Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-06-07 08:51:53

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.06.05.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59501) adika4444 válasza onetwo (#59488) üzenetére


adika4444
addikt

Ha tényleg kb. senki nem fogad el semmit, akkor egy meglepően nagy, legalább minimálisan tájékozódó réteg a KÜF-előfizetők nagyrésze. Ennek tükrében különösen érdekes lesz, hogy a Yettel mikor fogja a csomagokat kivezetni, vagy mikor szórja ki a KÜF-előfizetőket. Egyre inkább az a gyanúm a face-csoportot és a fórumot olvasva, hogy mindenki várakozásait felülmúlja azok száma, akik ebbe utánajárást és energiát öltek és ölnek. Ha a 40k előfizetőből 30k-t nem tudnak publikusra rávenni, akkor valószínű lépni fognak, ha vége a mostani csomagoknak. Kérdés, hogy ezt bevállalja-e a Yettel. Illetve kérdés az, a KÜF tesz-e extra erőfeszítést, hogy a nem hűséges, Yettel flottásokat átcsábítsa az új szolgáltatóhoz, legyen az akár a Vodafone.
Én a magam részéről nagyon kíváncsi leszek a tömeg reakciójára.

Egyébként mindenki itt a Yeti és a Vodafone hálózatot hasonlítja, nekem mostanság a magentával van problémám, amióta megy a nyári promós 5G, a dominós számomon 4G-re kényszerítve alig érnek el. Korábban ezzel nem volt gond...

üdv, adika4444

(#59502) trec12 válasza adika4444 (#59501) üzenetére


trec12
addikt

Azért jó pár ezer előfizetőnek felmondani.....hát az érdekes lenne. A kevesebbet fizető stabil ügyfélbázis lehet nem jó de még mindig jobb mint az elvándorló. De lehet csak én látom így. :) Most úgy néz ki szerintem, hogy mintha kicsit kontra produktív lett a Yettel lépése. :B Persze új előfizetők már nem lesznek nyilván lehet ez is elég már...
Azért érdekes ám; szerződtek egy flottakezelővel, szerzett egy csomó ügyfelet aztán bontottak velük - mi volt, mi nem nem tudjuk - aztán most meg jó lenne ha hirtelen mind sokkal többet fizetne kevesebbért.... :B

[ Szerkesztve ]

(#59503) pietrrr válasza INGJOKE (#59494) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Erre én is bazi kíváncsi leszek, mert folyton gyalázták a Vodát (jogosan vagy sem, nem tudom) s egekbe magasztalták a Yetit (masszív túlzásokkal - én azért sok gyengeséget tapasztaltam a hálózatban, különösen a Balcsi környékén). Ha ezek után a Voda lesz a csúcsszuper, akkor az erősen megkérdőjelezi a hitelességüket.
Bár ugyanakkor a szolgáltatásra egy rossz szavam sem lehet. Kb háromszor volt problémám a sok-sok év alatt, és mindannyiszor azonnal segített Péter és pikkpakk megoldódott a gond, szóval szakmai szempontból részemről abszolút respekt nekik :R

(#59504) trec12 válasza pietrrr (#59503) üzenetére


trec12
addikt

Az ár fog számítani első körben a nagy többségnek. Ha nagyságrendileg jóval olcsóbban megkapod ugyan azt mint máshol publikusban az jelentős vonzerő lesz. A könnyű flottába lépés megint csak egy komoly előny lesz. A többi szerintem másodlagos, főleg az, hogy mik voltak a hozzászólások.

[ Szerkesztve ]

(#59505) pietrrr válasza trec12 (#59504) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Jaja, bár részemről addig kivárok, míg csak tudok. Nem hiszem, hogy a jelenlegi korlátlan net + adatmegosztó kombót bármikor is jobb áron fogják adni.
Bár ne legyen igazam :DDD

(#59506) INGJOKE válasza trec12 (#59504) üzenetére


INGJOKE
veterán

De mit fog számítani az ár, ha 35 mbit letöltési sebességet tud nálunk a voda? Gyakorlatilag egy Yt-ra is többször várni kellet, hogy betöltse. :)

(#59507) trec12 válasza INGJOKE (#59506) üzenetére


trec12
addikt

A 35 az szerintem nem rossz mobilra. Bár mindenhol mindig min. ennyi lenne. Munkahelyemen az irodánkban pl. Yettel 4-6 Mbit, Voda 20-25.

[ Szerkesztve ]

(#59508) INGJOKE válasza trec12 (#59507) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ezért fontos, hogy mindenki azt válassza, ami az ő élőhelyén/amerre jár a legjobb. :)

(#59509) trec12 válasza INGJOKE (#59508) üzenetére


trec12
addikt

Így van, nekem szerencsém van mert mindegyik oké amerre én mozgok. Persze a Yeti azért jóval combosabb netben nagy átlagban. :K

(#59510) kano válasza trec12 (#59507) üzenetére


kano
nagyúr

Nálunk Voda 1-35Mb és Yeti 70-100 Mb.
Voda katasztrófa minden tekintetben, viszont kis szépséghiba, hogy a céges flotta is Voda. :W

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#59511) arkone válasza onetwo (#59488) üzenetére


arkone
aktív tag

És ez a Yettellel szerződött 3. fél olyan profi, hogy a egy 4. félről tudja, hogy az 5. félhez fog menni majd a flotta. Szenzációs zuhanyhíradó. :W

[ Szerkesztve ]

(#59512) trec12 válasza onetwo (#59488) üzenetére


trec12
addikt

Még hogy az előfizetők rafkósak.. :F Mert nem engedik bepalizni magukat?

[ Szerkesztve ]

(#59513) adika4444 válasza trec12 (#59502) üzenetére


adika4444
addikt

Menedzsmentváltás volt a cégnél. Az előző tulajdonos (Telenor) merőben máshogy képzelte el a működést, mint az aktuális tulajdonosi kör. Illetve volt egy hálózatmodernizálás, ami hihetetlen pénzeket emésztett fel, ezt vissza akarják szedni. Az más kérdés, hogy ez mennyire fog sikerülni azzal az árérzékeny réteggel szemben, akik a flottázást választották.
#59504trec12
+ üzlet az egész, szóval pár fanatikust leszámítva senkit nem érdekel, hogy mikor hogy gyalázták a Vodafone-t. HA a szolgáltatás színvonala indokolja, majd biztos lesz aki elő fogja ezt venni, hogy 'lám, ti mondtátok', de egyébként az átlagnak fingja nincs, mi volt 5 éve, nem hogy 2016 előtt...

Egyébként 2019--2021 körül a nagy modernizálás előtt azért a Yettel is rendesen kapta itt a magáét, hogy néhol csigatempóban vánszorognak a bitek a nem egész 4000 forintos korlátlan adatkártyán. Ezt remekül korrigálták, nagyon visszaesett az ilyen kommentek száma, cserébe viszont minden forintot ki akarnak sajtolni.

A Yettel-nél szerintem volt egy langyos pocsolya effektus, amivel a flottások igazán jól jártak, gombokért volt korlátlan net, sokszor QoS nélkül. Konkurencia a Telekom volt drága vezetékes és drága mobilos szolgáltatással, meg a UPC, Vodafone, DIGI és a kisebb versenyzők, akik viszont nem tudták mobilos és kábeles fronton is kötni az ügyfeleket. ennek lett vége a Vodafone általi UPC, majd a 4iG csoport általi Vodafone felvásárlással, ugyanis a DIGI-vel együtt szerintem az ország háromnegyedén elérhető az a két nagy szereplő, akik kábelen és anélkül is cégen belül tudnak szolgáltatni, így meg a felhasználók is hajlamosak oda vinni a mobilt, ahol az otthoni szolgáltatásuk van, márpedig jelenleg az a trend, hogy a TV és/vagy a net miatt, ilyen az emberek túlnyomó részének van. A Yettel-nek meg van egy kizárólagos vezeték nélküli infrája, amit jókor hihetetlen pénzért felfejlesztettek, hogy képes legyen biztosítani egy átlag felhasználású vezetékes végpontot, ezzel megtartva és bevonzva az előfizetőket. Az más kérdés, hogy ebbe embertelen pénzösszeget beleöltek és ezt vissza akarják hozni. Ráadásul a szép, új lakóparkok pont ideálisak is lehetnek nekik, egy ismerősnek van ilyen helyen albérlete, vezetékes szolgáltatásra a tulajdonos szerint nincs lehetőség, marad a Yettel 5G OtthonNet, durván magas áron, de hogy, hogy nem, 600 Mbps-os stabil letöltéssel. Valahogy ott termett egy N78-as cella a szép új lakóparkban... ;]
Itt meg az a vicces helyzet, hogy aki jókor vett adatmegosztós korlátlan netes adatkártyát, az kb. két unlimited SIM-ért fizet 8000 forint alatt, a kicsit kevésbé szerencsések (mint pl. én) egy flottás kártyával 7000 forint alatt vagyok és használhatom kb. ugyanazt a szolgáltatást (mínusz az 5G SA amíg nem engedélyezik az ígéretük szerint a flottás adatkártyákra), amiért ez az ismerős fizet kb. 10000 forintot.

[ Szerkesztve ]

üdv, adika4444

(#59514) p2pp válasza adika4444 (#59513) üzenetére


p2pp
őstag

Ezért írtam, h nem fogok 5000 helyet 11 vagy 13.000 vagy még többet havonta fizetni.
Mert annyit egyik sem a 3-ból!!!

Iphone 14 Pro 18.0 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#59515) arkone


arkone
aktív tag

Sziasztok!

flottatelefon.hu -nal adatmegoszto sim-t lehet kerni? Amennyiben igen, mennyiert?

(#59516) Baltazár123 válasza adika4444 (#59513) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Nekem a vonalas korlátlan mellé nincs szükségem most vezetékes korlátlanra. Sokan vannak egyébként így, akik pl tartják a korábbi korlátlan + megosztóst. Leadni nem akarják, mert többet nem lesz olyan, de kihasználni se tudják. A kérdés, hogy az évek alatt mennyi pénzt égettek el rá feleslegesen. Aki használja vezetékes net helyett is, ott megéri természetesen.

Ismerősnek küfös korlátlan adat sim van, de már ő is szívja a fogát, hogy 7e-hez közelít, mert az infláció miatt muszáj volt átnéznie minden költekezést és hát rájött, hogy vonalas net mellé elég lett volna neki is 24gb, mint ami nekem van. Csak addig gondolkodott, hogy a küf megszűnése felülírta a terveit, meg nem akarta elengedni, mert mondjuk azt jól érezte, hogy korlátlan net nem lesz ennyiért még egyszer. hogy aztán a végén jól jár-e ezzel, hát nem tudom.

(#59517) adika4444 válasza Baltazár123 (#59516) üzenetére


adika4444
addikt

Igen, jelenleg jó befektetésnek tűnik kb. 4k per SIM áron a korlátlan és megosztó páros, de persze ez azt nem vigasztalja, akinek nem fér bele a havi költségvetésbe... Nekem egy korlátlan SIM-em van, ha anno kötöttem volna dupla KÜF-öset, nem mondanám le én sem, de nem valószínű, hogy agyon lenne használva. Az egy korlátlant sem igazán használom, de mivel a telómban domino SIM van, ezért mindenképp megtartom, mobildumáért és adatkorlátos netért havonta nem vagyok hajlandó fizetni, viszont ez így jó utazáshoz, vagy backupnak, ha elmegy a vezetékes net.

üdv, adika4444

(#59518) arkone


arkone
aktív tag

unitasflotta.hu most kerult bele a tablazatba, vagy figyelmetlen voltam?

a kozepso csomagjuk eleg jo!

vajon yettel lejart elofizus csomagbol lehet oda menni?

[ Szerkesztve ]

(#59519) DrBubo77 válasza arkone (#59518) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Igen, most került be. A 6-os sor árulkodó. :)

Több infót nem sikerült kihalásznom. De az éves tagdíjjal együtt is megérősnek tűnik.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#59520) Akelaus válasza DrBubo77 (#59519) üzenetére


Akelaus
senior tag

Mint alternatíva még jó lehet ha lépni kell. :) :R
Kérdés őket hagyja a Yeti élni vagy nekik is annyi lesz. bár ott a Voda is választható a regisztrációnál.

[ Szerkesztve ]

(#59521) Stema


Stema
tag

Csak adatforgalmi csomag lenne valahol olcsón? Garázsba kéne IP kamerához (van sim-es router). Kedvező flottában volt 4gb-os, de most ugye ők szünetelnek.

(#59522) cd930 válasza Akelaus (#59520) üzenetére


cd930
aktív tag

Regisztrációkor csak a Voda választható :F
Mi a jelszó a weboldalon tarifák megtekintéséhez? Azt írják, hogy szórólapon rajta van..
A FB oldalukat nem nagyon pörgetik :D

Bocs, a kérdés DrBubo77-nek szól

[ Szerkesztve ]

20+ éve a Prohardveren

(#59523) freelancer68 válasza cd930 (#59522) üzenetére


freelancer68
tag

Nekem a regisztrációnál felajánlja a Telenor (a honlapjuk se friss, ezek alapján :D ) / Vodafone választást.

(#59524) snooze válasza DrBubo77 (#59519) üzenetére


snooze
veterán

biztos jó ez a táblázat?? 🤔🤔 a 3430ft az 13gb nettel együtt?🤔🤔

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#59525) DrBubo77 válasza snooze (#59524) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Nekem is gyanúsan olcsónak tűnik. De ez van az oldalukon.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#59526) snooze válasza DrBubo77 (#59525) üzenetére


snooze
veterán

lehet elfelejtetted hozzáadni az 1950et,ahogy az alapnál az 550et..ment pv..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#59527) WhiteWalker válasza arkone (#59518) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A KÜF után a 3. csomag nyilván nem a legjobb de még mindig jobb mint a Yettel csomagja :D. A korlátlan net BUMM csomag is hasonló, 8000ft körül van/volt az is.

[ Szerkesztve ]

(#59528) Fifi válasza DrBubo77 (#59525) üzenetére


Fifi
őstag

Én nem kértem jelszót, így a tarifákat nem látom, viszont a táblázathoz képest
- a regisztrációs lapon nálam is csak a Vodafone választható,
- illetve az ismertetőben azt írják, hogy a 2.990,-Ft az telefonszámonként fizetendő

(#59529) snooze válasza Fifi (#59528) üzenetére


snooze
veterán

link

GO Gunners!!!

(#59530) Fifi válasza snooze (#59529) üzenetére


Fifi
őstag

Ez meg az enyém

Szerk: Lehet, hogy Yettel (KÜF) előfizetéssel csak a Voda választható?

[ Szerkesztve ]

(#59531) snooze válasza Fifi (#59530) üzenetére


snooze
veterán

nekem is küf van..🙂🙂🤔🤔🤔 egyébként meg wifin nézem,de mobilnetröl is csak a voda látszik nálam is..🤔🤔
telon mindegy miröl nézed,voda van,tabletröl mindkettö..

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#59532) zzola


zzola
félisten

HA nyomtok egy CTRL+F5-öt akkor már csak a Voda tölt be, Yettel eltűnt...

(#59533) goop


goop
őstag

Kb. 1 hónapja írtam az unitasnak, válasz: fizessem be a 3k, majd a 1270 hívjam és ott elmondják milyen csomagok vannak. Oké, köszi :D
Azóta is fizetem. Szóval szerintem felejtős.

(#59534) vargalex válasza snooze (#59529) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem frissíts az oldalra, mert valóban két lehetőség látszik az oldal forrásában (2 div), de az első üres, a másodikban pedig ott a Vodafone radio button:

<div class="make-space row" id="custom1">
<p class="col-md-12" style="opacity: 0.9;">Kérjük válasszon melyik igazolást kéri</p>
<div class="col-md-6">

</div>
<div class="col-md-6">
<p><input style=" width: auto;height: auto;" type="radio" id="Vodafone" name="compney" value="Vodafone">
Vodafone</p>
</div>
</div>

Alex

(#59535) zzola


zzola
félisten

Unitas-nak a Vodafone-nál az alábbi csomagjai elérhetőek:

-Flotta Net / 4250 Ft. / korlátlan Voda / 100 perc majd utána 10 Ft. / 5GB
-Flotta Premium Special / 6695 Ft. / korlátlan hívás / 5GB
-Flotta Premium Unlimited / 10965 Ft. / korlátlan hívás és adat 10 Mbit/sec. / 80GB roaming

Nemzetközi hívás nincsen az árban, SMS: 19 Ft.

Szóval, ezért senki ne fizessen 3000 forintot évenként...

[ Szerkesztve ]

(#59536) snooze válasza zzola (#59535) üzenetére


snooze
veterán

1095 az 10095?

vargalex:tableten mindig azt adja,akárhogy frissitem...

[ Szerkesztve ]

GO Gunners!!!

(#59537) CP111


CP111
tag

Bármilyen Yetteles saját néven lévő számú flottát fenntartásokkal kezelnék! Nem biztos h.nem szántják be őket!

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#59538) zzola válasza snooze (#59536) üzenetére


zzola
félisten

Nem, elírtam, de javítottam...

(#59539) Zssom válasza snooze (#59536) üzenetére


Zssom
tag

Akor próbálj regisztrálni, ha elfogadja, még akármi is lehet🙂, ha meg még yetteles igazolást is küld...

(#59540) arkone válasza DrBubo77 (#59519) üzenetére


arkone
aktív tag

Tegnap meg 3000 valamennyi volt a kozepso csomag. Most 5000 valamennyi. :)

vajon kuf-bol lehet menni a tyettelesbe? Adatmegoszto smiet lehet kerni? Mennyiert?

[ Szerkesztve ]

(#59541) DrBubo77 válasza arkone (#59540) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda
LOGOUT blog

Mert a net ára tegnap kiaradt belőle. ;]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#59542) CP111 válasza arkone (#59540) üzenetére


CP111
tag

Tuti nrm! Mint ahogy eddig sem lehetett egyik yeti flottából közvetldn a másik yeti flottába menni.
Korlátlan nethez nincs adatmegosztó.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#59543) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

NET-Egyesület update: úgy tűnik, aktívak! (Kaptam választ.) :DD

(#59544) arkone válasza DrBubo77 (#59541) üzenetére


arkone
aktív tag

Pedig mar csillant fel a szemem, hogy milyen fain kis flotta lett. 😋 Igy sem rossz.

(#59545) arkone válasza CP111 (#59542) üzenetére


arkone
aktív tag

ITservice nekem azt valaszolta vissza, hogy kufbol mehetek hozzajuk, nincs gond azzal. Nem kell trukkozni.

Ha athordozom yettel feltoltosbe?
vagy ha athordozom masik szolgaltato feltoltosebe?

Ez mukodik meg? Vagy szigoritottak mar valami minimum eltoltott idovel a szolgaltatok?

[ Szerkesztve ]

(#59546) CP111 válasza arkone (#59545) üzenetére


CP111
tag

Az email cím ami a honlapon van, onnan nem válaszoltak nekem........így ilysn hozzáállással kukáztam őket.

Infláció mögé bújtatott vagyonelkobzás folyik a világban!

(#59547) tamikomac válasza arkone (#59545) üzenetére


tamikomac
aktív tag

Itt írta valaki, hogy nekik ez év végén jár le a szerződés a Yettellel, és nem tudni, hogy lesz-e hosszabbítás. Ha nem (nagyon úgy néz), akkor ebből is "KÜF" lesz, és mennek majd a "szerelmes" hívások és e-mailek a Yetitől ügyfél felé, hogy gyere váltsunk együtt publikusra.

Amit birtokolsz, az birtokba vesz.

(#59548) webshark


webshark
csendes tag

erről kinek mj a véleménye?
https://www.bestfleet.hu/vegtelen-flotta-csomag

webshark-=a net cápája=-

(#59549) 4Grider válasza webshark (#59548) üzenetére


4Grider
nagyúr

A végtelen és takarékos csomagok esetében a szerződő fél a flottakezelő. Mint azt már itt többször is megírtuk.

(#59550) ubbconfig válasza CP111 (#59546) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Nem emailezni kell velük, hanem a weboldalon regisztrálni, kérni az igazolást. 2 napon belül - elsőbbségi levélben - a postaládámban volt a boríték. Ma Yetiben a csomagváltás is megtörtént rendben, 2 számot vittem be, amik amúgy most is Yeti nem publikus flottában vannak. 3 perc volt a teljes ügyintézés, fordulónappal már az új csomag (15Gb netes) ketyeg.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.