Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39601) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Van mód az iqpro-s kártyát adapteres nano sim-re cserélni?

#?*@&!

(#39602) edk- válasza zeon.hu (#39601) üzenetére


edk-
őstag

Egyszerűbb levágni és venni egy adaptert.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#39603) MADcat válasza edk- (#39602) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A kártya a szolgáltató tulajdona. Ezt vissza is kell küldeni neki majd. Nekem mindegy, de ne legyen ebből baj neki..

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#39604) MaCS_70 válasza edk- (#39602) üzenetére


MaCS_70
félisten

Tulajdonképpen adaptert sem kell venni. Én az összes vágott SIM-kártyámat úgy tettem vissza szükség esetén a régi készülékbe, hogy az eredeti levágott részbe pattintottam vissza. Akár sokszor is.

Egy igényesen, szerszámmal körülmetélt kártya esetén ezzel nem lesz gond, és ha megvan az eredeti "keret", akkor a szolgáltató részéről is kell némi rosszindulat ahhoz, hogy ne fogadja vissza.

Valahol meg amúgy is mindegy, hogy közben vagy a végén fizetem-e ki a cseredíjat, nemde?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#39605) Mikulásbá válasza zeon.hu (#39601) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Inkább cserélj mifit,amibe még a régi nagy SIM megy. :U

(#39606) Sanyesz. válasza MaCS_70 (#39604) üzenetére


Sanyesz.
őstag

Én becsülettel bementem a Keszthelyi Telenor boltba, hogy nano SIM-et kérek.
Erre a hölgy elkérte a micro SIM-et, levágta és visszaadta a levágott kerettel együtt. Mondta, hogy "ennyi". :Y

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#39607) Brandynew


Brandynew
őstag

Sziasztok,

Melyik most a legolcsóbb lehetőség, ha nekem 4-6 GB mobilnetre lenne szükségem havonta?

Az 1575 Ft-os havidíjas, 4 GB mobilnetes iQpro-nál van olcsóbb?

[ Szerkesztve ]

(#39608) AstraCDX válasza Brandynew (#39607) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Hali !

Szerintem az iQpro a 4GB adatkártya igénylésedre nem fog válaszolni .

A tapasztalatok alapján, csak a korlátlan kártyákat szeretik forgalmazni .

Másik lehetőségként választhatod még esetleg ezt :

EQ vagy immár CP 4 GB br.1121.40 Ft <EU=3GB>

De ! Adatkártya esetén van egyszeri ötezer Forint belépési díj .

Ha segíthettem . . .

Üdv.

Astra

(#39609) imrecs


imrecs
csendes tag

Sziasztok!
Valaki rendelt mostanába iqpro kft-től mobilnet kártyát?
Mik a tapasztalatok,a megredelő email elküldése után mennyi idő alatt érkezik meg,illettve van e még valami teendő,vagy csak várni?
Üdv!

(#39610) Brandynew válasza AstraCDX (#39608) üzenetére


Brandynew
őstag

Szia!

Ez nagyon jól hangzik, köszi. Hol van ez a táblázatban? Nem találom.

(#39616) AstraCDX válasza Mikulásbá (#39611) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Ne vezess már félre !

Az itt lévő táblázat ezt nem, vagy rosszul tartalmazza !

Elnézést kérek, ha én látom rosszul !

Üdv.

Astra

(#39617) kurtuzov válasza AstraCDX (#39608) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Én ezt a 4GB EQ netet használom egy ideje, rendben működik, roaming is. A kártyát már közvetlen a Telenor adja egy EQ CP meghatalmazással a kezedben - így nem kell várni sokat a kártya aktiválásra sem.

(#39618) Brandynew válasza kurtuzov (#39617) üzenetére


Brandynew
őstag

Na de hol van ez, hol lehet róla olvasni, megrendelni?

(#39619) vpanangin válasza Brandynew (#39618) üzenetére


vpanangin
senior tag

A Facebook csoportjukban.

Kérd, hogy vegyenek be a csoportba!

(#39620) Brandynew válasza vpanangin (#39619) üzenetére


Brandynew
őstag

Tehát a Kedvező Üzleti Flotta csoportban.

[ Szerkesztve ]

(#39621) vpanangin válasza Brandynew (#39620) üzenetére


vpanangin
senior tag

:K

(#39622) AstraCDX válasza kurtuzov (#39617) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Detto !

Ja nem, mert én CP 24GB csomagot használok megelégedéssel .

De minden más egyezik . :))

Üdv.

Astra

(#39623) rfszabi válasza Brandynew (#39607) üzenetére


rfszabi
tag

IQPro 4 GB a legjobb. Nincs se belépési díj se havidíj, se semmi.

(#39624) rfszabi válasza imrecs (#39609) üzenetére


rfszabi
tag

Ha 2-3 napon belül nem kapsz választ, érdemes rájuk csörögni telefonon, és megsürgetni.

(#39625) KamuMazsola válasza AstraCDX (#39608) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Te is félrevezeted! Miért ne adnának 4 GB-os netes simet? Nekem is van kettő is. Ráadásul mindkettő "főkártya" mindkettő működött külföldön is. Tudom, hogy te ellenük vagy, de az elfogultságodon túl még működik az IQ pro is. Vannak hibák, ezt senki nem vitatja.

Üdv.: KamuMazsola

(#39626) Brandynew válasza rfszabi (#39623) üzenetére


Brandynew
őstag

Hogy érted, hogy nincs havidíj? Ingyen adják a netet, vagy mi?

(#39627) AstraCDX válasza KamuMazsola (#39625) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Adhatnak, ha egyáltalán szóbaállnak az igénylő, leendő ügyféllel .

Nem vagyok ellenük, inkább a leendő ügyfelek mellé állok, hogy ne bosszúságokat vegyenek maguknak, hanem egy elégedetten használható szolgáltatást, aminek része a korrekt ügyfélkapcsolat is .

Tényeket, és tapasztalatokat közlök, és emelek ki, nem csak magamét, másokét is .

Üdv.

Astra

(#39628) prtudi78


prtudi78
csendes tag

Ma kaptam! Telenoros flottába igyekvők figyelem! 20.000 ft kedvezmény év végéig! (A régi előfizetők meg gondolkozhatnak az oda-vissza hurcoláson). Árlista: [link]

[ Szerkesztve ]

(#39629) zzola válasza MaCS_70 (#39604) üzenetére


zzola
félisten

Egy baj van, a nano SIM nem olyan vastag, mint a micro SIM. Szóval ha beleszorul a készülékbe, akkor fizetős lesz a javíttatás...

(#39630) KamuMazsola válasza AstraCDX (#39627) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Azt azért elfogadod, hogy én egy elégedett ügyfelünk vagyok? Tudtam mit akarok, azt is kértem. Megkaptam, jön a számla, letépem a csekket és befizetem. Nincs igényem, hogy mennyei hang simogasson minden héten a flottától. Nem akarok kéthetente módosítani. Így is lehet, ezzel egyetértesz? Ja és a kutyát sem érdekli mi lesz a számommal, úgysem az enyém, hanem a flottáé. Nem volt belépési díj sem. Szóval én nem veszthetek. Nem jelent az sem előnyt, hogy magam futkorászhatok a telenorhoz, nincs igényem készülékkedvezményre sem, magamnak veszem a telefont függetlenül, rablánc nélkül.

Üdv.: KamuMazsola

(#39631) Intruder2k5 válasza zzola (#39629) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Szerintem meg pont ugyanolyan vastag, főleg mert újabb SIM-ek esetén ezek perforálva vannak, és mindenféle vágás nélkül, simán kézzel egymásból kitörhetőek.

SIM méretek

[ Szerkesztve ]

(#39632) zzola válasza Intruder2k5 (#39631) üzenetére


zzola
félisten

Egy nem kitörhetőt és egy nano-t mérj meg tolómérővel! Szabad szemmel is látni, hogy az előbbi vastagabb...

A régebbi SIM-ek 0.8 mm, a nano meg 0.7 mm vastag.

[ Szerkesztve ]

(#39633) KamuMazsola válasza Intruder2k5 (#39631) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Vékonyabb a nano sim mint, a microsim. Ezen kár vitatkozni! Nekem is vágni akarták, de határozottan és nyomatékosan kértem tegye le azt a vackot és cserét kértem.
A flottától meg eleve nanot kértem.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#39634) Intruder2k5 válasza zzola (#39632) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK, ez így lehet, ezt elfogadom, viszont 0,1mm itt nem nagyon számít, lévén a SIM kártya foglalat egyébként is rugós megoldás. Én is nem egyszer hallottam, hogy konkrétan a Telenor hivatalos ügyfélszolgálatán vágták a régi SIM kártyát. A T-Mobile nekem azonnal cserélte, amikor microSIM-es telefonom lett.

(#39635) adika4444 válasza zzola (#39632) üzenetére


adika4444
addikt

:K így van ahogy írod! Ismerősnek volt még régi Telenor Hypernet sim-je, néztem is, hogy vastagabb a továbbtörhetetlen micro mint az iQpro nano-ja.

üdv, adika4444

(#39636) zzola válasza Intruder2k5 (#39634) üzenetére


zzola
félisten

Persze hogy nem számít, mert még nem szorult be kártya a készülékedbe! Nekem is vágta az adatkártyát a Telenor, a Note 8-ba meg f@szán beleszorult...

(#39637) Sanyesz. válasza KamuMazsola (#39630) üzenetére


Sanyesz.
őstag

"Nem akarok kéthetente módosítani."
Senki nem vitatja, hogy az iQpro-nak vannak elégedett ügyfelei. Addig, amíg a szolgáltatást megrendeled, elindítod, használod és fizeted, semmi gond nincs.
Ott van a baj, ha valamit módosítani szeretnél. Nem kéthetente, egyszer. A kapcsolattartás a "céggel" meglehetősen esetleges, ami azt jelenti, hogy szinte lehetetlen. Én egy abszolút banális dolgot szerettem volna elérni: állítsák át a kapcsolattartásra használt e-mail címemet. Abban talán egyet értünk, hogy ez tényleg nem nagy ügy. Kb. addig tartana, amíg ezt a mondatot leírtam. De fél éve nem sikerül és ez már bosszantó. :(

"Tiefe Brunnen muss man graben, wenn man klares Wasser will."

(#39638) MaCS_70 válasza zzola (#39632) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ezt nem vitatom, mert született nanoSIM még nem volt a kezemben, de itthon rendszeresen csereberélünk vágott nanoSIM-eket nanoSIM-es és microSIM-es telefonok között, a legkisebb szorulás nélkül.

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#39639) edk- válasza MaCS_70 (#39638) üzenetére


edk-
őstag

Az én praxisomban sem kapott még szorulást egyetlen készülék sem vágott nanoSIMtől.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#39640) vegyszer válasza zeon.hu (#39601) üzenetére


vegyszer
addikt

Én pont most írtam, hogy a microSIM az újonnan kiszemelt készülékhez nagy. És egyszer tavasszal futottam egy kört SIM csere ügyben, akkor zsákutca lett. Most egy hete írtam ismét, csatoltam az előzményeket, és láss csodát, aznap jött az üzenet, hogy HJKL lett az egyik PIN, ASDF a másik.
Én voltam meglepődve. De megoldódott (bár még nem volt erkezesem magát a cserét elkövetni)

Vágatni semmi esetre sem szerettem volna.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#39641) pitju76


pitju76
tag

Hello, Ti kaptok IQ-s díjbekérőt? Nekem szeptember 29-i az utolsó, eddig minden rendben ment, nem értem a fennakadás okát.
Bocs, a kukában landolt egy még október végén, kérdésem tárgytalan.

[ Szerkesztve ]

(#39642) hbala


hbala
aktív tag

Sziasztok!
Kérhetnék egy ajálót Iqpro flottához? Korlátlan mobilnetre szeretnénk előfizetni.

(#39643) zzola válasza hbala (#39642) üzenetére


zzola
félisten

Az összefoglalóban pirossal ki van emelve, hogy hol kell kérni!

(#39644) hbala válasza zzola (#39643) üzenetére


hbala
aktív tag

Akkor elnézést, figyelmetlen voltam, csak a táblázatot néztem.

(#39645) geogabcsi


geogabcsi
tag

Hűségidő nélküli Vodafone adat kártya kinél elérhető? Adatkeret úgy 50Gb elég lenne?!

(#39646) vegyszer válasza zeon.hu (#39601) üzenetére


vegyszer
addikt

Ma nekem sikerült a nem egészen 3 éve még a DPI folttával kapott, azóta bő egy éve IQpro-vá avanzsált microSIM kártyát nanoSIM kártyára cserélni.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#39647) MaCS_70 válasza vegyszer (#39646) üzenetére


MaCS_70
félisten

Mesélj! Minden mocskos részlet érdekel! :)

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#39649) rfszabi válasza MaCS_70 (#39647) üzenetére


rfszabi
tag

2018.10.03-án végrehajtást rendeltek el az iQPro Kft. ellen.. Meglátjuk, ez hogy lesz hatással a flottára.

(#39650) vegyszer válasza rfszabi (#39649) üzenetére


vegyszer
addikt

Ez számukra kellemetlen, számunkra érdekes, de ettől még működhet tovább a flotta.

Összeget lehet tudni, vagy forrást, hogy eme infó honnan jön?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.