Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40601) MADcat válasza Degeczi (#40600) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

:C
A topik egy emberként szusszant fel... ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#40602) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Ha van itt valaki, aki sima Telenoros előfizetést vitt át Multiflottába, kérem, hogy írjon rám privátban, szeretnék pár dolgot kérdezni. :R

B.Cs.

(#40603) helgi


helgi
aktív tag

Sziasztok!

Abban kérném a segítségeteket, hogy hogyan tudnám megoldani azt, hogy legyen 3 mobil telefon kártyával és legyen mellé korlátlan, gyors net. Jelenleg UPC-nél vagyok, de sajnos egyelőre nincs kábeles netre lehetőség. Kábeles neten kívül pedig nincs tapasztalatom. Nem tudom reménykedhetem e jó ping és 200-300 mbits-ben?

(#40604) AstraCDX válasza helgi (#40603) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Jómagam a CP-t ajánlom, mert elégedett felhasználója vagyok .

De ezt csak külön-külön kártyákkal lehet csak megoldani .

Ha segíthettem . . .

Üdv.

Astra

(#40605) helgi válasza AstraCDX (#40604) üzenetére


helgi
aktív tag

Igen köszi, csak mi az a CP, s hogyan érted a külön kártyát? Nem vagyok jártas benne.

[ Szerkesztve ]

(#40606) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

Sziasztok!
Még mindig nincs hír az új tarifáról EQ-éknál? :( Először nyár, majd december, majd január, és még mindig nincs hír :( Csak vakítás lenne, vagy azért lehet még reménykedni, hogy lesz valaha olcsóbb?

(#40607) California1 válasza RoSSo3 (#40606) üzenetére


California1
őstag

Ne reménykedj.
Pár hete fb-on írtam péternek a csomagokkal kapcsolatosan , és nem is válaszolt vissza.
4Grider fórumtárs flottakezelő szakember , ő tud írni pár dolgot miért is nem lett az EQ-nál az új csomagokból semmi és miért ennyire 0 az erre irányuló kommunikáció....

[ Szerkesztve ]

(#40608) AstraCDX válasza helgi (#40605) üzenetére


AstraCDX
senior tag

A Credit Prime egy flotta, ami Telenor hálózatot használ .

Ahány telefon annyi kártya kell, plusz ha még egy stabilba is kell, akkor egy a routerbe is, de stabil nethez, állandó nagyobb letöltésekhez nem igazán ajánlott .

Üdv.

Astra

(#40609) zzola válasza RoSSo3 (#40606) üzenetére


zzola
félisten

Pénteken mondják meg... ;]

(#40610) helgi válasza AstraCDX (#40608) üzenetére


helgi
aktív tag

Értem, köszönöm. Akkor tehát ha pl torrentezésről lenne szó akkor felejtős. Ez minden nem kábeles netre igaz?

[ Szerkesztve ]

(#40611) Degeczi válasza MADcat (#40601) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Hát sajnos nem: ismét a használhatatlanságig le van lassítva a "korlátlan" IQPro adatkártyám! :W

Ezek szerint csak annyit tettek, h a 4GB-nál vmivel többet aktiváltak rá...
(nem mértem le mennyit, de a 4.5GB tesztletöltés után csak böngészgettem, végül egy Youtube videón makkant meg, szóval valszeg 5 GB körül lehetett összesen)

Még jó, h hétvége van, mert a tesztletöltés után már elindítottam az "elmaradt" díjbekérő utalását, de így a bankszünet miatt még vissza tudtam vonni, így azzal már nem nyúltak le ismét... ez már viccnek is rossz :(

[ Szerkesztve ]

(#40612) Dracula72 válasza helgi (#40605) üzenetére


Dracula72
senior tag

EuroQuattro a neve a táblázatban.
Belépési díjas, csak egyszeri és tényleg elérhetőek és megoldják.
Sajnos az IQpro hónapok alatt tudja ugyan ezt.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#40613) MADcat válasza Degeczi (#40611) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ez már mondjuk tényleg gáz... ne fizess...

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#40614) RoSSo3


RoSSo3
senior tag

nem jó hírek :( most szerencsére van valaki, ki helyettem fizeti, mert most neki kell a net. nyáron aztán megint én használnám - de ha ősszel sincs hír, akkor lemondom, aztán jövő nyárra meg hátha már lesz valami hír.

eddig a Szanga Flotta sem jött ki újabb, kedvezőbb csomaggal, májusban ott is lejár az 1 éves hűségünk (beszéd csomag, kicsi net - ami nem is kéne). újra körbe kell majd nézzek, milyen változások történtek a flottákban tavaly nyár óta.

(#40615) Degeczi válasza Degeczi (#40611) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És most megint rendben a sebesség...

Kinullázom a router számlálóját, h kiderüljön mekkora forgalom után lassít le (mást aligha tehettek így hétvégén reggel, minthogy megint ráaktiváltak egy bizonyos keretet), de ha mondjuk reggelente rá is tesznek 5-6 GB-ot, az még nem "korlátlan kártya", max telefonban felelhet meg, routerben nem.

(#40616) kurtuzov válasza Degeczi (#40615) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Nem hinném, hogy akár a szolgáltatónál, akár a flottakezelőnél ezzel szórakozna valaki...

(#40617) adika4444 válasza Degeczi (#40615) üzenetére


adika4444
addikt

Helyileg merre vagy? Az utóbbi időben Telenor topik szerint voltak lassulások talán Röszke környékén.

üdv, adika4444

(#40618) Degeczi válasza adika4444 (#40617) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Azt is én írtam :D
De annak pár napja, és az egyértelműen vmi cellakarbantartás lehetett 1-2 órára, míg tegnap szintén teljesen egyértelmű, h az adatkeret-maximum elérése utáni lassítás lépett be (visszarakva a Telenoros Hipernet kártyát ismét teljes sebesség volt, míg az IQPro-s kártya nem csak routerben, de telefonban is használhatatlanul lassú maradt ma délelőttig. További jel, h olyankor a Telenor csak a külső forgalmat lassítja, tehát a Speedtest-ben a Telenor szerverét választva megvan a normális, 40-50 Mb/s sebesség mindkét irányban, de külső szerverekre már csak 2-300 kb/s lefelé, fölfelé meg gyakorlatilag nulla)

Ma eddig nagyjából 10 GB forgalomnál járok és még nem lassított be az IQPros kártya - de elkiabálni már nem merem.

(#40619) Degeczi válasza Degeczi (#40618) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Á, tudtam, h nem is szabad elkiabálni: ismét lassú! :W

A router az IQPro-s kártya behelyezése előtt nullázott naplója szerint 10.3 GB-nál járva = tehát egyszerűen 10 GB-ot aktiváltak rá, hátha a madár ügyfél nem veszi észre, és elhiszi, h korlátlanra állították végre...
Tegnap 5 vagy 6 GB-al próbálták ugyanezt, este írtam nekik, mi a helyzet, nyilván ezért rakták nagyobbra a limitet.

Inkább mondanák meg egyenesen, h bocs, most ennyit tudunk, ez a kártya az életben nem lesz korlátlan - de ez a legdühítőbb, h hülyének néznek és mellébeszélnek.

[ Szerkesztve ]

(#40620) z67 válasza Degeczi (#40619) üzenetére


z67
őstag

Próbálok nem a lelkedbe gázolni, de megkérdezem, látod értelmét, hogy folyamatosan idegeled magad és az itt jelenlévő összes tagot? Miért nem küldöd vissza a kártyát, ha magad is látod, hogy ebből semmi nem lesz?

Félreértés ne essék, magam sem lennék boldog, sőt konkrétan szétb@szna az ideg, de itt megoldást senkitől nem várhatsz. Esetleg nyissál egy blogot róla, ha mindenképpen figyelemreméltónak találod a küzdelmedet.

[ Szerkesztve ]

(#40621) Degeczi válasza z67 (#40620) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Mert ahogy írtam is, egyenes beszéd helyett hol azzal hülyítenek, h küldenek másik kártyát, hol meg azzal, h másnapra korlátlan lesz ez is. Egy havi díjat már kiadtam a semmiért: nem az a logikusabb, h adok nekik esélyt, hátha megoldják így vagy úgy? Minek hagyjam veszni, ha esetleg csak türelem kérdése?

Nem tudom, mi az ügymenet ilyen flottáknál, mire van a kezelőnek joga, mit tudnak állítani: pontosan ezért is számolok be róla, mert így helyreigazíthat, infót adhat olyan, aki tisztában van vele mi lehetséges mi nem (pl. a flottakezelő is állíthat limitet valamilyen adminfelületen, vagy kizárólag a szolgáltató teheti meg? És tudnak egyáltalán korlátlanra állítani ilyen limites adatmegosztó kártyát?)

Másrészt pedig az új érdeklődők miatt nagyon is idetartozik mindez, mert ha már korábban is lettek volna itt ilyen beszámolók, aligha leszek ügyfél az IQPronál! (és mint azóta magánüzenetekből kiderült, távolról sem egyedi a tapasztalatom...) Pontosan erről is kell szólnia egy ilyen topiknak!
De nem is értem amit írsz: akinek nincs gondja velük, azt miért idegelné mindez? :F

[ Szerkesztve ]

(#40622) z67 válasza Degeczi (#40621) üzenetére


z67
őstag

Talán az összefoglalóban lenne a helye, hogy ilyen is megtörténhet. A Te sztorid eléggé megdöbbentő, úgy látszik mind nekem, mind a barátomnak (akivel rendeltünk), szerencsénk volt. Nálad igazából ugyanazt a gittet rágjuk ennek kapcsán minden nap. A gáz az hogy felmentek az árak, különben mondanám, hogy kérj egy másikat, ezt meg mondd le a csudába.

(#40623) zzola válasza Degeczi (#40621) üzenetére


zzola
félisten

Én nem fizetném ki a havi díjat!

(#40624) Degeczi válasza z67 (#40622) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nem "minden nap": heteken át nem számoltam be itt róla, csak tegnap, ahogy lett fejlemény.

zzola: persze, 10 GB keret nem "korlátlan" még akkor sem, ha esetleg másnap reggel automatikusan nullázódna. Meglátjuk, mit válaszolnak majd. Szerencsére ott a normál Telenor Hipernet-em, ezért vagyok türelemmel - de jó lenne kiváltani végre.

[ Szerkesztve ]

(#40625) z67 válasza Degeczi (#40624) üzenetére


z67
őstag

Nekem is van egy L-es csomagom, december eleje óta paralel mennek, de mivel nekem meg ennyire jól sikerült, most készülök azt lemondani. De teljes mértékben megértelek, ezt még egyszer jelzem.

(#40626) 4Grider válasza zzola (#40623) üzenetére


4Grider
nagyúr

A szolgáltatót nem érdekli, hogy vitád van a flottakezelővel, nem fizetés esetén a tiltást majd büntetést te kapod és nem a flotta. Tehát ne javasolj neki ilyet, mert kitolsz vele!

(#40627) zzola válasza 4Grider (#40626) üzenetére


zzola
félisten

Nem mondod!
IQ-nál még véletlenül sincsen szerződésed a szolgáltatóval, csak a flottakezelővel! :U

(#40628) Bferibörs válasza Degeczi (#40621) üzenetére


Bferibörs
addikt

" ha már korábban is lettek volna itt ilyen beszámolók, "

voltak,ezért nem az IQ választottam én sem.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#40630) AstraCDX válasza Bferibörs (#40628) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Én is ! :)) 5x

Üdv.

Astra

(#40631) lubrinczerik válasza Bferibörs (#40628) üzenetére


lubrinczerik
csendes tag

Szia!

Amit Te választottál azzal nincsenek gondok?
Elárulod, hogy melyik az? :))

(#40632) AstraCDX válasza lubrinczerik (#40631) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Bocsánat, hogy én válaszolok !

Bferibörs, és jómagam is a Credit Prime 2015 Kft. által üzemeltetett flottában vagyunk elégedett felhasználóként .

Ha segíthettem . . . :))

Üdv.

Astra

[ Szerkesztve ]

(#40633) Bferibörs válasza Bferibörs (#40628) üzenetére


Bferibörs
addikt

Itt a táblázatban EQ , korlátlan netem ( + adatmegosztó, ez már nem kapható) van,nincs vele gondom,tenni valóm sem, jön a számla a telenortól,csoportosban fizetem- használom,ennyi.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#40634) lubrinczerik válasza Bferibörs (#40633) üzenetére


lubrinczerik
csendes tag

Routerbe szeretném a SIM-et használni, ez az EQ-nál is lehetséges?

Korlátlan netre lenne csak szükségem, hangra nem.

Belépés hogy zajlik?

Ügyintézés? El lehet őket érni telefonon? :R

(#40635) Bferibörs válasza lubrinczerik (#40634) üzenetére


Bferibörs
addikt

megy routerben,nekem az adatmegosztó van benne de a fő kártya is megy. privátban küldök linket,meg telefonszámot.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#40636) helgi válasza Bferibörs (#40635) üzenetére


helgi
aktív tag

Üdv!

Ez engem is érdekelne, mert ahol lakom ott nincs lehetőség kábeles netre, egyelőre. Megtennéd hogy elküldöd?

(#40637) Bferibörs válasza helgi (#40636) üzenetére


Bferibörs
addikt

küldöm,de nem vagyok EQ "diler" :DD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#40638) tibibi válasza Degeczi (#40624) üzenetére


tibibi
őstag

Jó hogy írod,mert most akartam korlátlanra váltani a 4gb kártyámat,de ha ilyen nyűglődős akkor hagyom a francba.

(#40639) Möhe válasza vpanangin (#40594) üzenetére


Möhe
addikt

A tagság az még plusz. :U

Ezzel találkozott már valaki? Olcsó mobilflotta

(#40640) Peter.70 válasza Möhe (#40639) üzenetére


Peter.70
őstag

Ez mintha az EQ lenne. FB-on kedvező üzleti flotta néven fut

Egyébként mennyi a belépési díj?

[ Szerkesztve ]

(#40641) Peter.70 válasza Peter.70 (#40640) üzenetére


Peter.70
őstag

Megtaláltam

(#40642) petir válasza Peter.70 (#40641) üzenetére


petir
senior tag

Ez az EQ egy az egyben. A kék a régi táblázat az rózsaszínű meg a T-s amiből ha jól tudom csak a legelső választható T-vel. A többi teleorr :D

(#40643) petir válasza Peter.70 (#40641) üzenetére


petir
senior tag

Ez az EQ egy az egyben. A kék a régi táblázat az rózsaszínű bocsi magenta 🤣meg a T-s amiből ha jól tudom csak a legelső választható T-vel. A többi teleorr :D

(#40644) Imi94


Imi94
csendes tag

Hali, gondoltam megosztom veletek ezt a googleplay alkalmazást, akinek korlátlan netje van jól jöhet de otthon wifin keresztül se rossz megoldás. kb 4-5Ft a hívás mobilra, vezetékesre még ennél is olcsóbb, a hang nem késik teljesen használható.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nettia

Telz International Calls

(#40645) Zeki válasza Imi94 (#40644) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van VoIP topik, oda tedd be.

(#40646) vpanangin válasza Möhe (#40639) üzenetére


vpanangin
senior tag

Igen plusz.

Persze ez is, mint minden más, nézőpont kérdése. Szerintem.

Évtizedek óta Autóklub tag vagyok. Sokat autózóként az a havi 1000 Ft tagdíj olyan biztonságot ad, ami részemre megfizethetetlen. E mellé jött ez a flotta lehetőség, a már létező MOL kártya és a kedvezményes OTP folyószámla mellé. Ez így csokorban már bőven évi 100 000 Ft körüli megtakarítást jelent családi szinten.

Peace.

[ Szerkesztve ]

(#40647) QuadRacer


QuadRacer
csendes tag

Sziasztok!

Kamionosnet.eu által kínált csomagokkal valakinek van tapasztalata? Megbízható a flottakezelő, van esetleg valami apróbetűs dolog, amire oda kell figyelni náluk?

Tudjátok ajánlani, vagy inkább valamelyik másikat válasszam a táblázatból külföldi kamionozáshoz?

[ Szerkesztve ]

(#40648) QuadRacer válasza QuadRacer (#40647) üzenetére


QuadRacer
csendes tag

Ilyesmi igényeim lennének:
- csak adatkártyára lenne szükségem (min. 25GB)
- ha lehetséges inkább sárga csekken fizetném
- jó lenne hozzá megosztáshoz 4G-s mifi router
- ha már nincs rá szükségem, könnyen lemondhassam, ne kelljen velük hadakozni
- fizetek rendesen, de ne legyenek trükközések és meglepetések a számlákon

[ Szerkesztve ]

(#40649) Degeczi válasza Degeczi (#40621) üzenetére


Degeczi
nagyúr

És jól is tettem, h türelmesen vártam: tegnap délután fölhívtak az IQPro flottától hogy megvan végre a hiba oka, valahol a háttérben rossz kártyatípust állítottak be (tán vmi "nappali korlátlan"?) most már biztosan jó - és egyelőre, kb. 13 GB tesztforgalom után még nincs is lassítás, tehát talán végre tényleg rendben lesz... :R

(#40650) DrBubo77 válasza Degeczi (#40649) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Ennek örülünk. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.