Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28901) tomazin válasza Atomgeszi (#28900) üzenetére


tomazin
veterán

100perc nagy esellyel el lesz hasznalva, a 2evvel van bajom. Ugyanis ha havi pl. 300perc fogyna el, akkor ennel jobbat is talalhatnek (gondolom en)
Az a "baj", hogy teljesen uj elethelyzetben vagyunk. (Segitsen igy valaki, mikor maga sem tudja az ember mi akar..)

Mod:
Mpeter: igen, kozben leirtad a gondolatom.

Mod2: hasonlo konstrukcios, nem huseges flotta van esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#28902) Siriusb válasza tomazin (#28894) üzenetére


Siriusb
veterán

Én is most készülök otthagyni vodafone flottát. Jó ajánlatot kaptam, de nincs kedvem 2 év hűséget aláírni, s a költségeket is a minimálison akarom tartani.
Számomra a legkedvezőbbnek a blue mobilt találtam. Feltöltőkártya, 22 Ft/perc, illetve 450 Ft/30 nap 100 MB internet. Ez használható konstrukció számomra, s kötöttség sincs. Mondjuk nekem számhordozás sem kell.
Ha úgy alakul, s több net kell, akkor a dual SIM-es mobilba még mindig tudok jó áron flottás adatkártyát rendelni, úgy meg már a VoiP hívások sem jelentenek gondot.

(#28903) Bferibörs válasza Siriusb (#28902) üzenetére


Bferibörs
addikt

nekem a 30 napos ciklusokkal van a bajom, ha már feltöltős akkor t.k fix + maraton az egy évig illetve a kártya használhatóságának az idejéig ketyeg ,keveset telefonálok inkább netet használok.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#28904) ambrust


ambrust
tag

Sziasztok!

Korlátlan sms-es flottát keresek. Jelenleg nem flottás vodafone van, ez 9900, de csak hűséggel. Az lejárt, így felvitték 13-ra, de ha lenne olcsóbb nem írnék alá nekik...
IQpro István nem tudott rá még árat mondani, de velük iszonyat problémás a kommunikáció amúgy is valamiért :(
Jött spamben a telefonalj.com, ez szimpatikus lenne 8000-ért az 5000-es belépési díjjal is. Van már velük tapasztalat?
Illetve érdekes még a forensis is, ők elvileg 5.500 Ft / 6.985 Ft-ért adják a korlátlant?!

[ Szerkesztve ]

(#28905) Atomgeszi válasza tomazin (#28901) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Apámat is felhívták a megtartócsoporttól, mondta, hogy nem akar hűséget, de marad,ha jó ajánlatot kap. Kapott és hűség sincs. Próbáld meg bealkudni, esetleg mondani, hogy máshol jobb ajánlatot kaptál, de szimpatikus volt mindig is a szolgáltató, maradnál szívesen, de hűség nélkül.

(#28907) Bferibörs válasza Atomgeszi (#28905) üzenetére


Bferibörs
addikt

érdekes, hogyha valaki ott akar hagyni egy szolgáltatót mindjárt tudnak varázsolni valamit :U ;]

(#28906) molnarg80
ez jó hír, én is szemezek velük ,eddig az itteni leírások alapján a ( rosszak közül :DDD ) még ők a legjobbak talán

keresd meg őket a facen, fel szokták tenni az akcióikat

[link]

(remélem ez nem reklám, ha az légyszi töröljétek ! )

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#28908) MPeter87


MPeter87
őstag

Csak nem egy fizetett hirdetést láthattunk? ;]

(#28909) MADcat válasza MPeter87 (#28908) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

ez fent van náluk a facebookon is, amit leírt :P

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28910) Bferibörs válasza MPeter87 (#28908) üzenetére


Bferibörs
addikt

há nem , mert egyenlőre flottát keresek, hátha júni. 15-től jobb is lesz , ráérek :DD

aztán vedd figyelembe ezt is : ( rosszak közül :DDD ) még ők a legjobbak talán :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#28911) arnyekxxx válasza allfinanz (#28877) üzenetére


arnyekxxx
veterán

mar le tobb terra letoltes utan?

Szerintem még kevesen töltötték le a Földet többször mobilnettel.

(#28912) gabor9991 válasza tomazin (#28901) üzenetére


gabor9991
őstag

Hűség nélkül is megkaptam az ügyfélmegtartó ajánlatot.
Csak mondanom kellett, hogy semmire nem vállalok újabb hűséget, ha nem jó így, megyek a telenorhoz, azt mondták, hogy természetesen úgy is lehet.
3300-ért 255 perc + 2,5GB adat.Mi ebben egyeztünk meg az ügyfélmegtartóval januárban.

Euro quattro flotta 2GB ADAT+200PERC mp. alapon havi 2900 ha jól tudom, 10,000 a beugró.Hűség nincs.

[ Szerkesztve ]

(#28913) MPeter87 válasza gabor9991 (#28912) üzenetére


MPeter87
őstag

Ezt a csomagot én is elfogadnám. :)

(#28907) Bferibörs

Drága teló vásárlás előtt azért utána járnék, hogy melyik cégtől származnak a telefonok és a garanciát hogyan lehet vagy egyáltalán lehet-e érvényesíteni a hivatalos itthoni márkaszervizeknél. LG talán elfogad bármilyen rendes áfás magyar számlát a garipapír mellé, de sztem a samu pl elhajtana szürkeimportos telóval, gsm bolt pedig ki tudja mit csinál vele..

[ Szerkesztve ]

(#28914) h.kalman


h.kalman
csendes tag

üdv! kis segítséget kérnék .
Lehet megpróbálnám az euroq flottát. Mivel nagyon kedvező csomagok vannak. unlimited ami bejönne.
Van tapasztalatok hogy érdemes e belelehet vágni esetleg ügyintézésről van e valami tapasztalat . Megbízható cég ?

(#28915) tomazin


tomazin
veterán

Köszönöm a tippeket, holnap megpróbálom megint.

(#28916) gabor9991 válasza tomazin (#28915) üzenetére


gabor9991
őstag

Mondd meg nyugodtan, hogy a telenor euro quattro flottájában kapnál 3300 forintért 200 percet mp. alapon számlázva + 4GB adatot amit 256kb/s-ra lassítanak ha elfogy, mindezt hűség nélkül, ha kapsz hasonló ajánlatot, akkor maradsz, ha nincs ilyen ajánlatuk, akkor már indítod is a számhordozást.
Hidd el, lesz rá valami jó ajánlatuk, először mindig ilyen ócska ajánlattal jönnek, mint amit ma kaptál :) majd írd meg holnap, miben sikerült megegyezni.

[ Szerkesztve ]

(#28917) sharp4


sharp4
őstag

IQPro-ról van vmilyen leírás, hogy milyen csomagok vannak? Köszönöm a választ.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#28918) MPeter87 válasza sharp4 (#28917) üzenetére


MPeter87
őstag

Van. :P
(kereső)

(#28919) sharp4 válasza karl_fischer (#28888) üzenetére


sharp4
őstag

Köszi. Sima adat kartya használható mobil parkolásra? Jelenleg 2 számom van. Egy céges , egy privát. Cégesen nincs engedélyezve a mobil parkolás, net. De a priváton tudom ezt használni, csak ezen meg 200mb net van, ami kevés.Ezt szeretném leváltani egy net kartyara.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#28920) MPeter87 válasza sharp4 (#28919) üzenetére


MPeter87
őstag

Ezt passzolom. Írj nekik egy mail-t.
Ha használható rá, számolj azzal, hogy a net + parkolás mellé kiszámláznak majd nettó 800 Ft-ot is, ami lebeszélhető nettó 10 Ft-os percdíjjal fele hálón belül, fele belföldi, nem emelt díjas irányba.

(#28921) Bferibörs válasza MPeter87 (#28913) üzenetére


Bferibörs
addikt

Jogos lehet a felvetésed,mondjuk szolgáltatótól soha semmit nem veszek :N

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#28922) MPeter87 válasza Bferibörs (#28921) üzenetére


MPeter87
őstag

Euroquattro-nál nem a szolgáltatótól kapod a készüléket.

(#28923) lefler


lefler
csendes tag

Sziasztok

Valaki tudna adni egy DPI kontaktot?
Előre is köszi :R :R

(#28924) 4Grider válasza lefler (#28923) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tudtommal már csak a hivatalos út maradt (Fidesz irodák).

(#28925) noorbertt


noorbertt
őstag

Emlékszik még valaki az egyházi flottara?:D

(#28926) DrBubo77 válasza noorbertt (#28925) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Melyik egyház? Van több is.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28927) noorbertt válasza DrBubo77 (#28926) üzenetére


noorbertt
őstag

Nem tudom , jó 6 éve lehetett.. egyházi flotta volt a neve de hogy milyen az passz:)
5 ropi a igazoló papírért amit egy srác osztogatott és lehetett menni a Telekomhoz szerződést kötni.
Majd két három hónap múlva mindenkinek könyörgött hogy menjenek át egy publikus csomagra mivel nagy bajba kerül ha kiderül mit csinált és elkezdte vissza küldeni a belépési díjjakat :D

(#28928) DrBubo77 válasza noorbertt (#28927) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Akkor az a katolikus flotta lehetett. Hallottam, hogy egyszer kivágták azokat, akik nem voltak valójában jogosultak.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28929) noorbertt válasza DrBubo77 (#28928) üzenetére


noorbertt
őstag

Kissrác próbálta vissza vásárolni a lelki üdvösséget:))

(#28930) MADcat válasza noorbertt (#28927) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Hehe. Nekem visszaadta a pénzt. De hülye voltam, mert sokan mai napig tagok. :) Semmi nem történt szinte..

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28931) Tombi válasza DrBubo77 (#28928) üzenetére


Tombi
senior tag

És ezt hogyan ellenőrizték? Fejből elmondani valami imát ?:)

(#28932) DrBubo77 válasza Tombi (#28931) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Azért a nagy egyházaknál nyilván vannak tartva a megkeresztelt, konfirmált stb tagok.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28933) okiszPSX


okiszPSX
tag

Sziasztok.
EQ-s kártyám van, most vagyok azóta először külföldön, nincs hálózatom, csak wifim van. Telon elérni nem tudnak, én se hívást indítani. Itt szopódok a reptéren, Timit elérni se tudom így.. mit tudok tenni?

(#28935) goop válasza okiszPSX (#28933) üzenetére


goop
őstag

Előtte ezt tisztázni kellett volna...
Ezért nem lesz adatkártyán kívül soha, flotta nevére szóló simem.
Nem tudsz intézkedni. Péntek este már kb senkit sem fogsz elérni.

[ Szerkesztve ]

(#28936) okiszPSX


okiszPSX
tag

Azt tisztáztam tegnap (felhívtam őket) hogy csak mobilnetem nem lesz, azt kell külön kérni.
De térerőnek kellene lenni hívás indítás-fogadás miatt.
Köszi azért.

[ Szerkesztve ]

(#28937) PBA válasza okiszPSX (#28936) üzenetére


PBA
aktív tag

Ez fura, én nemrég voltam külföldön így, és gond nélkül működött az EQ-s kártyám. Az adatroamingot és csomagot azt külön be kellett kapcsolni, de egy telefonomba és 10 percbe került...

(#28938) PBA válasza okiszPSX (#28936) üzenetére


PBA
aktív tag

Csekkold alaposan le a készülékbeállításokat, esetleg próbálj meg kézzel hálózatot választani (2G, 3G, stb). Működnie kellene...

(#28939) CHIPman válasza okiszPSX (#28933) üzenetére


CHIPman
nagyúr

*104# volt már? Nálam előfordult, hogy magától kikapcsolt, és be kellett kapcsolni. Igen, előfizetéssel.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#28940) okiszPSX


okiszPSX
tag

Köszi srácok. Eddig sajnos semmi. *104# re sem történik semmi.
Wifink van a szálláson, majd azon intézek amit tudok.

(#28941) LámaZ


LámaZ
addikt

Kollégák!
Nekem a számlám (iQpro) csökkent az áfacsökkenés miatt.(van egy korlátlanom, és egy kicsim)
Eddig volt kb. 5200, februártól lett 4830 Ft.
Szeretjük ezt, ugye? :)

Legyen minden jó!

(#28942) Andrewstarr válasza okiszPSX (#28933) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

EQ Aktív XXS csomagom van, Szlovákiában ment minden, előzetes aktiválások nélkül...
Melyik országról van szó, próbáltad az összes kinti szolgáltatóval? :U

[ Szerkesztve ]

(#28943) okiszPSX


okiszPSX
tag

Máltán vagyunk. A hivatalos az, hogy a go mobile szolgáltatót kellene tudni használni, manuális hálózatkeresésnél ki is dobja őket (2-3-4g), de rácsatlakozás után egyből ledob ha sikerül, vagy még az sem megy és ennyi az info: http://kepkuldes.com/images/9af95dc39a6de166acd19cc3776cfe06.jpg

Mindkettőnknek aktív xs csomagja van, szóval még ez sem különbözik.

(#28944) Hoorus válasza okiszPSX (#28943) üzenetére


Hoorus
őstag

Facebookon írj nekik szerintem. Hátha tudnak állítani valamit..

(#28945) Zeki válasza okiszPSX (#28943) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valami roaming engedély nincs aktiválva.

(#28946) sharp4


sharp4
őstag

IQPro flotta melyik szolgálaton keresztül üzemel?

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#28947) LámaZ válasza sharp4 (#28946) üzenetére


LámaZ
addikt

telinoor

Legyen minden jó!

(#28948) sharp4 válasza LámaZ (#28947) üzenetére


sharp4
őstag

Köszi :R

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#28949) poffsoft válasza Victoryus94 (#28857) üzenetére


poffsoft
addikt

Már rákérdeztem. Arra nem válaszoltak... ;)

[ Szerkesztve ]

(#28950) poffsoft válasza KILLERLALA (#28862) üzenetére


poffsoft
addikt

Kory24 elmondta a lényeget:
Ha le van papírozva, semmi gond.
Így meg átverésnek érzem...
Két-öt-tíz év múlva emlékezni fogsz rá, hogy valójában előre fizetsz? Ha előre fizetsz, miért nem ez szerepel a díjbekérőn?
...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.