Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-30 19:26:03

LOGOUT.hu



Mobil flottát, de milyet?

Ha szeretnéd a mobil számládat csökkenteni, ismerőseiddel ingyen beszélgetni, akkor neked egy jó mobil flottára van szükséged!
Általában ingyenes regisztráció után vagy e-mailben, telefonon kaphatsz tájékoztatást a flottáról.

Számhordozás előtt végezz adategyeztetést a régi szolgáltatódnál!

Érdekeltségbe tartozó flottát promotálni tilos!

A belépéshez szükséges ajánlások kérése, keresése csak ide kattintva lehetséges!
A mobilflotta topikban törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások.

Készült egy összefoglaló táblázat a népszerűbb flottákról, észrevételekkel a topikgazdát keressétek:
KATTINTS IDE A TÁBLÁZATÉRT! (Utolsó frissítés: 2024.04.18.)
Ebben megtalálhatók az adott flották kapcsolati adatai is.

A routerekkel kapcsolatos kérdéseket ebben a topicban tegyétek fel, mert ott hozzáértők tudnak tanácsot adni! Ennek a topicnak a témájához pedig nem kapcsolódik szorosan.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29101) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Komolyan mindenki mást ír, valaki azt írja nincs megosztó, másik pedig azt, hogy van. :W

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#29102) Zeki válasza holozis_HUN (#29101) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van megosztó, de nem a 690Ft-os megosztós áron, hanem konkrétan egy új sim árán.
Már az IQpronál. Tehát az is teljes áras havidíjas. Nem 690Ft-os havidíjas.
Ha kettő korlátlan kell olcsóbban, akkor az EQ flotta a neked való.

(#29103) csako válasza holozis_HUN (#29101) üzenetére


csako
veterán

Technikailag van, csak IQ-nál pont ugyanannyiba kerül havonta, mint az "eredeti" kártya.

Szerk.: Elkéstem, de legalább többen mondjuk egyformán :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#29104) Bferibörs válasza holozis_HUN (#29101) üzenetére


Bferibörs
addikt

elég részletesen kibeszéltük itt, van de q.va drága náluk , nem éri meg.Nekem biztosan nem, hogy két előfizut fizessek 1 helyett. (nekem is 2 kártya kellene csak adatra).

akkor ezt most megválaszoltuk páran :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#29105) holozis_HUN válasza Zeki (#29102) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ahham, értem.

Akkor EQ (gondolom EuroQuattro)

Belépés: 12.700 (egyszeri összeg, igaz?)
Havidíj: 2900 (2gb + 200 perc) + 5419 a korlátlan mobilnet + megosztó kártya (ez már viszont 640, igaz?)

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#29106) ciceroo válasza holozis_HUN (#29105) üzenetére


ciceroo
tag

továbbra is..
- belépés: 10.000 Ft
- esetleges számhordozás: 2.x00 Ft, mely később levonódik a számlából

[ Szerkesztve ]

(#29107) Zeki válasza holozis_HUN (#29105) üzenetére


Zeki
nagyúr

690Ft-ra emlékszem.

(#29108) holozis_HUN válasza ciceroo (#29106) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Jaa értem, szóval ebbe a 12700-ba bele van számolva a számhordozás is, köszi!

Második sim kártyára is lehetséges a számhordozás?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#29109) Dexar007


Dexar007
veterán

Engem az erdekelne,hogy junius 15 utan,hogy alakulnak majd az arak. Erröl van mar valami info? Elvileg UPC 4-5 ezer forintert adna korlatlan netet egesz Europaban,igaz korlatozott sebesseggel. :)

Give me your cum,bull!

(#29110) Zeki válasza Dexar007 (#29109) üzenetére


Zeki
nagyúr

Korlátlan netről még nincs infó. Valszeg a cégeknek úgyis egyedi ajánlataik lesznek erről.

(#29111) MPeter87 válasza holozis_HUN (#29077) üzenetére


MPeter87
őstag

Ha mindkettőtöknek kétkártyás telefonja van, akkor árban az EuroQuattro korlátlan adatkártyával +adatmegosztó jártok jól, hosszabb távon. Ez bruttó 5900 + bruttó 641 az adatmegosztó + 5000 egyszeri belépési díj, így van 2 korlátlan kártyátok, de ezek csak adatkártyák, hívni nem lehet vele, elvileg.
Ha csak 1 adatkártya kellene, akkor Iqpro jobb, bruttó 4362 és itt nincs belépési díj + a hozzászólásokat olvasva gyorsabbak is.
Adatkártya esetén mindegy kb, hogy kinek a nevén van az előfizetés (mind2nél a flotta nevén van), mert ha valami történne is velük, csak az adatkártyát bukod.
Ha viszont fontos a saját számod és olyan csomagot keresel, ami adat mellett hívható is, akkor én nem vinném be olyan flottába, ahol átkerül a kezelő nevére.

(#29112) kano válasza holozis_HUN (#29108) üzenetére


kano
nagyúr

Net:
- Belépési díj 5e Ft netre és 10e hang alapúra (ennyire kell fizetned);
- 6500 Ft/hó az 1db korlátlan net+adatmegosztó.
És NAV-os vagyok. :DD

Megelőztek...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29113) Calogero


Calogero
addikt

Ha az EuroQuattro flottából kilépek a 5000 illetve a 10 000 Ft az visszajár?

(#29114) MADcat válasza Calogero (#29113) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Belépési díj. Nem előleg, kaució. :N Tehát, nem.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#29115) MPeter87 válasza kano (#29112) üzenetére


MPeter87
őstag

Távozz innen sátán! ;]

(#29116) MADcat

Jogos! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29116) MADcat válasza MPeter87 (#29115) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Miért is??? Az jó ha van ez embernek navos ismerőse nem? ;] :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#29117) Carline válasza kano (#29112) üzenetére


Carline
őstag

És NAV-os vagyok. :DD

Hát senki sem lehet tökéletes.. :))

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#29118) kano válasza MADcat (#29116) üzenetére


kano
nagyúr

Mindenki lenyugodhat, csak informatikus vagyok.
És nem foganatosítok "számla- nyugtaadási kötelezettség elmulasztása" miatt intézkedést. :)) :DD

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29119) Vangelis válasza kano (#29118) üzenetére


Vangelis
nagyúr

POnt az a legjobb :)

törölni is tudsz ?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29120) Predator2


Predator2
addikt

Helló

iQpro-nál tapasztalatotok alapján mikor "nullázódik" a net? Mármint lejár az 1 hónap (forduló). Sajnos nem tudom jobban megfogalmazni. Illetve ti mikor szoktatok utalni? Meddig van a határidő?
Minden hónapban jön email-ben a díjbekérő?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#29121) MPeter87 válasza Predator2 (#29120) üzenetére


MPeter87
őstag

Minden hónapban 25-én éjfélkor van forduló.
Forduló után kb 1 héttel jön a díjbekérő és a levél szövege szerint 5 napod van elutalni, viszont a levélbe illesztett díjbekérő szerint 10-e a határidő. Én már 2x fizettem be 10-én a számlájukra és eddig rendben van minden, ettől függetlenül utalásnál figyelj oda majd, hogy tényleg oda is érjen.
A díjbekérőt optimális esetben minden hónapban küldik.

(#29122) gabor9991 válasza Predator2 (#29120) üzenetére


gabor9991
őstag

szerk:Lassú voltam :)

Az aktuális számlázási időszak 2017.04.26-án kezdődött és 2017.05.25-én éjfélig fog tartani.
26-án 0 órakor újra megkapod az adatkereted.
Számlazárást követően remélhetőleg pár napon belül megkapod a díjbekérőt, ha rendben van az összeg, átutalod a megadott határidőig és kész.
Ebben a hónapban 2017.05.12-én volt a fizetési határidő, de a díjbekérőn rajta lesz.
Az átutalás beérkezését és feldolgozását követően megkapod a befizetésről szóló számlát.

[ Szerkesztve ]

(#29123) kano válasza Vangelis (#29119) üzenetére


kano
nagyúr

Óóó.. csak törölni tudom. :D
Kis TESCO-s akciókért cserébe megbeszéljük. :) :))

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#29124) Predator2


Predator2
addikt

Köszönöm a válaszokat.

Akkor beállítom a bankomban, hogy minden hónap elsején utaljon, és akkor rendben is vagyunk.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#29125) Vangelis válasza kano (#29123) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Megoldjuk!!!! :D

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#29126) allfinanz válasza Maist (#29082) üzenetére


allfinanz
senior tag

PC-Fax napi 1 ingyenes faxkuldovel kuldj a Telenornak egy faxot a +36 1 464 6100 szamra. Ird le nekik a problemat. Hatha azt el is olvassa valaki es foglalkozik vele. Ird bele a faxba az elerhetosegedet is (mobilszam, e-mail). :)

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#29127) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

EQ-hoz mennyi adatmegosztó sim kérhető?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#29128) Thusor válasza holozis_HUN (#29127) üzenetére


Thusor
őstag

Csak egy darab.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#29129) holozis_HUN válasza Thusor (#29128) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Hm.

Szóval összesen 9000 ft.+ 640 forint havonta, ez 9640, kettő felé osztva 4820 forint havonta. Hmm. Ettől olcsóbb megoldás nincs korlátlan netre?

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#29130) MPeter87 válasza holozis_HUN (#29129) üzenetére


MPeter87
őstag

Csak netre lenne, amit néhány hozzászólással ez előtt írtam neked.
Ha beszééni is szeretnél mellette a kártyáról (csak a fő kártyáról fogsz tudni, az adatmegosztóról nem), akkor nem nagyon van olcsóbb alternatíva. Keress rá easoft felhasználó hozzászólásaira, sokszor beszúrta az EuroQuattro-s tarifatáblázatokat, nézd meg, hátha..

(#29131) nyisziati válasza holozis_HUN (#29129) üzenetére


nyisziati
veterán

Hmm. Úgy érted, itt, Magyarországon, ahol publikus csomagban kb. 1.500 Ft egy GB net, tehát kb. 3 GB áráért korlátlant kapsz?! :Y

(#29132) Thusor válasza holozis_HUN (#29129) üzenetére


Thusor
őstag

Ezt viccnek szántad? Ennyiért nagyon baráti. Főleg hogy teljesen korlátlan 300mbit le és 50 mbit feltöltés. Ennyiért van olyan régió Magyarországon ahová még vezetékes netet se kapsz, főleg nem ilyen sebességgel.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#29133) Zeki válasza holozis_HUN (#29129) üzenetére


Zeki
nagyúr

Kábeles, és lassabb. Olyan megoldás esetleg.

De tudom , ez egy ilyen ország... egy ezrest még ajándékba is adhatnának, hogy te használod.
Most hogy költözés előtt itthonról árulok feleslegessé vált dolgokat, olyan emberek kerülnek elő, hogy zsidóbbak a zsidónál is.

(#29134) noorbertt válasza Zeki (#29133) üzenetére


noorbertt
őstag

Hajjaj , adsz egy árat majd alá akár alkudni és utána még te fizess hogy érte kell mennie xd

(#29135) Zeki válasza noorbertt (#29134) üzenetére


Zeki
nagyúr

Majdnem fele, de vigyem is el, mert ő nem ér rá, meg különben is máskor ennél jobbat olcsóbban vett.
"Akkor inkább a szüleimnek adom, mint neked."
Ez már nem először hangzott el.

(#29136) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Mielőtt mindenki felbaszná magát, meg menne a személyeskedés: én simán kiadnék ilyen netért 10k+ forintot is, de mivel nem én fizetem, nem tehetek róla. Most fateromnak lehetne magayarázni, hogy megéri (mert megéri) de őt csak egy érdekli: drágább, mint a mostani mobilneted (2600 forint) - igen drágább. Válasz: akkor hagyjuk.

Fizetném én, de még gimibe járok, húgom most megy majd szintén gimibe (kolesz) így neki is lesz mobilnet, aztán fater ugyan annyit fizetne, mint amennyibe az enyém kerül. Így jött ki a 3000-3000 max, azaz 6000 forint.

Csak érdeklődtem, hogy ezért van-e korlátlan 2 kártyára.

Lehet itt zsidózni meg minden (egyébként nem zsidó család vagyunk, csak tisztázzam) de mivel faterom hajót épít (ami nem olcsó dolog) szeretne minél többett spórolni rá, mivel ez az álma. Remélem ez érthető.

Szóval igen, ajánlat teljesen korrekt, ennél jobbat ember nem kívánhat, de mivel nem rajtam múlik, alkalmazkodnom kell.

Így is elég lenne lenyomni a torkán a 10000 forintos belépési díjat, nemhogy még havi 10k, a mostani 2600 helyett.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#29137) edk- válasza holozis_HUN (#29129) üzenetére


edk-
őstag

Összesen kb. 6500 a két adatSIM havidíja EQ-nál. A 9000-et hogy kalkuláltad?

[ Szerkesztve ]

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#29138) Zeki válasza holozis_HUN (#29136) üzenetére


Zeki
nagyúr

"Addig nyújtózkodj, ameddig a takaród ér."

Remélem ismerős.
Havi 3-ba megáll a Domino Netplusz S + korlátlan web és email. Ezzel a youtube korlátlanul megy a kliensével.

edk-

dumálni is akar.

[ Szerkesztve ]

(#29139) holozis_HUN válasza edk- (#29137) üzenetére


holozis_HUN
veterán

2900+5400+640.

CineDOG1: Igen, ismerős. Csak mérlegelem milyen lehetőségek vannak eselteg minimális + összegért.

Amúgy dual sim a teló (sajna sd kártyát be kell áldozni) szóval csak net is érdekel, alig telefonálok, arra jó a Domino kártya.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#29140) edk- válasza holozis_HUN (#29139) üzenetére


edk-
őstag

Neked nem kell hangszolgáltatás, akkor fejenként <3300-zal számolhacc.

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#29141) holozis_HUN válasza edk- (#29140) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Ez pontosan melyik csomag?

Összefoglalós táblázatban csak azt látom, hogy ez a 2900+5400.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#29142) Bferibörs válasza holozis_HUN (#29141) üzenetére


Bferibörs
addikt

EQ korlátlan net, 2 kari 6500 összesen, de arról tényleg nem tudsz beszélni, kell a másik azt hiszem domino karid

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#29143) edk- válasza holozis_HUN (#29141) üzenetére


edk-
őstag

Az a táblázat csak a hangcsomagokat tartalmazza.

Az adatSIMeknél a beugró is csak 5000 (ha megosztót is kérsz a főkártyával egyidőben, ahhoz nincs külön belépési díj)

"Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://cutt.ly/edkelado

(#29144) holozis_HUN válasza edk- (#29143) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na ez jól hangzik.

Néztem, hogy akár 2 sim kártyával sem csökenne sokat az aksiidő (ezért óckodtam a dual sim módtól), szóval nem probléma. Húgom telója szintén Dual sim lesz.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#29145) MADcat válasza holozis_HUN (#29144) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

De kezd el akkor az igénylést és ne agyalj rajta, mert nem két nap lesz az átfutás... :N

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#29146) Bferibörs válasza holozis_HUN (#29144) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem 2 karitól nem csökken jelentősen az akksi idő, mondjuk nem árt ha nem fut egész nap,éjszaka a net kari mert az viszont eléggé zabál (tapasztalat)

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#29147) holozis_HUN válasza Bferibörs (#29146) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Este a teló repülőgép üzemmódban lesz, ha itthon vagyok akkor az adatkártyát lekapcsolom. Csak suliba és útra kell. Oda viszont sok net. Alkalmanként talán használnám géphez 1-2 játékhoz, ahhol itthoni nettel szar a ping. Akkor nyilván a beszélős kártya lenne lekapcsolva, hívás miatt ne szakadjon meg a net.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#29148) MPeter87 válasza holozis_HUN (#29141) üzenetére


MPeter87
őstag

Ezt olvastad? :U

(#29149) holozis_HUN válasza MPeter87 (#29148) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Lehet kimaradt, nem emlékszem :(

El errar es humano y el perdonar, divino.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.