Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58151) trec12 válasza RoyalAirForc (#58146) üzenetére


trec12
addikt

Ez azt jelentheti szerintem, hogy amig nem keresnek meg addig nem várható változás. Szóval én addig semmit nem teszek. Amikor megkeresnek akkor derül ki mi lesz. Remélhetőleg ha nem fogadsz el ajánlatot marad minden ez a legjobb scenario, ha muszály lenne elfogadni de nem fogod akkor meg a Yettel mond(hat)ja fel de itt nem tudom, hogy a 60 nap játszik-e? Bár ez utóbbi üzletileg nem pálya szeritem egyik szolgáltatónak sem. :N Épp ezért én arra számítok, hogy aki ragaszkodik a meglévő előfizetéséhez az maradni fog....Ha nem akkor Isten veled Yettel. ;)

[ Szerkesztve ]

(#58152) trec12 válasza smombodi (#58150) üzenetére


trec12
addikt

Várd ki a végét. Nem biztos, hogy a hűségszerződseseket piszkálják...

(#58153) snooze válasza MolnárPéter (#58143) üzenetére


snooze
veterán

van hüséged?
gingerbalm:neked?

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#58154) 4Grider válasza smombodi (#58150) üzenetére


4Grider
nagyúr

Hűségidő alatt nem valószínű, ha pedig változtatnak, mehetsz tovább, hiszen egyoldalú lesz a módosítás...

(#58155) sbe561 válasza goop (#58131) üzenetére


sbe561
tag

Hello!
Én is most tervezek oda menni. Nézegettem az oldalukat, de van egy rész ami nem tiszta teljesen. Ezeket a kiegészítő csomagokat a havi záráskor változtathatom, ha jól értem? [kép]

(#58156) kano válasza Peter.70 (#58148) üzenetére


kano
nagyúr

Nem csak próbálják, ha a szolgáltató oldaláról érkezik a megkeresés.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#58157) DrBubo77 válasza gingerbalm (#58144) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Nekem még nem jött semmi. Se a KÜF-től, se a Yetteltől.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#58158) trec12 válasza DrBubo77 (#58157) üzenetére


trec12
addikt

Nekem sem... :N

(#58159) yanna válasza MolnárPéter (#58143) üzenetére


yanna
őstag

Nekem most jött ugyanez.

(#58160) Trailbreaker válasza trec12 (#58158) üzenetére


Trailbreaker
kezdő

Szintén :N

(#58161) nimmrody válasza 4Grider (#58154) üzenetére


nimmrody
tag

Kb 2 órája beszéltem a Yettel ügyfélszolgálattal telefonon.

Azt mondta a fószer beazonosítás után, hogy egyelőre annyit lát csak, hogy megszünt a szerződés a KÜF és a Yettel között, az előfizetésem egyelőre marad így de bármikor változhat ez. Fognak tájékoztatni sms ben is ha változás lépne életbe illetve a számlát kell minden hónapban részletesebben átnézni mert ott csatolnak ajánlatot majd ha ez bekövetkezne. Milyen lakossági csomagba milyen áron stb.. (a felhasználási szokásaid alapján figyelembe véve) mit ajánlanak.

Nagyon sajnálom ezt az egészet de várjuk ki a végét.

Korrekt flottás cégként működött ez sok éve már nekem is több előfizetésem van rajtuk keresztül.

(#58162) Thusor


Thusor
őstag

KÜF-ben vagyok 2017-óta. Ma volt a számlaforduló napja. Hívott egy hölgy a yetteltől, hogy a KÜF flotta szerződése megszünik így át kell mennem másik csomagba. Szóval engem a mai naptól már flottán kívüli csomagba tettek át. Annyi kedvezményt kaptam, hogy lejárati idő nélkül a yettel 30% kedvezményt ad a mindenkori tarifacsomagjaiba. Jelenleg ugyanannyit fogok fizetni, mint a flottában de a korlátlan beszéd és korlátlan internet, adamegosztó káryta kombó helyett már csak korlátlan beszéd és 30 GB internet van a csomagban. Hát ez visszalépés eléggé, de még mindig olcsóbb mint a konkurens nem flottás csomagjai.

A hölgy azt mondta, minden KÜF flottatagot fel fognak keresni telefonon a kötelező csomagmódosítás miatt, vagy lehet más szolgáltatóhoz menni. A hűségben lévők még egyelőre használhatják a KÜF csomagot, de mások már nem.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#58163) Majkee84 válasza Thusor (#58162) üzenetére


Majkee84
aktív tag

Az előző hónap elején írtam alá két év hűséget és vettem telefont részletre. Ezek szerint engem addig nem fognak piszkálni?

Steam / Origin / Discord / RSC / PUBG : Majkee84

(#58164) trec12 válasza Thusor (#58162) üzenetére


trec12
addikt

Arról nem esett szó, hogy mi van akkor ha ragaszkodsz a meglévő csomaghoz? Nem kérdeztél rá? Ez melyik publikus csomag amlyikben korlátlan beszéd és 30 GB net van?

[ Szerkesztve ]

(#58165) Thusor válasza Majkee84 (#58163) üzenetére


Thusor
őstag

A hölgy szerint addig nem nyúlnak a csomagodhoz, amíg hűségben vagy.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#58166) RoyalAirForc válasza Thusor (#58162) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Hát ez szép...:U

(#58167) Thusor válasza trec12 (#58164) üzenetére


Thusor
őstag

Ragaszkodtam volna hozzá. A hölgy azt mondta, hogy mindenképpen váltanom kell mert ez a csomag megszünik, mivel a KÜF flotta szerződése nem kerül megújításra és le fog járni az idei évben. Yettel Prime Plus Talk a csomag neve, bár ilyet nem láttam a honlapjukon.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#58168) trec12 válasza Thusor (#58167) üzenetére


trec12
addikt

Yettel Prime Plus Talk a csomag neve, bár ilyet nem láttam a honlapjukon.
Ez valami megtartó csomag lehet. Hűség ment rá? Mid volt BUMM?

Már várom, hogy hívjanak.... :B

[ Szerkesztve ]

(#58169) < CyberBob > válasza Thusor (#58167) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Kellett aláírni hűséget az új csomagra?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#58170) snooze válasza trec12 (#58168) üzenetére


snooze
veterán

már vége a munkaidönek akik ezt csinálják..😀😀😀

GO Gunners!!!

(#58171) qltsar válasza Thusor (#58167) üzenetére


qltsar
addikt

Nem, ilyen valóban nincs, már a 30GB mobilinternet gyanús volt, mert csak 1-10-50-korlátlan GB van.

Akkor bejött a jóslatom, hogy hasonlóan csinálják, mint a Hello Data kivezetésnél, ott is 30%-ot adtak kedvezményként az akkori elérhető csomagokra.

Beszéltetek arról, hogy meddig kapod meg ezt a 30% kedvezményt? Kellett aláírnod hűséget (11 hó?)?

[ Szerkesztve ]

(#58172) DrBubo77 válasza Thusor (#58162) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

És erre a 30% kedvezményre még rátehető a Prime csoport kedvezmény?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#58173) trec12 válasza snooze (#58170) üzenetére


trec12
addikt

Francba..... :DDD

(#58174) snooze válasza qltsar (#58171) üzenetére


snooze
veterán

ilyen kedvezményres elöfizukra nem kell hüség..volt nekem is ilyen a küf elött közvetlenül yettel xs+-ra.

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#58175) hodostamas válasza kulturg (#58139) üzenetére


hodostamas
addikt

Koszi. Sajnos yetteles számot nem fogadnak el hordozasnal, csak ha már flottás..

(#58176) trec12 válasza snooze (#58174) üzenetére


trec12
addikt

Ha ez így van legalább akkor fel lehet mondani bármikor ha/van lesz jobb máshol meg tudtommal lakossági csomagra nem érvényes a számlazáráskori felmondás.....magyarul nem fizettetik ki veled az egész havidíjat ha közben átmész máshová hanem részarányosan csak...

[ Szerkesztve ]

(#58177) qltsar válasza snooze (#58174) üzenetére


qltsar
addikt

Anno kellett, azért kérdeztem. Hello Data kivezetésnél úgy volt, hogy megkaptad a 30%-ot, határozatlan időre, de kellett vállalnod 10 hónap hűséget, ami most már 11.

(#58178) Thusor


Thusor
őstag

Nem kellett hűséget aláírni. A 30% kedvezményre azt mondta a hölgy, hogy időkorlát nélküli kedvezmény. Szerintem addig adják, amíg szeretnék aztán max megint hívnak, hogy nem kapom tovább. Illetőleg e-pack kedvezmény van rajta az online számlázás és fizetés miatt. Prime kedvezményt nem tudom, hogy mehet-e rá még vagy sem.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#58179) nimmrody válasza Thusor (#58165) üzenetére


nimmrody
tag

Nekem azt mondta 2 felekeppen alakulhat a husegidosoknek a tortenet.

1. Akiknek kihozott telefonnal van husegideje azokehoz ugy tudja a husegido lejartaig nem nyulnak.

2. Akiknek telefon nelkuli uj elofizu van azaz 12 honap huseg ra, barmikor felmondhato reszukrol.

(#58180) azbest válasza Thusor (#58162) üzenetére


azbest
félisten

korlátlan helyett 30 giga? :D

Nekem korábban a 100GB-os hipernet home-omat váltották 30GB-osra így. (100as csomag, 100GB éjszakai opcióval, ingyen hbo maxszal, adatmegosztó kártyával - abból lett 30+30 GB, az adatmegosztó kártya maradhatott.)

Azért kötöttem egy korlátlan flottásat. Nekem még friss a hűség, de olyan viccbe nem megyek bele később sem, hogy korlátlan helyett 30-as limit legyen ugyanannyiért.

Lassan tényleg meg kell nézni, hogy romániában van-e hordozható korlátlan mobilet roaminggal, amit 3 havonta lehet cserélni két fillérért. Azzal csak az lenne baj, hogy román ip címet ad.

[ Szerkesztve ]

(#58181) snooze válasza qltsar (#58177) üzenetére


snooze
veterán

nálam ugy volt,ha e-pack kedvezményt kérek csak a csomagra,akkor kellett volna a 11hónap..az csak ugy 500ft-al lett volna kevesebb..igy a 30%-os maradt..igy bármikor mehettem máshová..igy lett a küf..

GO Gunners!!!

(#58182) qltsar válasza nimmrody (#58179) üzenetére


qltsar
addikt

2. Akiknek telefon nelkuli uj elofizu van azaz 12 honap huseg ra, barmikor felmondhato reszukrol.
Mármint a Yettel részéről, vagy az ügyfelek részéről?

#58181 snooze: Ez gondolom nem HD-nál volt, mert nálam még 10 hónapot kértek, e-pack lehetőség nem is volt, nem ajánlottak fel hűségidő nélkülit.

A 30%-ot meg gondolom akkor veszik el amikor akarják.

(#58183) Thusor válasza azbest (#58180) üzenetére


Thusor
őstag

Adatmegosztó nálam is maradhatott. Nekem elég a 30 GB jelenleg. Nem használom ki. Régen amikor kötöttem, akkor kollégiumban laktam, arról ment minden internet, Xbox...stb. Most szinte mindenhol wifi vagy vezetékes internetem van, így nem gond ha nincs mobilneten annyi keret.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#58184) azbest válasza Thusor (#58183) üzenetére


azbest
félisten

Vezetékes netem nekem is van, a 100GB-tal elvoltam, nem használtam ki. De azért fizetem, hogy ha gond lenne a vezetékessel, akkor is tudjak akár otthonról is dolgozni / streaming előfizetéseket használni. És úgy nem akarom a megabájtokat számolgatni, 30nál már figyelnem kéne arra, hogy mire használom, nehogy akkor fogyjon el, amikor munka van.

Nameg, a 30-ast két simmel megtartottam, tabletbe és telefonba. A korlátlan helyett mégegy 30-as már no-go. Most több, mint 12 ezret fizetek így a két előfizetésért.

[ Szerkesztve ]

(#58185) RoyalAirForc válasza azbest (#58180) üzenetére


RoyalAirForc
tag

Külföldi kártyabiznisz felkészül...:DDD

(#58186) Baltazár123 válasza Thusor (#58162) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Említetted az adatmegosztót. Azzal kapcsolatban mi az ajánlatuk?

Nálam olyan szempontból egyszerű a történet, hogy adatmegosztó kell, mert a nagyobb gyerekem mobiljába azzal varázsoltam netet és sok videó hívást bonyolítunk. Van egy feltöltőkártyás tkom is a telefonban, de a net az adatmegosztóról megy.

Ha nincs lehetőség vagy nagyon drágán az adatmegosztóra a yetinél, akkor irány a tkom, ahol 2 multisimet "ingyen" adnak a korlátlan csomagjukban. Igaz, az is flotta. Szóval lehet, hogy az is borul majd, de kíváncsi lennék erre, hogy mi a yeti terve a KÜFös adatmegosztókkal.

közben írtál róla, most olvasom...

[ Szerkesztve ]

(#58187) azbest válasza Baltazár123 (#58186) üzenetére


azbest
félisten

Ha az az okoseszközökbe való sim, akkor pár kilobites sebességű az "ingyen" megosztó.
Telekomnál arra figyelni kell, hogy ha lezárják a csomagot, akkor utólag már nem lehet kikérni az "ingyen" adatmegosztókat, csak a már korábban kikérteket engedig tovább használni.

[ Szerkesztve ]

(#58188) Cyberbeni válasza trec12 (#58168) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]
Itt az 1/A mellékletben ott van a tarifa. (itt a hűség nélküli árak vannak, a weboldalon meg a 11 hónapos hűséghez tartozó árak vannak alapból)

[ Szerkesztve ]

(#58189) axioma válasza Thusor (#58178) üzenetére


axioma
veterán

Ebben azt nem ertem, mi van ha sajat joszantadbol (ott amikor hivnak) nem szerzodsz at? Legfeljebb utana valamikor felmondjak, sztem 60 de lehet hoyg csak 30 napra. Egyreszt addig is elvezheted a mostani kondiciokat, masreszt meg addig me'g johet jobb is. (Tippre amig nem jon a felmondas tenylegesen, ugyanez az ajanlat lett volna, en tuti idot huztam volna. Discl. nem kuf-os de megszunt flottas vagyok.)
Nagyon Raiffeisenre hasonlit a sztori (ott se mondtak me'g fel senkinek, pedig hivogattak hogy kotelezo valtani mert ha nem, felmondanak - leirni csak felteteles modban irtak).

[ Szerkesztve ]

(#58190) csako válasza azbest (#58184) üzenetére


csako
veterán

A vezetékes neted tök véletlen nem telekomos? Mert náluk az újabb "Pro" végződésű csomagokhoz adnak sim kártyát, hogy a vezetékes kiesése esetén legyen mobilnet. [link]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#58191) edk- válasza azbest (#58187) üzenetére


edk-
őstag

Szerintem a Gigaerős Korlátlan Net Okosvilág csomaghoz adott 2 multisim teljes sebességű. Ez publikusban is elérhető, minimum Mobil M beszédcsomaggal, így 16 kFt a havidíj.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#58192) Thusor válasza axioma (#58189) üzenetére


Thusor
őstag

Nem láttam értelmét húzni az időt. Biztos lehetett volna pár hónapot ráhúzni, de az már nem számított volna. Nekem a korlátlan hívás jelenleg ami fontos. Az itt is van, drágább nem lett a csomagom. Hűséget nem kötöttem, ha lesz jobb akkor bármikor válthatok.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#58193) azbest válasza csako (#58190) üzenetére


azbest
félisten

Azért telefonban is használom a mobilnetet, nem csak otthoni tartalék.

Na, most nézem, hogy lehet a vezetékes telekom is vérszemet kapott, mert bleépve az is csomagváltást követel :D
"Otthoni díjcsomagjaidat meg kell újítanod"

[ Szerkesztve ]

(#58194) axioma válasza Thusor (#58192) üzenetére


axioma
veterán

Ja, egyeni dontes, az OK. En meg szeretem ha tiszta lapokkal jatszunk: vagy felmondja, vagy nem kotelezo valtani. Tipp: Irj egy emailt hogy kikered a beszelgetest; nem barmit csinalni vele, hanem azert mert ez egy jelzes felejuk, h tudatosak az ugyfelek, ha epp akkor el is fogadtad.

(#58196) Thusor válasza axioma (#58194) üzenetére


Thusor
őstag

Ez sem jelent semmit, hogy most telefonon elfogadtam az ajánlatot. 14 napig bármikor lemondhatom.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#58197) Cyberbeni válasza qltsar (#58195) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Az 50GB az EU-ban felhasználható mennyiség. Ez amúgy a honlapon is kint van, ha rányomsz a "Tarifa részletek" gombra, alapból 3 szó le van vágva, ami csak a részleteknél látszik.

(#58198) RoyalAirForc válasza Thusor (#58162) üzenetére


RoyalAirForc
tag

"lehet más szolgáltatóhoz menni"

Azért ez így kedves. Magyarul; mit nekik az a 40 ezer előfizető...:U

(#58199) zoli62 válasza MolnárPéter (#58143) üzenetére


zoli62
addikt

Most kaptam meg én is ezt az SMS-t. Gondolom tömegesen küldték ki az érintetteteknek. Van még egy érdekes dolog. Megnéztem a dececemberi egyedi előfizetői szerződésemet, amikor legutóbb tarifát váltottam. A tarifahűség 2026 január 3-ig tart. Viszont a telefonos ügyfélszolgálat szerint nincs hűség. Most akkor melyik a márvadó? Tartok tőle, a Yettelt ismerve, hogy az ügyfélszolgálat tájékoztatása. Ez egyáltalán nem mindegy, mert ha nincs már hűség, könnyebben kényszerítenek publikus tarifába.

(#58200) yanna


yanna
őstag

BestFleet Vanda ezt mondta:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.