Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28251) fojtviki


fojtviki
senior tag

Sziasztok.

Nem tud valaki egy IBAN szamlaszamot adni az IQ pro-hoz? Kertem mar toluk, igertek is dehat semmi. Mindig kernem kell a dijbekerot is es mar unom kicsit. Miert nem figyelnek erre en nem ertem :F

(#28252) #83057408


#83057408
törölt tag

Sziasztok!

Régebben már beszéltem a flottáról amit május elején tervezünk elindítani. Amit röviden tudni érdemes, hogy nincs hűségidő, a szám a flottakezelő nevén van és ő is számláz, havi rendszerességgel. Egyszeri belépési díj van, ami 5.000Ft kártyánként.

A végleges árakat a következő linken megtaláljátok, ahol le is adhatjátok igénylési szándékotok. Természetesen ez semmilyen kötelezettséggel nem jár, indulás előtt minden jelentkezővel felvesszük a kapcsolatot. :)

[ Módosította: tiv83us ]

(#28254) khorvat válasza McSpy (#28253) üzenetére


khorvat
senior tag

Ez a legjobb mert nincs érdekeltségi körödben a flotta így megmarad a link másoknak is, az eredeti hsz a szabályok szellemében törlésre fog kerülni szerintem!

Netcsomagokba semmi mozgástér nem lesz 3db fix csomag ajánlat és csókolom?
Ehhez így nagyon erős marketing fog kelleni ha ezer fölé kell mennetek SIM kártyaszámban szerintem!

[ Szerkesztve ]

(#28255) MADcat válasza #83057408 (#28252) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Bruttó 5500 huf, a korlátlan beszéd plusz 1 giga net. Nem is olyan rossz. :)

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28256) hbala válasza MADcat (#28255) üzenetére


hbala
aktív tag

Plusz ingyen sms.

(#28257) Zeki válasza MADcat (#28255) üzenetére


Zeki
nagyúr

A roaming eltörlése után az M csomag is full EU-s kéne hogy legyen. Na de majd kiderül.

(#28258) MADcat válasza Zeki (#28257) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ezen most el kezdtem agyalni. :K

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28259) Zolo1111 válasza Vesporigo (#28250) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

Nézd meg a táblázatot elől. Én a servicesnél vagyok. Nekem bejött. de kérdezz a többiről is tapasztalatokat☺

(#28260) radi8tor válasza #83057408 (#28252) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

(#28261) Tombi válasza radi8tor (#28260) üzenetére


Tombi
senior tag

Még el sem indult :) ;]

(#28262) #79335424 válasza Tombi (#28261) üzenetére


#79335424
törölt tag

Semmi gond, dobd át priviben amit "promótálni" szeretnél, én majd közzéteszem! Úgy már szabályos lesz, mivel semmi közöm a flottádhoz.

[ Szerkesztve ]

(#28263) kano válasza #83057408 (#28252) üzenetére


kano
nagyúr

Ugye ezek T-s csomagok?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#28264) Intruder2k5 válasza #79335424 (#28262) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Én ezt semmiképp sem ajánlanám, és megkérlek, hogy ne buzdíts másokat sem a szabályok kijátszására! A topikban annak jellegéből adódóan folyamatosan súlyos anyagi érdekek ütköznek egymással, így nehéz megtartani a szakmaiságot, hogy mindig korrekt és elfogulatlan tájékoztatást kapjanak akik itt kérnek infót, segítséget a lehetőségekről. A felállított szabályokkal azon vagyunk, hogy a mérleg nyelve mindig a szakmaiság felé billenjen, de ha a te hozzáállásod ilyen, akkor zárhatom is a topikot, és kiírom, hogy a köszönetnyilvánításokat neked lehet küldeni privátban.

(#28265) #83057408 válasza kano (#28263) üzenetére


#83057408
törölt tag

Igen.

(#28266) #83057408 válasza Intruder2k5 (#28264) üzenetére


#83057408
törölt tag

Nyugodt lehetsz hogy valóságos dolgokat és tényeket írok ki, amit alá is tudok támasztani. Semmi félrevezetési szándékom sincs, efelől ne aggódj. :)

(#28267) csako válasza #83057408 (#28266) üzenetére


csako
veterán

Nem ez a baj, hanem a módja.
Jobb oldalt fent a 4-es pontot tessék elolvasni ;)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#28268) #83057408 válasza csako (#28267) üzenetére


#83057408
törölt tag

Tisztasor, de olyan flottáról beszélünk ami még nem létezik, nem hogy újnak mondható.

(#28269) MADcat válasza #83057408 (#28266) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

DrBubo77! Ő a topikgazda.
Neki küldj el mindent, ő berakja az összefoglalóba. Ő is mindent megkérdez majd.
Ha mi is valamit kérdezünk, válaszolj. Utána már mi is tudjuk "ajánlani" egyedi igényekhez mérten, mint a többi flottát. Ha jó flotta, úgyis fogja mindenki ajánlani. Lásd DPI, IQpro, EQ flotta stb... A lényeg, hogy ne ajánld ész nélkül, mert az se neked se nekünk nem jó.
Szerintem ezzel nem lőhetsz mellé, ha igen javítson ki valaki. :R

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28271) Intruder2k5 válasza #83057408 (#28268) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Az alapelvek III 11/17. pontja szerint "tilos az Üzemeltető engedélye nélküli marketing vagy gazdasági tevékenység (tagok, vásárlók gyűjtése, szervezése, regisztrációra invitálása, ajánlattétel, felhívás," A fórum általános szabályairól a fentebbi linken tájékozódhatsz, a topik szabályaival kapcsolatban pedig a Topikgazda is tud segíteni. Ezek fényében, és a többi flottával való esélyegyenlőség jegyében kérlek a szabályok pontosabb betartására!

És ezennel a téma itt lezárva.

[ Szerkesztve ]

(#28273) tahepa válasza Zolo1111 (#28259) üzenetére


tahepa
senior tag

Nekem is jó az IT-S csak kicsit sokallom az sms árat....olcsóbb felhívni a delikvenst...már ha elérhető épp :)

(#28274) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Egy gyors kérdés. Megkaptam a 4GB-os iQpro 4GB-os adatkártyámat, egyenlőre úgy néz ki rendben működik.

Kérték, hogy egy papírt küldjek vissza, illetve, hogy utaljam el az első havidíjat.
Minden hónapban utalni kell, vagy csak csak az elsőt, és a többi csekken jön?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#28275) Hoorus válasza Predator2 (#28274) üzenetére


Hoorus
őstag

Utalni kell.

(#28276) MPeter87 válasza Predator2 (#28274) üzenetére


MPeter87
őstag

Utalni kell, vagy otp-ben befizeted kozvetlenul a szamlajukra. A fizetesi hataridore figyelj, ne csussz ki, mert tiltjak a kartyat. Kozlemeny rovatba mindig ird be a kartya telefonszamat.

(#28277) KILLERLALA válasza Predator2 (#28274) üzenetére


KILLERLALA
tag

A bérbeadói papírt mindenképp küld vissza ! :D s utald az első havit.

Minden hó 25.-e éjfél a számlazárás, számlaforduló.

Ezután 8 napon belül megküldik a díjbekérőt.

A díjbekérő megkapása után 5 napod van rendezni a tartozást.

Minden estben elektronikusan kell utalni az összeget a díjbekérőn szereplő számlaszámra !

Fontos ! Utalásnál a közlemény rovatban fel kell tüntetni a telefonszámot amit befizetsz !

Üdv: Laller

[ Szerkesztve ]

(#28278) Andrewstarr válasza Kronk (#28203) üzenetére


Andrewstarr
aktív tag

Ezt ajánlották egy másik fórumban, nem olyan vészes árban, felújított, 1 év garival ha jól látom. ;)

(#28280) noorbertt


noorbertt
őstag

Sziasztok,

Alfa11-rol tudnátok tapasztalatot írni? Vissza tekerve össze vissza van minden infó és az összefoglalo sem pontos.
Táblázat szerint a korlátlan net jár hozzá alapból ami 100kbit/s, de lehet hozzá venni extra Netet ami pl lehet ~7500ert korlátlan, ami milyen sebességű?
Valami korlát?

(#28281) DrBubo77 válasza noorbertt (#28280) üzenetére


DrBubo77
Topikgazda

Az Alfa11 már közvetlenül elérhető a flottától, az iQpro-tól.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#28282) gabor9991 válasza noorbertt (#28280) üzenetére


gabor9991
őstag

Nem tudom a 7500 hogy jött ki neked, én a sebességben és adatmennyiségben is korlátlanért fizetek 4362 forintot, gondolom neked is ennyi lesz majd.Nincs belèpési díj, kaució, tanácsadói díj, semmilyen egyéb fizetnivaló nincs, ami egyébként máshol megszokott.
Nem korlátozzák a sebességet, annyi lesz, amit nálad a hálózat tud.
Táblázatban megtalálod az elérhetöségüket.
Nekem már több mint egy éve megvan náluk az elöfizetésem, tényleg elöfordulhatnak a számlázással néha problémák, de mindig megoldottuk eddig.

[ Szerkesztve ]

(#28283) noorbertt válasza gabor9991 (#28282) üzenetére


noorbertt
őstag

Ott van a táblázatban alap plusz extra net és össze adtam a kettőt de így must have deal, köszi.
Hívás oda vissza rendesen működik? Csak kérdezem de biztosan jó..

(#28284) MPeter87 válasza noorbertt (#28283) üzenetére


MPeter87
őstag

Ha hívást is szeretnél, akkor más lesz az előfizetés díja.
Ha azóta nem változott, akkor nettó 800+800 Ft + a net miatt valami nettó 700 Ft környéke talán.

(#28285) SPYFF válasza KILLERLALA (#28277) üzenetére


SPYFF
csendes tag

Köszi az infókat, megjött a kártya, a díjbekérőn 2220 szerepelt (havidíj + postaköltség). Ezt át is utaltam.

MyTelenor-on keresztüli fizetés a későbbiekben lehetséges, vagy marad az utalás? Ha igen, hogyan tudok belépni?

(#28286) Apa+Fia


Apa+Fia
aktív tag

DPI flottásoknak ezt lehetne? Apple TV 32GB + Huawei E5577s LTE

Apa csak 1 van!

(#28287) KILLERLALA válasza SPYFF (#28285) üzenetére


KILLERLALA
tag

Én mindig utaltam ! Nem fizetnék soha alkalmazással, nem bízom bennük !

Belépés: Letöltöd mobilra a MyTelenort, kapcsolsz egy mobilnetet, elindítod, kiírja a számod, továbbra katt s már be is léptet !

Fontos: Ha pl wifit jasználsz belépéskor, be kell pötyögni a telcsiszámot, amire küld egy sms-t egy 4 jegyü belépési jelszót.

Ezért jobb mindig a kártya mobilnetét használni, mert akkor a renszer beazonosít, nincs sms, nincs pötyögés !

:D

(#28288) SPYFF válasza KILLERLALA (#28287) üzenetére


SPYFF
csendes tag

Köszönöm! Valószínű én is maradok az utalásnál, rendszeres tételeket beállítom és legalább nem felejtkezek el róluk.

(#28289) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ma kaptam egy levelet a Forensis-től.
Full Végtelen tarifa 6895 ft.
Nem tudjátok véletlenül hogy az előfizető nevén marad a sim kártya?

20 éve a Prohardveren

(#28290) MADcat válasza odrif (#28289) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Nem

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28291) odrif válasza MADcat (#28290) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszönöm, akkor tárgytalan.

20 éve a Prohardveren

(#28292) arnyekxxx válasza KILLERLALA (#28277) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Ezután 8 napon belül megküldik a díjbekérőt.

dehogy küldik...

de azért elutaltam nekik a havidíjat bár ugye nem kellene a saját szabályaik szerint.

(#28293) Hoorus válasza arnyekxxx (#28292) üzenetére


Hoorus
őstag

Én megkaptam rendesen..

(#28294) KILLERLALA válasza MADcat (#28290) üzenetére


KILLERLALA
tag

Ez a " NEM " elég kétértelmű ! :DDD :DDD :DDD

Most nem tudjuk, vagy nem marad a néven ? :C

(#28295) KILLERLALA válasza arnyekxxx (#28292) üzenetére


KILLERLALA
tag

Isten malmai is lassan őrölnek ! :D

Én azt mondom, jól tetted hogy elküldted, hisz használtad ! :K

( Vannak néha csúszások, 7vége miatt, sőt van akinek nem is küldenek több hónapig, változó ez a dolog, vannak érdekes esetek.) :D

[ Szerkesztve ]

(#28296) Zolo1111 válasza tahepa (#28273) üzenetére


Zolo1111
csendes tag

igazad van az sms árakkal kapcsolatban, de máshol se olcsóbb. Vagyis nem sokkal. De ahol olcsobb ott más drágább. Ki van ez találva☺. Nem tudom!! Én elvagyok november óta náluk. Én korrektnek találom és gyors a csapat.

(#28297) easoft válasza Zolo1111 (#28296) üzenetére


easoft
tag

EQ flottában minden csomagba korlátlan és ingyenes az SMS küldés nem is értem miért de én is sokat küldök ...

(#28298) MADcat válasza KILLERLALA (#28294) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Jogos. :DDD Flotta nevén marad.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#28299) easoft válasza odrif (#28289) üzenetére


easoft
tag

Végtelen beszed SMS roaming és 4 GB net hűség nélkül bruttó 6340 ha ugyan ezt legalább tudja akkor jó

(#28300) odrif válasza easoft (#28299) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

És ez a lehetőség hol van?

20 éve a Prohardveren

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.