Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28351) KILLERLALA válasza DrBubo77 (#28348) üzenetére


KILLERLALA
tag

Most nézem, kicsit rendbe lett téve a táblázat ! :C

Gratuláció, és köszönet ! :R

[ Szerkesztve ]

(#28352) DrBubo77 válasza KILLERLALA (#28351) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Még nincs teljesen kész, nehéz összeszedni az infókat, időm is kevés van.
A korábbi felhívásomra sem sokan reagáltak. :(

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28353) khorvat válasza DrBubo77 (#28352) üzenetére


khorvat
senior tag

DPI-ben még egy rövid ideig képben vagyok, lenne pár javítandó a táblázatában küldjem át priviben hogy mire gondolok?

(#28354) noorbertt válasza DrBubo77 (#28352) üzenetére


noorbertt
őstag

Alfa11 friss infó van ha kell. Hova küldjem?

(#28355) DrBubo77 válasza khorvat (#28353) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Jöhet privátban a javítás. Talán a hosszú hétvégén lesz időm rá. :)

(#28354) noorbertt: Te is küldheted privátban.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28356) noorbertt válasza DrBubo77 (#28355) üzenetére


noorbertt
őstag

Ment

(#28357) z67


z67
őstag

Elnézést kérek, ha sokadjára halljátok a kérdést, próbáltam visszaolvasni.

Ha jól látom pillanatnyilag a Frondeo a legkedvezőbb korlátlan ajánlat, ha normális mennyiségű netre van igényem, ha jól értem a 8-ban benne van a 7 giga net.

A kérdésem az lenne, mit tesz a szám elhordozás, ha hagyom veszni a számot, akkor nem kell fizetni, vagy az felmondáskor mindenképpen fizetendő?

Köszönöm szépen!

z

(#28358) Zolo1111


Zolo1111
csendes tag

Hát olvasgatva a bejegyzéseket, nagyon sok gond van a számlázással. Nekem ez tavaly novembertől megszűnt!!! Egyelőre váltani se akarok, és a számlázás totál korrekt! Én már nem akarok killódni, és ráadásul az akciókról is kapok mindig sms t.

Ja és a fórumozóknak (Nektek) köszönhetem ezt a céget :))

(#28359) MADcat


MADcat
MODERÁTOR

Infó ez EQ flottáról.

Eddig minden szép volt, de már kezd a tudatom velük "kilenni".

Rendeltem március 2-án adatkártya párt.
Megjöttek: 15-én...
Az egyik aktiválódott 20-án
A másik meg még mindig nem és ÁPRILIS 13 van! JA!! És jön a négynapos ünnep.

Na szóval annak ajánlom akinek, rohadtul ráér minden, mert itt aztán semmi nem történik. Levelezés, Viber, Telefon az ügyintézőkkel és a Flotta kezelővel, de minden a Telenorra van kenve ők nem tehetnek semmi.
Bocsánat, de leszarom. Rendeltem valamit, csinálják. Pont nem érdekel, kivel és hogyan oldják meg. Vagy mondják azt: kedves XYZ a kártyák várható aktiválási ideje idén karácsonyig megtörténhet. De valami történjen már.
Részemről, így jelen állapotban nem ajánlottak. Lehet más szerencsés volt, én nem. Szóval ennek fényében döntsön mindenki. :(((

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28360) tome0001


tome0001
senior tag

Sziasztok. Tudtok esetleg olyan Vodafone flottát ajánlani ahol normális áron van mobilnet a csomagok mellé, és aránylag jó flottának számít (pránanadi max 2gb nettel nem tetszik) köszi.

(#28361) MPeter87 válasza tome0001 (#28360) üzenetére


MPeter87
őstag

Olyan nem nagyon lesz, vagy ha lesz is, a többihez képest aranyárban. Ha függő teló miatt ragaszkodsz a vodához, hosszú távon jobban jársz a függetlenítéssel vagy függetlenre cseréléssel és egy valamelyik T-s szolgáltatós flottával.

(#28359) MADcat

Én már követeltem volna vissza a belépési díjat. :))

[ Szerkesztve ]

(#28362) cincinatus válasza z67 (#28357) üzenetére


cincinatus
tag

Elvileg csak akkor fizetendő a 15e, ha bevitted a számod és vissza szeretnéd kapni vagy a kapott számot el szeretnéd vinni.

Egyébkén csak simán visszaadod a számot, mert hűségidő nincs náluk.

(#28363) PBA válasza ittakary (#28343) üzenetére


PBA
aktív tag

Én kizártnak tartom, hogy a korlátlan csomagokat kint is korlátlanul lehessen majd használni. Ez egyébként irreális elvárás is lenne a szolgáltatóval szemben. Szerintem minden csomagnál meg lesz határozva egy keret, amit külföldön leforgalmazhatsz az EU-n belül. De rövidesen ki fognak derülni a részletek.

Én már azt nagyszerűnek tartom, hogy ilyen árakon, ekkora adatmennyiségeket, vagy korlátlan előfizetést tudok kapni itthon. Lehet igényelni, hogy még akár a Marson is használhassam, csak épp nem reális és nem életszerű.

(#28364) kano válasza MADcat (#28359) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is 2 hét volt mire a második kártya aktiválódott. Ne a csajjal beszélj, hanem Péterrel. Nekem gyaníthatóan az volt, hogy nem jelentették le a társkártyát így nem is aktiválódott. De miután beszéltem Péterrel tényleg 3 napon belül megtörtént (egy fórumtárs is segített). :R

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28365) Norby86


Norby86
őstag

Nemrégen érdeklődtem itt nálatok hogy melyik a kedvezőbb flotta csomag az én igényeimre szabva (havi max 200 perc beszélgetés + 4 giga net) és akkor azt mondtátok ez EQ flotta a legjobb ajánlat. De ugye náluk 10 ezer a belépés ami nem olcsó... Én úgy döntöttem mindenek előtt kipróbálok egy Telenoros sim kártyát hogy mégis mennyire jó a 4/3G hálózatuk és azt kell mondjam számomra megfelelőnek találtam. Tehát a közeljövőben váltani szeretnék jelenlegi T mobile feltöltőkártyás csomagomról vagy EQ vagy IQpro flottába, de más flotta is érdekel ha jobb ajánlatuk van, megbízhatóak és nem kerül 10 ezerbe a belépés.
Kaptam is nemrég IQpro-tól egy levelet az érdeklődésemmel kapcsolatban amiben leirták hogy a 4 giga internet 1335 ft lenne, ami nagyon jó ár szerintem, továbbá azt is olvastam hogy náluk van lehetőség telefonhívásra is, tehát nem csak adatkártyákat adnak. Igaz ez? Mert itt a leírásban amit küldtek nekem emailben, azt látom hogy:
Hang & adat & NET:
Havidíj: 0.-Ft
Hűség: nincs
Belföldi hanghívás másodperc alapon: n.10.-Ft
SMS belföldre (db): n.17.-Ft
... alatta meg ezt hogy: A keretek FELE lebeszélendő! Kvóta: 400+400 nettó forint.
De ezt az utolsó sort én nem értem milyen 400+400 forint.

Valaki akinek van IQpro flottája, leirná nekem hogy pontosan hogyan kell ezt értelmezni?
Belépési díj mennyi náluk? Mennyire megbízhatóak? Vagy az EQ jobb?
Ugye most ahogy említettem igényeltem próbaképp egy telenoros feltöltőkártyás sim-et, de lehet hogy ezt a számot átvinném flottába. Pl. ez nemtudom lehetséges e?

-Norbi-

(#28366) MADcat válasza kano (#28364) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ezeken bőven túl vagyok... Péter, Tímea, stb..

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28367) gabor9991 válasza Norby86 (#28365) üzenetére


gabor9991
őstag

A 400+400 forintot plusz àfàt, azért kell fizetned mert kapsz ezért egy lebeszélhetö keretet , ami 40perc hálózaton belül plusz 40perc hálózaton kívül, de ezt akkor is kiszámlázzák neked, ha nem beszélsz annyit.
Szóval ha hang alapú elöfizetést kérsz, akkor fizetni fogsz minimum 80 perc beszédforgalmat plusz a választott adatmennyiség díját.
Nincs belépési díj, se kaució, se semmi.
Ha 80perc felett beszélsz az 12.7/perc díjjal lesz számlázva mp. alapon, számot elméletileg be lehet hordozni, de sokáig tart elintézni, azt mondta a flottakezelö, jobban jársz lehet egy kapott számmal, az néhány nap múlva nálad lehet az igénylést követöen.

[ Szerkesztve ]

(#28368) z67 válasza cincinatus (#28362) üzenetére


z67
őstag

Nagyon szépen köszönöm!

(#28369) Norby86 válasza gabor9991 (#28367) üzenetére


Norby86
őstag

Köszönöm az infót! :) Így már értem akkor ezt a dolgot.
Már csak azt nem tudom, mennyire megbízható cég az IQ pro. Nem e számláz tévesen vagy késve, esetleg más gondok szoktak e vele lenni. Nem akarok offtopikot nyitni, privátban is leirhatja bárki ha van tapasztalata.:)
Nem rossz amugy ez a 400+400 ft sem,mert annyit biztos lebeszélek, még többet is, viszont nem mindig 200 percet, van hogy csak 180 vagy kevesebb.
Ár/érték arányban persze az EQ jobban megérné, de a 10 ezres belépési dijat szerintem évek alatt sem hozza be ha azt nézzük ott 9 forint, itt 12.7 Ft.
Amugy ha mondjuk xy hónap mulva más flottára váltanék, van bármilyen díja annak ha lemondom az IQpro-t?

-Norbi-

(#28370) gabor9991 válasza Norby86 (#28369) üzenetére


gabor9991
őstag

Lemondásnak sincs díja, csak egy ajánlott levél.
Ha van idöd, olvass vissza, lesz panasz az iQpro-számlázására, nem is egy, nekem is jöttek hibás számlák, de korrekt megoldás lett a vége, nem lett belöle semmi problémám.
EQ-ról én is annyit tudok,.amit itt olvasok róluk, hát....úgy tűnik ahogy növekszik az ügyfélszám, ott is mintha több lenne a probléma, meg az elégedetlen ügyfél, pedig ugye a belépési díj miatt voltak akik azt gondolták, hogy ott majd gördülékenyebb lesz az ügyintézés mint az iQpronál, de ez úgy tűnik nincs így.

[ Szerkesztve ]

(#28371) Norby86 válasza gabor9991 (#28370) üzenetére


Norby86
őstag

Az IQpro-s panaszokat én is olvastam, azért is gondoltam rákérdezek ujra hogy most mi a helyzet. De ahogy látom akkor már az EQ-ra is van panasz. Őszintén megmondva nem is tudom miért éri meg 10 ezerért oda belépni ha ez meg ingyen van, ha már mindkettőre vannak panaszok. Pár száz forintal olcsóbb csak az EQ.
Azért a számot jólenne átvinni, mert elég könnyen megjegyezhető számom van. Maximum majd megkérdezem ez mennyi időt venne igénybe, mert időm az van mint a tenger. :)

-Norbi-

(#28372) arcszesz válasza MADcat (#28366) üzenetére


arcszesz
aktív tag

Nem jól csinálod. Elmondom az ügyintézés módját. ;]

Felhívod Tímeát és erélyesen közlöd vele: "-Már elég volt, mióta várok! Szerződést akarok bontani! Azért rendeltem netet hogy használni tudjam! Kérem vissza az öt rugómat!"

Egy ilyen hívás után fél nap alatt "megjavult" a kártyám, meg egy fórumtársnak is, akitől ezt az ügyintézési tippet kaptam :))

[ Szerkesztve ]

(#28373) ITDoki


ITDoki
újonc

Sziasztok!

Olyan flottát keresek amelybe meglévő jelenleg Magyar Telekomnál lévő telefonszámommal tudok csatlakozni és én vagyok a szerződő (számlafizető). A havidíj tartalmazza a korlátlan beszélgetést és sms-t belföldön, illetve legalább 2 gigabyte mobilinternet hozzáférést. Mindezt szeretném a lehető legolcsóbb konstrukcióban, mindegy melyik szolgáltatónál. Tudtok ilyet ajánlani?

(#28374) DrBubo77 válasza ITDoki (#28373) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Az IT Services-nél az SMS nem korlátlan, csak 100 db. De 9195 Ft-ért korlátlan beszélgetést és 3 GB adatot adnak mellé. A Telenorral szerződsz és a Telenor küldi a számlát is. Nincs belépési díj, se hasonló.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28375) noorbertt válasza arcszesz (#28372) üzenetére


noorbertt
őstag

De most komolyan, fenyegeti és időt pazarolni amikor fizettél valamiért?

(#28376) arcszesz válasza noorbertt (#28375) üzenetére


arcszesz
aktív tag

Ha korlátlan netet akarok legolcsóbban, más opció nem nagyon létezik. Tetszik, nem tetszik ez van :)

(#28377) easoft válasza DrBubo77 (#28374) üzenetére


easoft
tag

Hat ez elég drága

(#28378) khorvat válasza easoft (#28377) üzenetére


khorvat
senior tag

Ez az ára ha vki előfizető és számlafizető is akar lenni egyszerre, teljes kontrollal a telefonszáma tulajdonjoga felett!

(#28379) easoft válasza khorvat (#28378) üzenetére


easoft
tag

Szuper

(#28380) noorbertt válasza arcszesz (#28376) üzenetére


noorbertt
őstag

IQ, alfa nem olcsóbb?

(#28381) MADcat válasza noorbertt (#28380) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ha kettő kell, nem.
Ha egy kell, akkor olcsóbb az iQpro.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28382) noorbertt válasza MADcat (#28381) üzenetére


noorbertt
őstag

Nekem kettő kell, vagyis páromnak.
Kettővel mennyire jön ki?

(#28383) MADcat válasza noorbertt (#28382) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

6550 a kettő korlátlan, azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28384) noorbertt válasza MADcat (#28383) üzenetére


noorbertt
őstag

IQ-nal 3690 a korlatlan : 3690x2=7380

EQ: 6550 (2 sim) + ~10000 belepesi dij

a ketto kozott 830 a kulonbseg azaz ha a belepesi dijat is beleszamolom akkor az EQ 1 ev utan lesz olcsobb.

Köszönjük a "hasznos" infót, de legközelebb ezt tartsd meg magadnak!

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#28385) csako válasza noorbertt (#28384) üzenetére


csako
veterán

a 3690 nettó ár, a 6550 pedig már bruttó

8708 Ft a két IQ korlátlan net.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#28386) Hoorus válasza noorbertt (#28384) üzenetére


Hoorus
őstag

3690 az nettó ár..

Megelőztek..

[ Szerkesztve ]

(#28387) noorbertt válasza csako (#28385) üzenetére


noorbertt
őstag

Akkor 5ho :)

Intruder2k5 jojo.. :C

[ Szerkesztve ]

(#28388) arcszesz válasza noorbertt (#28387) üzenetére


arcszesz
aktív tag

És csak 5k a beugró a két kártyára.

(#28389) noorbertt válasza arcszesz (#28388) üzenetére


noorbertt
őstag

najo, ha nincs friss info hiaba matekozom :)

(#28390) MADcat válasza noorbertt (#28389) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

A beugrót kihagytam. Valóban. És igen bruttó, csak siettetem.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28391) easoft válasza noorbertt (#28384) üzenetére


easoft
tag

EQ korlátlan net bruttó 5900 Ft adatmegoszto kartya bruttó 641 Ft
2 db korlátlan net kartya flottaba lépései díja összesen 5000 Ft ami kiváltható router vásárlással !
Pl huawei e5186s ar 30.000 Ft

(#28393) Dracula72


Dracula72
senior tag

Ha már EQ.
Van valaki aki az unlimited XS tarifában van?
Nem 6340ft lenne 1 hónap?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Debrecen Telefon Adás-Vétel: https://www.facebook.com/groups/1953581434945040/

(#28394) aminat


aminat
tag

A DPI flottában van ez a "Extra korlátlan e-mail és böngészés szolgáltatás" Ez pontosan mit takar? Ha a chromeban facebookozok akkor az böngészés ha az alkalmazáson keresztül az nem? Vagy a youtube is így van?

(#28395) DrBubo77 válasza aminat (#28394) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

A youtube tuti nem számít böngészésnek semmilyen módon.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28396) Maist válasza easoft (#28391) üzenetére


Maist
senior tag

Példáulnak írtad a Huawei e5186s-t, más router is van/választható? Esetleg az akkuval is rendelkező kis e5577s is kérhető, és annak a vételára is kiválthatja a flottába lépés díját?

(#28397) easoft válasza Maist (#28396) üzenetére


easoft
tag

Igen kedden megkérdezem az arat

(#28398) Maist válasza easoft (#28397) üzenetére


Maist
senior tag

Köszönöm!

(#28399) t-shirt válasza Dracula72 (#28393) üzenetére


t-shirt
veterán

Én abban vagyok, de még nincs egy hónapja. Reményeim szerint 6340 lesz a számlán. Neked több lett?

(#28400) PiciDikenz


PiciDikenz
aktív tag

Helló,

az alap helyzet az, hogy T-nél van egy, a volt munkáltatóm dolgozói csomagján keresztül kötött flottás előfizetésem 4 számmal. Namost idő közben én már külföldön dolgozom, de a msáik 3 szám még otthon használja aktívan az előfizetését és most ahogy ránéztem a számlára, akkor esett le, hogy ez még a flottás csomag, amit a cégtől való kilépésem miatt kb 1 éve le kellett volna mondanom (gondolom).

Tudja valaki esetleg, hogy ilyenkor most mi van? :D Szóljak a T-nek, hogy megszüntetném a csomagot és nem fognak kérdezősködni, hogy mikor szűnt meg a munkaviszonyom? Próbáltam online díjcsomagot váltani, de nem lehet, szóval gondolom személyesen / telefonon kell intézni ezt.

Vagy a másik lehetőség, hogy hagyjam pörögni ezt a díjcsomagot, mert miért ne, aztán hátha nem tűnik fel a T-nek? :D (persze ha mégis, akkor gondolom utólag jó kis kötbért kell fizetni)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.