Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40951) zzola válasza mexel (#40947) üzenetére


zzola
félisten

Végül is kispéntek van.

(#40952) kano válasza Swinkx (#40948) üzenetére


kano
nagyúr

Már látom, hogy ismét fent vannak. :R
Nem egy nagy szám és mindegyiknél 2 év a hűségidő, flottáé lesz a szám. :U

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40953) Bferibörs válasza kano (#40952) üzenetére


Bferibörs
addikt

a 2 év hűség sem túl vonzó

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#40954) kano válasza Bferibörs (#40953) üzenetére


kano
nagyúr

Nincs adatmegosztó és nem is korlátlan voda irányban sem. Ennél a területi ajánlatok is jobbak talán (Baranya, Somogy, Tolna). De írta is Péter, hogy ennél jobb lesz a Telenoros és hűség nélkül. Márciusban valamikor kerülnek nyilvánosságra az árak.

Peter.70
AZt mondták, de ki tudja. Lehet, hogy pont T-s lesz az olyan díjcsomag.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40955) Peter.70 válasza kano (#40954) üzenetére


Peter.70
őstag

Remélhetőleg a telenoros között lesz olyan is ami nem a flotta nevén lesz

(#40956) Bferibörs válasza kano (#40945) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem arról volt szó,hogy az új csomagban lesz? amiről én írtam az a jelenlegiek árcsökkenése :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#40957) RoSSo3 válasza kano (#40945) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Igen, én is pont a korlátlan net csökkenését vártam (volna) :( Ezek szerint ebben még mindig IQ a legjobb, csak ne lenne macerás nálunk néha (?) az ügyintézés.

(#40958) mexel


mexel
veterán

A voda árral nem lenne baj, csak a 2 év ami nem túl jó. Szívesebben is használnám a vodát mint a telenort, csak nem nagyon akarok aláírni ennyit.
Közben kikerült egy javított voda is 1 perce

[ Szerkesztve ]

(#40959) F74


F74
csendes tag

Sziasztok!
Ezt ismeri valaki?
https://www.comvmobile.hu/

linkesítettem - MADcat

[ Módosította: MADcat ]

(#40960) Peter.70 válasza mexel (#40958) üzenetére


Peter.70
őstag

A telenorra leszek kíváncsi, a beharangozottak alapján egész jó lesz

(#40961) 4Grider válasza F74 (#40959) üzenetére


4Grider
nagyúr

10000 Ft egy sim kártya. Utánvéttel 12000 Ft.
Svéd számmal hívsz (roamingolsz itthon). Aki téged visszahív, beszívta (nemzetközi hívás).
Ha minden igaz, kb. 4-5 hónapig fog működni,

(#40962) vegyszer válasza F74 (#40959) üzenetére


vegyszer
addikt

Némi nyelvi inkompatibilitás van. Már az appal is,ami lejön...

Aki téged hív, nem fogja ezt szeretni. Két kártyás telóval talál élhet a dolog, de kérdéses

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#40963) Peter.70 válasza 4Grider (#40961) üzenetére


Peter.70
őstag

Nekem is az volt az első gondolatom, hogy aki engem hív annak nagyon drága lenne

(#40964) MADcat válasza Peter.70 (#40963) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Fel sem veszem, aki ilyen számmal keres.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#40965) kano válasza 4Grider (#40961) üzenetére


kano
nagyúr

Ja, persze. Az angol simem is már vagy 1 éve megy és soha nem voltam Anglia területén. Főleg Svájcban használtam ráadásul egy csomagot (perc+sms+net) vettem tőlük.
Madcat
Te nem fizetsz, miért nem veszed fel? Ez olyan nagyanyám hozzáállás. A jövő a voda felé teljes EU-t ugyan annyiért hívod hozzáállásé.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40966) Bferibörs válasza kano (#40965) üzenetére


Bferibörs
addikt

olvasod az "EQ" fb oldalát? :F

"A jövő a voda felé teljes EU-t ugyan annyiért hívod hozzáállásé."

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#40967) fant0mi válasza Bferibörs (#40966) üzenetére


fant0mi
addikt

Ez egy nyilvanos oldal, vagy csak elofizetoknek van?

(#40968) MADcat válasza kano (#40965) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Sose tudom mi melyik körzet. Nem is akarom megjegyezni. Kintről meg senki nem hívna, aki ismerős lehet, arra voip van. Szóval marad a nagyanyámos fosok az emelt díjas csalóktól hozzáállásom. Eddig hibátlanul működik! :DDD :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#40969) Bferibörs válasza fant0mi (#40967) üzenetére


Bferibörs
addikt

[kérni kell a felvételt a csoportba,aki nem tag az is kérheti,csak valós nicket fogadnak el]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#40970) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Van tapasztalat Iqpro nettel Bulgáriában?
(Szerbián keresztül, szóval út közben is kéne megoldás)

#?*@&!

(#40971) 4Grider válasza zeon.hu (#40970) üzenetére


4Grider
nagyúr

Adatkártyával nincs roaming, főkártyával van. De Szerbia méregdrága (1 MB 2000 Ft felett van).

(#40972) zeon.hu válasza 4Grider (#40971) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Tehát ha csak adat (korlátlan), akkor nem tudom kint használni?
(Szerbia nem érdekes, csak átutazunk, majd offline navi megy addig)

#?*@&!

(#40973) 4Grider válasza zeon.hu (#40972) üzenetére


4Grider
nagyúr

Kétfajta adatkártyájuk van, az adatmegosztó típussal nem lehet roamingolni.

(#40974) zeon.hu válasza 4Grider (#40973) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Ja, beugrott, ok.
Van két korlátlan, az egyik csak jó lesz :D

#?*@&!

(#40975) adam1400 válasza mexel (#40958) üzenetére


adam1400
tag

nem úgy volt hogy már nincs 2 év hűség csak készülékre? egyébként fogadjunk h a voda nem lassít.

(#40976) kano válasza MADcat (#40968) üzenetére


kano
nagyúr

De az emelt díjas csalókat vissza kell hívnod, hogy le tudjanak húzni.

Olcsón a FB csoportot, mert? Nem az EQ voda tarifájáról van szó, hanem a szolgáltatókról általában.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40977) mrider


mrider
csendes tag

DPI árváltozásról nem hallott valaki valamit, hogy lesz-e?
Már rá férne, mert elavult,nem versenyképes.

(#40978) vegyszer válasza mrider (#40977) üzenetére


vegyszer
addikt

Valószínűleg nem az a cél, hogy ez legyen a best of flotta. Számos publikus ajánlatot így is hajaz, csak a net lehetne benne mondjuk 5x-10x ennyi változatlan áron. Ugye? :P

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#40979) mrider válasza vegyszer (#40978) üzenetére


mrider
csendes tag

Igen, a net része siralmas.

(#40980) tomazin válasza MADcat (#40968) üzenetére


tomazin
veterán

Ahhoz neked kell hivni. A masik formaja a fogadott sms, amit meg kell rendelned (kuldd a gyoker vagyok szot a 4567-ra), majd beszelned kell az ugyfelszolgalattal, h igen tudom mi ez es igen oldjak fel a bejovo emeltdijas sms korlatozast (ugyanis defaultbol tiltva van)

(#40981) MADcat válasza tomazin (#40980) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Idióta berögződés részemről, ennyi. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#40982) fant0mi válasza mrider (#40977) üzenetére


fant0mi
addikt

Az a flotta magara van hagyva.

(#40983) csacsi67


csacsi67
addikt

Erröl a Telekomos flottárol ami 1335 ft volt az EQ nál arrol van valami hir .Mivel én befizettem január február összeget márciusban 20000 ft kaptam számlát. Tegnap rákérdeztem Pétertöl de érdemi választ nem kaptam. De ahogy olvastam más is járt igy evvel a konstrucioval.

(#40984) amtibacsi


amtibacsi
aktív tag

Telekomos Gamma csomagja van itt valakinek ?

(#40985) kano válasza MADcat (#40981) üzenetére


kano
nagyúr

Az a baj, hogy sokan vannak is berögződve a külföldi számoktól.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40986) tomazin válasza kano (#40985) üzenetére


tomazin
veterán

Dehogy csak attol..helytol fuggetlen(21), upc mobil(31), digi mobil(50).

(#40987) gyendre2


gyendre2
tag

Sziasztok !

Egy kamionos ismerősnek szeretnénk netet EUban, találtuk ez a "Kedvező Üzleti Flotta".
Elvileg voda, 80Gb net és 6724Ft. Mi a csapda? Nem hiszem el, hogy csak ennyi. De 0 tájékoztatás van.

(#40988) csako válasza gyendre2 (#40987) üzenetére


csako
veterán

2 év hűség és a flotta nevén van a telefonszám + 10k a belépési díj. Más hátrány egyelőre nem derült ki a voda csomagjaikról.

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#40989) kosmoo81


kosmoo81
tag

Sziasztok

Szanga már csak ezt a 10ezres vip tagságot engedi?
Kaptam tőlük egy mailt:

Ami nekem nem tetszik h 3 előfizetésről van szó, és kitudja meddig fogom használni, azaz lehet nem is éri meg így...
Ki tudja ha nem fizetek milyen csomagba fogok kerülni?
Egy korlátlan csomag van, 2 alap, amihez kértem plusz 1 giga netet.

A levél:

Kedves Flottatag!

Mivel személyesen nem tudtál mejelenni a regisztrációs napokon, csatolva küldjük az ügyintézés menetét:

Kérjük az egyszeri díjat bármelyik OTP fiókban vagy utalással rendezni, a következő közlemény megadásával: „19VIP-név-telefonszámok” Pl: 19VIP-Kiss Tamás-‪701234567‬.

Ezzel a flotta igénybevételéért több tagdíjat a jövőben nem kell fizetned.

A VIP tagságról az igazolást e-mailen küldjük. Az egyedi kuponkódot (amivel 1 fő ingyenesen tud belépni a flottába, és jövő juniusig nem kell tagdíjat fizetnie) a visszaigazoló levélben küldjük.

Kedvezményezett:

Országos Mobilflotta Iroda

‪11702043-20004628‬ OTP

Összeg: 9990Ft / telefonszám

Közlemény: a fentiek szerint

(#40990) goop válasza kosmoo81 (#40989) üzenetére


goop
őstag

Megnéztem ezt a szanga flottát, kb. ugyanaz mint a régiós flotta, ahol nincs tagdíj sem...

(#40991) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Az egyik kolegámnak van egy Huawei routere, azt mondta, hogy havonta fizet korlátlan netért 3400 Ft-ot és ezt 2 éves hűséggel kötötte, valami Telenor hipernet powered a neve, de én ilyet nem találok.
Milyen csomag ez? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#40992) RoSSo3 válasza kosmoo81 (#40989) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Én is pont ezek gondolkozom, hogy nem akarok kapásból egy tizest kifizetni - főleg úgy, hogy a legkisebb csomagban vagyunk. Ha nem maradunk mi sem 2 évig (mert ki tudja, pl EQ milyen csomagajánlattal jön majd ki nemsokára), akkor gyakorlatilag semmivel sem olcsóbb, mert +10e Ft-ot rá kell számoljak 1 éves távlatra.

Nekem még júniusig él a tagságom, addig tudok dönteni. De gondolom várható lesz majd itt is csomagfrissítés - ha kedvezően alakul, akkor nem rossz az egyszeri díj.

(#40993) mrider válasza fant0mi (#40982) üzenetére


mrider
csendes tag

Magára hagyták rendesen. Nekem az a fura, hogy nincs ráncfelvarrás (régebben azért volt, utolsó lépés a net duplázás volt 400 MB-ra),pedig még most is rengetegen lehetnek benne.

(#40995) Peter.70 válasza mrider (#40993) üzenetére


Peter.70
őstag

Én is abban vagyok, de szerintem is eljárt felette az idő

(#40996) makoss válasza makoss (#40991) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#40997) fant0mi válasza makoss (#40991) üzenetére


fant0mi
addikt

Milyen csomag VOLT. Telenortol kozvetlen lehetett venni, de mar nincs korlatlan csomag.

(#40998) martonl válasza mrider (#40993) üzenetére


martonl
senior tag

Hát igen, ami jó benne, hogy szinte mindent el lehet intézni rajta online. Net csomagokat, szolgáltatásokat lehetett rendesen a Telenor online felületén állítani. Én elmentem tőlük, de ebből a szempontból a mostani hatalmas visszalépés (Telekomos Multiflotta). Hiába van a cégem nevén az előfizetés, mindennel a kapcsolattartót kell keresni, még telefonos ügyfélszolgálaton az automata sem tud beazonosítani.
Az online felületen csak kevés szolgáltatást lehet állítani (pl. net csomagokat, díjcsomagokat nem, pedig havi 1x flottán belül a hang díjcsomag is módosítható díjmentesen). Szerintem a kapcsolattartónak is könnyebb lenne, ha pl. hétvégén nem az én emailemmel kéne foglalkoznia, hanem el tudnám intézni saját magam, amit szeretnék. Nyilván használat szempontjából sokkal kedvezőbb a mostani, de ez viszont zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#40999) martonl válasza F74 (#40959) üzenetére


martonl
senior tag

Nem sok időt adok neki. Magánszemély regisztrálta a domaint. Ráadásul a svédeknél ha jól láttam, tb szám kell a SIM kártya megvásárlásához. Úgyhogy itt nem tudom, kinek a nevére veszik a SIM kártyákat.

(#41000) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Az IQ pro adatkártya működik az euban?

The Truth is out there...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.