Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58851) Peter.70 válasza snooze (#58848) üzenetére


Peter.70
őstag

Extra flotta lesz az

(#58852) yanna válasza SztiviVander (#58846) üzenetére


yanna
őstag

Jó, azt gondolsz amit bírsz. :)

(#58853) qnadam válasza Oliverda (#58844) üzenetére


qnadam
veterán

ilyenem volt anno. a 160 csúcsidőben valóban durva volt, de a 36 kifejezetten jónak számított a többihez képest, és a csúcs csak 4-ig tartott délután. nem volt az olyan rossz.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#58854) gabor9991 válasza zzola (#58850) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem megtartó volt, hanem [csalogató] és itt olvastam nem a Vodafone topikban

(#58855) Oliverda válasza qnadam (#58853) üzenetére


Oliverda
félisten

Jah, régen minden jobb volt. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58856) eric.cartman


eric.cartman
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni:
2 előfizetéssel (3 multisim-mel) keresnék flottás megoldást - mivel mindkettő előfizetés a telefonokon felül apple watch cellular-t is használ jelenleg így ahogy tudom emiaitt csak a Telekom játszik, mert sem a Yettel, sem a Voda nem támogatja az apple óráit eSIM-el.
Jól tudom?

:R

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#58857) zzola válasza gabor9991 (#58854) üzenetére


zzola
félisten

Nem derült ki, hogy mondjuk nem-e Digis.
De manapság bármi is lehet. :DDD

(#58858) 4Grider válasza eric.cartman (#58856) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nagyon kevés olyan, százezrek - és így a te számodra is - elérhető Telekomos flotta létezik, ahol a neveden maradnak a hívószámaid. A leggyakrabban a horgász (Mohosz horgászkártyához igényelhető) flottát emlegetik itt.

(#58859) eric.cartman válasza 4Grider (#58858) üzenetére


eric.cartman
senior tag

Alapvetően nem gond nekem, ha a flottacég az előfizető (én pedig a számlafizető), csak megbízható cég legyen.

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#58860) martonl válasza eric.cartman (#58856) üzenetére


martonl
senior tag

Multiflotta esetleg. Alapvetően céges, de állítólag lehet tárgyalni velük.

(#58861) 4Grider válasza eric.cartman (#58859) üzenetére


4Grider
nagyúr

Senki nem tudja előre, hogy amikor bedől egy flotta, a flottakezelő cég azt mennyire lesz hajlandó finanszírozni.

(#58862) qnadam válasza Oliverda (#58855) üzenetére


qnadam
veterán

kivéve a kevertet. az régen is szar volt

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#58863) kano válasza sifarr (#58841) üzenetére


kano
nagyúr

Ezzel az a bökkenő, hogy nem a csehek vontak ki tőkét, hanem először az állam akarta magát a Yetin belül tudni. Utána pedig a reptér miatt értékesítette az állam a saját részét. Szerintem itt nincs semmi cseh tőkekivonás.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#58864) tome0001


tome0001
senior tag

Az auchan flottába vitt már be valaki hűségidőn kívüli KÜF-os számot? Lehetséges egyátalán?

(#58865) szucs.krisz válasza eric.cartman (#58856) üzenetére


szucs.krisz
csendes tag

Igen, jól tudod! Nálunk a BestFleet-nél sincs ilyen megoldás. Habár a Telekommal is szerződésben vagyunk, ott az árszint nem lenne megfelelő sajnos. ( Egyébként jelenleg mindhárom szolgáltató a portfóliónkban van )

15 éve a hardveraprón, 100% pozitív értékelés

(#58866) qltsar válasza martonl (#58860) üzenetére


qltsar
addikt

Ez alapján igen:

"Orange díjcsomag - Mobil flotta díjcsomagok
ORANGE díjcsomag előfizető lehet:
Magánszemélyek csatlakozhatnak."

...és ez alapján, meg Telekom: "e-Sim, Multi sim."

(#58867) yanna válasza szucs.krisz (#58865) üzenetére


yanna
őstag

Azt honnan lehet sejteni, hogy yettel nem fog pl. Bestfteet-et is fingatni?

(#58868) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Köszi szépen a válaszokat! Én a NET-ben nem feltétlen csak a flotta miatt voltam, de amiatt is.
Viszont a vezető eltűnt, nem kapok választ emailekre és tagság sem újult meg a befizetett díj ellenére sem :(

Az iQpro-nál voltam eddig nyaranta flottás. Yettel-es. Ott mi a helyzet, működik még a dolog? (korlátan adat SIM-re lenne szükségem)

(#58869) sifarr válasza kano (#58863) üzenetére


sifarr
senior tag

Ezzel az a bökkenő, hogy ...
Az arabok nem csak a mo-i Yettelből vásárolnak részt.
Az arabok 50 % + 1 részvényt akarnak. A magyar Yettelből a hazai tulajdonrész 25 % volt.
A számokat összevetve itt bizony tőkekivonásról beszélhetünk.
Ami viszont igaz: az üzlet még nem perfektuálódott.

(#58870) wolf88


wolf88
tag

Mai Facebook hozzászólás KÜF részről: Új szolgáltatóval folyamatosak az egyeztetések,hamarosan bővebb infok.

(#58871) snooze válasza wolf88 (#58870) üzenetére


snooze
veterán

én csak egy 4naposat láttam..🤔🤔😀😀😀

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#58872) vegyszer válasza Oliverda (#58844) üzenetére


vegyszer
addikt

Azt ne felejtsd el, hogy az elején még másodperc alapú volt a praktikum.
Én is ezzel kezdtem. Tán '99-ben. Én voltam az idő ura, ahogy a reklám mondta.
A szám amind a mai napig megvan a fejembenm. +36209969936
Ha belegondolok, hogy bő egy évvel hamarabb volt mobilom mint apámnak...
És hogy azt akkor alig 18 évesen saját pénzből vettem meg egy használt Westel függő Nokia 1611-est, amit bankkártya méretű SIM kártlyával ment egy töltéssel 10-12 napot is. Érdekes módon a SIM-lock abban még gyerekcipőben járt.
A **04*PIN*PIN*PIN# kódsorral, ami az elsődlegesen a pin kód billentyűzetről való gyors megváltoztatására volt hivatott, sikeresen lefutott, és utána már nem ellenőrizte a rendszer, hogy jó eszköz jó hálózaton lóg-e.
:W

De akkor a 3600 Ft feltöltés ilyen percdíjak mellett is elég volt egy évre.
(Csak hívtam a "főnököt", hogy bajom van, majd vissza hívott, amikor neki jó volt)

Mikor 2002-ben a Matáv kivezette a MindenkiNET-et, akkor lettem "korlátlan netes" havi 3125 Ft ellenében. Igaz, hogy GPRS volt, de csetelni a gyereknek ma is megállná a helyét.

Igen. Én is mélyről indulok az emlékek tengerében.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#58873) torrente777


torrente777
tag

Most beszéltem 1220 al mert a korlátlan net és hívás csomagom meg lett emelve 11500 ra azt mondták , hogy átraktak a KÜF flottábol egy másik belső flottába és ez már marad így és ,hogy nem raknak publikus csomagba.

(#58874) onetwo válasza qltsar (#58866) üzenetére


onetwo
tag

Az orange csomag az vodás a multiflottánál! Nem tudom, hogy van e még nekik, pár éve biztos volt.

<-ajánlom magamat->

(#58875) Akelaus válasza torrente777 (#58873) üzenetére


Akelaus
senior tag

Csak úgy, értesítés és minden megkeresés nélkül? :F
Évekig volt a Telekomnál egy lezárt csomagban előfizetésem, már hűség sem volt rá, de nem pakolgattak sehova.

[ Szerkesztve ]

(#58876) vegyszer válasza torrente777 (#58873) üzenetére


vegyszer
addikt

Ők önszorgalomból, a megkérdezésed, és tájékoztatásod nélkül raknak át egy másik csomagba?
Azért ennek menj utána akár a szolgáltató, akár a KÜF felől egyszerre.
Szerintem ehhez joguk nincs.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#58877) qltsar válasza onetwo (#58874) üzenetére


qltsar
addikt

Az erdekes...akkor, hogy lehet multi SIM, ami Telekom only?

Meg ha a mobilinternet megoszto adatkartyat hivnak igy, de tudtommal az is csak Yettelnel van, Vodanal nincs.

(#58878) wolf88 válasza snooze (#58871) üzenetére


wolf88
tag

Egyik tag érdeklődött,hogy lehet-e már tudni valamit és oda írt az admin, de a hsz-eket tiltották is utána.

[ Szerkesztve ]

(#58879) Baltazár123 válasza torrente777 (#58873) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Ilyent még senki nem mondott. Lehet, hogy volt egy túlbuzgó vagy tervhez képest lemaradásban levő ügyintéző, de ezt bolond lennél annyiban hagyni. Másik flottába azért nem rakhatnak csak úgy, mert kell befogadói. Valami nem kerek ebben a történetben vagy nem ez a teljes történet.

wolf88: valaki mondta, hogy tkom lesz és gondolom a standard flottás csomag. Nálunk a vállalati csomag kb olyan elemekből áll, mint a horgász flotta, forintra ugyanaz. Már más flottánál is láttam forintra ugyanazokat a csomagokat a Tkomtól. Szerintem a KÜF is azt tudja kialkudni. Minimálisan különböznek, meg van ahol van az okosvilág (2 multisimmel), van ahol nincs ez az opció. Ilyesmi. Erre lehet nagyjából számítani a KÜF-nél. Megnézed a horgász flottát és kb ugyanaz lesz.

[ Szerkesztve ]

(#58880) DrBubo77 válasza wolf88 (#58878) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Viszont valakinek még a mai napon is újdonság az inflációkövető emelés.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#58881) torrente777 válasza vegyszer (#58876) üzenetére


torrente777
tag

Nem keresett engem senki csak fura volt ,hogy eddig 9500 at fizettem plusz itt olvastam,hogy hivogatnak KÜF ösöket,hogy válsanak csomagot publikusra ezért hívtam fel és akkor mondta ,hogy volt infláció követő emelés plusz ennél az új díjcsomagnál is volt egy kis korrekció.Fura,hogy itt Magyarországon kb mindent meg lehet csinálni.

(#58882) trec12 válasza torrente777 (#58881) üzenetére


trec12
addikt

A flotta csomag - korlátlan net+hívás - teljes alap havidíja nem volt 9300 sem vagy csak kerekítetted? De itt valami nem kerek. :( Vagy te nézed be vagy a Yettel cseszett el valamit. De nézd már meg az appot milyen csomagot ír?

[ Szerkesztve ]

(#58883) trec12 válasza wolf88 (#58870) üzenetére


trec12
addikt

Csodálkoznék ha a héten ebből lesz karika.

(#58884) qltsar válasza trec12 (#58882) üzenetére


qltsar
addikt

Sokan nagyon osszekavarodnak a KUF-el tortenteken es az "inflaciot koveto emelesen" mert atfedes van idoben a ket tortenet kozott.

Nekem a fordulonap a honap vegen van, igy az "elozo havi" szamlam lett dragabb az inflacios dijkorrekcio miatt (7610 -> 8473), de ez az ertek idoaranyosan lett kiszamlazva, mivel egy teljes honapra a 7610-bol 8774 Ft lesz majd jovo honaptol.

link

[ Szerkesztve ]

(#58885) trec12 válasza qltsar (#58884) üzenetére


trec12
addikt

Erre vagy hasonlóra gondolok én is a fórumtárs esetében. :B

(#58886) devast válasza Baltazár123 (#58879) üzenetére


devast
addikt

Így így, ez nem jogszerű. Verni az asztalt azonnal! Nem pakolgathatnak sehova a beleegyezésed nélkül. A csomagból meg akkor csaphatnak ki, ha megszüntetik, de azt 60 nappal előre közölniük kell. Még egyszer, ilyen NINCS, hogy csak úgy átdobnak másik csomagba.
ps: ettől függetlenül inflációkövető áremelkedés volt. 15% idén. Lehet tényleg azt nézik be az emberek....

[ Szerkesztve ]

(#58887) Sethdobaloah


Sethdobaloah
senior tag

engem ma keresett harmadszor a yettel. (samsung telo a yettel ugyfelszolgalati szamat csipobol spambe rakja, ki se csorog, szoval eloszor fel kellett vennem partnernek a szamot, hogy egyaltalan lassam hogy hivnak)
Egyertelmuen eladni akarta a nagyobb csomagot, rakerdeztem hogy akkor most felmondjak -e a jelenlegi csomagom, mert ha nem, akkor nem akarok semmilyen valtozast. Azt mondta, akkor nem lesz valtozas. Felteszem a kovetkezo havi szamlakivonat majd megerositi ezt.
Egyebkent 2 szamom van naluk, es van huseg is meg az egyiken

...csak én vagyok helikopter?

(#58888) torrente777 válasza trec12 (#58882) üzenetére


torrente777
tag

Azt irja korlátlan.Visszahalgattam a beszélgetést azt mondta szó szerint történt egy flotta migráció.(Az infláció áremelésről tudtam de ez több)

[ Szerkesztve ]

(#58889) Viktor0610 válasza torrente777 (#58873) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, hogy nem tettek át maguktól semmilyen más flottába.
Nem szoktak ilyet tenni.
Ez szerintem az inflációkövető áremelés volt.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#58891) DrBubo77 válasza torrente777 (#58888) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Az applikáció nem mutatja a kedvezményt. Úgy emlékszem a KÜF-nél 60%.
Nekünk is a korlátlan netes kártyára ugyanezt mutatja.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#58893) onetwo válasza qltsar (#58877) üzenetére


onetwo
tag

Azt nem tudom, viszont én a Pink flottájukba vagyok és ezt az orange-t ajánlották ha mégis magánszemélybe szeretnék maradni...

Más: Látom, hogy írtátok hogy a Yettel nem dobálhat ide-oda-amoda. Velem előfordult, hogy a céges flottából kilépő papír által az IT Service flottába (mindenki ki-ki saját nevére) soroltunk át (vagy 10-en) egy novemberi esős napon, majd Februárban jött egy sms, hogy internet csomagomat módosították stb stb és kiderült, hogy visszaraktak (mindenkit) a korábbi vállalati flottába... egy hétig tartott ez az állapot, felelős kiléte azóta is ismeretlen a Yettel (akkor még Telenor) a flottaüzemeltetőre mutatott, a másik oldal pedig a másikra!

<-ajánlom magamat->

(#58894) theooracy


theooracy
aktív tag

A KÜF csak korlátlan mobilnet csomagra mekkora összegű számlát kapott most, akinek az van?

[ Szerkesztve ]

(#58895) zzola válasza theooracy (#58894) üzenetére


zzola
félisten

Hívd fel a Yettelt és kérdezd meg.

(#58896) theooracy válasza zzola (#58895) üzenetére


theooracy
aktív tag

Köszi, de most nézem, hogy ha 15 százalékot emeltek, (infláció követő) akkor az majdnem egy ezres. Múlt hónapban 6011 ft.- ról lett 6486, most meg 6930 ft-os számlát kaptam....

(#58897) zzola válasza theooracy (#58896) üzenetére


zzola
félisten

Töltsd fel ide a számlát, adatokat takard ki és megnézzük. Több szem többet lát.

[ Szerkesztve ]

(#58898) 4Grider válasza theooracy (#58896) üzenetére


4Grider
nagyúr

Akkor fillérre stimmel a 15.3%-os infláció követő díjemelés.

(#58899) Baltazár123 válasza theooracy (#58896) üzenetére


Baltazár123
senior tag

az a lista ára, de első hónapban a tört havi emelést kaptad, most már teljes áron kapod, hogy teljes legyen az öröm és boldogság

(#58900) RoyalAirForc válasza theooracy (#58894) üzenetére


RoyalAirForc
tag

6930

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.