Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28851) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Egyáltalán miért kérik vissza a SIM-et? Úgysem tudják másnak odaadni. Lehet, csak a számhordozást, lemondást nehezítik ezzel.

(#28852) noorbertt válasza pinnacle (#28851) üzenetére


noorbertt
őstag

Övéké :D

(#28853) MPeter87 válasza pinnacle (#28851) üzenetére


MPeter87
őstag

Ha kell vállalnia hűséget a flottának az adott számra, akkor gondolom a visszapostázást követően kicserélteti a szolgáltatóval egy újra és azt kapja az új ügyfél. Ha nem kell hűséget vállalnia, akkor passz.

(#28854) csabiks


csabiks
senior tag

sziasztok! a velemenyeteket szeretném kikérni:

adott egy panel lakas, 3 eszkozt szeretnék nettel ellátni, nem baj ha belassitjak nem toltok szinte soha (youtube menjen). melyik flotta lenne nekem idealis? valamilyen hordozhato wifi routerbe tenném, azt jo lenne ha kezelne out of the box.

az iqpro 2530ert mennyire korlatlan?

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#28855) MPeter87 válasza csabiks (#28854) üzenetére


MPeter87
őstag

Nem tudom melyik csomagot nézed, de neked erre csak adatsim kell, azaz csak a netet fogod fizetni. Ha nem korlátlan csomagot választasz, akkor a keret elfogyása után 300-320kbps-re lassítják (iqpro), amin kb youtube 240p megy akadás nélkül, 360p már felejtős. Az oldalak lassan, de betöltődnek.

[ Szerkesztve ]

(#28856) poffsoft


poffsoft
addikt

Iqpro első hibátlan számla jött tegnap! (Egy apró baki, hogy a levélben kérnek, 5 napon belül fizessek, míg a számlán 05.12 a fizetési határidő...)

Mondjuk arra nem válaszoltak, hogy ha szerződéskötéskor előre kifizettem egy hónapot (első számla a sim-mel), akkor az aktuális számlán miért utólagosnak szerepel a havidíj? Vagyis az első havit duplán fizettem?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]

(#28857) Victoryus94 válasza poffsoft (#28856) üzenetére


Victoryus94
őstag

Elvileg azt levonják vagy mi a 2. haviból. De én is kifizettem duplán.
Nyugodtan kérdezz rá náluk. Legyen róla egy leveled, aztán hivatkozhatsz rá, ha nem fizeted be. Utólag már nem problémázom az a másfélezren, de ha valamit nem kell kifizetni, ne fizesd duplán ;)

[ Szerkesztve ]

(#28858) Zolo1111 válasza DrBubo77 (#28846) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

Dr bubo77 Köszönöm a listát!

(#28859) KILLERLALA válasza poffsoft (#28856) üzenetére


KILLERLALA
tag

Mindenki befizet 1 havit plussz !
Ez a szolgáltatóknál bevett gyakorlat ! Pl: Digi, Vodafone.

A visszaélések miatt van ez a rendszer, ezzel védik magukat !

Sokszor előfordult, az ügyfelek a hónap végén, vagy számlaforduló idején lemondták a szolgáltatást.
De az utolsó havit már nem volt kedvük befizetni.

Erre találták ki, hogy jó, akkor fizetel előre, s ha lemondod, rendezve van az utolsó havid.

Bevett gyakorlat ez már sok helyen !

(#28860) kory24 válasza KILLERLALA (#28859) üzenetére


kory24
őstag

Ez így érthető is volna. Csak meg kellene fogalmazva lenni szerződésben.

Akkor ha visszaadod flottás sim pl 20-án, akkor arra az utolsó hónapra nem kell fizetned, hisz előre fizetted?
Dijbekerő se fog jönni? :)

(#28861) DrBubo77 válasza Zolo1111 (#28858) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Szívesen.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28862) KILLERLALA válasza kory24 (#28860) üzenetére


KILLERLALA
tag

Elméletileg így menne, de van rá példa hogy nem sikerül az elválás ! :D

Rengeteg dolog befolyásolhatja ezt a dolgot, pl ha az utolsó havid több mint amit elsőnek fizettél stb....

Egy szakítás sohasem egyszerű ! :D

A kapcsolatok végén álltalában mindenki másképp látja-ítéli meg a dolgokat !

(#28864) rendon


rendon
tag

EQ előfizetőkhöz lenne egy kérdésem, akik szám hordozással mentek hozzájuk! Ugye átmeneti csomagban való várakozás 15 nap, mire a flottába bekerülsz. Van akinek ezen túl ment, vagy esetleg pont annyi volt?
Meg lett sűrgetve is 4 szer, de szerintem az én esetembe, csak üres szavak. Pénteken telik le a 15 nap!

(#28865) noorbertt válasza rendon (#28864) üzenetére


noorbertt
őstag

Legalább neked "elvileg "ingyenes mivel új számmal 20ezer előre :) csak ezt sehol sem olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#28866) rendon válasza noorbertt (#28865) üzenetére


rendon
tag

Nem volt ingyenes! Fizettem a belépésért, és a számhordózásért!

(#28867) impact2 válasza rendon (#28864) üzenetére


impact2
tag

Szia.
Ezek szerint még nem jött össze. :(((

(#28868) noorbertt válasza rendon (#28866) üzenetére


noorbertt
őstag

Belépés alap, nekem úgy lett mondva hogy ha van szám akkor ingyenes (plusz belépés) de ha nincs akkor 20elore amit felfog használni az elofizu plusz belépés :)

(#28869) Thusor válasza rendon (#28864) üzenetére


Thusor
őstag

Hívogasd őket minden nap és sürgesd őket. Főleg Pétert keresd facebookon vagy telefonon. Ő elintézi a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#28870) rendon válasza impact2 (#28867) üzenetére


rendon
tag

Még nem! Es az a szép benne hogy nem csak 1 személynek szóltam, hanem 3-nak! Van egy olyan érzésem hogy túl fog menni 15 napon.

(#28871) rendon válasza Thusor (#28869) üzenetére


rendon
tag

Pont Péter kamuzott ez ügyben, amikor felhívtam a sűrgetéssel kapcsolatban!

(#28872) Thusor válasza rendon (#28871) üzenetére


Thusor
őstag

Ezt szomorúan olvasom. Mást sajnos tényleg nem tudok tanácsolni. Nap mint nap sürgetni kell őket. Nekem is legalább 3 hét volt az adatmegosztó kártya aktiválása.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#28873) rendon válasza Thusor (#28872) üzenetére


rendon
tag

Az adatkártya még annyira nem is érdekel. Csak a fő számom lenne már a flottában! És az a szomorú, hogy sürgetés ellenére sem történt semmi! Ha nem is a Péter, legalább a Timi megcsinálhatta volna, mert neki is mondtam!

(#28874) rendon válasza noorbertt (#28868) üzenetére


rendon
tag

Érdekes, mert nekem csak a belépési összeget mondta, nem tért ki arra hogy, mi a helyzet ha számot viszel, vagy új számot akarsz! Igaz amikor személyesen voltam bent, akkor közölték velem hogy, a számhordózás is pénzbe kerül!

(#28875) ciceroo válasza rendon (#28874) üzenetére


ciceroo
tag

Nekem azért korrekten közölték még telefonos érdeklődésre, hogy a belépés 10k, a számhordozás meg 2ezerpárszász Ft, de az majd talán levonódik az egyik havidíjból. És 1 napja kerültem át az átmeneti csomagba, kíváncsian várom mikor leszek flotta tag.

(#28876) lefler


lefler
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnénk belépni a DPI Flottába az alap tarifacsomagba.
Ha valaki tud érdemleges segítséget nyújtani, privátban keressen kösz.
Üdv.: Peti

(#28877) allfinanz


allfinanz
senior tag

korlatlan mobilnetben tiltottak vkit mar le tobb terra letoltes utan?

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#28878) Thusor válasza allfinanz (#28877) üzenetére


Thusor
őstag

Hát több terra letöltést nem sikerült elérnem vele még. De nekem otthoni és a mobilom netét is ellátja adatmegosztóval EQ flottában. Xbox letöltések is erről mennek nekem, így havonta 150-300 GB elmegy. Eddig még nem volt gond a forgalomból.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#28879) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv.
Belenéztem a spreadsheetbe, az iqpro nagyobbik csomag 2529Ft-ért van feltüntetve korlátlan nettel, 160 perc lebeszélhetőséggel. Nekem ez tökéletes lenne, viszont a topicban utánaolvastam, hogy messze nem ez a felállás. Akkor miért ez van a doksiban? Valami kiskapu van a dologban?

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#28880) gabor9991 válasza CHIPman (#28879) üzenetére


gabor9991
őstag

Az 160 perc beszéd + 100MB adat, ami lassítva használható tovább, rosszul van kiírva a táblázatba.A korlátlan adatkártya 4362/hó.

(#28881) MPeter87 válasza CHIPman (#28879) üzenetére


MPeter87
őstag

Nincs náluk kisebb vagy nagyobb csomag, csak 1 van. A kisebb csomag nem létezik, nem tudom milyen infó alapján lett kitöltve. A nagyobbikban is csak 100 mega net van, ami helyett kérhetőek a lenti csomagok, tehát nem korlátlan, csak ha azt a csomagot kéred hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#28882) DrBubo77 válasza gabor9991 (#28880) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Elég nehéz kibogozni, hogy pontosan hogyan is van. Szeretném pontos és aktuális adatokkal kitölteni a táblázatot.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28883) gabor9991 válasza DrBubo77 (#28882) üzenetére


gabor9991
őstag

Tényleg nem egyszerilű eligazodni, alapból jól van írva egyébként majdnem minden, kivéve a 160perces oszlopban a netet, mert ott csak annyi van, hogy korlátlan, pedig nem az, alapból van 100MB, az után pedig lassítva mehet tovább.Mellette a 80perces oszlopban jól van írva.

[ Szerkesztve ]

(#28884) DrBubo77 válasza gabor9991 (#28883) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Módosítottam, így már jók az iQpro adatai?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28885) rendon válasza ciceroo (#28875) üzenetére


rendon
tag

A belépés árát nekem is közölték telefonba, de a többit nem!
A számhordózás árát nem közölték, ez csak személyesen derült ki.
És azt is elfelejtették közölni, hogy számhordózás esetén nem kerülök egyből a flottába, hanem egy átmeneti csomagba, és majd úgy a flottába! Az átmeneti csomagból való váltás flottacsomagra, hivatalosan 15 nap!

(#28886) MPeter87 válasza DrBubo77 (#28884) üzenetére


MPeter87
őstag

Szerintem még mindig nem jó.
Nincs mini, maxi csomag. Van egy hanghívásos csomag (ez a 800+800 keretes), ami mellé választhatsz net keretet (alapból 100 mega van benne) és vannak az adatkártya csomagok(4GB és korlátlan között választható), amik mellé, ha indítasz hívást, smst, akkor automatikusan kiszámlázzák a nettó 400+400-at, de ez alapvetően nem kerül kiszámlázásra, ha csak adatkártyának használod.
Ha 400+400 keretes csomagot szeretnél, akkor adatkártyát kell kérned, amivel hívást is kezdeményezhetsz, de ebből szerintem a legkisebb a 4 gigás csomag, amivel már bruttó 2591 lesz a havidíj (nettó 1335 4 gb net + nettó 400+400 hívás).

(#28887) ciceroo válasza rendon (#28885) üzenetére


ciceroo
tag

nem védeni akarom őket, de nekem ezt mind elmondták.. lehet csak kicsit részletesebben kerdezgettem őket

(#28888) karl_fischer válasza MPeter87 (#28886) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Ezt az egyik ismerősöm kapta email-ben az iQPro-tól:

"iQpro Kft.
1112 Budapest, Repülőtéri út 6
7621 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky út 9
1507 Budapest, Pf. 47
Ügyfélszolgálat: +36204666200

Kedves József!

Személyi+lakcím kártya fotó/szken szükséges a megrendeléshez, a többi postán érkezik az aktív SIM kártyával együtt.

Adat & NET (akár hang mellé is):

4 GB adat+net (150 Mbps): n.1335.-Ft (ha elfogy a 4 GB akkor korlátlan 60Kbps)
7 GB adat+net (150 Mbps): n.1808.-Ft (ha elfogy a 7 GB akkor korlátlan 60Kbps)
13 GB adat+net (150 Mbps): n.2319.-Ft (ha elfogy a 13 GB akkor korlátlan 60Kbps)
24 GB adat+net (150 Mbps): n.3304.-Ft (ha elfogy a 24 GB akkor korlátlan 60Kbps)
Teljesen korlátlan adat+net (150 Mbps): n.3690.-Ft
Hanghívás vagy SMS kezdeményezése esetén azonnal beáll a 400+400 nettó forintos kvóta.

JANUÁR 1-TŐL AZ INTERNET ÁFÁJA 18%-RA CSÖKKENT !!!

Hang & adat & NET:
Havidíj: 0.-Ft
Hűség: nincs
Belföldi hanghívás másodperc alapon: n.10.-Ft
SMS belföldre (db): n.17.-Ft
Korlátlan adat+net keret (100kBit/sec): n.393.-Ft
Forgalmi keret Telenor hálózatba: n.800.-Ft
Forgalmi keret bármely más hálózatba: n.800.-Ft
A hangpercdíj a kereten felül is n.10.-Ft
A keretek FELE lebeszélendő! Kvóta: 400+400 nettó forint.
A kártyák egymással - díjmentesen - ingyen beszélnek!

Huszár István +36203333300"

(#28889) Bferibörs válasza karl_fischer (#28888) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ez a cím még működik ? : 1112 Budapest, Repülőtéri út 6

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#28890) karl_fischer válasza Bferibörs (#28889) üzenetére


karl_fischer
aktív tag

Sajnos nem tudom, én csak ezt az egy email-t kaptam az ismerősömtől. Azt sem tudom, hogy rendelt-e egyáltalán kártyát.

(#28892) DrBubo77 válasza MPeter87 (#28886) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Próbáltam javítani, remélem most már jó.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28893) MPeter87 válasza DrBubo77 (#28892) üzenetére


MPeter87
őstag

Hát..már majdnem, de még mindig faragni kellene kicsit rajta. :)
Az adatkártyákhoz a percdíjak miatt írnék egy kommentet vagy ha itt is lehet ilyen pop-up megjegyzést írni, akkor abba, hogy hívás/sms esetén nettó 400+400 kiszámlázódik. Azt nem tudom, kell-e külön jelezni megrendelésnél, hogy hívásképes adatkártyát szeretne az ügyfél.
A hanghívásos csomagnál pedig nettó 800+800 a keret, tehát 160 perc, és így ennyivel drágább is a csomag.

[ Szerkesztve ]

(#28894) tomazin


tomazin
veterán

Vodafone megtartasnal ajanlottak nekem 100perc br. 1700ert + 12,5/perc,2ev huseg.
A voipon gondolkoztam , de sokan hullamzo minosegrol szamolnak be, ugyhogy nem vetettem el rogton a fenti ajanlatot. Itteni flottakban van esetleg jobb ajanlat? Net nem szamit (ha van egy minimal nem baj), es mivel most lett kihozva a cegbol a szam igy nem tudjuk megtippelni sem mennyit telefonalnek, emiatt a legkisebb havidij/legalacsonyabb percdij lenne a celszeru. Az allando szamlazasi problemak miatt az iqpro ki is esett, nincs kedvem nyalazni a szamlat.
Elore is koszi, ha valaki ajanl valamit.

(#28895) rendon válasza ciceroo (#28887) üzenetére


rendon
tag

Nekem ezeket nem közölte, pedig a számhordózásra is rákérdeztem, és arra csak annyit mondott, hogy lehetséges. De azt nem mondta hogy, pénzbe is kerül! Rendesek, meg aranyosak, de 1-2 infó lemaradt nálam.

[ Szerkesztve ]

(#28896) MPeter87 válasza tomazin (#28894) üzenetére


MPeter87
őstag

Voda Tuti, Telenor Myminute, T-Mobil Domino Most csomag (feltöltős mind) és annyit töltesz rájuk, amennyit szeretnél. Nincs hűség, ugye és mindegyik 15Ft/perc, a telekomos ráadásul hálón belül csak 9 Ft. Netcsomag mindegyikhez választható. Ezek közül bármelyikkel jobban jársz a megtartós ajánlatukhoz képest.

[ Szerkesztve ]

(#28897) Atomgeszi válasza MPeter87 (#28896) üzenetére


Atomgeszi
veterán

19Ft/perc perc alapon

(#28898) Bferibörs válasza MPeter87 (#28896) üzenetére


Bferibörs
addikt

19 Ft és a telekom június 30-ig biztos egyenlőre, alapból 25 Ft-al ajánlja a csomagot

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#28899) MPeter87


MPeter87
őstag

15Ft-ra emlékeztem, de akkor sorry! :DDD
Viszont szerintem még így is jobb a 2 év hűségnél, főleg, hogy nem tudja még mennyit beszél majd.

(#28900) Atomgeszi

Én inkább a másik végletre gondoltam. Ha esetleg megszalad a beszélgetés és nagyobb csomag kell neki, akkor hűség alatt válthat felfelé, de jó eséllyel nagyságrendekkel kedvezőbb csomagok közül választhatna a flottás ajánlatok közül, viszont ugye köti a hűség..

[ Szerkesztve ]

(#28900) Atomgeszi válasza MPeter87 (#28899) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Egyértelmű. Olyanért Én sem szeretek fizetni, amit nem használok el. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.