Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58901) theooracy válasza zzola (#58897) üzenetére


theooracy
aktív tag

Köszönöm neked, de úgy néz ki, tisztázódott. :R

(#58902) theooracy válasza Baltazár123 (#58899) üzenetére


theooracy
aktív tag

Még jó azért, hogy nem a kedvezmény nélküli alapárra, 17. 326 forintrara számolták ezt az emelést! :U

(#58903) Baltazár123 válasza theooracy (#58902) üzenetére


Baltazár123
senior tag

pedig megtehették volna :) az élet apró örömei, hogy mégis hagyták a kedvezményes árat neked :))

(#58904) tamikomac


tamikomac
aktív tag

Telemeteornál elérhető csomagokról tud valaki valamit?
2023-04-26-ig mentem vissza itt, sehol semmi.
Létszám alapján nem túl nagy cég, hátha van valakinek tapasztalata.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#58905) theooracy válasza Baltazár123 (#58903) üzenetére


theooracy
aktív tag

A végén még kiderül, hogy milyen jó fejek! :D Főleg, ha a lezárás után még békén is hagynák a KÜF - ös csomagjainkat.... :)

(#58906) vegyszer válasza 4Grider (#58898) üzenetére


vegyszer
addikt

Reméljük egyzer lesz infláció követő béremelés is... Én 2020 óta csak akkor kaptam magasabb bért, ha váltottam melóhelyet. Év elején magától senkinek nem jutott eszébe emelni a mnkáltalóim közül...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#58907) zzola válasza vegyszer (#58906) üzenetére


zzola
félisten

Rossz helyeken dolgoztál eddig...

(#58908) Laza... válasza theooracy (#58894) üzenetére


Laza...
addikt

6930,40 huf

Never give up!

(#58909) tamikomac válasza tamikomac (#58904) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Írtam nekik, már válaszoltak is és küldtek tarifa infót, korrekt.
Átlagban olyan KÜF+10-15%, már itt sincs az a 275 perces régi csomag.
Van nekik Magentás is. Data SIM nincs. Írjatok nekik, hamar válaszolnak.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#58910) theooracy válasza Laza... (#58908) üzenetére


theooracy
aktív tag

Köszi. Úgy néz ki, hogy akkor ennyi....

(#58911) CP111 válasza tamikomac (#58909) üzenetére


CP111
tag

Írtam nekik.
Tovább számlázós flotta és nagyon drága!
A telekom fullos csomag majdnem MOHOSZ ár! Plussz itt kell kaució is és nem saját néven van.
Nagyon felejtősek!!!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#58912) kano válasza sifarr (#58869) üzenetére


kano
nagyúr

Vagy mégsem: [link]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#58913) 4Grider válasza CP111 (#58911) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tudsz valahol saját néven lévő és a Mohosznál olcsóbb telekomos flottát?

(#58914) Oliverda válasza CP111 (#58911) üzenetére


Oliverda
félisten

A legfrissebb MOHOSZ tarifa megvan itt valakinek?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58915) kano válasza qltsar (#58877) üzenetére


kano
nagyúr

Céges flottában biztosan van adatmegosztó a Vodánál is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#58916) mucsgyver70 válasza Oliverda (#58914) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Elvileg az árak így állnak most:

Horgász S: 2610
Horgász M: 4715
Horgász L: 6555

+ az internet árak hozzá:

3GB: 1886
7GB: 3466
21GB: 6310
Korlátlan: 8414

(#58917) CP111 válasza 4Grider (#58913) üzenetére


CP111
tag

Évek óta keresem, de még nem találtam. :W

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#58918) CP111 válasza Oliverda (#58914) üzenetére


CP111
tag

kisputyintag2024-05-15 15:47:45#58554
Tegnap ígértem,hogy mai nap megkérdezem személyesen a Mohosz flottát. Voltam is bent a Kazincbarcikai Telekom üzletben. Igaz hogy emelték idén márciustól. Korlátlan hívás 6555ft+ korlátlan net 8415 ft . Tehát összesen 14970 ft. Csak a korlátlan kérdeztem , mert engem csak ez érdekelne. Sajna picit drágább mint ahogy tegnap telefonon az ügyfélszolgálat mondta. Így már elgondolkodtató nekem is.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#58919) Oliverda válasza mucsgyver70 (#58916) üzenetére


Oliverda
félisten

Ilyen árak mellett már ezzel sem érdemes foglalkozni. 21GB ~6300 forintért elég húzós...

CP111: Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58920) mucsgyver70 válasza Oliverda (#58919) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Hát nem. Én is váltanék telekom flottára, de nincs normális áron.

(#58921) Oliverda válasza mucsgyver70 (#58920) üzenetére


Oliverda
félisten

Magenta 1-ben már egész kedvező a lakossági mobil, csak hát ahhoz már kellenek vezetékes szolgáltatások is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58922) mucsgyver70 válasza Oliverda (#58921) üzenetére


mucsgyver70
aktív tag

Na, az nincs nálam.

(#58923) sniper112 válasza Oliverda (#58921) üzenetére


sniper112
aktív tag

nekem van telekomnál internet meg vezetékes csak mobil szolgáltató kéne és magenta 1ba lennék de nem jók a csomagok rögtön terelnek a korlátlan felé ami 14 ezer ft ra jön ki,
nincs lebeszélhetőség külön az is 37 ft / perc utána már a korlátlan beszéd, internet nél is 5 gb ,15gb , 60 gb , korlátlan

[ Szerkesztve ]

(#58924) Oliverda válasza sniper112 (#58923) üzenetére


Oliverda
félisten

Nem tudom, mit nézel, vagy milyen extrém igényeid vannak, de Magenta 1-ben a Mobil S + 15GB havi 3 830 forintra jön ki, ami mellé opcionálisan vehetsz havi 30 percet 590-ért vagy plusz 90 giga 5G netet 2590-ért. Illetve 24 órára korlátlan netet is aktiválhatsz havonta egyszer ingyenesen. Ennél jobbat aligha lehet találni publikus konstrukcióban.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58925) mogyoro42


mogyoro42
csendes tag

Anyósomat belegeltette a Yeti ügyfélszolgálat.
lejárt a flotta szerződés, (értsd: hűségidő...), amit én intéztem neki. Nem emlékszik a kódjára, újat állítok be, nagyon sokat beszél, stb...
Telefonbeszélgetés rögzítve sakk matt.
Bólogatott, mint egy iskolás, most meg majd fizet mint a katonatiszt...

(#58926) sniper112 válasza Oliverda (#58924) üzenetére


sniper112
aktív tag


nekem ennyit ad be online felületen mikor nézem. magenta 1 es ként.

(#58927) Oliverda válasza sniper112 (#58926) üzenetére


Oliverda
félisten

500-as optikai net + alap vezetékes telefon.

A jelenlegi 6024 forintos havidíj helyett 9854-et számolt.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58928) Henri válasza 4Grider (#58913) üzenetére


Henri
újonc

Forensis? Vagy ott nem saját néven van a sim?

(#58929) trec12 válasza mogyoro42 (#58925) üzenetére


trec12
addikt

A 14 napos elállás?

[ Szerkesztve ]

(#58930) Henri


Henri
újonc

Itt teljesen egyértelmű az irány: a jelenlegi 2-5 ezer forintos sávból fel akarják tornászni a Digi előtti 5-10 ezres vagy most már akár a 10-20 ezres sávba is az árakat, és amíg nincs verseny a szektorban, fel is fogják tudni... még fentebb is. Vagy így, vagy úgy, de megoldják... A 2000-es években volt ez míg nem volt a Digi, hogy a 15 megás adsl-ért fizettünk tizen meg húszezreket... De ha nincs a Digi, máég mindig adsl-lel tolnánk vidéken valószínűleg...

Helló 21. század! Helló versenyképes piacgazdaság!

[ Szerkesztve ]

(#58931) Baltazár123 válasza Henri (#58930) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Akkor marad a feltöltő kártyás mobil + valamilyen net kártya és voip. Csak egészen extrém beszéd mennyiségnél jön ki olcsóbbra a korlátlan mobil tarifa. Ha meg bejön amit mondasz, a durván magasabb árszint, akkor 2 hét folyamatos beszélgetés kéne hozzá :) ami még elméletben is nehezen elképzelhető.

Igaz, így a net minőségétől függ a beszélgetés, de ha 10 évvel ezelőtt már szinte tökéletesen működött, akkor most már nem lesz vele annyi gond se, mint akkoriban. Tartalék meg ott a feltöltő kártya, ha valamiért a voip nem megy. A hívásátirányítás is megy oda-vissza, szinte kompromisszum mentesen lehetett használni. A nettel voltak gondok 10 éve, de szerintem annyit már fejlődött a mobilnet azóta, hogy ez ne jelentsen gondot.

Nem is baj egyébként, ha sok ember fel se fogja, milyen jó lehetőség ez, mert akkor könnyebb a radar alatt maradni és nem fogják törvénynek erejével "kicsinálni" ezt is.

(#58932) mogyoro42 válasza trec12 (#58929) üzenetére


mogyoro42
csendes tag

Jó kérdés...
Ha te, vagy valaki tud részleteket , vagy tapasztalatot, azt szívesen veszem.
De azért vannak nehezítő körülmények: anyósom 460 km-re, gombos telefonnal, Yettel fiók nélkül, ügyintézési analfabetizmussal, a Yettel jóindulatával, stb...
Még a havi számlafizetést is a bankban állították be neki, az offline bankkártyájáta, nem engedte, hogy mi fizessük...

(#58933) csako válasza Oliverda (#58924) üzenetére


csako
veterán

A 3830 Ft nem jön ki, nekem Magenta1-gyel 5243-at ír, ha váltani akarnék rá.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#58934) Oliverda válasza csako (#58933) üzenetére


Oliverda
félisten

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58935) csako válasza Oliverda (#58934) üzenetére


csako
veterán

Értem, valószínű új mobilszerződéssel máshogy számol.
Nekem meg a ~2000 Ft-osról váltva ~3200-zal lesz több a teljes havidíj, így: előtte - utána.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#58936) Oliverda válasza csako (#58935) üzenetére


Oliverda
félisten

Új szolgáltatásra jellemzően nagyobb kedvezményt adnak mindenhol.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#58937) adika4444 válasza Baltazár123 (#58931) üzenetére


adika4444
addikt

2018 óta használok Yettel adatkártyát egy CAT6-os ZyXEL-ben. Valahányszor beszélgetés közben gond volt, az vagy a túloldali hálózatban, vagy szerver oldalon volt. Elenyésző esetben van gond náluk a nettel, tényleg betonstabil.

Terveztem venni egy 5G ZTE zsebroutert, de amíg bizonytalan a flották (iQpro) helyzete, addig ezt nem eröltetem...

Szerk: Ráadásul ennek a mifi megoldásnak van egy olyan hatalmas előnye is, hogy egy régi TL-WR1043ND-re raktam OpenWRT-t, így ha a vezetékes DIGI elesik, a teljes itthoni hálózatot át tudom rakni mobilnetre, csak bedugom a ZyXEL-t és hasít. Ugyan az ASUS RT-AX53U-n is OpenWRT van és USB, de ha mindenki ráakad a mobilnetre egy DIGI leálláskor, az emeleten nagyobb eséllyel akad rá távoli toronyra a mifi és egy külön VLAN-on vissza tudom adni a fő router WAN-jára a mobilnetet.

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#58938) bul07 válasza Oliverda (#58934) üzenetére


bul07
nagyúr

Aha
Én ha megújítanám az otthoni szolgáltatásaimat akkor 9210Ft-ról felmenne 15222 Ft/hó-ra ezt hogy hozná be egy kedvezményes mobil csomag
Telekom-nál nagyon sok tényezős dolog ez

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#58939) englishman válasza Henri (#58928) üzenetére


englishman
csendes tag

Másfél éve (amíg nem tudtam hogy létezik a KÜF) a Forensisnél voltam flotta tag. SIM nem lehetett a nevemen, éves flotta tagsági díj 6000 ft volt és nem lehetett a számlát bankkártyával fizetni csak átutalással.

(#58940) eric.cartman


eric.cartman
senior tag

Szemezek ezzel a MOHOSZ T-s folttával.
Én mint nem horgász, mit kell tennem, hogy a flotta tagja lehessek?

:R

" I'm fat, but you're ugly. I can diet... :D "

(#58941) zzola válasza eric.cartman (#58940) üzenetére


zzola
félisten

Regisztrálsz a MOHOSZ oldalán, befizeted a tagdíjat, megkapod a horgász kártyát és mehetsz vele a Telekomhoz...

(#58942) mb702 válasza eric.cartman (#58940) üzenetére


mb702
tag

Ha Neked megfelelő a Vodafone hálózata, akkor van MOHOSZ V-s flotta is.
A kondiciók kb. az Extraflotta csomagjaival egyeznek meg.

(#58943) Ricsii2001


Ricsii2001
tag

Ezt hallgassátok meg!
Most van a számlázási időszakom, és gondoltam belépek a Yettelbe megnézni, hogy mennyit kell fizetnem, és amikor megláttam, akkor dobtam egy hátast, teljesen függetlenül attól, hogy amúgy is feküdtem! 25062 Ft. Mondom mennyi????? Azonnal hívtam őket, hogy ilyenkor mi történik, felvette egy csaj, aki azt sem tudta, hogy hol van. Kérdem tőle, hogy mi ez a 25000 Forintos számla? Aztán elkezdi sorolni, hogy a csomag alapdíja 1800 forint, vagy mennyi, aztán arra jön a flotta korlátlan mobilnet 17000 Forintért. Na itt szakítottam félbe a felsorolást, és mondtam, hogy miféle 17000 forint? Múlt hónapban aktiváltam a korlátlan mobilnetet azt hiszem 60 százalékos kedvezményjel hatezer valamennyiért. Ezt jeleztem felé, és közölte velem, hogy ő ilyen flottakedvezményt nem lát. Mondom neki, hogy márpedig én flottás vagyok, nézzen utána. Majd fél órán keresztül hallgattam a zenét, és visszajött közölni velem, hogy felvesz egy hibajegyet, majd kivizsgálják.
A kérdésem, hogy mire számíthatok? Vagy azzal, hogy megszűnt a szerződés a Yettel és a flotta között már nem élnek a kedvezmények? Ha ez így van, akkor bontható a szerződés a Yettellel? Ugyanis ha benyelik a flottás kedvezményeket, akkor mi értelme a csomagnak? 17000 forintos mobilnet? Ezek normálisak, de most őszintén?

(#58944) adika4444 válasza Ricsii2001 (#58943) üzenetére


adika4444
addikt

A yeti app nem mutatja a kedvezményt, az majd a számládon fog megjelenni.

üdv, adika4444

(#58945) zzola válasza Ricsii2001 (#58943) üzenetére


zzola
félisten

Huh, ez érdekes. :(((
Elkészült a magasabb összegű számla?

[ Szerkesztve ]

(#58946) Viktor0610 válasza Ricsii2001 (#58943) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha az elkészült számla összege lett magasabb, akkor sajnos, előfordulhat, hogy nem került beállításra valamilyen kedvezmény. A panaszod alapján ezt megteszik, és átszámolják a forgalmad, jóváírják a különbözetet.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T

(#58947) Caldera


Caldera
aktív tag

Jót tett a fórumnak a KÜF megszűnése. Felpezsdült az élet és nem a KÜF ajánlásáról és a BUMM csomagról szól minden 2. hozzászólás.

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#58948) INGJOKE válasza Caldera (#58947) üzenetére


INGJOKE
veterán

Hanem arról, hogy a yettel hogy próbálja őket sz*patni... :DDD :DDD :DDD

(#58949) MADcat válasza Caldera (#58947) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Helyette percre pontosan tudjuk, kit mikor hívott a Yettel ügyfélszolgálat. Sokkal jobb lett.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#58950) Caldera válasza MADcat (#58949) üzenetére


Caldera
aktív tag

Nemsokára elmúlik a "varázsa". ;)

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.