Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39351) Spatrik válasza MADcat (#39350) üzenetére


Spatrik
csendes tag

Akkor nem teljesen értem, hogy mi a korlátozás. Mivel más a sima sim az adatmegosztó simhez képest?

(#39352) MADcat válasza Spatrik (#39351) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Csak netezni tud. A főkártya net keretét osztja meg. Ezt a Telenor a publikus csomagokban biztosan megszüntette, a flottás csomagokban egyenlőre 100 százalékkal nem tudjuk. A korlátos csomagoknál kiadják, működik, használható.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#39353) Tav-Csoves válasza MADcat (#39352) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

EQ /CP flottánál már nem lehet igényelni, IQ-nál pedig nem is lehetett :(

(#39354) gabor9991 válasza Spatrik (#39348) üzenetére


gabor9991
őstag

Itt írd le, hogy iqpro korlátlan simhez kérnél egy ajánlást.Ennyi.Pár nap múlva nálad lesz a sim.

(#39355) natë


natë
nagyúr

IQpro-hoz 5 nap alatt kell visszaküldeni a doksikat, most az ünnep beleszólt, kedden kaptam a SIM-et, ha hétfőn feladom, nem lesz gáz?

(#39356) Spatrik válasza gabor9991 (#39354) üzenetére


Spatrik
csendes tag

Megpróbálom, remélem még van elérhető korlátlan csomag. :) Köszönöm a segítséget!

(#39357) gabor9991 válasza Spatrik (#39356) üzenetére


gabor9991
őstag

Persze hogy van.Azért írtam :)

[ Szerkesztve ]

(#39358) edk- válasza Spatrik (#39351) üzenetére


edk-
őstag

Az adamegosztó csak belföldön használható és hívásra használni akkor sem lehet, ha a főkártyát igen.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#39359) zzola válasza natë (#39355) üzenetére


zzola
félisten

Nem.

(#39360) kurtuzov válasza MADcat (#39337) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Sikerült megoldani az EQ Telekomos kártyatiltás utáni lassú roaming engedélyezést. Tényleg szerencse volt, hogy az EQ kékT adatkártyáit is hoztuk és tudtunk viberen beszélni az EQ ügyintézőkkel.
Nem árt tudni, hogy csak úgy tudtunk újra hálózatot csiholni, hogy kézi hálózatválasztásra álltunk át, és ott a még tiltott hálózatként mutatott korábban működő szolgáltatót (Telia) kiválasztva kapcsolódott végül. A másik készüléken direkt megvártuk, az eredeti visszaállítás után két nappal lépett fel csak automata hálózatválasztással - akkor tűnt el az elérhető szolgáltatók neve mellől a tiltott jelző a roaming partnereknél.

(#39361) bb71


bb71
őstag

OFF/
Thaiföldre menő ismerősnek kellene tanács: létezik valami gazdaságos internet és vagy telefonálási lehetőség? Most Vodafone feltöltős kártyája van.
Privátba válaszoljon aki tud ajánlani valamit, h ne offoljuk itt szét a topikot.
Köszönöm.

(#39362) tomson67


tomson67
tag

Mi a véleményetek erről az (egyébként az összefoglalóban is benne lévő) flottáról?
Halottatok már róluk?
Olcsó Mobil Flották
Valahogy túl szép ez, hogy igaz legyen.

[ Szerkesztve ]

I was trojan...

(#39363) LámaZ válasza bb71 (#39361) üzenetére


LámaZ
addikt

Van Mobilhasználat külföldön és Mobilinternet külföldön topik is. Ott kell érdeklődni.

[ Szerkesztve ]

Legyen minden jó!

(#39364) aminat


aminat
tag

Kétkártyás telefonban a 2. kártyát használtam adatforgalomra az EQ-u adatkártya. A beszélgetésre használt kártya DPI flottás. Most megpróbáltam az 1-es kártyán bekapcsolni a netet de nem megy. Próbáltam Net és Online is. Mi lehet a hiba?

[ Szerkesztve ]

(#39365) zzola válasza aminat (#39364) üzenetére


zzola
félisten

A készüléked topicjában kellene érdeklődnöd a beállítások miatt!

(#39366) AstraCDX válasza Bferibörs (#38861) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Sziasztok !

Megvan az első CP hónapfordulóm, és ezzel együtt kaptam számlát is a Telenortól .

Milyen/melyik azonosítót kell megadni a Telenor számláról az új csoportos beszedési megbízás kezdeményezéséhez a K&H űrlapon a "fogyasztó azonosítója" után ?

A Telenor számlán két lehetséges azonosító van, "Ügyfélszám / Account number", és a "Számlaszám / Invoice number" .

Kezdeményeztem a bankomon keresztül egy csoportos beszedési megbízást, és a "fogyasztó azonosítója" után én az "Ügyfélszám / Account number"-t írtam be, ami esetemben egy nyolcjegyű szám volt .

A "Számlaszám / Invoice number" megadása számomra logikátlannak tűnt .

Nemrég beszéltem a bankkal mert eltűnt a listámból, és az operátor mondta, hogy a Telenor ez a kérést visszautasította, és törölte hibás azonosító miatt . :W

Nem hiszem, hogy az azonosítóban hibáztam volna, azt ugyanis Ctrl+C > Ctrl+V rutinnal tettem a helyére .

Mi lehet a hiba ?

Üdv.

Astra

(#39367) Bferibörs válasza AstraCDX (#39366) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nézd meg a számlán, valami ilyesmi szerepel rajta: ha elektronikusan vagy csoportos befizetéssel szeretné a számlát kiegyenlíteni..az alábbi.. kell megadnia.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#39368) AstraCDX válasza Bferibörs (#39367) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Nemrég beszéltem a Telenor operátorral, Ő is ezt kerestette velem .

A számlán ilyen nem szerepel ! :W

A telefonos ügyintézéshez kellett volna kártyaszintű jelszó, az sincs . :W

Igazából nincs "normális" számlám .

Ami van az csak az online.telenor.hu oldalról mentett számlakép .

Üdv.

Astra

(#39369) yanna válasza AstraCDX (#39368) üzenetére


yanna
őstag

Egy számlának a számlaszám az azonosítója. Nem fogom fel, miért kér valaki bármi mást, ügyfél azonosítót, telefonszámot, kiskutya micsodáját.🙄

(#39370) AstraCDX válasza yanna (#39369) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Miféle akadémia kell annak megértéséhez, hogy a csoportos beszedési megbízás, egy hosszú érvényességű átutalási szerződés .

Ebben stabil adatokat, azonosító számokat kell előre rögzíteni, mint az ügyfélszám .

A számlaszám, szerintem a számla egyedi azonosítója, ami minden hónapban más lehet, tehát a fenti cél megvalósítására nem alkalmas .

Üdv.

Astra

(#39371) yanna válasza AstraCDX (#39370) üzenetére


yanna
őstag

Szerintem ahhoz sem kell felsőfokú végzettség senkinek sem, hogy megértse, általánosságban a számláról beszéltem, nem másról.

(#39372) DrBubo77 válasza AstraCDX (#39370) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Van rajta egy olyan, hogy "Számlázási azonosító/Billing ID", abból képezik a csoportos beszedéshez az azonosítót: 0XXXXXXXX00001.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#39373) AstraCDX válasza DrBubo77 (#39372) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Az én számlámon ilyen nincs ! :W

Üdv.

Astra

(#39374) edk- válasza AstraCDX (#39373) üzenetére


edk-
őstag

A nyomtatott számlán a jobb oldalon ezek vannak egymás alatt:

Számlaszám
Telenor azonosító
Számlázási azonosító

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#39375) AstraCDX válasza edk- (#39374) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Nincs nyomtatott számla .

Ez van :

Na, hol a számlázási azonosító ?

Macska > egér játék !

Hol is van az a "Számlázási azonosító" ?

Üdv.

Astra

(#39376) Robi_73 válasza AstraCDX (#39375) üzenetére


Robi_73
őstag

Gondolom a flotta nevén van a szám nem a tieden, ezért nem rendelkezel kártyaszintű jelszóval sem? :F

Robi73

(#39377) AstraCDX válasza Robi_73 (#39376) üzenetére


AstraCDX
senior tag

Ooo yesss ! :W

Üdv.

Astra

(#39378) Robi_73 válasza AstraCDX (#39377) üzenetére


Robi_73
őstag

Akkor ez mindent megmagyaráz, kérdezz rá a flottádnál van e rá megoldás. ;)

Robi73

(#39379) edk- válasza AstraCDX (#39375) üzenetére


edk-
őstag

De majd fogsz kapni nyomtatott számlát, nem? Én kapok, szintén EQ.

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#39380) Danex


Danex
addikt

iQ-nál most mennyi az átfutási ideje egy telefonálós, minimum csomagnak roaminggal?

Normális vagy még mindig előfordulhat ez a 1 hónapos várakozás, meg hiába keresi őket az ember nem válaszolnak sztory?

(#39381) kano válasza AstraCDX (#39377) üzenetére


kano
nagyúr

De kártya szintű jelszót is adnak, ha kéred.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#39382) kene84 válasza peteris (#39234) üzenetére


kene84
senior tag

Szia,

sikeresen hazaértünk Prágából, minden rendben ment a kinti mobilnethasználatot illetően.

(#39383) Fifi válasza AstraCDX (#39375) üzenetére


Fifi
őstag

A számla első oldalán találsz majd ilyet: "Az Ön azonosítója csoportos beszedési megbízás esetén"

A kérdés, csak az, hogy az előfizetésnél postai vagy elektronikus számlát kértél?

Ha az első, akkor várd meg a postást és hozza a számládat borítékban, ha a második, akkor a MyTelenorban ahonnan ezt a számlaképet szedted, ott lesz pdf-ben a számlád is.

(#39384) csako


csako
veterán

Na, EQ Telekom Start csomagunk van, ma kaptunk számlát újabb két hónapról (augusztus és szeptember), ezúttal kérés nélkül, előtte (július 20 körül) nem tudom melyik két hónap volt fizetve, azon a számlán nem szerepel :D Amúgy pont ma, illetve tegnap este írtam nekik emailt, hogy kérnénk, mert elvileg összegyűlt 4 hónap (július-október), de hát akkor kettő lett belőle... Február vége óta van meg az előfizetés, tehát 8-9 hónapja.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#39386) kovacs65 válasza NewHope88 (#39385) üzenetére


kovacs65
senior tag

Indítsd újra a telót!

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#39388) kovacs65 válasza NewHope88 (#39387) üzenetére


kovacs65
senior tag

Nálam kb egy éve bejött.

Ryzen 9 3900-as noti, RTX-2070, 32 GB, 250 GB+ 1 TB SSD, Gyártó Schenker Technologies, Németo.-ból rendelt. Érdekel valakit?

(#39391) csako válasza NewHope88 (#39390) üzenetére


csako
veterán

Holnap beszélj a flottakezelővel.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#39393) 4Grider válasza NewHope88 (#39392) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egy időben szokás volt náluk, hogy korlátos kártyát küldenek, és csak az első fordulónappal aktiválják rá a korlátlanságot. A már eleve full korlátlan kártyát külön kérni kellett.

(#39395) 4Grider válasza NewHope88 (#39394) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nagyon nem való neked a flottázás ha ennyire türelmetlen vagy...

(#39397) z67


z67
őstag

Kedves Kollégák! Valaki szerződött mostanában MobilFlotta Blue-ra? Nagyon szuperül ment minden, szimatikus, nagyon segítőkész flottatulaj, tényleg 0 költség. Nem kellett 24 óra, hogy a kezemben legyen a papír, Telenor sem akadékoskodott, hogy DPI-ből áttegyen. Viszont. Az ígért - és a flottatulajdonos által ismert - 1 év helyett, 2 év volt az aláírandó hűség. Ez nagyon sok idő, így nem mertem megkötni. Kérdésem, valakinek sikerült egy éves szerződést kötnie?

(#39398) MADcat válasza NewHope88 (#39396) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ne hisztizz kérlek. Ez ilyen móka. Ha valami azonnal kell, akkor fáradj be egy Telenor üzletbe és kérj publikus csomagot azonnal, aktiválva. Mosolyogva megkapod, hidd el. Ja hogy háromszor annyiért... Szóval légy türelmes, várd ki. Sem minket sem a flotta kezelőt nem fogja meghatni kirohánasod. :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#39399) Zeki válasza NewHope88 (#39385) üzenetére


Zeki
nagyúr

Alapból a korlátlan netes kártya 4 gigával jön. Utána kapcsolják be/aktiválják hogy korlátlan legyen.
De van amikor csak számlazárás után korlátlan, mert voltak akik verték a tamtamot, hogy 20-án kapott simen 25-én ki lett számlázva az egész hónap a korlátlan nettel. Merthogy a Telenor nem bontja napokra a dolgokat.
De te ettől te messze vagy, szóval zargatni kell őket és bekapcsolják.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.