Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 08:59:26

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.05.14.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29283) mexel


mexel
veterán

Sajnos elég gyorsan szükségem lenne valami csomagra ami lehetőleg vagy korlátlan beszélgetés, vagy sok, és legalább 4gb net. Néztem itt az IQpro, és EQ az ajánlott, egy EQ árlistát láttam is ott 6340 a korlátlan csomag, IQpro-ról nem találtam ilyesmit, és még néztam az olcsomobilflottak.hu oldalt ahol találtam olcsó havidíjas korlátlan csomagot ( egérXS).
Össze tudja valaki foglalni hogy melyiknél marad enyém az előfizetés ( EQ-nál úgy olvastam nem) és melyiknek mi a menete és mennyi idő az átfutása? Van most egy feltöltős kártyám amit beáldozok erre a célra de ha új sim-et adnak az sem gond, akkor azt használom. Próbáltam visszakeresni de több a kérdés mint a válasz, illetve sok a válasz csak nehéz összerakni a képet a mostani állapotokról :) Valószínűleg ez másnak is segítene. Szolgáltató mindegy. Ja, és feltöltős kártya számhordozással jó -e valamihez? ( bluemobile)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.