Matthewus
őstag

Régen nem használom (azóta se frissült), úgyhogy linket nem tudok adni, de tiltsd le, és biztosan látni fogod a különbséget a megfelelő oldalakon.

(#38436) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

(#38437) kispx válasza Misi 007 (#38436) üzenetére


kispx
addikt

(#38438) Kékes525 válasza Matthewus (#38435) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem igazán látok különbséget. Lehet, hogy az újabb Firefoxszal már nincs számottevő különbség. Amúgy egy hasznos kiegészítő.
Ez is hasonló, még nem próbáltam: Text Link

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38439) Satyricon


Satyricon
addikt

Sziasztok

a könyvjelzőket hogy tudnám kimenteni a firefox-ból? Vagyis ezeket, amiket pirossal bekereteztem:

Újra akarom telepíteni a win7-et, emiatt szeretném lementeni.

ui.: Ha a firefox-ban kell állítgatni valamit, akkor leírnátok, hogy kell magyarra állítani a firefox menüjét? Én próbáltam átállítani, de nem sikerült. :(

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(lOo \ (llll) (llll) / oOl)

(#38440) stingy2 válasza Satyricon (#38439) üzenetére


stingy2
senior tag

Sync, FEBE, Mozbackup. ezekkel lehet könyvjelzőket is menteni.(vagy akár teljes profilt stb..)
menünél: telepíted a nyelvi fájlt [link](ha nem magyar a ff), utána about:config/general.useragent.locale-t átírni hu-ra.

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#38441) gyulank válasza Satyricon (#38439) üzenetére


gyulank
addikt

Én nem értem, minek a FEBE... Ha csinálsz, vagy van profilod, akkor csak be kell lépned az újratelepítés után, és szinkronizál mindent.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#38442) stingy2 válasza gyulank (#38441) üzenetére


stingy2
senior tag

én pl azért használom inkább a FEBE-t,mert nem szeretek semmit valamelyik cég felhőjében tárolni (főleg jelszavakat nem...)
teljes profilt meg nem szeretek visszatenni, mert reinstallnál inkább újratelepítek mindent (kiegészítőket) csak a könyvjelzőket és jelszavakat mentem ki vele.

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#38443) gyulank válasza stingy2 (#38442) üzenetére


gyulank
addikt

Az offline tárolást, mint okot értem, de ha esetleg valakinek van már profilja és be van lépve, úgyis felhőbe van, és felesleges lenne azért plusz kiegészítő. Nem mintha annyira ismerném a FEBE-t csak a szinkronról tudom, hogy jól működik. Nekem meg az volna jó, ha a stylish beállítások is megmaradnának, nem kéne mindig újra keresni oldalanként. A kiegészítők is automatikusan frissítenek, felesleges egyenként újratelepíteni.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#38444) HZoli87


HZoli87
veterán

Megérkezett az új verzió (31.0 -> 32.0):

(#38445) Đobostorta


Đobostorta
tag

Helló.

YouTube-on, ha beállítom, hogy a videót Full HD-ben játssza le, akkor le is játssza, de a következő alkalommal már megint 480p-ben jön le. Másoknál hogy van ez?

(#38446) gyulank válasza Đobostorta (#38445) üzenetére


gyulank
addikt

Azt hiszem, automatikusan választja a sebességhez. Azt bírom, hogy már sokszor be se tölt előre. Szóval, ha akadna, és szüneteltetem, akkor nem mindig megy végig a csík, ha meg közben váltok teljes képernyő, és sima közt, akkor megint eltűnik az előtöltött csík. De ez szerintem nem csak FF-on van így.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#38447) mikk2000 válasza Đobostorta (#38445) üzenetére


mikk2000
őstag

(#38448) Kékes525 válasza gyulank (#38441) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem használtam még a szinkronizálás, ezért kérdezem ott hány különböző profilt lehet egy Firefox installációról elmenteni és valamelyik régebbit tetszés szerint visszaállítani?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#38449) gyulank válasza Kékes525 (#38448) üzenetére


gyulank
addikt

Nekem nincsenek profiljaim. Úgy állítom be, ahogy tetszik, és nem kell mentegetni semmit. Ha újratelepítem, onnan folytathatom a dolgaimat ahol abbahagytam, bárhonnan. Be lehet állítani miket szinkronizáljon, szerintem a legtöbb időt igénybevevő dolgok vannak benne, mint könyvjelző, előzmények, belépési adatok, kiegészítők. Ez mind az összes megvan egy belépéssel. Azt nem mondom, hogy az egyéb extra about:config meg minden beállítás megmarad, de itt van pl. a helyesírás ellenőrző települése a windowsos FF-on felesleges, de a linuxon meg nem kell telepíteni, nem kell kikeresni semmit. Plusz a FF témák, mint a LavaFox. Csak a stylish kiegészítőn belül is jó lenne, ha megmaradnának a beállítások.

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

(#38450) Kékes525 válasza gyulank (#38449) üzenetére


Kékes525
félisten

Minden Firefoxnak van legalább egy profilja, ami a teljes beállítást tartalmazza a Firefoxról (c:\Users\felhasználói név\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Profiles\). Ezt menti a beállított időközönként tömörítve a FEBE amit manuálisan és szelektíve is lehet visszahelyezni, ami nagyon megkönnyíti a visszaállítást, ha valami történik. A szinkronizációval ezt ilyen flexibilisen és részletesen nem teheted meg. Ettől más a FEBE és ezért a szinkronizáció nem helyesíti.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.