Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39701) _Moriarty_


_Moriarty_
aktív tag

EQ-s (telenor) fő- plusz adatmegosztó kártyánk van a családban (csak korlátlan net), most rendeltem volna meg még egy ilyen csomagot. Ahogy olvasom ez felejtős, mert nem adnak már 2. kártyát? Vagy fussak azért egy kört?

Mely alternatíva lenne helyette legolcsóbban?
2 db korlátlan adatkártya kellene, nem használnánk hanghívásra.

Köszönöm

(#39702) zombei


zombei
aktív tag

IQ-tól jött számla nektek tegnap ?

(#39703) Mikulásbá válasza zombei (#39702) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

:(

(#39704) natë válasza zombei (#39702) üzenetére


natë
nagyúr

:(

(#39705) zombei válasza natë (#39704) üzenetére


zombei
aktív tag

És korábban volt már hasonló eset ?

(#39706) natë válasza zombei (#39705) üzenetére


natë
nagyúr

Passz, nekem ez lenne az első számlám.

(#39707) zombei válasza natë (#39706) üzenetére


zombei
aktív tag

+1 Rendes havi fordulóként nekem is. (Ugye mikor kártya jött azzal nem volt gond.)

(#39708) xcvbxcvb válasza zombei (#39707) üzenetére


xcvbxcvb
aktív tag

29-én szokott jönni nekem.

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#39709) AstraCDX válasza F74 (#39700) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Hali !

fb Kedvező Üzleti Flotta csoport, odabent lehet bármiről érdeklődni, Péter segítőkészen mindenre válaszol .

Egyszeri belépési díj, havonta havidíj, kaucióról, hűségről nincs tudomásom .

Ha segíthettem . . .

Üdv.

Astra

(#39710) Dracula72 válasza AstraCDX (#39709) üzenetére


Dracula72
senior tag

Csak az új flotta díjakról ne kérdezd, mert azok mintha átlátszó betűvel íródnának :O

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#39711) MaCS_70 válasza zombei (#39705) üzenetére


MaCS_70
félisten

Igen, többször is csúsztak a számlaküldéssel.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#39712) Zeki válasza Dracula72 (#39710) üzenetére


Zeki
nagyúr

Most az új időpont, hogy decembertől lesznek új díjak. Aztán vagy nem.
:)

(#39713) gabor9991 válasza zombei (#39702) üzenetére


gabor9991
őstag

Hogy jött volna díjbekérő , mikor tegnap volt számlazárás?

[ Szerkesztve ]

(#39714) 4Grider válasza gabor9991 (#39713) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ilyenkorra még a Telenor sem készíti el a számlaképet (nesze neked auditált számlázási rendszer). Jellemzően 28.-án kapjuk az elektronikus számlát.

(#39715) szabog74 válasza 4Grider (#39714) üzenetére


szabog74
aktív tag

Ma reggel jött meg az IT services flottás Telenor számla.

(#39716) 4Grider válasza szabog74 (#39715) üzenetére


4Grider
nagyúr

ITS-nél os 26.-a a fordulónap?

(#39717) szabog74 válasza 4Grider (#39716) üzenetére


szabog74
aktív tag

Nem tudom, hogy általános-e, de nálam 23. Szerződésben csak ennyit találtam: A Telenor által alkalmazott számlazárási napok: minden hónap 1., 6., 8., 11., 14., 18., 21., 23., 25. vagy 27. napja.

(#39718) DrBubo77 válasza 4Grider (#39716) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Nem, nálam 11.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39719) natë


natë
nagyúr

Eddig nem kaptam egyértelmű választ : ha IQpro adatkártyám van, tehát hívni nem tudok és tudnak, akkor az sms-ek után csak a darab*x Ft-ot fiezetem ki?

(#39720) 4Grider válasza szabog74 (#39717) üzenetére


4Grider
nagyúr

23.-ai fordulónappal nem csodálkozom, hogy már megkaptad a számlát.

(#39721) promagus00


promagus00
tag

Sziasztok,
Szeretnék az iQPro flotta tagja lenni, de sajnos nem ismerek személyesen senkit innen phrol, ezért az alap követelmény, az ajánlás nincs meg sajnálatos módon :/
Van esetleg erre barmi megoldás? :R
Köszönettel,
Promagus00

Villanyszerelés, és minden más: https://nemmukodik.hu/

(#39722) rfszabi válasza promagus00 (#39721) üzenetére


rfszabi
tag

Összefoglaló..

(#39723) gabor9991 válasza promagus00 (#39721) üzenetére


gabor9991
őstag

Itt kapsz ajánlást ismeretlenül is.

(#39724) z67


z67
őstag

Tudtok abban segíteni, az IQpro mennyi átfutással dolgozik? 4 napja küldtem az adatokat, ma a sokadik hívás után, a legnagyobb meglepetésemre egy néni felvette a megadott számot és ígérte hogy utánanéz a dolognak. Ennyiben maradtunk.

(#39725) DrBubo77 válasza z67 (#39724) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ha egy kicsit visszaolvasol a topikban, láthatod, hogy szükséges némi türelem az IQpro-hoz.
Olcsó, de egy kicsit döcögős az ügyintézés.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39726) z67 válasza DrBubo77 (#39725) üzenetére


z67
őstag

Valamiért olyan emlékem volt, hogy pár nap alatt is megjöhet, ha éppen olyan passzban vannak.

(#39727) gabor9991 válasza z67 (#39726) üzenetére


gabor9991
őstag

Jók az emlékeid, valószínűleg most nincsenek olyan passzban. :)

(#39728) California1 válasza Zeki (#39712) üzenetére


California1
őstag

Szeptemberben is ezt mondta :-( meg októberben is :-((

(#39729) vegyszer válasza z67 (#39726) üzenetére


vegyszer
addikt

Nézd, az első adat SIM kártyát személyesen intéztem. Azonnal lett 100MB net rajta. De az óhajtott 4GB nem jött, postás SIM küldés lett a vége (ez két éve volt). Tavaly nyáron a DPI-> IQpro váltás minden volt, csak gyors nem. Azt is személyesen kezdtük, igaz másutt. Kb 6 hét telt el. Utána a finomhangolás se volt gyors (hangposta ki, értesítő SMS be, meg ilyenek).
Az első adat SIM visszaküldése se volt zökkenőmentes. Tudván, hogy 26 a forduló, 18-dika előtt ajánlva postáztam, de 30 után vették át. Egy levelezés után (a postára hivatkozva) eltekintettek a következő havidíjtól.
Most a microSIM -> nanoSIM csere volt aktuális, az nem ment elsőre, de pár hónappal később szinte azonnal sikerült kibulizni.

Gondold át, hogy akarsz-e hasonlóan "küzdeni" a jó árakért. Nekem belefér. Én a türelmes lassú gyilkos jellem vagyok.

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#39730) imrecs válasza z67 (#39724) üzenetére


imrecs
csendes tag

Szia!
Nekem az első email elküldésétől számítot 24 óran belül.a futár kezebe adta a simrt tartalmaó kis csomagot!,,
Mindez most egy hete.

(#39731) z67


z67
őstag

Köszönöm szépen a segítségeteket!

(#39732) Rellind


Rellind
senior tag

Sziasztok.
Elolvastam vagy 1000 hszt...de az IQPro-ról szeretnék kérdezni még.

Hogyan kell befizetni a havidíjat? Bankkártyás vagy átutalásos lehetőség van?
My Telenor appot lehet használni? Mi alapján lépek be?
Ha jól olvastam nincs adatmegosztó kártya már a korlátlanhoz. Esetleg ESIM lehetőség lesz a közeljövőben? Tudom most jelenleg csak a Telekomnál van lehetőség. Okosóra miatt kérdezem....
A végrehajtásos hozzászólás az okafogyottá vált már? Bátran lehet rendelni? :U :DDD
Lehet készülékkel együtt is kérni a szolgáltatást? Olvastam 15ezer/20ezer ft kedvezményről.... Bár nekem csak adatkártyára lenne szükségem,de akkor lecserélném a telomat is. :K

Köszönöm. :R

(#39733) 4Grider válasza Rellind (#39732) üzenetére


4Grider
nagyúr

Csak utalásos fizetés van, benne van a hozzászólásokban.
Lehet, de nem sok értelme van, mert fizetni csak a teljes flotta költségét tudod, korlátlan kártyát meg 4 GB-osként látod.
Soha nem is volt ebben a konstrukcióban külön kérhető adatmegosztó kártya, mert minden második az.
Telót nem érdemes flottáknál lecserélni, mert alap gazság, hogy minél kedvezőbb a havidíj, annál kevesebb a készülékkedvezmény.

(#39734) Rellind válasza 4Grider (#39733) üzenetére


Rellind
senior tag

Elkezdtem még olvasni vissza...találtam egy hsz-t tőled: [link]
Ha jól értem:
csak adatkártyát kérek,akkor lehet,hogy ilyen SIMet kapok és nem lesz roamingom? Vagy ez most,hogy van? :DDD
Lehet káros ez a sok fórumozás :DD már nem értek semmit :B

(#39735) Zeki válasza Rellind (#39734) üzenetére


Zeki
nagyúr

Pontosan így van.
A Telenornál ugyebár egy adatmegosztó sim nincs ezerFt.
A korlátlan netes sim meg drága.
Az IQ Pro azt csinálta, hogy sok-sok simhez kért adatmegosztót, cserébe az drágább volt, cserébe a sima korlátlan netes simkártya meg olcsóbb. Egy árra rakta be a kettőt. Csakhogy a megosztott sim nem mükszik roamingban.

(#39736) KamuMazsola válasza Zeki (#39735) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Annyival egesziteném ki, hogy ha nem korlátlant kér, akkor nagy valószínűséggel főkártyát kap, ami működik roamingban.

Üdv.: KamuMazsola

(#39737) Rellind válasza Zeki (#39735) üzenetére


Rellind
senior tag

DE nekem szükségem van a roamingra... Van rá mód,hogy ez megoldódjon? :U

Szerk.: Mondjuk elég egy 50GB is elég lenne akkor :)

[ Szerkesztve ]

(#39738) vegyszer válasza Rellind (#39737) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha ez elég, akkor kérj "csak" ilyet. De előtte inkább levelezd le alantas vágyaid a közvetítővel is. Ha ő vállalja, hogy lesz net ingyen az EU területén, akkor ha mégsincs, van reklamációs alapod.
És ha jól emlékszem az 50GB csomag külföldön több netet ad, mint a korlátlan...

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#39739) hege21


hege21
senior tag

iQpro korlátlan net-es csomagját tudom használni router+telenoros modem kombóval? 🤔

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#39740) gabor9991 válasza hege21 (#39739) üzenetére


gabor9991
őstag

:K

(#39741) hege21 válasza gabor9991 (#39740) üzenetére


hege21
senior tag

Lépnem kell mert 50gb nem elég,telekom madzagosa meg egy nagy szar 😥
Thank 😃

[ Szerkesztve ]

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#39742) 4Grider válasza hege21 (#39741) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha a környékeden rajtad kívül még jó sokan lépnek, akkor a Telenor korlátlanja is hasonló minőségűvé válik. A 4G sem bír el mindent...

(#39743) Rellind válasza vegyszer (#39738) üzenetére


Rellind
senior tag

Sztem valamit félre értettél... Nincs szükségem korlátlan netre külföldön. : ...nekem a roaming fontos illetve az, hogy ne kelljen már a csóri 3GB telekomos netemet beosztanom minden hónapban. A táblázatból nem derül ki semmi errre vonatkozó info. Ezért bátorkodom láma kérdéseket feltenni a mélyen tisztelt nagyérdeműnek. Ha esetleg nem tetszik, scroll down/up. Tisztelettel. :K :R

(#39744) 4Grider válasza Rellind (#39743) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerintem te értettél valamit félre. Teljesen korrekt volt a hozzászólása...
Azt írta, hogy korlátlan netes csomag külföldön ha tud roamingolni sokkal kevesebb roaming kerettel rendelkezik, mint az 50 GB-os korlátos csomag...

(#39745) hege21 válasza 4Grider (#39742) üzenetére


hege21
senior tag

Most is a telenor megy,eddig elég jó sebességgel csak 50gb nem elég.....

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#39746) 4Grider válasza hege21 (#39745) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sok helyütt még elég jó sebességgel működik a Telenor 4G. Mondjuk 50 gb-et sehol sem tud, de azt vezetéken (optikán) is elég nehéz összehozni... (Ha pedig GB-ra gondoltál, akkor írd is azt.)
Ellenben egyre több helyen esténként (néha már kora délutántól) lemegy 10 Mbps alá, megnő a csomagkésés és megjelennek a csomagvesztések. Budapest agglomerációjában is van olyan LTE-A-val is lefedett város, ahol minden nap estefelé konkrétan döglődik a Telenor 4G. És ugyanott a Telekom nem, miközben az LTE-A-ba bevont 800 MHz-es freki közös...

(#39747) Rellind válasza 4Grider (#39744) üzenetére


Rellind
senior tag

Nem is az utolsó mondatra reagáltam. :DDD Kezdem magam hülyén érezni... :U ;)

(#39748) hege21 válasza 4Grider (#39746) üzenetére


hege21
senior tag

50GB 😁😂

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#39749) csipesz_70


csipesz_70
csendes tag

IQ pro nál hányadik számlánál érdemes reklamálni hogy írják jóvá a belépéskor fizetett teljes hónapot?

(#39750) 4Grider válasza Rellind (#39747) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az iqpro népszerűsége egyértelműen az ára és az ingyenes elérhetősége miatt lett olyan, amilyen. Ha nem csak hazai korlátlan mobilnetre vágysz mérsékelt havidíjért, akkor minden ettől eltérő igényedet előre egyeztetned kell és lehetőleg írásban, hogy legyen esélyed jóváírásra.
Azért, mert hülyén fogalmazza meg azt, hogy az egyedi (értsd roaming) igényeidet előre és lehetőleg írásban egyeztesd le a flotta adminnal, még nem kell felszívnod magad...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.