Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40851) Peter.70 válasza gingerbalm (#40850) üzenetére


Peter.70
őstag

Na, félév után mondják majd biztos, hogy nem tudják utalni, menjél be személyesen

(#40852) gingerbalm válasza Peter.70 (#40851) üzenetére


gingerbalm
aktív tag

:D

(#40853) Fenyi Leopol válasza joey008 (#40845) üzenetére


Fenyi Leopol
tag

A 10.000 nem kötelező, csak választható. Lehet továbbra is a 6.000-et fizetni. Én is így teszek.

FL

(#40854) RoSSo3 válasza tomazin (#40849) üzenetére


RoSSo3
senior tag

annyira furán van megfogalmazva az a levél, ami tegnap érkezett, hogy már magam sem tudom, mit írtam le belőle és mit sem :)

nekem nagyon zavaros ez a dolog. eddig tükörisma volt: 3000/év a tagság, plusz fizeti mindenki a havidíjat csomagnak megfelelően.

nálunk júniusban jár majd le a befizetett 1 éves tagsági díj a flottánál (nem 2, hanem 1 év volt tavaly a kötelező, mikor mi csatlakoztunk). és 1 év volt a hűség a vodafone szerződésben is magával a szolgáltatóval.

a most kapott levél írja, hogy, idézem: "A tagságod hamarosan lejár, a hosszabbításra csak most van lehetőség."

A "hamarosan" az még jó 3 hónap, a "csak most" pedig elég tág: 1 nap, 1 hét, 1 hónap? mennyi idő van hosszabbítani?

A levélben továbbiakban informálnak, hogy megszűnik a 6000/2év tagdíj és helyette valóban, ahogyan előttem leírták, lesz egyszeri 10e Ft díj. én sem komálom ezt annyira, mert mi van, ha csak 1 évre szeretnék hosszabbítani, mert közben jön egy jobb ajánlat? ja, és ráadásul csak BP-en lehet befizetni ezt a díjat.

(#40855) tomazin válasza RoSSo3 (#40854) üzenetére


tomazin
veterán

ja, és ráadásul csak BP-en lehet befizetni ezt a díjat

wat?

(#40856) RoSSo3 válasza tomazin (#40855) üzenetére


RoSSo3
senior tag

ahogy írtam.

"Az adminisztrációs díjat csak személyesen a ***** irodájában lehet befizetni. Itt regisztrálunk, majd átadjuk a névre szóló VIP igazolásod és a kuponokat is. Magad helyett elküldhetsz mást is, meghatalmazásra nincs szükség, csak a pontos előfizetői név és telefonszámok ismeretére."

(#40857) Madycsa


Madycsa
tag

Sziasztok!

"EQ" flottával kapcsolatban van egy furcsaság, nem tudom, hogy valaki esetleg járt már így.

Eddig papíron kaptam a számlát.(ami persze nem egy nagy dolog, mert az általuk írt papír-írószerben kapható számlatömbből, egy kézzel írt zöld számla)
Abban a csomagban vagyok, ami br.1335Ft benne majdnem 4 óra beszélgetés, mp alapon természetesen.
Januárban jeleztem nekik, hogy küldhetik a számlát emaiben is.
Ma kaptam mind a saját, mind egy családtagomét egyben és sajnos csak az egyik havi összeg stimmel(a négyből), ráadásul nekem a februári hónapra az alapdíjhoz képest egy igen meglepő összeg került rá.
Olyan összeg, amivel még plusz majdnem 10 óra beszélgetés lenne rajta. Én nem beszélek sokat, gyorsan és röviden szeretem a dolgokat intézni, nem ragad a fülemhez a telefon. Ezért sem értem ezt az (alapdíjhoz képest) irreálisan magas összeget. Több mint fél éve váltottam ki náluk a kártyát, eddig minden rendben volt.

Azt a választ kaptam telefonos érdeklődésre, hogy ők telekom számlából dolgoznak. Én viszont biztos vagyok benne, hogy valami valahol nagyon elcsúszott. Már ez a zöld számla dolog is elég fura volt eddig is. :(
"EQ" flottások, valakinél volt esetleg hasonló "jelenség"? :U Kíváncsi leszek az eredeti telekom számlára, hogy mi lehet az ami ennyire megdobta a havidíjat.

(#40858) csacsi67 válasza Madycsa (#40857) üzenetére


csacsi67
addikt

Van ilyen csomagom .nem volt ilyen gondom max annyi hogy volt amikor 2 havi számlát kaptam. Szintén ugyan ugy mint Te ilyen papir alapu zöld számlán.

(#40859) djmcs


djmcs
csendes tag

Követem ezt a "Szangás 10ezres örökös tagság" dolgot mert engem is sokkolt, most 2 előfizum is van ott rögtön ugrik us 20ezer. A leggyanúsabb hogy csak személyesen lehet fizetni. Semmi utalás?

(#40860) mecsek20


mecsek20
tag

Tegnap jött facebookon ha valakit érdekel.
5 giga net van hozzá

(#40861) fa4hu válasza Madycsa (#40857) üzenetére


fa4hu
őstag

Az 1335 sem mindig ugyanannyi, mert hol tisztán internetszolgáltatásként, hol tisztán beszélgetésként számlázzák ki, így az ÁFA is más. Emiatt lehet, hogy több hónap számlája egyben, csak nem 1335-tel kell számolni. De az is lehet, hogy duplán számláztak ki több hónapot különböző számlákban.

(#40862) kano válasza mecsek20 (#40860) üzenetére


kano
nagyúr

Ez személyes üzenetben jött? Benne vagy ebben a megyei flottában? Vajon ehhez lehet kérni adatmegosztót?
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40863) mecsek20 válasza kano (#40862) üzenetére


mecsek20
tag

Nem személyes üzenet, hanem hirdetés. De tavaly láttam már a szórólapját is valahol, ott részletesebb info van. Ha lesz időm megkeresem, lefotóztam úgy emlékszem.

(#40864) kano válasza mecsek20 (#40863) üzenetére


kano
nagyúr

Köszi, érdekelne!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40865) mecsek20 válasza kano (#40864) üzenetére


mecsek20
tag

[ Szerkesztve ]

(#40866) DrBubo77 válasza mecsek20 (#40865) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Köszönöm, betettem az Összefoglalóba!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40867) Tamy válasza mecsek20 (#40865) üzenetére


Tamy
senior tag

Nekem a személyes ügyfélszolgálaton (pult alól) ugyanezt 5490 Ft-ért ajánlották (korlátlan belföldi hívás, 5 GB net, 19 Ft/sms).

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#40868) kano válasza Tamy (#40867) üzenetére


kano
nagyúr

Van már előfizud a vodánál? Néznem kellene valamit náluk, mert ha kimegyünk Svájcba akkor csak a vodának számít EU-nak Svájc.
5,5k-ért szerintem már nagyon nem rossz. Lehet ehhez vajon adatmegosztó kártyát is igényelni?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40869) Tamy válasza kano (#40868) üzenetére


Tamy
senior tag

Nem vagyok Vodás, egy feltöltőkártyás csomagot akartam venni (második kártyának kellett volna), akkor ajánlották ezt. Adatmegosztót nem tudom.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#40870) kano válasza Tamy (#40869) üzenetére


kano
nagyúr

És ez hol volt? Bp, vidék?
Én baranya megyei vagyok, de BP-en dolgozom (úgyhogy mindkettő hely elérhető lenne).
Köszi!

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40871) Tamy válasza kano (#40870) üzenetére


Tamy
senior tag

Vidék.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#40872) laskr99 válasza laskr99 (#40832) üzenetére


laskr99
addikt

Írtam nekik, kedden elvileg elsőbbségive feladták, és azt mondták csütörtökre itt KELL legyen. Se híre se hamva. Ma hívtam őket megint, mert tegnap azt mondták délben,hogy meg kell jönnie. Ma egy nő vette fel és utánanéz elvileg majd visszahív, ez volt 2 órája.

(#40873) kano válasza Tamy (#40871) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor rákérdezek Mohácson.
Köszi! 5,5k + egy adatmegosztóval érdekelne.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40874) Tamy válasza kano (#40873) üzenetére


Tamy
senior tag

Szerintem ez országos, nem hinném, hogy területileg korlátozva lenne. Annyi, hogy rendes márkaképviseletre menj, ne partnerhez, azok nem biztos, hogy tudják.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#40875) mecsek20


mecsek20
tag

Pult alatt sok minden van ami olcsóbb 😀

(#40876) mexel válasza Tamy (#40867) üzenetére


mexel
veterán

A neveden van így az előfizu?

[ Szerkesztve ]

(#40877) kano válasza Tamy (#40874) üzenetére


kano
nagyúr

A "Szeretem Baranyát/Tolnát!" flottáról sem tudtak semmit Bp-en.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40878) #15490560


#15490560
törölt tag

EQ-nál hogy működik a számlafizetés? Lehet online utalni? Kinek kell fizetni a számlát? Telenor vagy flottakezelő?

Köszi!

(#40879) Bferibörs válasza #15490560 (#40878) üzenetére


Bferibörs
addikt

1, lehet
2, Telenornak

A számlafizető Te vagy a tulajdonos a flotta.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#40880) #15490560 válasza Bferibörs (#40879) üzenetére


#15490560
törölt tag

Szuper, köszi!

(#40881) Tamy válasza mexel (#40876) üzenetére


Tamy
senior tag

Nem kötöttem szerződést, de mivel az üzletben ajánlották, így meglepődnék, ha valami cég nevére kerülne. Igazából ezek nem tudom mitől flottásak,gondolom olyan, mint egy sima előfizetés.

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#40882) Tamy válasza kano (#40877) üzenetére


Tamy
senior tag

Amit nekem ajánlottak, nem tudom mi a neve (nem nevezte meg), de se nem vagyok Baranyában, se nem Tolnában, és még csak Somogyban sem (azt hiszem az volt a harmadik) :)

Egész életemben azon gondolkodtam, hogy kéne valamit dolgoznom. Ezért aztán a végén nem is maradt rá időm.

(#40883) Madycsa válasza fa4hu (#40861) üzenetére


Madycsa
tag

Ilyen nekem is volt, viszont a végösszegnél ua. a tétel szerepelt mindkét esetben. :D Csak az ÁFA lett elírva kicsit. :) :D

Megoldódott közben a dolog, kiderült, hogy hol a bibi. Egy sorral odébb lett nézve. :DDD :U (Kaptam egy másik zöldet.) :)

(#40884) Dracula72 válasza laskr99 (#40872) üzenetére


Dracula72
senior tag

Nem csalódtunk ismét az IQpro-ban. :((( :((

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#40885) laskr99 válasza Dracula72 (#40884) üzenetére


laskr99
addikt

Azóta se hívott, hívtam 2 fele majd du. Jött egy sms,hogy viberen keressem őket leírva milyen problémát tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

(#40886) Dracula72 válasza laskr99 (#40885) üzenetére


Dracula72
senior tag

Jutalékot kapnak a viber-től?
Miért szerelmesek a viber-be?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#40887) laskr99 válasza Dracula72 (#40886) üzenetére


laskr99
addikt

Gondolom nem felejtik el megnézni vagy vissza tudják keresni a beszélgetést ;]

(#40888) kano válasza Dracula72 (#40886) üzenetére


kano
nagyúr

Csak akkor foglalkoznak vele, ha akarnak is. Ne már az ügyfél ugráltassa őket. :)

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#40889) Beniii06 válasza Dracula72 (#40886) üzenetére


Beniii06
őstag

Költségcsökkentés?

"Got any other secret weapons?"

(#40890) Dracula72 válasza laskr99 (#40887) üzenetére


Dracula72
senior tag

Megnézni és visszakeresni egy nyomógombos telón is lehet :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#40891) Dracula72 válasza kano (#40888) üzenetére


Dracula72
senior tag

Igen, ez a hozzáállás egyenlővé vált az IQpro nevével :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#40892) DrBubo77 válasza tsar (#40822) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Frissült az összefoglaló táblázatban az Olcsópercdíj.
Köszönjük az információt!

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40893) RoSSo3 válasza DrBubo77 (#40892) üzenetére


RoSSo3
senior tag

Hogyhogy a táblázatban még mindig szerepel Szanga flottában pl. az EU7 flotta? A honlap szerint "Ebbe a csomagba 2017-ig lehet belépni!" Jelenleg csak 2 aktív csomag van náluk, ha jól tudom - kicsit megkavart az összefoglaló táblázat.

[ Szerkesztve ]

(#40894) oszy


oszy
veterán

A DPI már nem annyira jó, mint régen. :( Lehet váltok, de mi az ajánlott helyette, vagy van olyan itt, aki váltott? :) Általában a havidíjat fizetjük a párommal. Nagyon ritka mikor túlszaladunk. A mobilnetet ő kevésnek tartja. :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#40895) vegyszer válasza oszy (#40894) üzenetére


vegyszer
addikt

Én nyáron lesz két éve, hogy az én és párom DPI-s számát IQpro-bar vittük. Lassú volt a váltás (vagy 4-6 hét!), de rendben ment. Mi inkább mobilnetet használunk (7-7 GB), egymást, és még 2-3 rokont ingyen hívunk.

A számla vége kb ugyanaz, mint volt. De azért nem mindegy, hogy 400MB vagy 7GB a havi net kvóta.

De ez nem azt jelenti, hogy ez az egyetlen mód. Van még jó ajánlat (pl ha kicsit többet beszélnék, és a kevesebb net elég lenne, akkor a Zasszony tudna lőni jó flottát korlátlan beszéd, 5GB alapon hatezer alatt, de az nekem nem az igazi)

[ Szerkesztve ]

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#40896) oszy válasza vegyszer (#40895) üzenetére


oszy
veterán

A korlátlan beszéd jól jönne azért párszor flottán kívül. :) Nekem elég a 400 MB, nem lógok sokat rajta és van júpíszí wi-free is sok helyen. :) De a páromnak 1 GB kellene.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#40897) w.miki válasza oszy (#40896) üzenetére


w.miki
veterán

Alkudj lejárat előtt a telenor ügyfélmegtartó csoporttal, hogy átmentek a vodafone-hoz, ha nem ad bónusz +1GB-t.
És a Facebook alkalmazásban a videók automatikus lejátszását ki kell kapcsolni, a csökkentett adatforgalmat meg be.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#40898) Peter.70 válasza oszy (#40894) üzenetére


Peter.70
őstag

Én az itt EQ néven elhíresült új díjcsomagjait akarom megvárni. Elvileg március vége felé lesz publikálva. Ha nem, akkor majd meglátom.....

(#40899) csacsi67 válasza Madycsa (#40857) üzenetére


csacsi67
addikt

Szia Tegnap jött meg a számlám az 1335 ft bol lett 20000 ft ugy hogy január február.De én a január február havi 1335 ft dijat elutaltam .Érdekes .még nem volt idöm velük beszélni ,hogy hogyan lett 20000 ft .Mivel nem is beszélek azon a kártyán.

(#40900) martonl válasza oszy (#40894) üzenetére


martonl
senior tag

DPI-hez van másik mobilnet csomag is, Telenor Online-on is beállíthatod a zasszonynak. Az árazás úgy van, hogy látod a csomagnak az árát, de csak értelemszerűen az alap 400MB-os csomaghoz képest a különbséggel kell számolnod. Pl. nálunk a zasszony elvolt a 800MB-os csomaggal, és még így is 4000 alatt volt a havidíj. De nem sokkal drágább a 1,5, ill. a 3GB-os csomag sem. Ajánlani nem tudok helyette, én a Multiflottához mentem át, a cégesbe, most nekem korlátlan, asszony kapott egy Voda feltöltőst 1GB nettel, mert ő alig beszél rajta, én meg visszahívom. Biztos van jobb megoldás is, nézz körül. A céges (Telekom) Multiflotta, korábban írtam, arra jó, amire kell, de pár extra szolgáltatás nem vehető vele igénybe, pl. MultiSIM, VoLTE. A Telenoros flottájuk is jó állítólag. Nekem fontos volt, hogy a saját nevemen, vagy cég nevén maradjon az előfizetés még akkor is, ha így drágább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.