Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29801) kory24 válasza vegyszer (#29796) üzenetére


kory24
őstag

És olyan lehetséges, hogy nem bevitt számot, hanem amit onnan kaptam, ha netán valamikor kilépnék a flottából kihozzam a számot?

Nem tervezek kilépni, csak egyre többeknél a flottás számom van mentve...

(#29802) Atomgeszi válasza Hoorus (#29798) üzenetére


Atomgeszi
veterán

És a díjbekérőn mi szerepelt következő hónapban? Csak a korlátlan ára, vagy a 100MB korlátlan lassított 500Ft + a korátlan ára?

(#29803) luci87 válasza ttxxeu (#18757) üzenetére


luci87
tag

Most olvastam,h egyszeri adminisztracios dij,5000 ft,ami nem jar vissza,nem lehet lebeszelni,stb..Errol a facebook oldalon nem irnak.Ha pedig irsz hsz.ban errol azonnal torlik,es tiltanak az oldalrol...:(

Ja,lemaradt,h titoktartasi nyilatkozatot kell alairni regizeskor...:(

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#29805) vegyszer válasza kory24 (#29801) üzenetére


vegyszer
addikt

Szerintem nem egyszerű, és nem is olcsó ez a móka. De lehet, hogy tévedek.

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#29806) cincinatus válasza luci87 (#29803) üzenetére


cincinatus
tag

Ez tavaly nyárig volt így, ameddig gyűjtötték az embereket a flottába. Belépési díj általában szokott lenni.

(#29807) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Úgy rezeg mindenki ettől a belépési díjtól, mintha pisztoly lenne a fejeteknél. Ha tetszik belép, ha nem akkor csókolom. Eddig minden flottába -iqpro kivételével- fizettem beugrót. Mai napig tökéletes minden. Ha olcsó kell, akkor ki kell böjtölni időben, némi pénzzel.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#29808) bepken


bepken
veterán

apró helyzetjelentés: szerencsére úgy néz ki, pozitív irányba indultak el a dolgok, de még nem merem nagyon elkiabálni :)

jelenleg a R216z mifi sz@rommal szívok még, de ez a része már az én hülyeségem :D

ha lesz végkifejlet, leírom majd.

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#29809) luci87 válasza MADcat (#29807) üzenetére


luci87
tag

Ezt arra a hsz ra irtam,h nincs naluk belepesi dij....En nem vagyok tapasztalt forumozo se,flottas telom se volt meg.Tegnap olvastam errol a lehetosegrol,es az is fura volt,tobbek kozt,h egyik hsz.- o megkerdezte,nem flottas e,kapasbol nemet irtak...Nem is veszem egyenlore igenybe,csak erdeklodtem,es utanaolvasok a tapasztalatoknak.Most jelenleg a Telecomnal vagyok,meg vagyok elegedve,a fix ,es Most csomaggal,eddig majd 50 ft ert, most 9 ft ert telefonalok...

(#29810) ASDAM válasza ASDAM (#29657) üzenetére


ASDAM
csendes tag

Nos időközben megoldódott a dolog a net APN re volt szükség

Tehát ha valakinek esetleg leosztva vagy routerben random connection refused hibát ad akkor net APN el megoldódik a probléma

Minden másban szeritnem továbbra is IQPro a legjobb és a válasz is gyors volt tőlük ;)

FullHD

(#29811) nimfas válasza MADcat (#29807) üzenetére


nimfas
addikt

Múlt hét pénteken kaptam ígéretet EQ-s ügyintéző hölgytől, hogy biz Isten kedden feladja a 2 sim-et a szerződéssel... Türelmes voltam, csütörtökön sem hozta a postás. Ma hívom ki sem cseng a telefon, nem kapcsolható, hívom a srácot nem vette fel. De visszahívott... Vázolom neki a helyzetet. Erre:

Andrea nászúton van. Hétfőn már lesz, reggel 8-kor nyugodtan hívjam...

Minek ígér olyat amiről tudja hogy 1000% hogy nem tudja betartani.

Ezért fizet az ember belépési díjat. Akkor a 2 sim kártya aktiválástól mit várjak? :W

(#29812) dragon1993


dragon1993
őstag

Apámnak keresek olyan flottát, ahol az adat külföldön is felhasználható és nem nézik az magyar / külföldi arányt.
Az EQ FB oldalán azt írták, hogy nem nézik és korlátlan lesz de felhívva őket kiderült, hogy lesz valami EU-s maximum amiről egyenlőre nem tudnak biztosat. Az IQ-tól még nem írtak vissza.
Esetleg valami más ötlet?

(#29813) 4Grider válasza nimfas (#29811) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ígérni és belépési díjat beszedni tudnak. A barátomnak pl. azt ígérték, hogy ma estig aktiválva lesznek a több mint két hónappal ezelőtt megkapott adatmegosztó sim kártyák. Aztán gondolhatod, hogy hányat aktiváltak közülük...

(#29814) gabor9991 válasza 4Grider (#29813) üzenetére


gabor9991
őstag

Valami biztos nem kerek ott, ennyire sokan nem véletlen panaszkodnak rájuk.

(#29815) MADcat válasza gabor9991 (#29814) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem lehet, hogy emiatt hülye adategyeztetés miatt megy üveghangon rendszer? Szerintem, pont le..ák most a flottás dolgokat a Telenornál és pörgetik kormányunk agymenését. Persze nem védem őket én is kivártam a sorom rendesen. Mint írtam is. De most tuti meg vannak feszülve.
Az hogy belépés díjat szednek, nem fogom el ügyem gyorsításaként, hanem, hogy beléptem egy a piacinál jóval olcsóbb ajánlatba.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#29816) 4Grider válasza MADcat (#29815) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az nem a Telenor ügyfélszolgálat sara, ha hónapokkal ezelőtt kiadott sim kártyákat nem aktiválnak. Nagyon jól tudják, hogy 72 óra után kötbért kell fizetniük, így ilyenkor soron kívül intézkednek akkor is, ha megfeszülnek.

(#29817) MADcat válasza 4Grider (#29816) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hangosan gondolkodtam. Nem látok bele. :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#29818) Bferibörs


Bferibörs
addikt

minél többet olvasom ezt a topikot annál jobban elmegy a kedven a flottába lépéstől :O

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#29819) 4Grider válasza Bferibörs (#29818) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sajnos ez a flottás biznisz ilyen. Amíg a cégednek csinálsz egy zárt, maximum a dolgozóknak is elérhető flottát, addig a költségminimalizálás a cél. Onnantól kezdve, hogy ezt a flottát megnyitod mások számára is, a cél átmegy a bevétel-generálás felé. Ezt lehet jól is meg rosszul is csinálni, de ha a tagok számára nagyon jól csinálod, az a te hasznodat fogja minimalizálni, azaz sok munkával keveset fogsz keresni. És ott vannak a flotta kockázatai, amik exponenciálisan nőnek azzal, ahogy nyitod idegenek számára is a flottát.

(#29820) Atomgeszi válasza MADcat (#29815) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Akkor iQPronál miért megy emailezés után 2 nappal megérkező kártya egyből aktívan? Ugyanúgy Telenyomor :/

(#29821) Bferibörs válasza 4Grider (#29819) üzenetére


Bferibörs
addikt

látom sajnos

ez a cégem flottájánál úgy működik, hogy a flotta ügyintéző ad egy papírt , azzal elsétálok a Telenorhoz és elintézek mindent , nagyon jó ár (az itt lévő flottákhoz képest ) csak nincs korlátlan net :O max. két nap az ügyintézés 1 nap céges ügyintéző, 2. telenor.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#29822) 4Grider válasza Atomgeszi (#29820) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mert ők akkor keresnek, ha a szolgáltatás működik, mivel nem a belépési díjból, hanem a vett/továbbadott szolgáltatás árkülönbségéből élnek.

(#29823) Golovics válasza trol75 (#29772) üzenetére


Golovics
csendes tag

Kecskeméten tényleg nagyon ritkán tud 100 mega fölött a telenor hálózat.

iphone 7 plussal mérve (450mbps a max amit tud)

(#29824) kormi0312 válasza Golovics (#29823) üzenetére


kormi0312
senior tag

Ezt hány dBm térerő 📶 mellett sikerült elérni?

(#29825) 4Grider válasza kormi0312 (#29824) üzenetére


4Grider
nagyúr

Felül ott a -102...

(#29826) kormi0312 válasza 4Grider (#29825) üzenetére


kormi0312
senior tag

Jajj, tényleg. Figyelmetlen voltam.

(#29827) storm3 válasza andatti (#29631) üzenetére


storm3
senior tag

Ott dolgozom tobb mint 5 eve es nem tudok ilyesmirol, bar nem is mercis flottam van :) De ha tenyleg erdekel, korbekerdezoskodom.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#29828) sharp4


sharp4
őstag

Sziasztok

Tegnap délután bementem Westendbe a Telenorba. DPI flottapolitika, ott helyben átvittem a számomat iQproba. Azt mondtak, hogy 15 napon belül aktív lesz, de általában meg az nap át szokott állni kártya. Meg DPI-ben vagyok. Nalatok mi a tapasztalat?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#29829) vegyszer válasza sharp4 (#29828) üzenetére


vegyszer
addikt

Nem tudom, de még fogom én is lépni...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#29830) Komi28 válasza storm3 (#29827) üzenetére


Komi28
senior tag

Engem érdekelne, pláne még az is ha belehetne lépni ha jók a feltételek :)

Más:
Egyébként az EQ-nál ha csak telefonszámot vinnék be és nem kell adatkártya akkor is sokáig kell várni míg átviszik az egyik szolgáltatótól a másikhoz?
Nem szeretnék napokig telefon nélkül lenni.

(#29831) Soma01


Soma01
veterán

Nem tudom, volt már említve az új Prána flotta csomag, a 8-as? Korlátlan csomag minden irányba, br. 7000 ft/hó, 1 GB nettel.

(#29832) sharp4 válasza Soma01 (#29831) üzenetére


sharp4
őstag

Hat nem vmi jó konstrukció :)

[ Szerkesztve ]

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#29833) Soma01 válasza sharp4 (#29832) üzenetére


Soma01
veterán

Mi számít most jónak? Ami nekem van most, ahhoz képest olcsó.

(#29834) sharp4 válasza Soma01 (#29833) üzenetére


sharp4
őstag

Összefoglaló

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#29835) Zeki válasza slezsi (#29799) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van meg ikea family flotta?

(#29836) gabor9991 válasza Zeki (#29835) üzenetére


gabor9991
őstag

Évekkel ezelött megszűnt tudtommal.

(#29837) Zsotti824


Zsotti824
tag

Sziasztok.Új vagyok ezen a téren,nemrég hallottam csak az ilyen flottákról,és nem is sokat,de pont váltás előtt vagyok,új előfizetést szeretnék.
Annyi fajta van,és kicsit félek is tőlük amennyi mindent hall az ember átverésekről,Tudna valaki ajánlani valamit,olyat amit jelenleg is használ?
Korlátlan telefonálás nem feltétel az is jó ha van percdíja,de mondjuk le lehet beszélni azért x percet.
Net legalább 4gb vagy 7gb-os csomag.
Köszönöm a segítségetek.

(#29838) gabor9991 válasza Zsotti824 (#29837) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem írtad.mennyit beszélnèl havonta, ha nem.túl sokat akkor iQpro flottában 4gb net kb 1500forint ha 7gb net kell az meg 1800körül van plusz 12.7/perc mp. alapon amennyit beszélsz.
Belépèsi díj/hűsègidö/kaució nincs.
Az adatkeret felhasználása után ~200kbit/s a sebesség

[ Szerkesztve ]

(#29839) Zsotti824 válasza gabor9991 (#29838) üzenetére


Zsotti824
tag

2 talán 3 órát egy hónapba ha beszélek telón.Na és mennyi az előfizetés havidíja?

[ Szerkesztve ]

(#29840) Imi94


Imi94
csendes tag

iQpro speedtest

(#29841) Atomgeszi válasza gabor9991 (#29838) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Javítanám: 7GB br.2133.-Ft

(#29842) Zsotti824 válasza Atomgeszi (#29841) üzenetére


Zsotti824
tag

Hogy lehet oda bekerülni?Lehet látni valami listát a pontos árakról tarifáról stb?

(#29843) gabor9991 válasza Zsotti824 (#29842) üzenetére


gabor9991
őstag

Az összefoglalóban benne vannak a flották, köztük ez is, a havidíj a választott internet opció és a lebeszélhetö 40 hálón belüli+40 hálón kívüli percekból jön össze.

(#29841) Atomgeszi

Kössz, én tényleg a nettó árat írtam. :)

[ Szerkesztve ]

(#29844) dragon1993 válasza Imi94 (#29840) üzenetére


dragon1993
őstag

A hangerő le és a bekapcsoló gomb egyszerre való megnyomása screenshotot készít.

(#29845) Zeki válasza Imi94 (#29840) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ke skwmeten sehol sem mertem sem telemom.al, sem telenorral 80 felett.

(#29846) charlie_hu


charlie_hu
aktív tag

Hellósztok,

Keresnék valamit ami főleg netes csomag, telefonba (levelezés, böngészés, youtube, telefonon esetleg azon keresztül megosztva wifivel laptopra), nem otthoni net kiváltásara kell!

Dual simes telefonom van, így az is jó, ami csak net. Ami fontos, hogy Telenor vagy Telekom hálózatos legyen, mivel amerre mozgok azok vannak (gyakorlatilag amióta közösen csinalják a hálót ahol egyik van másik is van). Vodafone errefelé gyatra vag ynincs is.

Telefonálni nem szoktam sokat, azt is főleg voipon.

Átnéztem a táblázatot, legjobban talán a iqpro adatos csomagja lenne jó, 1575 Ft, ebbe van 4GB plusz 13 giga meg 2737-ért, ez összesen 21 giga és 4312 Ft. Azt nem tudom, hogy a kiegészítőt netet azt mindig fizetni kell, vagy elég akkor megrendelni ha mondjuk elfogy az alap 4 giga?
Kérdés még, hogy ebből mennyi az EU roamingos adatforgalom (15-e után), főleg, hogy vonatkozik e a kiegészítő mennyiségre.

Másik opció a sima telenoros hello data, 5990-ért, hűség nélkül korlátlanul (5 giga EU adatforgalommal).

Tárhely, domain, webszolgáltatások - https://www.awh.hu

(#29847) LámaZ válasza Zsotti824 (#29837) üzenetére


LámaZ
addikt

Az Összefoglalóban minden benne van.

Legyen minden jó!

(#29848) MPeter87 válasza charlie_hu (#29846) üzenetére


MPeter87
őstag

Szerintem iqpro-nál kiegészítő netet nem tudsz venni, csak nagyobb csomagra váltani. Egyszerre a 2 csomagot sztem nem tudod igénybe venni, csak 2 külön kártyán. Amúgy 4362 Ft bruttóban a korlátlan csomag, akkor már inkább azt.

(#29849) BPuma


BPuma
csendes tag

Ezt most találtam. https://6forint.hu
Nem is olyan rosszak az árai.

(#29850) 4Grider válasza BPuma (#29849) üzenetére


4Grider
nagyúr

Már volt róla szó, hogy ez a Frondeo.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.