Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58301) qltsar válasza snooze (#58297) üzenetére


qltsar
addikt

Keptelen vagyok elhinni, hogy ilyen "minosegben" a Yettel fogalmaz es kuld SMS-t. KUF-tol folyamatosan lattam ilyeneket az oldalukon es FB posztokban is.

(#58302) melodie válasza lalamper (#58299) üzenetére


melodie
tag

Nekem az Ügyfélszolgálat beazonosított beszélgetésben azt mondta, hogy változatlan marad minden, ha én magam nem módosítom és vagy csomagot nem váltok! Aktív 13 gb net, 24.11.18-ig vagyok hüségben.

[ Szerkesztve ]

(#58303) INGJOKE válasza snooze (#58296) üzenetére


INGJOKE
veterán

Itt mindenki külön szerződött. Nem én intéztem mindenkinek.

(#58304) WhiteWalker válasza snooze (#58298) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szerinted egy hetit vissza fogok olvasni ?:U

"Mármint a KUF megszűnik és áttolnak a Yettelhez drágább tarifára? "

Erre van valami válasz , vagy így lesz? Netán senki nem tud még semmit??

(#58305) CP111


CP111
tag

Engem meg az érdekelne hogy van-e itt olyan akinek van korlátlan net kártyája és mindenben korlátlan előfizuja amin nincs hűség? Olyan vkit hívtak-e már?

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#58306) rin33


rin33
senior tag

A Yettelnél nem Prime számlás tarifáknál (pl Start) is van VoLTE, vowifi és 5G is korlátlan sebességgel?

(#58307) DrBubo77 válasza WhiteWalker (#58304) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Egyelőre annyi biztos, hogy új szerződést már nem lehet kötni, és a meglévőkön nem lehet módosítani.
Már elkezdték hívogatni az előfizetőket publikus tarifára váltás miatt. Itt még nem tiszta, hogy csak a hűség nélkülieket, vagy a hűségeseket is.
Állítólag 30% kedvezményt ajánlanak.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#58308) ajapi


ajapi
tag

Megnézem, hogy Y hogy fog 40e embert végighivogatni

(#58309) -Mosquito- válasza qltsar (#58301) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ugyan ezt az SMS-t kaptam meg ma, 9:18-kor a Yetteltől.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#58310) lalamper


lalamper
csendes tag

Update:
Beszéltem a 1220-al. Mivel a szerződés a Yeti és az ügyfél között van, ezért a flotta díjcsomag marad, nem tesznek át publikus csomagba.

Másik csomagra nem lehet váltani, viszont annyi mozgástér van, hogy kisebb internet mennyiségre (ami az alap) lehet, de pl. Bumm esetén ez 50GB, tehát itt nincs is mozgástér.
Most volt egy kis áremelkedés, így a Bumm 6.621 Ft lesz.

Elmondta az ügyintéző, hogy ettől függetlenül lehet megkeresés a háttércsoporttól, de mint tudjuk nem fognak kedvezőbbet adni, azaz csak nekik lenne az.

(#58311) trec12 válasza DrBubo77 (#58307) üzenetére


trec12
addikt

Akit nem érnek el vagy nem veszi fel nekik? Érdekes ez....Szerintem akit tudnak áttesznek akit nem érnek el pl. annak marad. De a Yettel szemszögéből az a legjobb, hogy így vagy úgy de marad az ügyfél. Szerintem. Meg ugye a hűség lejárta után változatlan feltételekkel hűség nélküli lesz/lett az előfizetés.

[ Szerkesztve ]

(#58312) Baltazár123 válasza WhiteWalker (#58304) üzenetére


Baltazár123
senior tag

FB-on többen írtak, akik nincsenek már hűségben és jött a forduló napjuk, hogy megpróbálták őket áttolni publikus csomagba és 30% kedvezményt kapnának. Volt, akit eléggé rámenősen. A lényeg, hogy el kell utasítani és kész. Kivéve, ha valamiért jobb neked a felajánlott csomag. Azt nem tudom, hogy a 30% kedvezmény örökre vagy 1 évre vagy mire szól, erről nem beszélt senki, talán nem is tudják.
Az adatkártyásoknak kell nagyon figyelni, mert egyiknek se ajánlottak fel adatkártyát, csak 2x akármilyen díjat. Egyikük mondta a 2x8700Ft-ot, jelenleg korlátlan + adatmegosztója van és 7e valamennyit fizet. Szóval elhajtotta a yettelt :)

Nálam az adatkártya a vörös vonal, mert a kell a gyerekem mobiljában net és nem vagyok hajlandó 2x fizetni netért.

Csak tippelni tudok, de a hűségben levőket szerintem nem akarják cseszegetni, emiatt meg kell tartaniuk a csomagokat most még egy ideig. Csomag megszüntetésnél valóban erővel átrakhatnak máshova, de létező csomagból szerintem nem rakhatnak csak úgy ki. Legalábbis így gondolom, de persze, hogy mit tehetnek meg valójában, azt nem tudom pontosan. Azt se gondoltam volna soha, hogy hűségidő alatt egyoldalúan emelhetnek és tessék, most már ez a gyakorlat.

Szóval el kell hajtani a yeti ügyfelest, ha át akar tolni más csomagba és egyelőre ennyi a teendő.Maradsz, amiben vagy és elméletben 1x emelhetnek évente infláció követően, de mindenképpen emelnének amúgy is. Még az utolsó napokon is jöttek ügyfelek, ahogy olvasom FB-n sokan telefont is vettek, azaz 2 évig maradnak a csomagok, várhatóan.

(#58313) WhiteWalker válasza DrBubo77 (#58307) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm és neked is Baltazár123 :R

Ha lehet maradni a jelenlegi cosamgban , nekem BUMM 50GB az teljesen jó. :D
Van külön egy SIM csak adat kártya másik telefonba. Az is maradhat ?

Esetleg alternatíva van valami? Netphone-t hallottam...

[ Szerkesztve ]

(#58314) 4Grider válasza rin33 (#58306) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mindenütt van VoLTE, VoWiFi és 5G, egyes csomagokban azonban a sebességet korlátozhatják, de messze nem voda szintre.

(#58315) qltsar válasza lalamper (#58310) üzenetére


qltsar
addikt

Erdekes. Mar itt is volt akit atraktak, bar nem tudom, hogy tulsagosan eroskodtek, es elfogadta, vagy szerzodest bontottak volna.

[ Szerkesztve ]

(#58316) szucs.krisz válasza CP111 (#58284) üzenetére


szucs.krisz
csendes tag

Az AI megy a feje után sajnos, amit javítani kell, és megtanulja.
A lényegen nem változtat, meglévő Yetteles számot nem tudunk fogadni.

A hívószámnak másik szolgáltatótól kell érkeznie hozzánk.

15 éve a hardveraprón, 100% pozitív értékelés

(#58317) trec12 válasza qltsar (#58315) üzenetére


trec12
addikt

Tudtommal a szerződésben az van, hogy a határozott idő letelte után határozatlanként változatlan feltételekkel fut tovább. Nem hiszem, hogy egy szolgáltatónak megéri ügyfelet veszíteni és szerződést bontani ill. annak is vannak szabályai.

[ Szerkesztve ]

(#58318) qltsar válasza szucs.krisz (#58316) üzenetére


qltsar
addikt

Ha valakinek van Yetteles szama / elofizetese, uj elofizetest kothet nalatok egy ujabb szamra?

(#58319) szucs.krisz válasza qltsar (#58318) üzenetére


szucs.krisz
csendes tag

Természetesen igen, új számmal lehet csatlakozni! DE! Ha Végtelen vagy Takarékos csomag kerül kiválasztásra, forgalmi előleget kérhetünk be!
All-in és Flexi csomag esetében mi nem kérünk semmit, viszont a Yettel kérhet előleget szintén.

15 éve a hardveraprón, 100% pozitív értékelés

(#58320) qltsar válasza szucs.krisz (#58319) üzenetére


qltsar
addikt

:R

Akkor ezek szerint legrosszabb esetben, ha kedvezotlent ajanl a Yettel a jelenlegi KUF-os csomag helyett - kotelezo jelleggel - akkor feltoltokartyasra atrakathatom, es egy elofizetest lehet kotni nalatok egy uj szammal.

Anno meg volt olyan megkotes a Yettelnel, hogy 6 honapig nem lehetett flottaba menni Yettelhez, ha elotte abban voltal, vagy siman csak Yetteles elofizetesben voltal.

[ Szerkesztve ]

(#58321) goop válasza qltsar (#58320) üzenetére


goop
őstag

Nem tudom, a netfone üzletkötő kolléga infói alapján, én nem terveznék a közvetítő céges flottákkal...
Nekem az jön le, hogy ezek előbb utóbb mind leves, flottatelefon, bestfleet, stb.

[ Szerkesztve ]

(#58322) fairi válasza ajapi (#58308) üzenetére


fairi
addikt

Megteszik engem hívtak és KÜF- ből áttettetek egy publikusba nem volt már rég hűségem. Most kereshetek egy másik jó flottat, Yettel ajánlata drágább és rosszabb.

(#58323) qltsar válasza goop (#58321) üzenetére


qltsar
addikt

Van ra esely, husegidom vegeig csak kiderul :DDD.

(#58324) kano válasza noorbertt (#58285) üzenetére


kano
nagyúr

Hú, ez nem lesz olcsó mire a végére ér az ember... Miért éri ez meg? Gondolom gyorsan, mint egy nem erre kitalált pl. Asus routerre kötött usb-s modem? De elég drága lesz a vége....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#58325) kano válasza qltsar (#58301) üzenetére


kano
nagyúr

Teljesen érthető, korrekt megfogalmazás. Hol van itt a probléma? Ne már érkezet irányokon akadjunk fent egy gsm alapon küldött üzenetben.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#58326) DrBubo77 válasza ajapi (#58308) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Esetleg felvesznek még pár embert telefonálgatni. Bár nem tudom milyen költsége lesz az összes tag megkeresésének.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#58327) kano válasza kano (#58325) üzenetére


kano
nagyúr

Szóval inkább "ékezet" lesz az. :B

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#58328) zzola válasza WhiteWalker (#58304) üzenetére


zzola
félisten

Az ~5800 napos fiókoddal illene már tudni kezelni a jobb felső sarokban lévő keresőt...
:U

(#58329) ajapi válasza qltsar (#58323) üzenetére


ajapi
tag

elég hihetetlen, hogy beleegyezés nélül áttesznek valakit.

(#58330) zzola válasza lalamper (#58310) üzenetére


zzola
félisten

Ez érdekes, mert adott csomagon belül nem lehet adatkeretet módosítani szombat óta. Szerintem meg mindenki marad a jelenlegi csomagjában, további módosítás nem lehetséges illetve ha adnak ajánlatot, át lehet menni publikus csomagba.

(#58331) edk- válasza kano (#58324) üzenetére


edk-
őstag

Nekem ma érkezett Aliról egy H927 4G router (40 dezső). Külső antennája van a WiFihez és a 4G-hez is. Tesztelés után elégedett vagyok vele.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#58332) qltsar válasza kano (#58325) üzenetére


qltsar
addikt

Annyi, hogy ilyen szintu hivatalos tajekoztatasban nem hagyok benne felesleges kerdojeleket, hasznalok ossze vissza allo ekezeteket, van ahol rovidet a hosszu helyett, ahogy esik, ugy puffan jelleggel, teljesen inkonzisztens modon.

Tovabbra is fenntartom, hogy ez iszonyatosan legalja igy.

Nem ph-ra irt hsz-rol beszelunk :DDD...

[ Szerkesztve ]

(#58333) RoyalAirForc válasza CP111 (#58305) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Korlátlan netem (is) van, de eddig se sms, se hívás. Azért a 40 ezer előfizut végig hívogatni nem pár nap lesz.

(#58334) zzola válasza ajapi (#58329) üzenetére


zzola
félisten

Ha kivezetnek egy díjcsomagot, akkor simán áttesznek (lásd Vodafone), de itt erről még nincsen szó.

(#58335) RoyalAirForc válasza fairi (#58322) üzenetére


RoyalAirForc
tag

És csak úgy hagytad?

(#58336) rin33 válasza fairi (#58322) üzenetére


rin33
senior tag

Listaáron egy publikus csomagba vagy kaptál kedvezményt?

(#58337) trec12 válasza qltsar (#58332) üzenetére


trec12
addikt

Teremtettek egy helyzetet és ezt még azzal tetézik, hogy megpróbálják drágább vagy kevesebbet tudó csomagba átrakni az előfizetőt. Ahelyett, hogy kikommunikálnák azt, hogy no para, mindenki marad ahogy van mert mi annyira szeretjük és nagyra becsüljük az ügyfeleinket, hogy minket választottak. Ehelyett elkezdik "baszkurálni" őket. Az ész megáll baromira égő az én nézőpontomból....Minek ez a "cirkusz"?

[ Szerkesztve ]

(#58338) hardad


hardad
csendes tag

Iqpro adatkártya esetén ha elfogy az adatkeret, akkor belassítják 256kb/s-re elvileg?
Elfogyott a 7GB adatkeretem, viszont nem lassították be, ilyenkor ők a hó végén felhasznált adat alapján olyan csomagba számláznak ami lefedi az adott hónapban a fogyasztást , vagy miként működik ez? Valaki járt már így ? :F

(#58339) RoyalAirForc válasza hardad (#58338) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Korlátlanom van, úgyhogy sajnos nem tudom.

(#58340) snooze válasza trec12 (#58337) üzenetére


snooze
veterán

megy a gusztustalan sunnyogás..🤮🤮🤮

GO Gunners!!!

(#58341) trec12 válasza snooze (#58340) üzenetére


trec12
addikt

Hát messze vannak a gálánstól.... :B

[ Szerkesztve ]

(#58342) kano válasza qltsar (#58332) üzenetére


kano
nagyúr

SMS-ben küldött tájékoztatás! Még nem is megnézném hivatalos tájékoztatásnak. Ez nyomán egy IT felületen begépelt szöveg, ami GSM-en lett kiküldve. A ? Nyomán egy átalakított karakter ami a kiküldésnél került bele.
Én is fenntartom a véleményemet, hogy ez egy teljesen korrekt, informális tájékoztatás.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#58343) noorbertt válasza kano (#58324) üzenetére


noorbertt
őstag

Külső antenna miatt ezt találtam akkoriban és a pi adott volt :)
De ha azt nézed hogy ez már 5g ready (azaz a modem kell már csak bele) az nem rossz. 5g képes router elég drága.

(#58344) kano válasza noorbertt (#58343) üzenetére


kano
nagyúr

És az 5G modem hozzá, most mennyi lenne kb?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#58345) snooze válasza kano (#58342) üzenetére


snooze
veterán

a semmiröl tájékoztatnak..de hogy pontosan kivel mi lesz,azt nem..🤔 gondolok itt a hüséggel rendelkezökre,és akinem nincs..🙂majd ha erröl irnak,akkor lesz korrekt tájékoztatás..🤔

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#58346) RoyalAirForc


RoyalAirForc
tag

:P

(#58347) kano válasza snooze (#58345) üzenetére


kano
nagyúr

Pontosan arról tájékoztatnak amiről kell tudnod gyorsan. Bele van írva, hogy majd hívnak. Ott lesz bővebb tájékoztatás, nem SMS-ben.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#58348) Jabby válasza RoyalAirForc (#58346) üzenetére


Jabby
őstag

Egymondatos ÁFSZ módosítással megszüntetheti az adott csomagot, s aki nem fogadja el a felkináltat azzal szerződést bontott egyoldalúan.
Ezt eljátszhatja a hozzá láncoltakkal is, ekkor bukják a kötbért.

(#58349) snooze válasza kano (#58347) üzenetére


snooze
veterán

a jelek szerint ott nem tájékoztatnak,hanem rábeszélnek váltásra..amig nincs semmi tisztázva,addig hiteltelen a "tájékoztató" sms..azt irják le,amit irtam,és akkor nincs kétség..

GO Gunners!!!

(#58350) snooze válasza Jabby (#58348) üzenetére


snooze
veterán

és a yettel fizet kötbért a hüségidösöknek?

GO Gunners!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.